Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...

Go down 
+114
SororMystica
Mystique
Amalka
Korplikan
Einar
Foto
primitive101
Lyra
Magic
orca
Kahali
Legion
Green
Melkior
vickoo
whitelady
Miljan
hawara
Mama
InisMona
DrChaos
MACICA
lady_starstruck
mznida
Smokva7
Archangel
keala
JedanOdOnih
Armin od Irima
Vega_1.618
kirin the wannabe
ukiss
PathFinder
Maria Elena
blizanka
daughter_of_Sun
10th insight
mEN_iN_WHite
Truman
Dantalion
hromi
flory
AzrielofDeath
skin
Grinder
bros
dr.chaos0
Pux
didica14
Dragony
Cinderella
MoW
Fantom
schmizzl
Skulptura
Flamezar
Groinx
PrototypE_93
Black Angel
Absynthia
orange
brle
biga
Athena
Ofca
Chakotay
Tigon
tomi
Remke
stnatan
Aurora Borealis
Michael Wittmann
josip21
Alex84
Berny_Sinara
Gea
Cuppycake.Disaster
tuby
Legionar
meli
floridana
Jaykof
Saroman
Tutankhamon
Malkavian
stella
Martisan
Blizzard
Sigmund Freud
arhont
opasko
garfild
Pandora
Aleksandar Veliki
Sengrath
None
malenaivi
B&W
gloria_g
Merkurica
Galileo Galilei
Milab
silver
pocahontas
Alpha
vitrys
zvezda
Red_Dragon
Svjetloisjena
sanja
vladimir
Rain
malena
Alen@l5
118 posters
Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 42  Next
Autor/icaPoruka
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Icon_minitimesri pro 23, 2009 9:16 pm

Gea, ne može ti se na to odgovoriti. Sanjarica daje najčešće asocijacije i tumačenja koja čovjek pripisuje nekom znaku (u snu), a možda ti jezik doživljavaš drugačije.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Icon_minitimečet pro 24, 2009 2:39 am

@gea.. ovo na avataru i jesam ja, pa ako si me tako zamislila, velika je vjerojatnost da posjeduješ određeni dar..

žena sa takvom kosom najprije asocira na Meduzu. možda te strah neke žene, ili sl.
što se tiče zubi i jezika.. čuvaš li neku tajnu koju nitko nesmije znati? ili vas zna nekolicina a tajna se tiče mnogo ljudi?
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Icon_minitimečet pro 24, 2009 2:29 pm

@ Znači jedino sam josipa fulala u snu sudeći po izgledu.
Rijetko sanjam ljude koje susrećem - preko postova ili u RL tako da moža ima nešto u tim određenim snovima u kojima se pojavljuju

Ne, ja ne volim tajne previše ti zagorčuju život nizašto iako moja religija jest svojevrsna tajna no Ne znam... Ovo s jezikom je počelo puno prije mog službenog opredjeljenja pa sumnjam da se misli na to...
Možda mi je zbilja nešto na vrhu jezika ali ne smijem izreči... joj sad bi se mogla baciti u takve analize study

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Grinder
Višestanični organizam
Grinder


Female
Capricorn Broj postova : 85
Age : 129
Registration date : 05.12.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Icon_minitimesub pro 26, 2009 10:11 pm

Cesto sanjam svakakve snove no ne brine me to nego cinjenica da mi se ostvare...

Neku noc sam sanjala prijatelja kako se spetljao sa mojom frendicom.... Sinoc sam dobila poziv od tog prijatelja da mu dam broj od te iste moje prijateljice... Od njihovog zadnjeg susreta proslo je vise od 5 godina. Od tog sna do poziva proslo je 5 dana....

To je samo primjer najsvijezijeg dogadaja... Imam ih takvih kroz cijeli zivot.
[Vrh] Go down
skin
Višestanični organizam



Male
Broj postova : 57
Registration date : 02.05.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Icon_minitimesub pro 26, 2009 10:21 pm

može li mi netko ovo protumaciti?
sanjao sam dijete sa srebrnim križem(velicine dlana mozda,malo manji) u ruci kako mi ga pokazuje/daje?
malo mi je kroz maglu,maloprije sam ga se sjetio..
znaci,dijete sa srebrnim krizem?
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Icon_minitimesub pro 26, 2009 11:04 pm

Cuj snovi su od covijeka do covijeka razliciti.
Ali uzmi ovako u obzir
Dijete

DIJETE
Djeca mala - čuvaj se prijevare. Djeca da plaču - netko te kleveće. Vidjeti dijete - brige i nesreća. Vidjeti svoje dijete - velika sreća i znak da imate dobre prijatelje. Malo dijete na prsima - bolest. Mnogo djece u igri - bolest i siromaštvo. Dijete u kolijevci - radost u obitelji zbog neočekivano ostvarene sreće. Zdravo dijete - uspjeh na svim područjima. Bolesno dijete - neprilike. Ako dijete trči - sklopit ćete dobro i korisno poznanstvo. Ako dijete plače - sramota. Dijete koje pada - prolazne teškoće. Dijete koje se igra - sreća i radost u braku. Djeca siročad - sreća. Hraniti djecu - briga u domaćinstvu. Tući ih - svađa sa susjedima.

Kriz

KRIŽ
Vidjeti križ - predznak problema. Jedan križ - pretkazuje smrt u daljnjoj budućnosti. Dva križa - izbjegli ste opasnosti. Tri križa - počast. Nekoliko križeva - uskoro ćete živjeti u blagostanju.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Icon_minitimened pro 27, 2009 1:42 am

Gea,
verovatno često imaš nesvesni osećaj da ne možeš reći nešto što bi želela reći... pa samoj sebi odsecaš jezik (ali ga i prišivaš!) ili se on isprišti. Mislim da bi trebala govoriti ono što misliš, bez straha od reakcije okoline... Ti si to što jesi i jedan deo tebe je nesrećan što ne može da se ispolji i kroz govor... (Napomena: samo moje viđenje stvari :) )

Skin,
dečak sa srebrnim krstom si verovatno ti, iz nekog ranijeg perioda. Seti se šta ti je krst značio kada si bio otprilike tog uzrasta, možda si imao takav privezak ili nešto slično, možda ti ga je neko poklonio... Probaj se setiti... Možda ti taj neko ili odnos s njim nedostaje... Ovde odgovor moraš pronaći sam... ;) *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
skin
Višestanični organizam



Male
Broj postova : 57
Registration date : 02.05.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Icon_minitimened pro 27, 2009 5:52 pm

pa..kao dijete sam dobio zlatni,samo mi ga je stari uzeo i on ga nosio...a prije po godine su mi se starci rastavili,starog sam vido niti 10puta pa mozda se i o tome radi..tko zna

a noc prije te sam sanjao opet dijete samo puno mlađe,niti godinu dana staro(nije bilo moje,ja mislim od prijatelja),sjecam se da sam bio za vecerom,stavio sam ga na stol i dao bih mu prst on bi ga cvrsto stisnuo i tako par puta a ja sam se smjeskao..

moze tu neko objasnjenje?hvala
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Icon_minitimepon pro 28, 2009 6:26 pm

Ovo možeš i sam sebi objasniti... :)
Dete, tako malo, je u dobu kada nema nikakvih poteškoća i ceo se svet vrti oko njega, posebno roditelji...
Pružanje ruke, hvatanje za prst - prisnost... Osmeh - rasterećenje...
Želja za tim da sve bude ok koja se sublimirala u snove...

*

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Grinder
Višestanični organizam
Grinder


Female
Capricorn Broj postova : 85
Age : 129
Registration date : 05.12.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Icon_minitimeuto pro 29, 2009 8:54 pm

Dali ste ikad osijecali posljedice svojih snova???

Najsvjezije sto mi se dogodilo je da sam sanjala kako sam na snijegu i kako me jedan frend pogodio grudvom u glavu. Pala sam i nisam znala di sam. Probudila sam se sa crvenilom na celu, tocno ondje gdje me kao grudva pogodila a o glavobolji da ne govorim...

Prvi put mi se to dogodilo kad sam bila mala, sanjala sam da zivim negdje na divljem zapadu, tipo kauboji i te gluposti, i da su mi pucali u leda. Probudila sam se sa nenormalnom boli u tom djelu leda u kojem su mi u snu pucali

Ima li jos netko takva iskustva???
[Vrh] Go down
Dragony
Majmun
Dragony


Male
Pisces Rat
Broj postova : 1048
Age : 28
Registration date : 16.12.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Icon_minitimeuto pro 29, 2009 8:59 pm

Grinder je napisao/la:
Dali ste ikad osijecali posljedice svojih snova???

Jednom sam sanjala (pri kraju sna) da mi je netko pružio kutiju s nekim kolačima, ja sam uzela jedan i taman ga krenula zagristi, a zatim sam se probudila, ruka mi je bila taman kod usta, isto onako kao u snu, samo što u ruci nisam imala taj kolač... a taman sam se bila obradovala da ću pojesti kolač...

A dva puta sam sanjala da moja mlađa sestra umire i dok je ona umirala, u snu sam osjećala kao da mi duša gori, a kad sam se probudila, još sam uvijek imala taj osjećaj, no nakon par minuta bi prošao...
[Vrh] Go down
Grinder
Višestanični organizam
Grinder


Female
Capricorn Broj postova : 85
Age : 129
Registration date : 05.12.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Icon_minitimeuto pro 29, 2009 9:05 pm

@ Dragony

Znam na sta mislis, jednom sam sanjala da me neka... spodoba da tako kazem vuce za nogu a kad sam se probudila imala sam trnce u toj nozi
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Icon_minitimeuto pro 29, 2009 11:01 pm

@grinder.. to se u pravilu događa svima, međutim, znanstveno je objašnjivo. udarac, zvuk ili neki drugi podražaj, mozak može ukomponirati u kontekst sna.
sigurna da nitko sa takvim iskustvom ne može reći što mu se zasigurno dogodilo prije - bol, ili slika(san). san je nešto poput narkoze, dok spavaš, ne boli. a kažem, mozak "osjeća" i možda ti preko sna želi reći da nešto nije ok.. :)
[Vrh] Go down
Grinder
Višestanični organizam
Grinder


Female
Capricorn Broj postova : 85
Age : 129
Registration date : 05.12.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Icon_minitimeuto pro 29, 2009 11:20 pm

@ smizl

Znam to i naravno da je objasnjivo ali nije ti svejedno kad se probudis i vidis tragove po sebi...

Spomenula sam grudvu u glavu... imala sam cijeli dan crveno celo a to crvenilo je bilo u obliku kruga, crveni krug, ne ospip nego bas crveno od udarca. Nemam bas objasnjenje ni znanstveno i fizicko za to. Sta ja mogu raditi da si napravim krug na celu :D
[Vrh] Go down
Dragony
Majmun
Dragony


Male
Pisces Rat
Broj postova : 1048
Age : 28
Registration date : 16.12.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Icon_minitimeuto pro 29, 2009 11:35 pm

Grinder je napisao/la:
@ smizl

Znam to i naravno da je objasnjivo ali nije ti svejedno kad se probudis i vidis tragove po sebi...

Spomenula sam grudvu u glavu... imala sam cijeli dan crveno celo a to crvenilo je bilo u obliku kruga, crveni krug, ne ospip nego bas crveno od udarca. Nemam bas objasnjenje ni znanstveno i fizicko za to. Sta ja mogu raditi da si napravim krug na celu :D

Možda si se u snu udarila s nečim okruglim pa ti je mozak u snu naredio da je to kao grudva?
[Vrh] Go down
Grinder
Višestanični organizam
Grinder


Female
Capricorn Broj postova : 85
Age : 129
Registration date : 05.12.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Icon_minitimesri pro 30, 2009 1:42 am

@ dragony

:) da moze biti, poznato je da sam mjesecarila tako da moze biti da je to
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Icon_minitimečet pro 31, 2009 2:22 pm

uuuuuuuuu....sinoć sam sanjala da bježim od uragana...... ali onako, neka totalno iskrivljena stvarnost.............bljaaaaaaak...... :)
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Icon_minitimečet pro 31, 2009 2:56 pm

Takve snove mozes kontrolirati ma u stvari mozes svaki.
I to je ono sta covijeku treba. Snovi bijeg od stvarnosti i tako se moze kreirati svoj svijet.
samo puno vijezbe
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Icon_minitimečet pro 31, 2009 5:36 pm

Zašto si siguran da su snovi beg od stvarnosti?
Šta ako su oni stvarnost stvarnija od stvarnosti??? *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Icon_minitimepet sij 01, 2010 6:08 am

Vijeruj mi da su stvariniji od stvarnositi ja bih vec bio mrtav.
Koliko sam puta sanjo da me ubijaju vec sam trebo biti mrtav.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Icon_minitimepet sij 01, 2010 9:57 pm

dr.chaos0 je napisao/la:
Vijeruj mi da su stvariniji od stvarnositi ja bih vec bio mrtav.
Koliko sam puta sanjo da me ubijaju vec sam trebo biti mrtav.
Nije mislila na to...doh
Nisu li snovi koje sanjaš odraz tvoje stvarnosti?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Icon_minitimepet sij 01, 2010 10:05 pm

Ne znam jesu li snovi odraz stvarnosti. scratch
Ja uglavnom ne sanjam snove u kojima umirem, već naprotiv, stalno se s nekim borim face i često ranjavam i usmrćujem druge. affraid

U samoobrani, tako nešto.
Uglavnom, ne znam kako bi takvi snovi mogli biti poveznica sa stvarnošću.
Naravno da ih neću doslovno protumačiti, ali možda se radi o nekoj unutarnjoj borbi. confused kava

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Icon_minitimepet sij 01, 2010 10:07 pm

Isto tako snovi mogu odraziti naše želje. kava zubo

Tema mojih snova je uvijek priroda i uglavnom neke adrenalinske ili opuštajuće radnje.
[Vrh] Go down
Dragony
Majmun
Dragony


Male
Pisces Rat
Broj postova : 1048
Age : 28
Registration date : 16.12.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Icon_minitimepet sij 01, 2010 10:07 pm

Jedno pitanje: Kad vi sanjate, je li vam u snu sve izgleda kao u stvarnom životu ili vam izgleda kao u nekoj 3D igrici?
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Icon_minitimepet sij 01, 2010 10:09 pm

Meni izgleda mutno, malo nejasno.
Često sam svjesna da sanjam, tzv. lucidni sanjar.
I da, znam sanjati da se želim pomaknuti, potrčati, pobjeći, ali ne mogu. no

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Sponsored content





Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 23 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...
[Vrh] 
Stranica 23 / 42.Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Heroj u snovima
» Rasprava o planetima

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: