Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Zemlja se mijenja na ocigled

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zemlja se mijenja na ocigled Empty
PostajNaslov: Zemlja se mijenja na ocigled   Zemlja se mijenja na ocigled Icon_minitimeuto srp 28, 2009 3:48 pm

Kanadski astronaut s Međunarodne svemirske stanice izjavio je da mu Zemlja izgleda drugačija nego kad ju je prije 12 godina gledao iz orbite. Ledeni pokrivač se smanjio.

Bob Thirsk, koji se već 2 mjeseca vrti oko zemljine orbite u sklopu svoje 6-mjesečne misije na međunarodnoj stanici kaže da se doslovno zaprepastio pogledavši kroz prozor.

"Onaj vrlo tanki veo atmosfere oko Zemlje koji nas drži na životu se promijenio. Većinu vremena dok gledam kroz prozor u stanju sam začuđenost. Osim toga vidljiv je efekt ljudske destrukcije i na Zemlji."

"Ovo je možda samo moja percepcija no imam osjećaj da se ledenjaci tope, snijeg na planinama je također manji nego prije 12 godina. To me pomalo rastužuje." (Izvor)

E, sad...neki kazu da su upravo ljudi krivci za predstojece golobalno zatopljavanje i generalno oneciscenje planeta...drugi kazu da je to ciklicka prirodna pojava...sto god bilo ne izgleda dobro :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Zemlja se mijenja na ocigled Empty
PostajNaslov: Re: Zemlja se mijenja na ocigled   Zemlja se mijenja na ocigled Icon_minitimepon kol 03, 2009 5:49 pm

"Osim toga vidljiv je efekt ljudske destrukcije i na Zemlji."
to sam ja reko cak sam i napravio temu da je covek glavni krivac, samo sto svako tera po svom.. Boink
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Zemlja se mijenja na ocigled Empty
PostajNaslov: Re: Zemlja se mijenja na ocigled   Zemlja se mijenja na ocigled Icon_minitimepon kol 03, 2009 9:54 pm

Nažalost, vjerujem da se vidi. Svi ledeni i snježni pokrovi su bitno smanjeni u odnosu na desetak ili više godina ranije...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zemlja se mijenja na ocigled Empty
PostajNaslov: Re: Zemlja se mijenja na ocigled   Zemlja se mijenja na ocigled Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zemlja se mijenja na ocigled
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Suplja zemlja!
» Zemlja je imala dva mjeseca?!
» Je li Zemlja uistinu u nevolji?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ekologija-
Forum(o)Bir: