Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase

Go down 
+12
zvezda
malena
sanja
indigocakra
ThE_IMMORTAL
Aleksandar Veliki
Yado
Milab
Svjetloisjena
silver
Alpha
zoox30
16 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
zoox30
Stanica
zoox30


Male
Pisces Goat
Broj postova : 18
Age : 45
Registration date : 12.10.2007

Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Empty
PostajNaslov: Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase   Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Icon_minitimened lis 28, 2007 11:22 am

Nova znanstvena istraživanja donose šokantnu sliku ljudske budućnosti. Naša će se vrsta za 10.000 godina razviti u dvije nove rase - vladajuću elitu, koju će krasiti ljepota i inteligencija, i podređenu rasu glupavih, ružnih stvorenja.

Evolucija današnjih ljudi doseći će svoj fizički vrhunac otprilike 3000. godine, predviđa vodeći londonski znanstvenik evolucije Oliver Curry. Ljudi će tada biti visoki do dva metra, a životni će se vijek produljiti do 120 godina.

Seksualna selekcija dat će prednost zdravom, mladenačkom izgledu, a razvoj estetske kirurgije pomoći će da se ljudski izgled prilagodi takvu standardu ljepote. Muškarci će tako 3000. godine imati simetrična lica, dublji glas i veće penise. Žene će krasiti sjajna kosa, koža će im biti meka i bez dlaka, oči velike, a grudi čvrste.

Prema dr. Curryju, rase koje poznajemo danas stopit će se u jednu te će svi ljudi imati lijepu brončanu put. Daleka budućnost naših potomaka ipak neće biti dug život u lijepom tijelu.

Nakon što su dosegli svoj vrhunac, ljudi će za 10.000 godina osjetiti loše strane tehnološkog napretka. Stalna upotreba medicinskih preparata postupno će oslabjeti ljudski imunološki sustav i čovjek će sve više nalikovati djetetu.

Tako ćemo s jedne strane imati prekrasne, pametne nadljude, a s druge ogavne, zaostale gobline. Priznati znanstvenik dr. Curry budućnost ljudske vrste vidi kao “priču o dobrom, lošem i ružnom”.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Empty
PostajNaslov: Re: Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase   Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Icon_minitimened lis 28, 2007 12:01 pm

Citala sam o tome...
Postujem svaku teoriju pa tako i ovu ali osobno se s njom ne slazem. Toliko toga mi je ne logicno/ne jasno u toj teoriji...
Seksualna selekcija...oce rec da se lijepi ljudi ne sexaju sa manje lijepima (po njegovim kriterijima - ruznima). S cime se ne bih slozila. Prvo zato jer je ljepota relativna. Osim toga gledajuci svijet oko sebe vidim da to bas i nije tako. Takodjer smatram da su inteligencija, humor, osobnost, i td. ipak bitniji od toga koliki netko ima penis ili grudi (zaboga). Ili se to samo meni cini?!
Imala bih jos hrpu primjedbi na teoriju ali da ne duzim...
Sto ti/vi mislis/mislite o toj teoriji?
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Empty
PostajNaslov: Re: Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase   Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Icon_minitimened lis 28, 2007 4:23 pm

pa ne znam bas, mislim da ne mozemo nikako predvidati buducnost (osim ako imamo posebnih sposobnosti), pogotovo ne detaljno i ne dalju, jer nikad ne znate sto se moze dogoditi neplanirano.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Empty
PostajNaslov: Re: Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase   Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Icon_minitimened lis 28, 2007 4:28 pm

http://www.vecernji.hr/newsroom/zanimljivosti/2942715/index.do

Mislim da se budućnost ne može predvidjeti tako daleko unaprijed. Ne kažem da se neće dogoditi, no to je samo jedna od mogućnosti.
[Vrh] Go down
Milab
Žaba
Milab


Male
Leo Horse
Broj postova : 226
Age : 45
Registration date : 28.10.2007

Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Empty
PostajNaslov: Re: Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase   Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Icon_minitimened lis 28, 2007 4:32 pm

Zar već ta elita ne postoji? :P
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Empty
PostajNaslov: Re: Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase   Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Icon_minitimened lis 28, 2007 5:07 pm

Milab je napisao/la:
Zar već ta elita ne postoji? :P

pa, po tebi, uopce se ne radi o ljudima, ako sam dovoljno upoznat s teorijom. dakle, ne :D
[Vrh] Go down
Milab
Žaba
Milab


Male
Leo Horse
Broj postova : 226
Age : 45
Registration date : 28.10.2007

Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Empty
PostajNaslov: Re: Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase   Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Icon_minitimened lis 28, 2007 6:30 pm

Elita je elita ma kako oni izgledali :P
[Vrh] Go down
Yado
Riba
Yado


Male
Scorpio Rat
Broj postova : 144
Age : 63
Registration date : 30.09.2007

Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Empty
PostajNaslov: Re: Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase   Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Icon_minitimened lis 28, 2007 8:32 pm

I ja bih se složio s Milab da elita već postoji.
Što se tiče predviđanja.... može se predviđati sve i svašta ako uzmeš određene postavke i baziraš se samo na njih a ignoriraš moguće promjene i razne nepredviđene utjecaje na te postavke, pogotovo na dulji vremenski rok.
[Vrh] Go down
Milab
Žaba
Milab


Male
Leo Horse
Broj postova : 226
Age : 45
Registration date : 28.10.2007

Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Empty
PostajNaslov: Re: Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase   Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Icon_minitimened lis 28, 2007 8:44 pm

Yado je napisao/la:
I ja bih se složio s Milab da elita već postoji.
Što se tiče predviđanja.... može se predviđati sve i svašta ako uzmeš određene postavke i baziraš se samo na njih a ignoriraš moguće promjene i razne nepredviđene utjecaje na te postavke, pogotovo na dulji vremenski rok.
Odlično rečeno hail
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Empty
PostajNaslov: Re: Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase   Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Icon_minitimened lis 28, 2007 8:50 pm

Upravo se slazem s Yadeom. Ali uopce mi nije jasno na cemu on temelji tu svoju teoriju. Na osnov ovoga kakve su stvari danasa mi se ne cini da teorija uopce ima uporiste. Ako misli na, kako je rekao Milab, postojecu elitu jel bi se to odnosilo na Hollivudska i slicna "savrsenstva"? Ali onda mu bjezi ona golema inteligencija o kojoj prica jer takvi ljudi su optereceni iskljucivo izgledom.
Jednostavno ne mogu uocit od kud je on krenuo zidat tu svoju teoriju da je uspio doci do tog zakljucka.
[Vrh] Go down
Milab
Žaba
Milab


Male
Leo Horse
Broj postova : 226
Age : 45
Registration date : 28.10.2007

Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Empty
PostajNaslov: Re: Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase   Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Icon_minitimened lis 28, 2007 8:55 pm

Ne misli na tu elitu nego na Illuminate.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Empty
PostajNaslov: Re: Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase   Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Icon_minitimened lis 28, 2007 9:02 pm

Pardon...
A oni su prekrasni "divovi" s velikim k*****? Hmmm...onda bi ih trebalo biti lako uociti. face
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Empty
PostajNaslov: Re: Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase   Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Icon_minitimened lis 28, 2007 10:40 pm

A ja sam čuo da će muški rod odumrijeti, i ostati će samo ženski koji će tada biti biseksualni i to će biti savršenstvo.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Empty
PostajNaslov: Re: Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase   Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Icon_minitimepon lis 29, 2007 12:42 am

Ovo mi sve više vuče na ono... rekla, kazala... kava

Ne znamo baš najbolje ni što je bilo u prošlosti, ja se ne bih opterećivala tako dalekom budućnošću. face
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 32
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Empty
PostajNaslov: Re: Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase   Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Icon_minitimepon lis 29, 2007 1:38 am

jeste li kad razmisljeli o tome da evolucija uopste ne postoji???
da je to samo nametnuta teorija, izmisljena....od strane elite...
ima li dokaza za evoluciju... mislim da nema...
sve dodje pa nestane, neko/nesto ga stvori, a isto tako i unisti, mislim na elitu, oni upravljaju svijetom...
pronadjeni su skeleti ljudi, stari i vise od milijun godina, isti su skeleti kao i kod danasnjih ljudi, samo sto se to ne daje u javnost...
ako je covjek nastao od majmuna, sto se i danas ne dogadja to da od majmuna nastane covjek...

teorija evolucije nam je nametnuta samo zato da nas odvrate od istine,
po meni vrijeme ne prolazi, ustvari ga uopste nema...

a to o ljudima, te 2 rase, nikad nisam cuo vece gluposti...
otkud taj nekakav zna kakvi cemo biti... nije li mozda putovao kroz vrijeme??? kako je uopste dosao do toga da ce covjecanstvo biti podijeljeno na "glupe i ruzne" i "lijepe i pametne"?

sta on mozda misli da smo mi s istoka glupi, a s zapada pametni....?
[Vrh] Go down
Milab
Žaba
Milab


Male
Leo Horse
Broj postova : 226
Age : 45
Registration date : 28.10.2007

Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Empty
PostajNaslov: Re: Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase   Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Icon_minitimepon lis 29, 2007 2:05 am

Namcor je napisao/la:
Pardon...
A oni su prekrasni "divovi" s velikim k*****? Hmmm...onda bi ih trebalo biti lako uociti. face
Moram priznat da ovo ne kužim :)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Empty
PostajNaslov: Re: Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase   Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Icon_minitimepon lis 29, 2007 2:08 am

Milab je napisao/la:
Namcor je napisao/la:
Pardon...
A oni su prekrasni "divovi" s velikim k*****? Hmmm...onda bi ih trebalo biti lako uociti. face
Moram priznat da ovo ne kužim :)

Možda misli na priče o starim rasama koje su bile veće, bolje, ljepše i dulje su živjele od nas i tako, pa su imale i velike, hm, znamo što... oops

Nisam čula, ali ne zvuči loše lolcina
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Empty
PostajNaslov: Re: Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase   Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Icon_minitimepon lis 29, 2007 2:14 am

Ma mislila sam - Pardon - sto nisam skuzila da se pod Elitom misli na Iluminate.
A ova druga recenica je bila kao...kad su oni (elita - Iluminati) vec tu onda bi ih trebalo bilti lako prepoznati uzevsi u obzir topic ovog foruma gdje ce Elita biti kako intelektualno tako i fizicki (sto je eksplicitno i objasnjeno) nadmocnija. To je kao trebala biti sala...al, eto nije bas uspjela face
[Vrh] Go down
indigocakra
PraGlodavac
indigocakra


Male
Leo Monkey
Broj postova : 600
Age : 43
Registration date : 05.11.2007

Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Empty
PostajNaslov: Re: Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase   Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Icon_minitimepon stu 05, 2007 9:57 pm

eh ti ga isto laprdas...
statisticki se da izracunati koliko dreka ces u 70oj izbaciti ujutro prije kave na skoljci a kud se ne bi dala ovakva glupost izracunati?

sve je stvar tehnologije i racunice,a to sto se majmuna tice jednostavno je..
covjek nije nastao od majmuna nego je krizan sa majmunom,malo proguglaj..
evolucija je tocna ali ne i za covjeka,no ne u pogledu da je covjek ovdje dosao iz svemira nego u vremenskom pogledu(vrijeme koje ti inace ne priznajes kao takvo) znaci nastao je prebrzo.nekih par miliona ranije sto je nemoguce,i sto ce reci da se netko davno igrao genetike ovdje na zemlji..

procitaj si 12.planet mozda ti vrijeme postane realnije...

naravno sve je to hipoteza isto kao i evolucija,znaci nikako dokazima ne pobijen slijed dogadjaja...
[Vrh] Go down
indigocakra
PraGlodavac
indigocakra


Male
Leo Monkey
Broj postova : 600
Age : 43
Registration date : 05.11.2007

Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Empty
PostajNaslov: Re: Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase   Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Icon_minitimepon stu 05, 2007 9:59 pm

tekst se odnosi na gospodina imortala...

pardon..
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Empty
PostajNaslov: Re: Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase   Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Icon_minitimeuto stu 06, 2007 8:27 am

a šta znači ja od metar i po, neću spadati u tu elitu? :sad:
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Empty
PostajNaslov: Re: Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase   Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Icon_minitimeuto stu 06, 2007 10:20 am

Što se tiče gore spomenute evolucije i pitanja da li ona uopće postoji ili ne, neki dan sam slušala na radiju kako po nekim novim istraživanjima čovjek nije nastao od majmuna, ni uopće evolucijom, već da je tu doslovno došao. Po toj teoriji, neandertalci su živjeli na Zemlji, a homosapiensi su tu došli naknadno, nisu imali isti dna ni gene, nisu se mogli međusobno razmnožavati. jedno vrijeme su živjeli skupa, i onda su homosapiensi napravili genocid nad neandertalcima.
Ne znam za vas, ali meni ta teorija zvuči logično jer to objašnjava kako su nestali neandertalci...

Ako je ovo već netko spominja, molim vas da mi kažete gdje i ispričavam se na ponavljanju.
[Vrh] Go down
indigocakra
PraGlodavac
indigocakra


Male
Leo Monkey
Broj postova : 600
Age : 43
Registration date : 05.11.2007

Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Empty
PostajNaslov: Re: Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase   Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Icon_minitimeuto stu 06, 2007 12:50 pm

malena je napisao/la:
Što se tiče gore spomenute evolucije i pitanja da li ona uopće postoji ili ne, neki dan sam slušala na radiju kako po nekim novim istraživanjima čovjek nije nastao od majmuna, ni uopće evolucijom, već da je tu doslovno došao. Po toj teoriji, neandertalci su živjeli na Zemlji, a homosapiensi su tu došli naknadno, nisu imali isti dna ni gene, nisu se mogli međusobno razmnožavati. jedno vrijeme su živjeli skupa, i onda su homosapiensi napravili genocid nad neandertalcima.
Ne znam za vas, ali meni ta teorija zvuči logično jer to objašnjava kako su nestali neandertalci...

Ako je ovo već netko spominja, molim vas da mi kažete gdje i ispričavam se na ponavljanju.


pogledaj si temu 12.planet i probaj naci tu knjigu tamo je sve opisano u detalje... :bounce:
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Empty
PostajNaslov: Re: Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase   Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Icon_minitimeuto stu 06, 2007 3:51 pm

ma, nisu neandertalci izumili, ja još i dan danas pronalazim neke... zubo
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Empty
PostajNaslov: Re: Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase   Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Icon_minitimeuto stu 06, 2007 4:55 pm

misliš izumrli? nisam ni rekla izumrli, nego da su ih, grubo rečeno, pobili sve...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Empty
PostajNaslov: Re: Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase   Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Znanost i tehnologija-
Forum(o)Bir: