Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Stvorena umjetna ljudska sperma

Go down 
+7
Michael Wittmann
Cube
Jaykof
Fantom
Aurora Borealis
Remke
josip21
11 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Stvorena umjetna ljudska sperma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stvorena umjetna ljudska sperma   Stvorena umjetna ljudska sperma - Page 2 Icon_minitimeuto srp 28, 2009 11:08 am

Alpha je napisao/la:
Alkoholizam je bolest. Kao sto Gripphon kaze to nema veze s karakterom. Bolest mijenja covjeka ali najcesce on u svojoj biti ostaje isti samo se ne moze ispoljiti jer mu bolest ne dopusta.
Alkoholizam i jeste bolest zavinosti, ali to moze da se nasledi da te privlace alkoholna pica i da se napijas. Kako nema veze, jel to znaci da ako se ja sad svaki dan napijem, to nije do mene ?
geni uticu i na karakter osobe ne samo u kakvom si drustvu vaspitan.

@barney stinson
od genetike i zavisi karakter, spoljasnja sredina i vaspitni uslovi mnogo manje dolaze do izrazaja. I citaj malo sta pisem sad si se nesto poremetio cas na jednoj strani cas na drugoj.
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Stvorena umjetna ljudska sperma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stvorena umjetna ljudska sperma   Stvorena umjetna ljudska sperma - Page 2 Icon_minitimeuto srp 28, 2009 11:10 am

Alpha je napisao/la:
Covjek isto tako ima i snagu volje...tako da opravdavdanje losim genetskim materijalom bas i nije neko...
ta snaga volje nije dovoljno jaka, a mnogi ljudi kada vide da treba mnogo da se potrude da bi nesto postigli jednostavno odustanu od toga kada vide da je previse tesko i jednostavno prihvate stvar onakvu kakva jeste.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Stvorena umjetna ljudska sperma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stvorena umjetna ljudska sperma   Stvorena umjetna ljudska sperma - Page 2 Icon_minitimeuto srp 28, 2009 11:46 am

Znas...to je najlakse...prepustit se i onda kao nismo mi krivi jadni, nije do nas...ali jeste...do nas je i samo smo mi odgovorni. Izbor imamo...na nama je da odaberemo...sve ostalo su opravdanja.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Stvorena umjetna ljudska sperma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stvorena umjetna ljudska sperma   Stvorena umjetna ljudska sperma - Page 2 Icon_minitimeuto srp 28, 2009 11:54 am

Alpha je napisao/la:
Znas...to je najlakse...prepustit se i onda kao nismo mi krivi jadni, nije do nas...ali jeste...do nas je i samo smo mi odgovorni. Izbor imamo...na nama je da odaberemo...sve ostalo su opravdanja.
ko se cuva i bog ga cuva :)
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Stvorena umjetna ljudska sperma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stvorena umjetna ljudska sperma   Stvorena umjetna ljudska sperma - Page 2 Icon_minitimeuto srp 28, 2009 1:47 pm

Nema covjeka bez neke greske ili mane tj.da je savrsen.

Ima jedna anegdota iz Hristovog zivota kada je neka gomila ljudi
htjela da kamenuje neku zenu zbog njenog grijeha(preljuba).
U namjeri da joj pomogne Bog je rekao ko je od vas
bezgresan neka prvi baci kamen.
Ljudi su pogledali jedan u drugoga i u miru se razisli.

Sto znaci da bez obzira kako nauka napredovala i kako
naucnici manipulisali sa genima nece moci da uniste ili izdvoje tu malu klicu zla koja je duboko usadjena u nas genetski materijal.
Imamo slobodnu volju ali i ono svoje drugo "JA" kojem se
neki vise a neki manje mogu suprostaviti ali niko potpuno
da ga ignorira.
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Stvorena umjetna ljudska sperma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stvorena umjetna ljudska sperma   Stvorena umjetna ljudska sperma - Page 2 Icon_minitimeuto srp 28, 2009 1:52 pm

covek zato i nije savrsen, jer ako napravi coveka koji ce biti potpuno savrsen kao robot, taj covek/robot ce mu preuzeti vlast sto znaci ponovo je covek samog sebe "zajebo".
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Stvorena umjetna ljudska sperma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stvorena umjetna ljudska sperma   Stvorena umjetna ljudska sperma - Page 2 Icon_minitimeuto srp 28, 2009 2:35 pm

fantom je napisao/la:
Nema covjeka bez neke greske ili mane tj.da je savrsen.

Ima jedna anegdota iz Hristovog zivota kada je neka gomila ljudi
htjela da kamenuje neku zenu zbog njenog grijeha(preljuba).
U namjeri da joj pomogne Bog je rekao ko je od vas
bezgresan neka prvi baci kamen.
Ljudi su pogledali jedan u drugoga i u miru se razisli.

Sto znaci da bez obzira kako nauka napredovala i kako
naucnici manipulisali sa genima nece moci da uniste ili izdvoje tu malu klicu zla koja je duboko usadjena u nas genetski materijal.
Imamo slobodnu volju ali i ono svoje drugo "JA" kojem se
neki vise a neki manje mogu suprostaviti ali niko potpuno
da ga ignorira.
tu anegdotu sigurno vec svi znaju, evo malo da se nasalimo u bracnim vodama kad je al osnovo crkvu no mam pa je ona dask amala (ona zenska neka :P) pokazala kako je on bio sa zenom pa je reko ko nije grijesio (nije sa zanom) neka prvi baci kamen, a ono onaj rastavljen lik baci mu kamen u glavu rofl2 rofl2 , dobro sad se vratimo temi

sve cak i ta mala klica zla nalazi se u tvojim genima, znaci moze se napravit bez tog, ali ko zna mozda se moze kasnije i razvit, npr od bijesa se moze razvit zivcanost, nikad neznas sta moze bit
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Stvorena umjetna ljudska sperma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stvorena umjetna ljudska sperma   Stvorena umjetna ljudska sperma - Page 2 Icon_minitimesri kol 05, 2009 2:29 pm

O, molim vas, zna se koji faktori opredeljuju razvoj i osobine individue:
Socijalno okruženje
Genetičko nasleđe
Aktivnost individue.
Ovaj poslednji današnja psihologija smatra opredeljujućim.
Stajteru, to zagovaranje genetičke uslovljenosti koje zagovaraš totalno pripada prošlim vekovima. Sada znamo bolje... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Stvorena umjetna ljudska sperma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stvorena umjetna ljudska sperma   Stvorena umjetna ljudska sperma - Page 2 Icon_minitimepet kol 14, 2009 11:45 pm

vidim mnogi ljudi koji su sa takvim misljenjima danas su na vlasti u nasoj zemlji. Sve im ide od ruke od strajkaca pa do ekonomije.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Stvorena umjetna ljudska sperma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stvorena umjetna ljudska sperma   Stvorena umjetna ljudska sperma - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Stvorena umjetna ljudska sperma
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Umjetna inteligencija
» Umjetna inteligencija skrenula s uma!
» Otkrivena tajna nevidljivog pisma - sperma
» Ljudska lubanja s rogovima
» Graditelji piramida - ljudska evolucija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Znanost i tehnologija-
Forum(o)Bir: