Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 O cemu razmisljas?

Go down 
+7
Jaykof
biga
Skulptura
josip21
Fantom
Blizzard
Alpha
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

O cemu razmisljas? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? - Page 3 Icon_minitimesri ruj 23, 2009 4:26 pm

josip21 je napisao/la:
papucaru....

Sumnjam da i ti imas akvarijum...O cemu razmisljas? - Page 3 295661
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

O cemu razmisljas? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? - Page 3 Icon_minitimesri ruj 23, 2009 4:30 pm

a nemoze to tako...rekao si da imam...gotovo je.....
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

O cemu razmisljas? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? - Page 3 Icon_minitimesri ruj 23, 2009 5:28 pm

josip21 je napisao/la:
zato uvijek treba imati spreman odgovor.....ona pita o cemu razmisljas a ja kao iz topa odgovorim"pa o tebi dusu bas mislim kako imam srece u zivotu"......
ko zna zna.... lolcina
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

O cemu razmisljas? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? - Page 3 Icon_minitimesri ruj 23, 2009 5:34 pm

Alpha je napisao/la:
Jutros? Ma ne...dugo se vec to pitam...i se sve cudim kako ste vi to tako svi prosvjetljeni pa si tako lako ispraznite um :P

Lako nam se isprazni um, a brzo nam se napuni... Khm zubo
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

O cemu razmisljas? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? - Page 3 Icon_minitimesri ruj 23, 2009 7:04 pm

razmišljam o nečem slatkom



Spoiler:
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

O cemu razmisljas? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? - Page 3 Icon_minitimečet ruj 24, 2009 2:38 pm

Ja razmišljam o ovoj guzi na Josipovom avataru...
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

O cemu razmisljas? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? - Page 3 Icon_minitimečet ruj 24, 2009 3:01 pm

gica

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

O cemu razmisljas? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? - Page 3 Icon_minitimečet ruj 24, 2009 3:20 pm

Jučer mene darling vozi doma, i kad smo pretresli sve teme ja (koja pričam li ga pričam) ušutim, i krenu mi misli ka mom ugradbenom ormaru (jer me je frendica smsom nešto pitala o tome) i slijedi
On: "Šta si se ti ušutila?"
Ja (uz smajl): "Uživaj u tišini"
On: hahahaha
Ja U sebi: o čemu sam ja razmišljala sekundicu prije nego me je pitao, i nikako se sjetit, i u tom trenutku da me je pitao očemu sam razmišljala rekla bih "o ničemu", onako k'o po špranci, ne bih rekla: "Joj ne mogu se sjetiti", to mi zvuči još neuvjerljivije od "o ničemu"...fakat se nisam mogla par skeundica sjetiti o čemu sam razmišljala....a ono ormar, mislim stvarno shock , zabrinula sam se za samu sebe zubo

Eto.... raspa
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

O cemu razmisljas? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? - Page 3 Icon_minitimečet ruj 24, 2009 3:21 pm

eto ti na Alpha...je cujes...jel citas.....
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

O cemu razmisljas? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? - Page 3 Icon_minitimečet ruj 24, 2009 3:24 pm

Josip...to sam vec navela...tu varijantu da doslovno zaboravis pa kazes 'nista'...ali da se inzistira na odgovoru na koncu bi se kazalo 'ne mogu se sjetit'...ili bi se sjetilo pa bi se kazalo sto je bila misao...tako da...jel citas? :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

O cemu razmisljas? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? - Page 3 Icon_minitimečet ruj 24, 2009 3:30 pm

a ne...nemoj ti meni sad ovdje prodavat maglu......ti si kao rekla da mi muski stalno tako odgovaramo....pa onda kako to mi znamo ispraznit um kad na nista ne mislimo..naravno to je receno s dozom podjebavanja......

ali sad ovdje dodje zenska osoba koja kaze da i ona isto tako zna nekad "ispraznit um"......a sta sad.....???
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

O cemu razmisljas? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? - Page 3 Icon_minitimečet ruj 24, 2009 3:33 pm

...kako još nije došao, ručak se ohladio... i mamurna sam... i moram do faksa... i ne da mi se... i kafetin je zakon...da....
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

O cemu razmisljas? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? - Page 3 Icon_minitimečet ruj 24, 2009 3:35 pm

klin se klinom izbija...ili ...piva se pivom izbija....popij koju i proci ce ti mamurnost.....
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

O cemu razmisljas? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? - Page 3 Icon_minitimečet ruj 24, 2009 4:06 pm

josip21 je napisao/la:
ali sad ovdje dodje zenska osoba koja kaze da i ona isto tako zna nekad "ispraznit um"......a sta sad.....???

Ta ženska osoba je bosanka, pa je pitanje koliko ona ima popunjen um, tako da ovo pražnjenje i nije neka posebna vještina miga
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

O cemu razmisljas? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? - Page 3 Icon_minitimečet ruj 24, 2009 4:11 pm

ajde ba pusti fore...imas ti putra u glavi i to vise nego ja i svi ovi muski na forumu......

nego ti lipo priznaj da kad si se jucer vozila doma da si razmisljala o jednom zgodnom Dalmatincu i onda si na pitanje brze bolje odgovorila "o nicemu"......i usput si se malo zarumenila....jel da....
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

O cemu razmisljas? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? - Page 3 Icon_minitimečet ruj 24, 2009 4:14 pm

rofl2

Ma nije me pitao o čemu razmišljam, nikad me to ne pita (niti ja njega) ... cerek
Ali kad sam se sjetila da sam razmišljala o ormaru bilo me sram mene same da nisam našla neki drugi predmet razmišljanja (npr. onaj mali iz Almodovarovog filma je bio k'o bombončić slini , mlađahan malo, ali mašta može svašta zubo )
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

O cemu razmisljas? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? - Page 3 Icon_minitimečet ruj 24, 2009 4:20 pm

znas onu pricu kad policija zakuca provalniku na vrata i on otvori vrata i kad vidi da je policija ispali ko iz topa "nisam ja sinoc provalio kiosk majke mi"... rofl2

tako i ti...on nista ne pita a ti odvalis "ne razmisljam o nicemu"......

koji mali iz Almodovarovog filma???

ona mala iz njegovih filmova meni bi pasala......
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

O cemu razmisljas? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? - Page 3 Icon_minitimečet ruj 24, 2009 4:23 pm

Nisam ja rekla, to je bilo moje razmišljanje jer me je asociralo na ovu temu.... Kužiš?

Ček da nađem malog....
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

O cemu razmisljas? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? - Page 3 Icon_minitimepet ruj 25, 2009 4:01 am

Alpha je napisao/la:

E, sad...meni je to "O nicem" prosto fantasticno...Ako pitate malo detaljnije oko tog "O nicemu" dobit cete eksplicitno
objasnjenje da on zbilja ne misli o nicemu...al bas o nicemu...ono, ljudi provode godine i godine meditacijske prakse kako bi dosli u stanje prazog uma i ne razmisljanja o nicemu ali se cini da se nasi, Rvacki, muzjaci radjaju sa prirodnim talentom mogucnosti praznjenja uma... kava

Zato što neki stalno govore o stvarima koje ih ostavljaju bez riječi... zubi

Ma znate ono... Prosječna žena uvijek je rađe lijepa nego pametna, jer prosječna žena zna da prosječni muškarac bolje vidi nego što misli. kava
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

O cemu razmisljas? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? - Page 3 Icon_minitimepet ruj 25, 2009 8:57 am

u stvari je baš bezobrazno pitati nekoga o čemu razmišljaš. šta koga brige o čemu ja razmišljam? odakle nekome pravo da mi provjerava misli?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

O cemu razmisljas? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? - Page 3 Icon_minitimepet ruj 25, 2009 9:39 am

@Flo...nisam kazala da je nuzno izjasniti se...al bas tvrditi prazan um...da, bas...onda se vec zbilja zapitam koji kua :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

O cemu razmisljas? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? - Page 3 Icon_minitimepet ruj 25, 2009 10:16 am

Nije u pitanju prazan um nego ovo iznad koje sam napisao zubi
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

O cemu razmisljas? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? - Page 3 Icon_minitimepet ruj 25, 2009 10:23 am

floridana je napisao/la:
u stvari je baš bezobrazno pitati nekoga o čemu razmišljaš. šta koga brige o čemu ja razmišljam? odakle nekome pravo da mi provjerava misli?

Pa isto tako kako netko pita ''kako si?''. Što taj netko ima znati kako sam ja, odakle mu pravo da to zna... zubo
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

O cemu razmisljas? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? - Page 3 Icon_minitimepet ruj 25, 2009 11:22 am

Znate...prije ove teme sam nekako razmisljala o tome kako ce ovo biti jedna brutalno opustena tema...sad vec razmisljam o samoubojstvu :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

O cemu razmisljas? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? - Page 3 Icon_minitimepet ruj 25, 2009 11:34 am

@Omega
I onda kažeš: "Dobro sam" da te ne pili dalje....
Jer ako kažeš: "nisam baš najbolje" kreću daljnja pitanja miga
[Vrh] Go down
Sponsored content





O cemu razmisljas? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
O cemu razmisljas?
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» U cemu spavate???
» O cemu pricati sa curom?
» Cemu uce novi udzbenici
» o cemu se ovdje govori???????

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Muškarac-
Forum(o)Bir: