Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...

Go down 
+114
SororMystica
Mystique
Amalka
Korplikan
Einar
Foto
primitive101
Lyra
Magic
orca
Kahali
Legion
Green
Melkior
vickoo
whitelady
Miljan
hawara
Mama
InisMona
DrChaos
MACICA
lady_starstruck
mznida
Smokva7
Archangel
keala
JedanOdOnih
Armin od Irima
Vega_1.618
kirin the wannabe
ukiss
PathFinder
Maria Elena
blizanka
daughter_of_Sun
10th insight
mEN_iN_WHite
Truman
Dantalion
hromi
flory
AzrielofDeath
skin
Grinder
bros
dr.chaos0
Pux
didica14
Dragony
Cinderella
MoW
Fantom
schmizzl
Skulptura
Flamezar
Groinx
PrototypE_93
Black Angel
Absynthia
orange
brle
biga
Athena
Ofca
Chakotay
Tigon
tomi
Remke
stnatan
Aurora Borealis
Michael Wittmann
josip21
Alex84
Berny_Sinara
Gea
Cuppycake.Disaster
tuby
Legionar
meli
floridana
Jaykof
Saroman
Tutankhamon
Malkavian
stella
Martisan
Blizzard
Sigmund Freud
arhont
opasko
garfild
Pandora
Aleksandar Veliki
Sengrath
None
malenaivi
B&W
gloria_g
Merkurica
Galileo Galilei
Milab
silver
pocahontas
Alpha
vitrys
zvezda
Red_Dragon
Svjetloisjena
sanja
vladimir
Rain
malena
Alen@l5
118 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 42  Next
Autor/icaPoruka
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Icon_minitimečet tra 03, 2008 10:09 am

može bit da si bila u polusnu. to se meni cesto zna desit. pa ono što se dogada oko tebe se pretvori kao u san a zapravo se nešto tog tipa dogada oko tebe...
[Vrh] Go down
Pandora
Dinosaur
Pandora


Female
Libra Snake
Broj postova : 354
Age : 34
Registration date : 29.03.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Icon_minitimečet tra 03, 2008 9:52 pm

Ajme,nije dobro da se nešto tog tipa događa u mome slučaju no
a to stanje u polusnu,to mi se često događa i stvarno je zeznuto....... shock
[Vrh] Go down
garfild
Višestanični organizam
garfild


Male
Aries Horse
Broj postova : 30
Age : 34
Location : Mostar, BiH
Registration date : 03.04.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Icon_minitimesub tra 05, 2008 8:27 pm

volim sanjat, što više obožavam :)
obično sanjam nešto u vezi s prijateljima. rijetko kad kako padam ili neke neobjašnjive i neobične snove.
da skratim, sinoć sam sanjo kako sam savim slučajno poljubio curu koja mi se sviđa. nakon toga je otišlo za njom par prijatelja. kasnije sam i ja pošao al me zaustavio prijatelj i reko kako nije dobro i da je kao ljuta ili tako šta.
poslije toga sna nisam ni malo siguran da ću išta pokušavat :D meni je ujutro bilo neugodno, ne znam zašto al eto ...
iako postoji par objašnjenja za taj san mislim da je pokvario sve :)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Icon_minitimesub tra 05, 2008 8:35 pm

garfild je napisao/la:
volim sanjat, što više obožavam :)
obično sanjam nešto u vezi s prijateljima. rijetko kad kako padam ili neke neobjašnjive i neobične snove.
da skratim, sinoć sam sanjo kako sam savim slučajno poljubio curu koja mi se sviđa. nakon toga je otišlo za njom par prijatelja. kasnije sam i ja pošao al me zaustavio prijatelj i reko kako nije dobro i da je kao ljuta ili tako šta.
poslije toga sna nisam ni malo siguran da ću išta pokušavat :D meni je ujutro bilo neugodno, ne znam zašto al eto ...
iako postoji par objašnjenja za taj san mislim da je pokvario sve :)

Pa ako ti se sviđa, to ne bi trebalo biti loše. San ti možda govori da si u pravu što se simpatije tiče, ali da postupaš oprezno jer bi je prenaglim, impulzivnim postupcima na samom početku nečega što bi moglo postati veza mogao uplašiti i na neko vrijeme odbiti od sebe. Dakle, samo naprijed, ali polako i oprezno ;)
[Vrh] Go down
garfild
Višestanični organizam
garfild


Male
Aries Horse
Broj postova : 30
Age : 34
Location : Mostar, BiH
Registration date : 03.04.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Icon_minitimesub tra 05, 2008 9:04 pm

svjetloisjena je napisao/la:
garfild je napisao/la:
volim sanjat, što više obožavam :)
obično sanjam nešto u vezi s prijateljima. rijetko kad kako padam ili neke neobjašnjive i neobične snove.
da skratim, sinoć sam sanjo kako sam savim slučajno poljubio curu koja mi se sviđa. nakon toga je otišlo za njom par prijatelja. kasnije sam i ja pošao al me zaustavio prijatelj i reko kako nije dobro i da je kao ljuta ili tako šta.
poslije toga sna nisam ni malo siguran da ću išta pokušavat :D meni je ujutro bilo neugodno, ne znam zašto al eto ...
iako postoji par objašnjenja za taj san mislim da je pokvario sve :)

Pa ako ti se sviđa, to ne bi trebalo biti loše. San ti možda govori da si u pravu što se simpatije tiče, ali da postupaš oprezno jer bi je prenaglim, impulzivnim postupcima na samom početku nečega što bi moglo postati veza mogao uplašiti i na neko vrijeme odbiti od sebe. Dakle, samo naprijed, ali polako i oprezno ;)

vidiš ... tako i nisam razmišljo :)
hvala ti :) budem oprezno prilazio . . .
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Icon_minitimeuto tra 08, 2008 8:06 pm

One postove od opaskovog pitanja o telepatiji premjestila sam na već postojeću temu telepatija. :)

Ovdje o snovima...
[Vrh] Go down
opasko
Stanica
opasko


Female
Aquarius Pig
Broj postova : 15
Age : 52
Registration date : 06.04.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Icon_minitimeuto tra 08, 2008 9:08 pm

svjetloisjena je napisao/la:
One postove od opaskovog pitanja o telepatiji premjestila sam na već postojeću temu telepatija. :)

Ovdje o snovima...

--dobar potez...sanjajte slatko mase
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Icon_minitimepon tra 14, 2008 5:10 pm

dragi moji, veceras gleajte na rubu znanosti, upravo ova tema...
[Vrh] Go down
Pandora
Dinosaur
Pandora


Female
Libra Snake
Broj postova : 354
Age : 34
Registration date : 29.03.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Icon_minitimepon tra 14, 2008 11:29 pm

gloria_g je napisao/la:
dragi moji, veceras gleajte na rubu znanosti, upravo ova tema...

Da evo taman gledam na txt....moram to nekako uskladit s herojima :)
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Icon_minitimesri lip 25, 2008 11:00 pm

Ok ljudi, prica kaze slijedece: Ja sam malo stariji nego sad i nalazim se u vojsci, odnosno vec sam na nekom zadatku sa svojom jedinicom u nekom gradu koji je prilicno razrusen, netko od vojnika proklinje 21. 12. 2012. i zasto je morao tad poceti ovaj rat. Neki od vojnika se samo smiju, trenutno negdje kraj neke rijeke samo cekamo sto cemo dalje, u daljini preko rijeke vidim veliki, bijeli, koliko mi se cini nogometni stadion, i jos vidim u daljini veliki most koji spaja dva kraja obale, odjednom dolijecu neke rakete i u daljini vidimo kako taj dio grada koji je preko rijeke, koji koliko se sjecam nije bio razrusen pretvara u prah, stadion takoder nestaje, imam tocno osjecaj da od siline udarca tih raketa ta snaga se osjeti u zraku, nije dovoljna da me odbaci ali jaki vjetar zapuhuje mi u lice i nosi prasinu u oci, kad sam opet progledao na drugoj strani ostaju samo rusevine.
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Icon_minitimesri lip 25, 2008 11:03 pm

Ovaj san mi je bio prilicno ziv, pogotovo taj vjetar kad mi je puhao u lice, imao sam osjecaj bas kao da sam tamo. To moze bit da sam ga sanjao zato sto sam dosta citao na ovom forumu o tom datumu pa mi se podsvijesno uvukao u glavu.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Icon_minitimečet lip 26, 2008 12:29 am

Možda bismomorali poraditi na tome da strah od tog datuma uklonimo iz kolektivne svijesti, dok ne bude prekasno.
[Vrh] Go down
Sigmund Freud
Dinosaur
Sigmund Freud


Male
Pisces Snake
Broj postova : 393
Age : 107
Registration date : 28.03.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Icon_minitimečet lip 26, 2008 8:20 am

hmm znate shizofrenija obicno krece oko puberteta ;)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Icon_minitimečet lip 26, 2008 8:27 am

Sigmund Freud je napisao/la:
hmm znate shizofrenija obicno krece oko puberteta ;)

Slučajno sam nedavno razgovarala s psihijatricom o toj tematici - rekla mi je da se može vidjeti da je dijete neobično i s određenim karakteristikama, no da sama bolest koju treba liječiti kreće kasnije, obično oko dvadesete godine. Kod muškaraca je često izbijala zbog stresa kod služenja vojske, a kod žena se hoće manifestirati nakon poroda. Sjećam se jedne kolegice s faksa koja je oboljela na drugoj godini. Roditelji su je našli u stanju letargije kako sjedi za stolom i gleda u prazno i nisu je mogli "probuditi". Zanimljivo je da sam je prije dvije ili tri godine srela na jednom stručnom skupu i da mi je rekla da je nastavila studij druge godine (a mlađa je od mene samo godinu dana, jadna)...
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Icon_minitimečet lip 26, 2008 8:53 am

E, e, kakva shizofrenija, kakav pubertet, alo, ali povezao sam ja to sve, ja zelim ici sluziti vojsku, tako da nemam straha od vojske, htio sam ici preko onog programa kadet, ali niti jedan faks nije ponuden koji je blizak mom dosadasnjem skolovanju, nije bitno sad za ovu temu, iskreno receno ja obozavam vojsku i rat, pa sam sigurno zato to sanjao, sad dobro dode onaj citat:"War seams so delightfull to those who have never expirienced it." Ja mislim da tako ide.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Icon_minitimečet lip 26, 2008 8:55 am

arhont je napisao/la:
E, e, kakva shizofrenija, kakav pubertet, alo, ali povezao sam ja to sve, ja zelim ici sluziti vojsku, tako da nemam straha od vojske, htio sam ici preko onog programa kadet, ali niti jedan faks nije ponuden koji je blizak mom dosadasnjem skolovanju, nije bitno sad za ovu temu, iskreno receno ja obozavam vojsku i rat, pa sam sigurno zato to sanjao, sad dobro dode onaj citat:"War seams so delightfull to those who have never expirienced it." Ja mislim da tako ide.

A tko je tebi imputirao shizofreniju? scratch

Sorry, nisam uopće gledala na što se odnosi sigijev komentar, samo sam dodala opasku. Ne djeluješ kao netko tko boluje od shizofrenije zubi
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Icon_minitimečet lip 26, 2008 8:55 am

I btw ja nemam strah niti od rata, smrti ili bilo cega slicnoga sto je vezano za prestanak zivota. I nemam nikakav psihicki poremecaj, ja sam jednostavno lud. :dance2:








Zahebavam se. lol!
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Icon_minitimečet lip 26, 2008 8:56 am

Samo se ti zahebavaj cerek
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Icon_minitimečet lip 26, 2008 9:03 am

Iako je smajlic na kraju, da li si mislila sad to onako: Samo se ti zahebavaj, vidjet ces. Ili... samo nastavi.
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Icon_minitimečet lip 26, 2008 10:29 am

Ja sam prije par dana sanjala jako cudan san... Ja i roditelji smo letjeli avionom u neku drugu državu i odjednom smo se našli natrag u svojoj kuci al je bila puna nekih vanzemaljaca ili pitaj boga cega... Oteli su mi mamu i sestru. Tata je neko vrijeme bio samnom i pomogao mi da se sakrijem. I u jednom trenutku sam vidjela svaku sitnicu i cula i najmanji zvuk i onda sam cula tatin glas "Znao sam da ceš jednom uspjet" i u tom trenutku sam poletila... došla sam do drugog kata i vidjela neke cudne spodobe da ih tako nazovem kako rade nešto sa mojom mamom i sestrom. Kao neke pokuse il nešto. Soba je bila puna tih cudnih bica...

Muci me kako da protumacim taj san... Sve mi je zbunjujuce confused
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Icon_minitimečet lip 26, 2008 10:34 am

Mislim da je mislila 'Samo se ti zahebavaj' ...bez 'vidjet ces'...

zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Icon_minitimečet lip 26, 2008 2:20 pm

Birdy, još uvijek si tužna tuzni

Ma nitko te ne sputava, slobodno skoči i poleti nošena krilima vjetra... hug
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Icon_minitimečet lip 26, 2008 2:26 pm

e da ih imam :D možda narastu... hmm mislim da sam shvatila onaj san koji sam napisala u parapsiho... confused
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Icon_minitimečet lip 26, 2008 2:29 pm

O vanzićima? :)
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Icon_minitimečet lip 26, 2008 2:33 pm

Ma da al bitan je onaj dio kad mi tata kaže znao sam da ceš uspjet jednog dana i kad sam poletila... znaci da se trebam riješiti svega što me sputava da bi mogla slobodno letit shock ili tako nešto... sad sma se sjetila da sam bila sakrivena u grmu pokraj moje kuce... hmmm... stvarno cu morat uzet Omegu za savjetnika zubo
[Vrh] Go down
Sponsored content





Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...
[Vrh] 
Stranica 5 / 42.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Heroj u snovima
» Rasprava o planetima

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: