Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sta li ovi ustvari rade

Go down 
+9
Jaykof
gloria_g
Aurora Borealis
Svjetloisjena
Legionar
josip21
floridana
darkside
Fantom
13 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Sta li ovi ustvari rade - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta li ovi ustvari rade   Sta li ovi ustvari rade - Page 2 Icon_minitimesri ruj 23, 2009 9:34 am

napokon je netko skužio.
na žalost Vlada nikada nije dala priliku da Ured za zbilja profunkcionira, inače se takve pizdarije nebi događale.

a jesi se raspisao chakotay Sta li ovi ustvari rade - Page 2 64487
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Sta li ovi ustvari rade - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta li ovi ustvari rade   Sta li ovi ustvari rade - Page 2 Icon_minitimesri ruj 23, 2009 5:36 pm

a sad je meni sve jasno...pa sta ne recete da je gloria imala svoje prste tu...... rofl2

aj gloria objasni nama neuku puku kako se prodaje magla......
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Sta li ovi ustvari rade - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta li ovi ustvari rade   Sta li ovi ustvari rade - Page 2 Icon_minitimesri ruj 23, 2009 5:40 pm

Josip, nemoj da ti dođem tamo dolje....
Sta li ovi ustvari rade - Page 2 501405

Sta li ovi ustvari rade - Page 2 26433
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Sta li ovi ustvari rade - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta li ovi ustvari rade   Sta li ovi ustvari rade - Page 2 Icon_minitimesri ruj 23, 2009 6:23 pm

hehe.....i znace vlada nas je jos jednom naguzila....kao rezu troskove a u stvari nas lazu......
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Sta li ovi ustvari rade - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta li ovi ustvari rade   Sta li ovi ustvari rade - Page 2 Icon_minitimesri ruj 23, 2009 6:25 pm

Sta sad na kraju oni tamo rade? U jednoj recenici, kratko i jasno molim. Hvala :)

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Sta li ovi ustvari rade - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta li ovi ustvari rade   Sta li ovi ustvari rade - Page 2 Icon_minitimesri ruj 23, 2009 6:55 pm

gloria_g je napisao/la:

a jesi se raspisao chakotay Sta li ovi ustvari rade - Page 2 64487
Ah znaš koliko ja mogu lamentirati o takvim stvarima :) No ovo su najosnovnije stvari, tek toliko da ljudi steknu nekakvu sliku o tome.

tomi je napisao/la:
Koliko postoji vec taj ured?

Vec duze vrijeme mozemo vidjeti neucinkovite propise na djelu te pokusaje krpanja istih. Netko donese zakon da bi ga za par mjeseci promjenio, odnosilo se to na 0.0 promila, umjetnoj oplodnji ili pusenju u ugostiteljskim objektima. Kako uredu to promakne kava

Bilo je dosta problema oko osnivanja ureda, tako da je ured radio tek nekih 4-5 mjeseci prije nego li su ga ukinuli.

Zaboravio sam reći da je ured profunkcionirao, tada bi dobio nešto više od 1,2 milijuna eura iz EU fondova, čime bi se pokrio proračun ureda za više od 3 godine. Što znači da hrvatski porezni obveznici ne bi platiti niti kune za rad ureda u prve tri godine.

E sada zašto to nije nikada profunkcioniralo, zašto niti jedan zakon nije došao na procjenu u taj ured, zašto niti jedan zakon nije javno objavljen i prije negoli je poslan u Sabor, pa da ljudi debatiraju o prijedlogu zakona prije, a ne tek nakon što je objavljen i nakon što stupi na snagu. To stvarno ne znam, ja sam mišljenja da bi to bilo dobro i da bi ljudi mogli dati pametne i konstruktivne prijedloge kod donošenja zakona.

No očito sam ja u manjini i izgleda da mediji i većina javnosti misli da to nije tako.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Sta li ovi ustvari rade - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta li ovi ustvari rade   Sta li ovi ustvari rade - Page 2 Icon_minitimesri ruj 23, 2009 7:33 pm

malo je zbunjeno :/
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Sta li ovi ustvari rade - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta li ovi ustvari rade   Sta li ovi ustvari rade - Page 2 Icon_minitimesri ruj 23, 2009 8:59 pm

Ured bi morao zazivjeti ako su stigli novci za isti. Iako, u kakvoj drzavi zivimo, tko zna gdje je sad zavrsio taj novac. Mozda za gradjenje nekog prilaza na Pantovcaku kava
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Sta li ovi ustvari rade - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta li ovi ustvari rade   Sta li ovi ustvari rade - Page 2 Icon_minitimesri ruj 23, 2009 9:47 pm

tomi je napisao/la:
Ured bi morao zazivjeti ako su stigli novci za isti. Iako, u kakvoj drzavi zivimo, tko zna gdje je sad zavrsio taj novac. Mozda za gradjenje nekog prilaza na Pantovcaku kava
Nisi me skužio, nije stigao novac iz EU. Da bi se dobio novac iz EU fondova treba ispuniti uvijete koje oni odrede. U ovom slučaju su bili ispunjeni samo neki od uvjeta, dok je preostale još trebalo ispuniti.
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Sta li ovi ustvari rade - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta li ovi ustvari rade   Sta li ovi ustvari rade - Page 2 Icon_minitimesri ruj 23, 2009 11:54 pm

Chakotay je napisao/la:
tomi je napisao/la:
Ured bi morao zazivjeti ako su stigli novci za isti. Iako, u kakvoj drzavi zivimo, tko zna gdje je sad zavrsio taj novac. Mozda za gradjenje nekog prilaza na Pantovcaku kava
Nisi me skužio, nije stigao novac iz EU. Da bi se dobio novac iz EU fondova treba ispuniti uvijete koje oni odrede. U ovom slučaju su bili ispunjeni samo neki od uvjeta, dok je preostale još trebalo ispuniti.
Da, imas pravo, krivo sam povezao.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Sta li ovi ustvari rade - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta li ovi ustvari rade   Sta li ovi ustvari rade - Page 2 Icon_minitimesub lis 17, 2009 2:54 pm

Zna li neko je li ukinut ovaj ured ili i dalje funkcionise na
sveopstu radost zaposlenih u ovom uredu...Sta li ovi ustvari rade - Page 2 888361
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Sta li ovi ustvari rade - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta li ovi ustvari rade   Sta li ovi ustvari rade - Page 2 Icon_minitimepon lis 19, 2009 11:50 am

ukinut, a zaposlenici porazbacani po ministarstvima
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Sta li ovi ustvari rade - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta li ovi ustvari rade   Sta li ovi ustvari rade - Page 2 Icon_minitimepon lis 19, 2009 11:54 am

Steta,zasto sve sto je lijepo i dobro mora da kratko traje...Sta li ovi ustvari rade - Page 2 295661
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Sta li ovi ustvari rade - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta li ovi ustvari rade   Sta li ovi ustvari rade - Page 2 Icon_minitimepon lis 19, 2009 1:19 pm

i ja se pitam Sta li ovi ustvari rade - Page 2 Icon_scratch
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Sta li ovi ustvari rade - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta li ovi ustvari rade   Sta li ovi ustvari rade - Page 2 Icon_minitimepon lis 19, 2009 6:12 pm

sve bi ja vas potira na baustelu......manje bi vi prodavali maglu.... rofl2
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Sta li ovi ustvari rade - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta li ovi ustvari rade   Sta li ovi ustvari rade - Page 2 Icon_minitimeuto lis 20, 2009 10:59 am

Sta li ovi ustvari rade - Page 2 503115
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Sta li ovi ustvari rade - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta li ovi ustvari rade   Sta li ovi ustvari rade - Page 2 Icon_minitimeuto lis 20, 2009 1:40 pm

sta kazes....ne cujem dobro.... rofl2
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Sta li ovi ustvari rade - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta li ovi ustvari rade   Sta li ovi ustvari rade - Page 2 Icon_minitimeuto lis 20, 2009 1:42 pm

Sta li ovi ustvari rade - Page 2 28837
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Sta li ovi ustvari rade - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta li ovi ustvari rade   Sta li ovi ustvari rade - Page 2 Icon_minitimeuto lis 20, 2009 1:47 pm

rofl2 rofl2
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sta li ovi ustvari rade - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta li ovi ustvari rade   Sta li ovi ustvari rade - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sta li ovi ustvari rade
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Sta znaci svjesnost ili ko je ustvari taj ko je svjestan ?
» vicevi..
» ne rade mi slusalice i mikrofon??
» Pet stvari koje rade sretni parovi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Razno-
Forum(o)Bir: