Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Marokanski iscjeljitelj Mekki Torabi

Go down 
+2
Chakotay
Alpha
6 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Marokanski iscjeljitelj Mekki Torabi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Marokanski iscjeljitelj Mekki Torabi   Marokanski iscjeljitelj Mekki Torabi - Page 2 Icon_minitimepon stu 08, 2010 5:09 pm

...a neki su i osuđeni na zatvor ;)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Marokanski iscjeljitelj Mekki Torabi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Marokanski iscjeljitelj Mekki Torabi   Marokanski iscjeljitelj Mekki Torabi - Page 2 Icon_minitimepon stu 08, 2010 5:22 pm

Premali broj. Znam vise slucajeva kada je isti doktor istom pacijentu pruzio "pomoc" koja je bila ravna tome kao da nije napravio nista. Nakon intervencije (citaj: poziv veze) isti doktor ponovno obradjuje istog pacijenta i ovaj put najednom sve ok bude. Evo dva primjera u grubo. Jedna je zena je prvi put izgubila blizance u prvim mjesecima trudnoce. Kad je drugi put ostala trudna opet je nakon par mjeseci prokrvarila i doktorica joj je rekla da nek ide doma i ceka da tijelo odbaci plod. Nakon toga dolazi majka te zene koja je bila trudna i kaze doticnoj doktorici "znate, nas je poslao taj i taj" (dakle spominje se veza). Momentalno doktorica vraca zenu nazad, odradi nesto sto je trebalo (pojma nemam sto) i zena odradi normalno trudnocu i rodi zdravog sina.
Slucaj dva. Tip skoro dobije sepsu radi lose odradjenog ciscenje rane koja je upaljena. Nakon poziva veze isti doktor ponovno otvara ranu i ovaj put vadi komadic kosti koji je stvarao tu infekciju te se osoba posve oporavlja.
Ima jos slucajeva koliko hoces, a nitko nece kasnije da prijavi te doktore. Prvo sto se boje, drugo sto ne vide smisao i trece jer ako spomenu tuzbu ti doktori kazu "samo tuzite ali kad tad cete trebati doci u bolnicu".

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Marokanski iscjeljitelj Mekki Torabi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Marokanski iscjeljitelj Mekki Torabi   Marokanski iscjeljitelj Mekki Torabi - Page 2 Icon_minitimepon stu 08, 2010 5:54 pm

Da, puno premali broj njih je osuđen, jedva nekoliko njih, ali barem sad nitko ne može reći da nitko nije osuđen. Sjećam se onog Hebranga koji je stalno branio doktore riječima, pa koliko ja znam nitko nije osuđen za to o čemu vi govorite. E pa sad je...

No ono što mene više zabrinjava je njihov odnos prema pacijentima, ti si navela dobre primjere, ja ih znam također neke. Nevjerojatno je da će oni pustiti čovjeka da umre ili da izgubi dijete zato što se njemu ne da raditi. Pazi, ne da mu se raditi tuzni
I kako se još ponašaju prema pacijentima, kao prema stoci.... Žalosno je to, tamo gdje bi se trebalo naći najviše morala i najviše dobrote se nalazi najgorih primjera ljudskog postupanja.

I onda se napadaju iscjelitelji kao nadriliječnici, a najviše nadriliječnika se skriva iza diplome liječnika. Dobar primjer je Bruno Gruening koji je liječio potpuno besplatno i kojeg su napali lokalni doktori jer im oduzima posao. Tako da ispada da je zdravlje najveći neprijatelj doktorima.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Marokanski iscjeljitelj Mekki Torabi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Marokanski iscjeljitelj Mekki Torabi   Marokanski iscjeljitelj Mekki Torabi - Page 2 Icon_minitimepon stu 08, 2010 5:55 pm

zivili

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Marokanski iscjeljitelj Mekki Torabi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Marokanski iscjeljitelj Mekki Torabi   Marokanski iscjeljitelj Mekki Torabi - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Marokanski iscjeljitelj Mekki Torabi
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna medicina-
Forum(o)Bir: