Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...

Go down 
+114
SororMystica
Mystique
Amalka
Korplikan
Einar
Foto
primitive101
Lyra
Magic
orca
Kahali
Legion
Green
Melkior
vickoo
whitelady
Miljan
hawara
Mama
InisMona
DrChaos
MACICA
lady_starstruck
mznida
Smokva7
Archangel
keala
JedanOdOnih
Armin od Irima
Vega_1.618
kirin the wannabe
ukiss
PathFinder
Maria Elena
blizanka
daughter_of_Sun
10th insight
mEN_iN_WHite
Truman
Dantalion
hromi
flory
AzrielofDeath
skin
Grinder
bros
dr.chaos0
Pux
didica14
Dragony
Cinderella
MoW
Fantom
schmizzl
Skulptura
Flamezar
Groinx
PrototypE_93
Black Angel
Absynthia
orange
brle
biga
Athena
Ofca
Chakotay
Tigon
tomi
Remke
stnatan
Aurora Borealis
Michael Wittmann
josip21
Alex84
Berny_Sinara
Gea
Cuppycake.Disaster
tuby
Legionar
meli
floridana
Jaykof
Saroman
Tutankhamon
Malkavian
stella
Martisan
Blizzard
Sigmund Freud
arhont
opasko
garfild
Pandora
Aleksandar Veliki
Sengrath
None
malenaivi
B&W
gloria_g
Merkurica
Galileo Galilei
Milab
silver
pocahontas
Alpha
vitrys
zvezda
Red_Dragon
Svjetloisjena
sanja
vladimir
Rain
malena
Alen@l5
118 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 31 ... 42  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Icon_minitimepon stu 30, 2009 2:09 pm

Kratak, jer imas samo 5 min :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Icon_minitimepon stu 30, 2009 2:58 pm

lolcina

da...
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Icon_minitimepon stu 30, 2009 3:01 pm

ja samo gole zenske sanjam..... oops

ima li iko kakvo objasnjenje zasto..... scratch

a bas bi volio sanjat neko cudoviste ili sta ti je znam.....
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Icon_minitimepon stu 30, 2009 3:03 pm

sanjaš ono što najviše voliš, čega se najviše bojiš i ono što ti se događa.. :)))
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Icon_minitimepon stu 30, 2009 3:05 pm

ma ne, to ti je po onoj staroj narodno: sanja baba šta bi rada lolcina
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Icon_minitimepon stu 30, 2009 3:12 pm

a goge :P super objasnjenje....a bi ja...a sta's priznajem.....


ali nije mi jasno zasto onda ne sanjam niti jednu forumasicu.....one su visoko na mojoj ljestvici zelja.......... oops
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Icon_minitimepon stu 30, 2009 3:15 pm

jocika, ne budi bukvalan - niti sitničav :D
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Icon_minitimepon stu 30, 2009 3:15 pm

josip21 je napisao/la:
a goge :P super objasnjenje....a bi ja...a sta's priznajem.....


ali nije mi jasno zasto onda ne sanjam niti jednu forumasicu.....one su visoko na mojoj ljestvici zelja.......... oops

Tesko da ces ovdje brk omastiti...lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 982158

Sve neke sanjarke,vjestice i Albino stvorenja...lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 64487
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Icon_minitimepon stu 30, 2009 3:22 pm

a kako ti to znas vraze jedan....aj priznaj...... scratch


pazi sta ces odgovorit....eno ti zena cita priko ramena sta pises..... affraid
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Icon_minitimepon stu 30, 2009 3:31 pm

dečkiii... a ovo možda i nije mjesto za takve stvari...
mislim može se dogoditi, naravno, ali to nije primarni cilj ovog foruma... za to postoji iskrica.. :) 5

ne pomislih ništa loše ovim postom.. cuga
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Icon_minitimepon stu 30, 2009 3:57 pm

schmizzl je napisao/la:
dečkiii... a ovo možda i nije mjesto za takve stvari...
mislim može se dogoditi, naravno, ali to nije primarni cilj ovog foruma... za to postoji iskrica.. :) 5

ne pomislih ništa loše ovim postom.. cuga
E, slazem se! Samo im ti reci...sramote jedne bic

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Icon_minitimepon stu 30, 2009 4:02 pm

Nemogu odoljeti...Alpha lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 787955
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Icon_minitimepon stu 30, 2009 4:11 pm

Fantom je napisao/la:
Nemogu odoljeti...Alpha lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 787955
Albino stvorenja?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Icon_minitimepon stu 30, 2009 4:17 pm

legi konzervo jedna..... rofl2 ...sta ce od tebe bit kad ostaris i dodjes u Fantomove godine......bit ces staro gundjalo....... affraid


meni je zanimljivo to kad sanjam onda sanjam neke osobe koje nisam vidio 20 godina.......i to mi se vise puta desi....recimo sanjam nekoga s kim sam isao u osnovnu skolu.....al ga ne sanjam kao klinca vec kao odraslu osobu.......njega ili nju......svejedno......

jedamput sam sanjao ovog jednog tipa iz razreda da me on trazi po gradu da bi se osvetio zbog necega sta sam mu napravija.....a tom tipu u stvarnom zivotu nisam nikad nista lose napravija....nismo se ni druzili nesto puno.......
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Icon_minitimepon stu 30, 2009 4:20 pm

koji sam ja ludjak.......ja sam mislija da je Legi reka da ovo nije mjesto za take price.....sad tek vidim da je to reka schmizzi......prolupa san izgleda.....
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Icon_minitimepon stu 30, 2009 4:28 pm

Desava se to...i mladjima...lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 64487
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Icon_minitimepon stu 30, 2009 4:32 pm

Alpha je napisao/la:
Fantom je napisao/la:
Nemogu odoljeti...Alpha lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 787955
Albino stvorenja?

Ma ja sve volim i Albino,Indigo,Vjestice,normalne a i one druge,
volim i prosjake,lopove,kurve i mace....uh,mace...mace pravo volim...lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 787955
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Icon_minitimepon stu 30, 2009 4:33 pm

Dosta offtopica, nadalje bacam u kantu raspa
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Icon_minitimepon stu 30, 2009 4:37 pm

Samo se igraj...lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 733858
Ovo su moji nadrealni snovi koji me prate u zadnjih par veceri...lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 391239
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Icon_minitimepon stu 30, 2009 4:38 pm

Omega mozes i ovo do sada baciti slobodno...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Icon_minitimepon stu 30, 2009 4:46 pm

da se vratimo na snove...

sinoć sam sanjala svoje vjenčanje.
ja i dragi smo mi išli kupiti haljinu, nije bila bijela nego neke bež boje...
kako sam ju nosila cijeli dan priprema, izgledala je šugavo, rastegnuto, a po bojama i kroja prigodno za ženu od 70 godina.
i nisam imala cipele koje su joj odgovarale..
vrištala sam i plakala a on me smirivao...
i dok su svatovi već počeli dolaziti, natjerala sam ga da mi odemo po novu haljinu..
pobjegli smo od svih, otišli u merkator, i birali mi novu haljinu...
više nije bilo bijelih, i ja sam se probudila u plaču, jer se nisam htjela vjenčati u trenirci... :( šmrc


@josipe 21....a kako da sanjaš nekoga koga nikad nisi vidio??
možeš sanjati orion, zamisliti mene kao nagu zgodnu visoku brinetu, i na kraju krajeva zaljubiti se u svoj san,
a onda me upoznaš i vidiš da nisam ni visoka, ni vitka, ni brineta.. lovely
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Icon_minitimepon stu 30, 2009 6:00 pm

jadni Omega niko ne postuje njegov autoritet...... rofl2


u merkatoru kupuje vjencanicu... affraid mogla je tako i na pazaru.... rofl2
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Icon_minitimepon stu 30, 2009 6:05 pm

Vidit cete vi autoritet kad vam pobrise postove kava

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Icon_minitimepon stu 30, 2009 6:10 pm

Alpha je napisao/la:
Vidit cete vi autoritet kad vam pobrise postove kava

Pobriso bi on da ima muda...lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 257951

Ti ih nemas pa zato slobodno brisi...lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 982158




P.S. Ovo sam sanjao sinoc,da nebi bilo zabune i naravno sve u skladu sa temom...lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 391239
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Icon_minitimepon stu 30, 2009 6:17 pm

kako to josipe21 misliš da nitko ne poštuje Omegin autoritet?
o čemu sam ja pisala u zadnjem postu ako ne o snovima?

snovi su bitni kao i java jer nam odaju podsvjesni dio naše ličnosti, i stime se nije za zaje***!

@fantome... omega najvjerojatnije ima muda, i to dva komada..
ali ima i obzirnost, pa nas prvo upozorava, a onda briše... confused

žao mi je ako sada ispadam bezobrazna.. :(
a nisam to inače.. cry
[Vrh] Go down
Sponsored content





lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   lucidni snovi - Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 20 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...
[Vrh] 
Stranica 20 / 42.Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 31 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Heroj u snovima
» Rasprava o planetima

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: