Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 David Icke - Najveća tajna

Go down 
+38
Sang Real
Tommaseo
Angelino croft
omen
Flamezar
tomi
Neobicni forumas
sb
jedan_lik
Michael Wittmann
PerExtensum
snake
Reptil
Narayana
Berny_Sinara
Dragec
Viktor-x
Shime
Legionar
Jaykof
kayser
josip21
PEPE-Top Secret
gothic45
dark light
tuby
Apollo
YoUnG LiOn
gloria_g
Absynthia
Silmarilionn
silver
Alpha
zvezda
bedro
Svjetloisjena
userNejm
Rain
42 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

David Icke - Najveća tajna - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 4 Icon_minitimepon kol 03, 2009 9:03 pm

Pogledala sam malo linkove koje je dao PerExtensum (dobro nam došao na forum :) ) i ne bih sad puno komentirala jer prvi tekst nisam u cijelosti pročitala. No čini mi se da se radi o već dobro poznatoj priči koja je ovdje vrlo žestoko predstavljena, a mene taj napadački stil iritira. Stvari koje se u članku opisuju odavno su poznate i često korištene, bojim se, također u svrhu strašenja i manipuliranja ljudima. Slažem se u potpunosti da postoje beskrupulozni ljudi koji se često probijaju u same vrhove vladajućih hijerarhija s kojima mi normalni obično ne želimo imati previše posla. No da ponovim nešto što sam već više puta rekla ovdje i na drugim mjestima - ako ne želimo biti uvučeni u raznorazne mreže i mrežice, jako je bitno obratiti pažnju na sebe i na svoju okolinu. Što mi radimo da svima bude bolje, kakvi su postupci ljudi oko nas i zašto su takvi a ne drugačiji, jesu li ljudi s kojima smo ušli u ev. sukob nekakvi neljudi ili je došlo naprosto do nesporazuma... Takva i slična pitanja su važnija od slijepog vjerovanja da su svi na visokim položajima zli (iako mi je jasno da jako puno dotičnih čini zlo, ako toga i nisu u potpunosni svjesni ili su psihopati pa im je svejedno). Svaki pojedinac je kao kap u moru - naizgled nevažan, ali ipak bitan, jer more se sastoji od kapi. Ukoliko uspijemo barem donekle pozitivno djelovati u svojoj okolini, puno smo učinili, jer pozitiva je zaraznija od negative, ona je prirodno stanje stvari od kojeg smo odvojeni strahom. A ovakvi članci zapravo potiču strah, premda ih smatram do neke mjere potrebnima, samo bih voljela da su malo precizniji u svojim navodima. Svjetska banka se recimo pokazala zlom institucijom, no nekima je ipak učinila dobro, a možda je i vođena s donekle dobrim pobudama pa je se ne bi smjelo samo tako odbaciti. Jednako kao što cijepljenje može biti način oslabljivanja čovječanstva, no to se oslabljivanje još pojačava zastrašivanjem s druge strane koje provode apsolutni protivnici svakog cijepljenja.

Cijepljenje je spasilo mnoge živote dok se cijepilo samo protiv vrlo opasnih zaraznih bolesti, premda je onda bilo više smrtonosnih nuspojava nego što ih ima danas. Iskreno mislim da poticanje cijepljenja protiv gripe i uporaba tamiflua i sličnih preparata nisu posljedica nečije želje za svjetskom dominacijom, nego gramzivosti i pohlepe farmaceutske industrije koja je stvorila mnoga zla kako ne bi ostala bez ionako prevelikog profita. Nijedan normalan infektolog neće preporučiti masovno cijepljenje protiv bolesti koje prenose, recimo, zaraženi krpelji. No ta se cjepiva reklamiraju u čekaonicama ambulanti kao i mnoga druga sredstva koja su zapravo nepotrebna. Ugrizi krpelja mogu ugroziti populaciju poljoprivrednika, šumara i ostalih koji zalaze u njihova staništa, no u današnje vrijeme svih mogućih i nemogućih sudskih tužbi malo liječnika će reći da je takvo cijepljenje nepotrebno, razmišljajući o mogućnosti da se pacijent koji je pitao ipak zarazi i tako se rješavaju odgovornosti. Cijepljenje je nasilni zahvat u organizam koji treba provoditi samo kad za to postoji vrlo ozbiljan razlog, a ova prenapuhana gripa to sigurno nije.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

David Icke - Najveća tajna - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 4 Icon_minitimesri kol 05, 2009 10:59 am

Slažem se sa većinom gorenavedenog... Samo bih rekla da je, po meni, pozitivan učinak ovakvih članaka veći nego negativan. Ogromna većina ljudi guta propagandu i prihvata sve što joj se servira bez mnogo razmišljanja, integrišući ubrzo tuđe ideje kao deo svojih stavova. Da nije tako, bilo bi mnogo manje ratova i sukoba. Da ljudi misle svojom glavom, šta bi bio dovoljno dobar razlog da ubiješ čoveka kojeg i ne poznaješ?... Duga i poznata priča. Uglavnom, smatram da su ovakve priče dobre, jer su mnogi duboko uspavani u svojoj letargiji, pa ih je potrebno ozbiljnije prodrmati...
Oni koji su već "prodrmani" će već znati da selektuju informacije... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

David Icke - Najveća tajna - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 4 Icon_minitimesri kol 05, 2009 11:59 am

Imaš pravo, puno je letargičnih koje treba probuditi, Icke je jako dobar u tome, a i neki drugi koji udaraju maljem oko sebe. Samo, ponekad mi ti huškački i zastrašivački tekstovi idu toliko na živce da ne osjećam potrebu ni da nastavim čitati nakon prvih nekoliko redaka, kamoli da počnem sa selekcijom informacija. Osim toga sjećam se da su za mene u manje budnoj fazi takve informacije bile u velikoj mjeri kontraproduktivne, odbijale su me i od stvari koje sam kasnije preihvatila kao "prave". Ili naprosto još nisam bila spremna za te stvari pa me i trebalo odbiti... lood
[Vrh] Go down
Reptil
Višestanični organizam



Male
Virgo Monkey
Broj postova : 85
Age : 31
Location : Zagreb
Registration date : 21.07.2009

David Icke - Najveća tajna - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 4 Icon_minitimepon kol 17, 2009 4:05 am

Samo da komentiram ovo što si rekla da su neki/svi na visokim pozicijama zli. Na bih se složio baš s tim, jer njihova prva karakteristika je ta da su bezosjećajni. Moć dolazi prije emocija.
Ne kažem da je netko reptil, ali ne moraš li biti bezosjećajan stvor da budeš na čelu neke države kao što je Amerika? Potiče ratove, ulazi u njih, dok isti taj predsjednik zna da civili stradavaju, da prouzrokuje nemir, zlo i širi negativnu energiju. Ili predsjednik Izraela. Mislim, Židov ko Židov, bez obzira što Icke tvrdi o njihovom stvarnom porijeklu. Užasno su hladni prema nežidovima i stvarno tu ima nešto neljudsko. Npr. rečenica iz njihove svete knjige : "Komad kruha daj psu prije nego nežidovu". Takvih je još bezbroj. Sramotom se smatra spasiti nežidova, ako od toga nemaš koristi.

I još - predsjednik neke velike države ne može biti bilo tko. To ne govore dokazi, nego činjenice. Tko bi dopustio da se na čelo države stavi osoba koja je samo obrazovana, zanimljiva i poduzetna? Za predsjednika treba netko hrabar, netko dovoljno bezosjećajan i uz to osoba iza koje može netko stajati i koju se može kontrolirati. Ili opet osoba koja može dobro surađivati sa zamislima onih koji stvarno vode politiku. Države, to su zemljišta, firme i organizacije. Politika je način upravljanja tom velikom firmom, čiji je glavni pokretač novac. Dakle, logično je da igru vodi onaj tko ima više novaca i tko posjeduje više u toj 'firmi'. Nadalje, da se takvo što održi kroz stoljeća, imovina i moć se nasljeđuju, otac daje sinu, sin daje sinu i ekonomska, a time i politička moć raste, jer ne može padati. Ako vodiš medije, ako posdjeduješ ljudske umove time što imaš ono što im treba - hrana, zabava, glazba, ako ih time 'udaraš' sa svih strana, upravljat ćeš njihovim novcem, a medijima ćeš učiniti to da će se oni u odnosu na određenu situaciju sa novcem ponašati tako i tako, što će tebi omogućiti sigurnu investiciju i još više novca, tj. moći. Kada postane potrebno, firme se ujedinjuju, rapadaju se, organiziraju se tajna društva za planiranje, za obostranu korist, pa dođe i do rata...sve je to biznis. Postao je toliko velik da u njemu živimo, školujemo se i radimo, ali je toliko opsežan da ga niti ne vidimo. Za ovaj dio Ickeove teorije sam siguran.

Sad - vjerujem i za Annunakije i za Ninharsag i za priču o dolasku tih ljudi prema Sithicnu, guštera prema Ickeu.

ALI - nedostaju poveznice između te dvije teorije. Dogodila se prva. Dogodila se i druga. Međutim, jesu li Annunakiji, njihova vrsta, ta koja vlada i danas ili jednostavno vladaju ljudi? Tu nema dovoljno dokaza da se radi o točno tim genetskim vrstama. On prati porijeklo tih kraljeva i ljudi s Kavkaza i Bliskog Istoka, ali normalno da je tako, kad je velika seoba dolazila iz tih smjerova. I sumnjam da oni uopće zbnaju da su izvanzemaljci, ako i jesu. Misle da imaju bogom dano pravo na određen društveni položaj jer su iz neke obitelji, ali da bi se priča o izvanzemaljskom porijeklu održala tako dugo u obitelji? Nema šanse. Pa moja obitelj koja je redovito pratila sve i zapisivala, pamti jedva tek od 16. stoljeća, dalje ništa. Netko pamti tek 3-4 generacije unatrag. U redu, one bogatunske obitelji sigurno pamte porijeklo nešto duže, barem tamo oko 1000. godine. Ali gdje će oni uopće moći pamtiti porijeklo iz antike ili otprije. Jednostavno, nemoguće. Ratovi, promjene jezika, seobe, miješanje, rastave, komplikacije....
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

David Icke - Najveća tajna - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 4 Icon_minitimepon kol 17, 2009 9:08 am

moze kratko objasnjenje o cemu se ovde radi popc ?
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

David Icke - Najveća tajna - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 4 Icon_minitimepon kol 17, 2009 10:59 am

O knjizi Davida Ickea Najveća Tajna.
Imaš na Netu for free.
Pročitaj, pa se priključi polemici... :) *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
jedan_lik
Višestanični organizam
jedan_lik


Male
Taurus Snake
Broj postova : 36
Age : 34
Location : Dulce
Registration date : 13.08.2009

David Icke - Najveća tajna - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 4 Icon_minitimepon kol 17, 2009 2:36 pm

Pročitah knjigu. Mogu reći da je veoma zanimljiva, no neke priče ne drže vodu. Smatram da autor većinu toga dijela naštimava sam po sebi i da nema neke čvrste dokaze za svoja objašnjenja. Istina je, da on uvrštava u tu svoju knjigu : ona mi je rekla, ovaj mi je reko i bla bla bla... No to nisu uvjerljivi dokazi. Ne kužim nimalo kako dolazi do tih svih sličnosti u imenima drevnog babilona, maya s današnjim imenima, odn. dobio sam dojam da naštimava ona imena otprije i povezuje ih s nekima iz biblije na temelju sličnosti, a ne na temelju da je to stvarno tako i potvrđeno. Neke stvari su mi iz knjige totalno nelogično povezane gdje ne mogu naći nikakav smisao, no neda mi se sad sve nabrajat u ionako dugačkom postu. Ugl. knjiga me potakla na razmišljanje i zanimljiva je za čitati, samo koliko te priče drže vodu, to je nama da prosudimo. Ionako svi imamo pravo iznijeti svoje mišljenje.
[Vrh] Go down
Reptil
Višestanični organizam



Male
Virgo Monkey
Broj postova : 85
Age : 31
Location : Zagreb
Registration date : 21.07.2009

David Icke - Najveća tajna - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 4 Icon_minitimepon kol 17, 2009 3:47 pm

Upravo tako. Slažem se sa svime što je rečeno, knjiga sigurno nije sva točna, daleko od toga, ali potakne na razmišljanje i na oprez. Kao da sve što se događa ima nekog smisla, planirano je. I netko iz toga dobiva nešto. Uvijek treba gledati na to : kakve će koristi netko imati od toga da se to dogoditi i kakve će koristi imati ako ti povjeruješ da se to dogodi.

Citat :
Pročitah knjigu. Mogu reći da je veoma zanimljiva, no neke priče ne drže vodu. Smatram da autor većinu toga dijela naštimava sam po sebi i da nema neke čvrste dokaze za svoja objašnjenja. Istina je, da on uvrštava u tu svoju knjigu : ona mi je rekla, ovaj mi je reko i bla bla bla... No to nisu uvjerljivi dokazi.

Vjerojatno je više od 50 % stvari koje je naveo dobio iz altenativnih izvora, tipa neke duhovne seanse, kanaliziranje i te stvari. Sve je to čudno nešto, do takvih podataka nije mogao doći jer jednostavno nisu dostupni. Mada, priznajem mu rad i trud, svaka čast, trebalo je i to napraviti. Jako opsežan rad i istraživanje, samo neke stvari prenaglo zaključuje. Znaš ono, npr. dogodi ti se da vidiš kako iznad tebe proleti svemirski brod ili vidiš čovjeka kako se pretvara u gmaza (rofl2), nakon takvog čega spreman si povjerovati u ama baš sve što ti se da i istraživati u tom smjeru.
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

David Icke - Najveća tajna - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 4 Icon_minitimepon kol 17, 2009 6:32 pm

zvezda je napisao/la:
O knjizi Davida Ickea Najveća Tajna.
Imaš na Netu for free.
Pročitaj, pa se priključi polemici... :) *
ne citam ja mnogo na netu
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

David Icke - Najveća tajna - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 4 Icon_minitimepon kol 17, 2009 11:32 pm

Pa, onda je kupi ili pozajmi.
Samo sam ponudila najjednostavnije rešenje.
Ne moraš čitati online, samo je daunlodaš i eto... :) *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

David Icke - Najveća tajna - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 4 Icon_minitimepon kol 17, 2009 11:36 pm

zvezda je napisao/la:
Pa, onda je kupi ili pozajmi.
Samo sam ponudila najjednostavnije rešenje.
Ne moraš čitati online, samo je daunlodaš i eto... :) *
znam da ne moram online ali nemogu knjige da citam na kompu tuzni
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

David Icke - Najveća tajna - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 4 Icon_minitimeuto kol 18, 2009 12:03 am

Zašto ne možeš? *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

David Icke - Najveća tajna - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 4 Icon_minitimeuto kol 18, 2009 12:06 am

ja cekam da se snimi film po toj knjizi....tako mi je lakse.... ides
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

David Icke - Najveća tajna - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 4 Icon_minitimeuto kol 18, 2009 12:13 am

zvezda je napisao/la:
Zašto ne možeš? *
neznam kako se podesava pozadina i boja slova :)
[Vrh] Go down
Reptil
Višestanični organizam



Male
Virgo Monkey
Broj postova : 85
Age : 31
Location : Zagreb
Registration date : 21.07.2009

David Icke - Najveća tajna - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 4 Icon_minitimeuto kol 18, 2009 12:25 am

Ne morate niš čitat, skinite film They Live [Oni Žive] i to vam je ukratko to. Ako ne trebate 500 stranica dokumentranih dokaza i teorija, onda je to pravi film za vas.

Čak ga je i Icke preporučio negdje u knjizi. Temeljna radnja filma je skroz ono što on govori, mada on naravno govori o povijesti takvog nečega i dr.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

David Icke - Najveća tajna - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 4 Icon_minitimeuto kol 18, 2009 12:58 am

Stayter je napisao/la:
zvezda je napisao/la:
Zašto ne možeš? *
neznam kako se podesava pozadina i boja slova :)

Ne moraš ništa podešavati.
Skini knjigu koja je .pdf (naslov.pdf), one su kao prave knjige, samo skrolaš nadole i čitaš... :) *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

David Icke - Najveća tajna - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 4 Icon_minitimeuto kol 18, 2009 7:21 am

@zvezda.. znam, ali bela pozadina je previse jaka za citanje tuzni
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

David Icke - Najveća tajna - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 4 Icon_minitimeuto kol 18, 2009 3:24 pm

Stayter je napisao/la:
@zvezda.. znam, ali bela pozadina je previse jaka za citanje tuzni

To je točno, još više ako imaš problema s vidom koje si spomenuo, na kompjutoru ekran titra čega nismo svjesni, ali naše oči jesu. Možeš pokušati namjestiti postavke ekrana i boju pozadine, a možeš i tekst zaplaviti mišem, možda ti bude lakše (ja to radim na netu kad se slova ne vide dobro)
[Vrh] Go down
jedan_lik
Višestanični organizam
jedan_lik


Male
Taurus Snake
Broj postova : 36
Age : 34
Location : Dulce
Registration date : 13.08.2009

David Icke - Najveća tajna - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 4 Icon_minitimeuto kol 18, 2009 4:12 pm

LCD monitori manje zamaraju oči
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

David Icke - Najveća tajna - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 4 Icon_minitimeuto kol 18, 2009 5:12 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Stayter je napisao/la:
@zvezda.. znam, ali bela pozadina je previse jaka za citanje tuzni

To je točno, još više ako imaš problema s vidom koje si spomenuo, na kompjutoru ekran titra čega nismo svjesni, ali naše oči jesu. Možeš pokušati namjestiti postavke ekrana i boju pozadine, a možeš i tekst zaplaviti mišem, možda ti bude lakše (ja to radim na netu kad se slova ne vide dobro)
znam svijetlo, ali ja nisam mazohista...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

David Icke - Najveća tajna - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 4 Icon_minitimesri kol 19, 2009 12:53 am

Nisam ni rekla da jesi, samo sam dala sredstva kojima se to ublažava. Icke je vrlo obilno štivo, posudi ga radije u knjižbnici, pomama za prvom knjigom Najveća tajna se već polako smanjila pa se može dobiti, i ja sam ga tako pročitala.
[Vrh] Go down
Reptil
Višestanični organizam



Male
Virgo Monkey
Broj postova : 85
Age : 31
Location : Zagreb
Registration date : 21.07.2009

David Icke - Najveća tajna - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 4 Icon_minitimesri kol 19, 2009 1:23 am

Ali to mu nije prva knjiga. Zadnja mu je. Ima ih već dvadesetak. U našem prijevodu šest, ja mislim.

I ovaj, ako netko baš ne može nać, posudim. Ako ste tu u Zagrebu, Španskom negdje.
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

David Icke - Najveća tajna - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 4 Icon_minitimesri kol 19, 2009 9:02 am

Svjetloisjena je napisao/la:
Nisam ni rekla da jesi, samo sam dala sredstva kojima se to ublažava. Icke je vrlo obilno štivo, posudi ga radije u knjižbnici, pomama za prvom knjigom Najveća tajna se već polako smanjila pa se može dobiti, i ja sam ga tako pročitala.
nema veze, imam knjigu "posetili su i nas" :)
[Vrh] Go down
sb
Prašina



Male
Leo Broj postova : 2
Age : 167
Registration date : 24.09.2009

David Icke - Najveća tajna - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 4 Icon_minitimečet ruj 24, 2009 11:10 am

Pozdrav svima,
evo citam forum vec par dana i morao sam se registrovati.
nisam procitao cijelu knjigu (gubljenje vremena) ali kljucne dijelove jesam. nakon svega, postavlja se pitanje da li autor knjige:
1. stvarno misli to sto pise (psihicki poremecaj),
2. namjerno to radi (pise gluposti) iz materijalnih ili licno-promotivnih razloga.

Cinjenica je da se on ne bavi nicim ozbiljnim (citaj nema dnevni posao) i da moze da cita sve tekstove o biblijskim i nebiblijskim prorocanstvima, okultne knjige i ostalo sto nema veze sa zvanicnom naukom. Takodje je cinjenica da njegov sistem logike nema veze sa teorija-dokaz-potvrda naucnim sistemom razmisljanja. Tamo gdje ne moze da nadje logicno objasnjenje on bjezi u izmisljanje misticnih stvari. Primjer: svjetski lideri imaju genetski materijal nastao ukrstanjem vanzemaljske rase gustera i bijele rase. Posto ne moze da dokaze postojanje vanzemaljaca (a kamoli ukrstanje) on onda izmislja donju cetvrtu dimenziju paralelnog postojanja u kojoj gusteri postoje i posto su mentalno sposobni oni mogu da se prebacuju i u fazu u kojoj ljudi postoje.

To je kao kad bih ja zivio u 1124. godini i posmatrao fenomen sijevanja i dao 'strucno' objasnjenje da je bog rata (ili cega vec) ljut na svoje podanike zemljane pa je pustio 'svjetlosni luk' na njih.

Jos jedan komentar o sistemu logike Davida Ickea sa stranog sajta:

The name of the mountains is Himalaya. Ima is the word in Portuguese for magnet, so it means that Himalaya must mean magnet mountain. In fact, the 1867 book of Dr Von Hogwashwitz says that a legend in the Hindu valley talks about magnetic mountains in the north. The myth of Zig Zug in ancient China says that ships traveled from the magnetic mountains. Therefore, we know that UFO travel from Himalaya with magnetic force.

E to je to.

Oko propasti svijeta 2012. godine, mada to nije samo Ickeova ideja...stvar se zasniva na Majanskom kalendaru koji pocinje sa 0.0.0.0.0 , dakle pocetni datum je 0.0.0.0.0. a krajnji 13.0.0.0.0. ILI 20.0.0.0.0.0 (jer mi koristimo decimalni sistem sa bazom 10 a Maje imaju bazu 13 ili 20). Obzirom da su brojke isle od 0-19, tj. da je 19-ti dan bio prikazan kao 0.0.0.19 a 20-ti kao 0.0.0.1.0, i pod pretpostavkom da im kalendar istice na 13-tu cifru, odnosno 13.0.0.0.0. onda to predstavlja 2012. godinu po nasem, decembar mjesec i tako dalje. Prvo, datum moze biti i 20.0.0.0.0, drugo ako broje dane od 0-19 zasto onda ne bi i pocetnu cifru brojali do 19, trece..cak i ako se kalendar zavrsava na 13.0.0.0.0, onda zasto 22.decembar 2012. ne bi bio novi pocetak Majanskog kalendara odnosno dan 0.0.0.0.0. ?
Nama godina istice na 31.12.xxxx godine pa to ne predstavljamo kao smak svijeta vec kao pocetak nove godine???

rubbish.

Za razliku od Erich Von Danikena koji je stvarno covjek na svom mjestu, ovo je totalni ludak i nije vrijedan gubljenja ni sekunde.
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

David Icke - Najveća tajna - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 4 Icon_minitimened ruj 27, 2009 2:00 am

sb je napisao/la:
Pozdrav svima,
evo citam forum vec par dana i morao sam se registrovati.

Pozdrav sb i dobrodošao!!

Citat :
(jer mi koristimo decimalni sistem sa bazom 10 a Maje imaju bazu 13 ili 20)

Mene nevezano za temu interesira, da li možda znaš zašto su Maje imale za bazu baš jedan od tih brojeva, 13 ili 20?
[Vrh] Go down
Sponsored content





David Icke - Najveća tajna - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
David Icke - Najveća tajna
[Vrh] 
Stranica 4 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» David Icke - Zagreb 11.9.2008.
» David Icke - Don't Take The Flu Vaccine (HR titlovi)
» David Icke- Revelations of the Mother Godess
» Na Rubu Znanosti - 16-11-2009 - David Icke - Proizvodnja kri
» David Icke - Beskrajna ljubav jedina je istina (Engleski)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: