Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase

Go down 
+12
zvezda
malena
sanja
indigocakra
ThE_IMMORTAL
Aleksandar Veliki
Yado
Milab
Svjetloisjena
silver
Alpha
zoox30
16 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase   Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase - Page 2 Icon_minitimeuto stu 06, 2007 7:00 pm

He-he ima nesto u tome sto kaze Vruca macka ;)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 32
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase   Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase - Page 2 Icon_minitimeuto stu 13, 2007 6:41 pm

indigocakra je napisao/la:
eh ti ga isto laprdas...
statisticki se da izracunati koliko dreka ces u 70oj izbaciti ujutro prije kave na skoljci a kud se ne bi dala ovakva glupost izracunati?

sve je stvar tehnologije i racunice,a to sto se majmuna tice jednostavno je..
covjek nije nastao od majmuna nego je krizan sa majmunom,malo proguglaj..
evolucija je tocna ali ne i za covjeka,no ne u pogledu da je covjek ovdje dosao iz svemira nego u vremenskom pogledu(vrijeme koje ti inace ne priznajes kao takvo) znaci nastao je prebrzo.nekih par miliona ranije sto je nemoguce,i sto ce reci da se netko davno igrao genetike ovdje na zemlji..

procitaj si 12.planet mozda ti vrijeme postane realnije...

naravno sve je to hipoteza isto kao i evolucija,znaci nikako dokazima ne pobijen slijed dogadjaja...

to sam zaboravio naglasit, al istog sam misljenja :D
znam da su sve to hipoteze, samo sam htio naglasit da je ono sto nas uce u skoli najabsurdnija hipoteza. bas to sto kazete, nemoguce je da neka rasa odjednom nestane... i to.

al sam zeljan steci sto vise znanja o ovoj temi, pa slobodno ispravite ako sta pogresno interpretiram i slicno ^^ :bounce:
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase   Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase - Page 2 Icon_minitimeuto stu 13, 2007 10:25 pm

Ma, teorija evolucije mi nije drzala vodu ni kada sam je ucila za ocenu... (izludjuje me to sto i danas decu uce tome!!!)... Sve su naznake da u pojavi coveka nedostaje veoma bitna karika i javlja se skok... tako da ja odabiram da verujem da smo ovde stigli odnekud drugde, posto ne osecam bas Zemlju kao svoje prirodno staniste... Mozda je osecaj glup, ili je sama izjava lose formulisana, no verbalna komunikacija nekad tako ogranicava... *
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase   Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase - Page 2 Icon_minitimeuto stu 13, 2007 11:35 pm

Ja mislim da smo mi ipak sa Zemlje, jer kako inače objasniti tako veliku osjetljivost organizma na promjene. Jer ako smo došli morali smo doći odnegdje gdje je ista klima i sve isto kao i na Zemlji.
[Vrh] Go down
indigocakra
PraGlodavac
indigocakra


Male
Leo Monkey
Broj postova : 600
Age : 43
Registration date : 05.11.2007

Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase   Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase - Page 2 Icon_minitimeuto stu 13, 2007 11:57 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
Ja mislim da smo mi ipak sa Zemlje, jer kako inače objasniti tako veliku osjetljivost organizma na promjene. Jer ako smo došli morali smo doći odnegdje gdje je ista klima i sve isto kao i na Zemlji.


navodno smo krizani...
ono tipa majmuni i mali zeleni...
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase   Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase - Page 2 Icon_minitimesri stu 14, 2007 12:20 am

malena je napisao/la:
Što se tiče gore spomenute evolucije i pitanja da li ona uopće postoji ili ne, neki dan sam slušala na radiju kako po nekim novim istraživanjima čovjek nije nastao od majmuna, ni uopće evolucijom, već da je tu doslovno došao. Po toj teoriji, neandertalci su živjeli na Zemlji, a homosapiensi su tu došli naknadno, nisu imali isti dna ni gene, nisu se mogli međusobno razmnožavati. jedno vrijeme su živjeli skupa, i onda su homosapiensi napravili genocid nad neandertalcima.
Ne znam za vas, ali meni ta teorija zvuči logično jer to objašnjava kako su nestali neandertalci...

Ako je ovo već netko spominja, molim vas da mi kažete gdje i ispričavam se na ponavljanju.

a odakle onda tolika slicnost izmedu njih i homo sapiensa?
nestanak neandertalaca? pa to je bar lako: priroda, evolucija - opstanak najjačih!
[Vrh] Go down
indigocakra
PraGlodavac
indigocakra


Male
Leo Monkey
Broj postova : 600
Age : 43
Registration date : 05.11.2007

Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase   Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase - Page 2 Icon_minitimesri stu 14, 2007 12:22 am

nije ovi su nestali po evolucijskom slijedu 3 milijuna godina ranije!:)


kuzis nesto se umjesalo u evoluciju..
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase   Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase - Page 2 Icon_minitimesri stu 14, 2007 11:53 am

Izgleda da je netko od naših predaka bio jako napaljen pa evo napravio sranje.
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase   Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase - Page 2 Icon_minitimesri pro 26, 2007 3:02 pm

Hihihi, a ja sam gledao film "Idiokracy" koja bas suprotno govori. Dok intelektualac i intelektualka razmisljaju da li zaceti novi zivot, oni nizih intelektualnih sposobnosti se prase ko zecevi. I tamo za 100 - 200 godina dobijes "prirodnom selekcijom" svijet idiota.

Malo se pretjerivalo, ali ako malo bolje razmislimo, istina je. Dok se mi premisljamo da li imati dijete ili ne, jer za dijete danas moras imati malo podeblji konto, ima nacija koje to bas previse ne zamara. I ima ih sve vise i vise i vise ...

Mislite li da je vrijeme poceti uciti Kineski.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase   Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase - Page 2 Icon_minitimesri pro 26, 2007 3:36 pm

Nije loše naučiti kineski, zlu ne trebalo study

No mislim da sui u tom filmu ipak nešto promašili - poznajem ja i intelektualce koji se razmnožavaju kao ludi, i one koji to nisu koji nemaju djece. Nije u tome fora, i crkva, mislim, prilično griješi kao i država kad pokušava te stvari izvana potaknuti, dakle nametnuti. Tu su u igri puno dublji razlozi, bojim se. face
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase   Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase - Page 2 Icon_minitimesub pro 29, 2007 9:30 am

Na jednom mjestu sam procitao kako se zapravo ljudski rod ipak stapa u jednu rasu. Uslijed globalizacije, mjesanja ljudi, naroda, nacija i rasa dolazi i do mjesanja genetskog zapisa, pa lagano jaci geni pocinju prevladavati. Uglavnom, ubrzo cemo imati jednu rasu, koja ce biti tamnoputa. Bas mi zao onih iz Texasa sa bijelim kapuljacama. Mozda ce se spaliti u znak prosvijeda.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase   Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase - Page 2 Icon_minitimesub pro 29, 2007 10:47 am

Jadni KKK... face

Oni ionako sebe pale, ali im to još nije doprlo do mozga... scratch
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase   Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase - Page 2 Icon_minitimesub pro 29, 2007 11:08 am

Znam da je dosta toga gluma kod Jerry Springera, ali ti KKK su mi bas cakani onako plitki i glupi. Oni imaju cak svoju Bibliju gdje pise da su ostale rase niza bica. Nemres bilivit.
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase   Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase - Page 2 Icon_minitimepet vel 29, 2008 11:46 am

ko zna di cemo bit za 1000 godina... možda ni zemlje više nece bit a možda ce nas alieni sve poklat i oni se nastanit ovdje lol!
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase   Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase - Page 2 Icon_minitimepet vel 29, 2008 11:49 am

A najvjerovatnije će biti da ljudske rase ne postoje. Postoje samo ljudi koje je Chuck Norris tukao do različitih nijansa crne i plave.

gica

lolcina
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase   Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase - Page 2 Icon_minitimesub oľu 01, 2008 1:29 am

birdy je napisao/la:
ko zna di cemo bit za 1000 godina... možda ni zemlje više nece bit a možda ce nas alieni sve poklat i oni se nastanit ovdje lol!


a možda su u šumi lolcina
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase   Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase - Page 2 Icon_minitimesub oľu 01, 2008 1:31 am

lolcina
[Vrh] Go down
Makondo
Stanica
Makondo


Male
Libra Tiger
Broj postova : 11
Age : 37
Location : Zagreb
Registration date : 25.02.2008

Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase   Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase - Page 2 Icon_minitimesub oľu 01, 2008 5:10 pm

Galilei Galileo je napisao/la:
Na jednom mjestu sam procitao kako se zapravo ljudski rod ipak stapa u jednu rasu. Uslijed globalizacije, mjesanja ljudi, naroda, nacija i rasa dolazi i do mjesanja genetskog zapisa, pa lagano jaci geni pocinju prevladavati. Uglavnom, ubrzo cemo imati jednu rasu, koja ce biti tamnoputa. Bas mi zao onih iz Texasa sa bijelim kapuljacama. Mozda ce se spaliti u znak prosvijeda.

slazem se sa Glaileom mislim da ce nastat neka nova rasa 1 i stalno se svadjam s jednim frendom koji tvrdi da se mijesanjem rasa dobijaju kao losiji geni ono tipa cistokrvni psi i to ,nije rasist dapace hippiji smo oba po filozofiji (P.L.U.R.) no eto, ja ipak mislim da se mijesanjem rasa dobiva bolji genetski materijal po meni su mulatkinje nesto blizu savrsenstva ? al to sta lik s pocetka price tvrdi o necemu za 10 000g je glupost kad se ne zna hocemo li bit tu za 150? No nije islkuceno to da vec sad postoji elita pogledajte Zeitgeist sve ce vam bit jasno
[Vrh] Go down
Sponsored content





Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase   Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Šokantna budućnost: Ljudi se razvijaju u 2 rase
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Znanost i tehnologija-
Forum(o)Bir: