Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Granica mučenja životinja

Go down 
+8
Blizzard
Archangel
Michael Wittmann
Gea
Alpha
biga
Remke
MoW
12 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Granica mučenja životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Granica mučenja životinja   Granica mučenja životinja - Page 2 Icon_minitimesri ruj 23, 2009 1:32 am

Zakaj misliš da sam 'zločesta'?
To bi ti i ta životinja poručila da može govoriti, a pošto ne može, govorim u njeno ime.
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Granica mučenja životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Granica mučenja životinja   Granica mučenja životinja - Page 2 Icon_minitimesri ruj 23, 2009 1:39 am

pa kazes neka me prati taj zvuk u snovima cijeli zivot......

to mi se cini malo zlocesto.....a i ne znas me....da me znas shvatila bi da sam ja dusa od coveka i da sam,kako da kazem,osjetljiv....i ove tvoje rijeci mu me pogodile....tocno u srce......
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Granica mučenja životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Granica mučenja životinja   Granica mučenja životinja - Page 2 Icon_minitimesri ruj 23, 2009 1:45 am

Dobro, drago mi je.

Ne znam te, slažem se, ali znam da si bio prisutan na klanju nevine i bespomoćne životinje, i to mi je previše.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Granica mučenja životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Granica mučenja životinja   Granica mučenja životinja - Page 2 Icon_minitimesri ruj 23, 2009 1:46 am

Izbjegavam ovu temu od kad sam ju prvi put vidio jer sam mislio da ce bit sve puno brutalnih slika i videa i to... al OK, nije previse strasno za mene hrabrog :P

Volim sve zivotinje (osim ovih letecih sta pikaju, ose i to... pcele su ok).... :) anyways, kao sto rekoh, volim sve zivotinje, ali ne slazem se s Absynthiom. Od necega moramo zivjeti, i zivotinje ubijaju druge zivotinje zbog hrane. Nemogu vjecno jest soju i zelenu salatu, znam zdravo je i to sve, al nije :D Sad se moze raspravljat kako ko ubija zivotinju, evo josip21 je spomenuo da je bio na kolinju. Vjerovatno se koristio noz pa ako je onda je to bilo poprilicno mucenje zivotinje i s tim se ne slazem.

Gledao sam neke video klipove sta ovaj je**** McDonalds radi zivotinjama, katastrofa! Ako vec netko mora ubit zivotinju onda nek bude brzo i bezbolno.

@Absynthia: Tko kaze da se biljka ne muci kad joj otkines plod ili nesto? mozda je to kao da pauku nogu otkines, boli ga ali ne cujes da vristi... Mozda je tako i s biljkama :) neznam

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Granica mučenja životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Granica mučenja životinja   Granica mučenja životinja - Page 2 Icon_minitimesri ruj 23, 2009 3:26 am

Razumijem da tijelo treba meso, ali možemo preživjeti i bez konzumacije mesa. Čovjek uživa u ubijanju životinja, ne znam zašto to pojedincima pruža zadovoljstvo, ali za takve slučajeve postoje posebne institucije i psihijatri.

Netko je tu napisao - kad mi se jede meso, jednostavno odem van i upucam patku. Pa jebote, razapela bi ga!
Na koliko životinjskih leševa nailazimo po trgovinama, mesnicama, zar ih je potrebno još dodatno ubijati? Kaj rade sa mesom životinja koje ne prodaju, ili kojima istekne datum? Bace u smeće. Zašto se toliko mesa baca? Zašto se kolje više mesa, nego što se proda? Zašto?!!!!
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Granica mučenja životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Granica mučenja životinja   Granica mučenja životinja - Page 2 Icon_minitimesri ruj 23, 2009 3:50 am

Absynthia je napisao/la:
Razumijem da tijelo treba meso, ali možemo preživjeti i bez konzumacije mesa. Čovjek uživa u ubijanju životinja, ne znam zašto to pojedincima pruža zadovoljstvo, ali za takve slučajeve postoje posebne institucije i psihijatri.

Netko je tu napisao - kad mi se jede meso, jednostavno odem van i upucam patku. Pa jebote, razapela bi ga!
Na koliko životinjskih leševa nailazimo po trgovinama, mesnicama, zar ih je potrebno još dodatno ubijati? Kaj rade sa mesom životinja koje ne prodaju, ili kojima istekne datum? Bace u smeće. Zašto se toliko mesa baca? Zašto se kolje više mesa, nego što se proda? Zašto?!!!!

Slazem se, nepotrebno ubijanje zivotinja sucks! I naravno da mozemo prezivjeti bez mesa, ali svatko ima svoj izbor, doduse to i nije izbor, bar ne za mene. Ja osobno nemogu zamisliti zivot bez mesa. Mozda ti tako gledas na neko povrce ili voce, ali meni je meso osnova prehrane i nemojte mi dirat moje šnicle evil

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Granica mučenja životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Granica mučenja životinja   Granica mučenja životinja - Page 2 Icon_minitimesri ruj 23, 2009 3:53 am

Ne brini, ne bi dirala tvoje 'šnicle' ni da mi platiš roll zubo
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Granica mučenja životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Granica mučenja životinja   Granica mučenja životinja - Page 2 Icon_minitimesri ruj 23, 2009 12:01 pm

Absynthia je napisao/la:
Dobro, drago mi je.

Ne znam te, slažem se, ali znam da si bio prisutan na klanju nevine i bespomoćne životinje, i to mi je previše.

Za što, da ga siluješ? Što sad ako je bio prisutan na klanju, to ne znači da ga sad tu treba netko silovati na forumu.

Jel je u redu ubijati životinje zbog hrane ili ne, to je već dugo postavljano pitanje u mnogim raspravama bez kraja. Jedni kažu da nije, drugi kažu da jest, a obje strane imaju svoje argumente zašto da, a zašto ne. I nisam siguran da će se naći moralno objektivan odgovor na to pitanje. Neki su ga našli, za sebe, a pritom nemaju nikakve tolerancije prema onim drugima. Već sam nailazio na poruke na trgu tipa ''Ubijate životinje za hranu? Ubijte si mamu pa ju jedite.'' Baš takvom porukom će uvjeriti druge u ispravnost svojih stavova, moš mislit.
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Granica mučenja životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Granica mučenja životinja   Granica mučenja životinja - Page 2 Icon_minitimečet lis 01, 2009 5:39 pm

MoW je napisao/la:
Ne može cijela vrsta biti egomanijakalna. :)
Ovo sam više govorio iz čiste činjenice, iz teorije evolucije.
Vidiš li koju životinju koja je postigla ovo što smo mi postigli, i to ne kroz egomanijaštvo, nego zajedničkim radom? miga
Ego koči. To je činjenica. Svaki put kad gledaš što te čini stvarno-i-potpuno moćnim čovjekom sjeti se da bez zajednice bi vrlo brzo skapavao od gladi, hodao poderanih čarapa i živio u šumi. Lijepog li napretka kad bi svi bili potpuno osvješteni i samo na sebe mislili. lol

1. „Ne može cijela vrsta biti egomanijakalna. “

Ovisi koja vrsta :) … Drug moj, imaš interesantan pogled na svijet. Ljubazno bih te zamolio da mi daš definiciju egomanijaka, onako kako ga ti zamišljaš, da budem siguran da govorimo o istoj stvari.

2. „Ovo sam više govorio iz čiste činjenice, iz teorije evolucije.“

„Činjenica“ i „teorija“ u istoj rečenici, odvojene samo jednim zarezom i dva slova…Jel` moram objašnjavati?

3. „Vidiš li koju životinju koja je postigla ovo što smo mi postigli, i to ne kroz egomanijaštvo, nego zajedničkim radom?“

Mislim da ti ovdje brkaš egomana i sociopata…

4. „Ego koči. To je činjenica.“

Ako ego koči – šta onda daje gas? Šta mu je suprotnost? Još ljubaznije te molim da mi daš nekakav primjer da je neko nešto namjerno uradio, a da nije bilo pokrenuto od strane ega.

„Ego“ na latinskom znači jednostavno „Ja“. Znači, kad čovjek nešto odluči da uradi, pa se udruži sa drugim ljudima da to uradi bolje i brže – on to ne radi zbog sebe, već zbog nečeg drugog? Jesam te dobro shvatio?

5. „Svaki put kad gledaš što te čini stvarno-i-potpuno moćnim čovjekom sjeti se da bez zajednice bi vrlo brzo skapavao od gladi, hodao poderanih čarapa i živio u šumi.“


Prvo, kako si uopšte došao na tu sumanutu ideju da ako čovjek drži do sebe, ako je zadovoljan sobom, ako je iskren i pošten i prema sebi i drugima – da on mora biti „bez zajednice“. Šta, ono što ti nazivaš „zajednicom“ nema mjesta za takve? Prijatelju dragi, plašiš me van svih granica razuma!

Drugo, odakle ti, zaboga, odakle ti pomisao, ma odakle ti samo primisao – da ti mene poznaješ, da znaš ko sam i šta sam, i za šta sam sposoban i za šta ne?? To se pitam i to te pitam… Odakle ti možeš znati takvo nešto? Odakle ti možeš pisati i opisivati nekog tamo čovjeka koji utjelovljuje karakteristike koje sam naveo, kad, ako je suditi po ovom što si napisao, njegove ti odlike nisu ništa poznatije od starosumerskog recepta za spravljanje palačinaka od živih pingvina? Kad o nečemu odlučiš pisati, uvijek je dobra ideja – ispravi me ako griješim! – da o tome nešto i znaš. Ili, u najmanju ruku, da znaš dovoljno da te ne uhvate baš odmah u neznanju! Koliko mogu zaključiti na osnovu tvog posta, ti si, polazeći od sebe, za kojeg već unaprijed držiš da si oličenje neegoizma, a učen od svoje okoline bliže i dalje da je egoizam nešto loše, nešto za osudu samo po sebi, a da su egoisti neki tamo posebni ljudi, da su bolesni, da pate od nekog psihičkog poremećaja - suočen sa konkretnim pojmom na njegova pleća si automatski natovario sve ono što ti misliš da ti nisi. Kako neegoistično!

Treće, sama činjenica da u velikim zajednicama poput velegradova postoje ljudi koji kopaju po smeću tražeći hranu, i da! - hodaju pocijepanih čarapa, barem oni sretniji, dok oni drugi nemaju ni njih, dovoljna je da ovu tvoju mudru obzervaciju br. 5 pošalje u vječna lovišta. Dodaću tome još jednu činjenicu - na svijetu postoje ljudi i oduvijek su postojali, koji su smješteni na takvom položaju da od kuće do kuće ima dan, dva, pet dana hoda i još uvijek nisu skapali od gladi, barem prema zadnjim informacijama…Lijepo se prilagode uslovima pod kojima žive, hranu ili love ili uzgajaju, deru kožu životinjama te se oblače i obuvaju gdje je to potrebno. Jest, neki ne uspiju, pa podlegnu bolesti, ili hladnoći ili vrućini, ali opet neki drugi ne samo što uspiju, nego znaju othraniti i djecu u takvim uslovima…
Ako nije to dosta, dodaću još jednu činjenicu – najveći dio istorije ljudi su živjeli usamljeničkim, lovačko – sakupljačkim načinom života, pa šta im je bilo? Zahvaljujući njima, ti i ja danas možemo si priuštiti taj luksuz da dišemo vazduh…

Četvrto, ljudi su izašli iz šume kako bi stvorili ovu civilizaciju. Desi li se nekakav pomor i civilizacija, taj grandiozni i ambiciozni eksperiment, propadne, to je drugo mjesto po redu gdje ćemo potražiti utočište. Žutulja je prva, samo, na ovoj drugoj lokaciji možda se i preživi. Ali, svakako mogu razumjeti da neko ko je odrastao na betonu i asfaltu i koji prvi i posljednji uslov održanja čovjeka asocira s njima - šumu zamišlja kao recept za propast, jer je dijametralno suprotstavljena tome.

Peto (ili šesto, više ni sam nisam siguran), zašto bi nekome odsustvo potrebe da nanosi bol drugim živim bićima bilo nešto čemu se prigovara, neovisno o tome kako ga ti krstio, zvao ga egomanijakom, bolesnikom ili kako već…? Na suprotnoj obali nalazi se antipod ovog egomanijaka, koji tek pod ogromnim pritiskom društvenih institucija i repetativnih maksima poput: „ne ubij“, „ne ukradi“ - na kraju nevoljko pristaje da se pokori i zatvori svoje divlje pse u svoj podrum kako bi na površini izgledao miran i dobrodušan. Za to vrijeme ti divlji psi glođu rešetke svoga kaveza, jer oni su sila, a sila ima samo jedan cilj – da se ispolji. Prije ili poslije neki od njih će se probiti iz svoje tamnice, i tada neka je Bog i svi sveci Božji na pomoći onome koji se zatekne u blizini takvog čovjeka!



( … )



Ipak, u pravu si što se jednog tiče. „Ego koči.“ Da, ego MOŽE da bude i kočnica i pokretač. U ovom trenutku, recimo, tebe koči da o ovom što sam rekao razmisliš hladne glave i objektivno. Tome se suprotstavlja dvostruki debeli zid sačinjen od prethodno usvojenih uvjerenja i ega, njihovog zaštitnika. Čovjek nikad neće tuđu djecu više voljeti nego svoju, isto važi za njegove misli…

Do sada mi nije pošlo za rukom, unatoč velikim naporima, da nađem ijedan primjer neke radnje koja nije egoistična, tj. nesebična, ako se primjeni dovoljno strog filtar.

„I’m the voice inside your head you refuse to hear,
I’m the face that you have to face, mirrorin’ your stare,
I’m what’s left, I’m what’s right, I’m the enemy,
I’m the hand that’ll take you down, bring you to your knees.
So who are you? Yeah, who are you?” (Foo Fighters, The Pretender)

To je ono što predstavlja ego.

6. „Lijepog li napretka kad bi svi bili potpuno osvješteni i samo na sebe mislili. “ lol

Ili:

„Dok smo lijepo napredovali, mislili smo na sebe – a da toga nismo bili ni svjesni.“ lol
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Granica mučenja životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Granica mučenja životinja   Granica mučenja životinja - Page 2 Icon_minitimepet lis 02, 2009 11:37 pm

Pre par dana je u jednoj školi jedan nastavnik veronauke pitao jednu devojčicu, učenicu nižih razreda, koja ne pohađa njegove časove (jer je to izborni predmet) da li veruje u Boga. Njeni roditelji je nikada nisu hteli opterećivati nametanjima bilo čega, jer su smatrali da za neke stvari treba dovoljno odrasti i neke puteve sam preći, pa je ona rekla da nije baš sigurna veruje li ili ne (nije ni razmišljala o tome). Na to joj je pametni veroučitelj rekao da su ljudi koji ne veruju u Boga glupi!?!?!?...
Svaka mu čast!!! :( *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Granica mučenja životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Granica mučenja životinja   Granica mučenja životinja - Page 2 Icon_minitimepet lis 02, 2009 11:49 pm

kod nas u skoli i oni koji ne vjeruju u boga tj. ona djeca koja su druge vjere ili su ateisti moraju sjedit na nastavi na vjeronauku........ne sudjeluju u nastavi....samo sjede.......
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Granica mučenja životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Granica mučenja životinja   Granica mučenja životinja - Page 2 Icon_minitimesub lis 03, 2009 12:03 am

To je teška glupost. Vera je lična stvar.
Kod nas deca biraju žele li pohađati pravoslavni katihizis ili građansko vaspitanje. Po meni je ovo bolje... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Granica mučenja životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Granica mučenja životinja   Granica mučenja životinja - Page 2 Icon_minitimesub lis 03, 2009 12:10 am

pa naravno da je glupost al eto.......vjeronak su trebali stavit da bude zadnji sat i onaj tko ne zeli on moze ici kuci......a ono debili stave vjeronauk recimo 3 sat po redu i onda sta ces s djecom moraju biti u razredu neces ih izbacit iz skole da lutaju okolo jedan skolski sat.....ma to su oni supci namjerno napravili samo da nekoj djeci nametnu katolicanstvo..........glupost......
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Granica mučenja životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Granica mučenja životinja   Granica mučenja životinja - Page 2 Icon_minitimesub lis 03, 2009 12:15 am

Zakaj raspravljate o vjeri u ovom topicu?

Vjeronauk treba izbaciti iz škole. To je osobni izbor pojedinca, i nema kaj raditi u školi. Ako netko želi ići na vjeronauk, neka Crkva organizira predavanja unutar svoja četiri zida.

[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Granica mučenja životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Granica mučenja životinja   Granica mučenja životinja - Page 2 Icon_minitimesub lis 03, 2009 12:16 am

a zasto ti raspravljas....???
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Granica mučenja životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Granica mučenja životinja   Granica mučenja životinja - Page 2 Icon_minitimesub lis 03, 2009 12:19 am

josip21 je napisao/la:
a zasto ti raspravljas....???

Koji je tvoj problem?! Ja sam pitala jer ova tema nema veze sa topicom! Nadovezala sam se na vaše komentare. A ti kao moderator, bi trebao nekaj napraviti u vezi toga.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Granica mučenja životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Granica mučenja životinja   Granica mučenja životinja - Page 2 Icon_minitimesub lis 03, 2009 12:35 am

Ajde, pustimo sada vjeronauk i posvetimo se temi.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Granica mučenja životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Granica mučenja životinja   Granica mučenja životinja - Page 2 Icon_minitimesub lis 03, 2009 1:07 am

Absynthia je napisao/la:
Razumijem da tijelo treba meso, ali možemo preživjeti i bez konzumacije mesa. Čovjek uživa u ubijanju životinja, ne znam zašto to pojedincima pruža zadovoljstvo, ali za takve slučajeve postoje posebne institucije i psihijatri.

Netko je tu napisao - kad mi se jede meso, jednostavno odem van i upucam patku. Pa jebote, razapela bi ga!
Na koliko životinjskih leševa nailazimo po trgovinama, mesnicama, zar ih je potrebno još dodatno ubijati? Kaj rade sa mesom životinja koje ne prodaju, ili kojima istekne datum? Bace u smeće. Zašto se toliko mesa baca? Zašto se kolje više mesa, nego što se proda? Zašto?!!!!
ja sam to napiso... pa šta??
volim meso, nebi mogo bez mesa preživit više od mjesec dana... radim fizički posao i treba mi snaga i kalorije, meso me vraća u život...
to što nađemo po trgovini, iskreno meni je puno ukusnije svježe meso, plus neplatim ga, provedem malo vremena u prirodi, znam da nije bilo milijun puta smrzavano i odmrzavano, da se nije odgojilo na nekim hranama čudnih sastojaka itd itd...

kao što je netko rekao i druge životinje ubijaju i jedu meso, dali to treba značit da vukove treba naučit da pasu travu??

to što ti nejedeš tu vrstu hrane ja poštujem, nema problema...
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Granica mučenja životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Granica mučenja životinja   Granica mučenja životinja - Page 2 Icon_minitimesub lis 03, 2009 2:56 pm

Životinje ne ubijaju radi sporta ili nekog bolesnog zadovoljstva da gledaju drugu životinju kako crkava, već kad su gladne.

Ljudi su najveće štetočine na svijetu.
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Granica mučenja životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Granica mučenja životinja   Granica mučenja životinja - Page 2 Icon_minitimesub lis 03, 2009 3:16 pm

nije to bas tako Absy.....i zivotinje ubijaju kad ne trebaju.....i za to imas stotine dokumentiranih i snimljenih kamerom primjera......

male slatke cimpanze kad odrastu pretvaraju se u monstrume.....ubijaju mlade cimpanze......krdo bizona ako naleti na leglo lavova sve ce mlade lavove ubiti bez ikakvog razmisljanja.....ili muzjak lave ce ubit mlade lavove samo da si se zenka parila s njim......babun iz sela oteo ljudsku bebu i ubio je.....nije je jeo ni ista slicno.....samo je odnio iz kolibe i ubio.....ma ima svakakih primjera......
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Granica mučenja životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Granica mučenja životinja   Granica mučenja životinja - Page 2 Icon_minitimesub lis 03, 2009 3:43 pm

Htjela je reći da životinje rade to da zaštite sebe i svoje mlade, ili ne mogu kontrolirati nagon, ono 'u prirodi im je' da to naprave, ili su gladne, ali ne iz zadovoljstva da gledaju kako lavovi umiru i kako ovce umiru i materijalnom okorištavanju toga u smislu u kojem ljudi to čine.
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Granica mučenja životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Granica mučenja životinja   Granica mučenja životinja - Page 2 Icon_minitimesub lis 03, 2009 3:55 pm

pa kuzim ja nju i to sto je ona htjela rec.....

mi ne znamo da li im to pricinjava zadovoljstvo ili ne......mozda jednom i nadjemo nacina da saznamo......

ima slucajeva da su slonovi ubijali stoku od plemena Masai.....Masai bi njih ubijali i oni se nisu mogli osvetit njima pa su im ubili stoku......to se dosta proucavalo....taj fenomen....naravno nitko to ne moze dokaza da su slonovi tako proracunati ali neki ljudi koji se s tim bave vjeruju da jesu......
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Granica mučenja životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Granica mučenja životinja   Granica mučenja životinja - Page 2 Icon_minitimesub lis 03, 2009 4:01 pm

Absynthia je napisao/la:

Ljudi su najveće štetočine na svijetu.
Sa ovim se u potpunosti slažem...
A evo samo da ti kažem, dosad nisam ubijao ništa što nisam pojeo..
(osim miševa muha i komaraca) :P
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Granica mučenja životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Granica mučenja životinja   Granica mučenja životinja - Page 2 Icon_minitimeuto lis 06, 2009 7:29 pm

biga je napisao/la:
(osim miševa muha i komaraca) :P
Sta hoces reci da nikada nisi pojeo komarca? Moras bit svjestan da covjek tokom zivota u snu pojede oko 15 paukova, 7 zohara i dvadesetak ostalih takvih gamadi. A da ne govorim o komarcu kojeg popijes u casi piva u mraku ili dok se vozis sa biciklom, motorom, rolama, wtfever....

Ubojice smo i dok spavamo... evil

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Granica mučenja životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Granica mučenja životinja   Granica mučenja životinja - Page 2 Icon_minitimeuto lis 06, 2009 7:34 pm

koliko sam ja bumbara ubio i ostalih letecih gamadi....i to glavom dok sam djipao motor......u majketi ti.....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Granica mučenja životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Granica mučenja životinja   Granica mučenja životinja - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Granica mučenja životinja
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Filozofija-
Forum(o)Bir: