Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Žele šibanje za preljubnike

Go down 
+4
Alpha
urbanaaa
floridana
Remke
8 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Žele šibanje za preljubnike Empty
PostajNaslov: Žele šibanje za preljubnike   Žele šibanje za preljubnike Icon_minitimesri lis 21, 2009 8:24 pm

Citat :
Većina Brunejaca želi da se muskarci, koji varaju svoje supruge, kazne sibanjem, pokazalo je nedavno istraživanje javnog misljenja u toj većinski muslimanskoj zemlji.
U istraživanju, koje je provela jedna internet stranica, 76 % od 272 ispitanika reklo je da muskarce treba isibati za vanbracne veze dok je samo 55 % ustvrdilo da bi jednako kažnjene trebale biti i supruge

pa zasto misle da zene nebi trebale biti kaznjene, jer su to sigurno vecinom glasale zene i mozda cak i neke od njih varaju ali nebi bilo pravedno da muskarac vara, jer ima slucajeva di su zene u braku smao zbog para i one normalno smjeju varat, zene samo govore da one oce pravo glasa, da oce ravnopravnost, ali zapravo to zele smao u dobrim stvarima, ali u rat ic neeeeeee, da one rade a muz ne ma da, da one nerade a muz da to im je normalno, bolje da prekinem jer me to stvarno nervira kad se tako ponasaju
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Žele šibanje za preljubnike Empty
PostajNaslov: Re: Žele šibanje za preljubnike   Žele šibanje za preljubnike Icon_minitimesri lis 21, 2009 8:49 pm

žene kamenuju, pa nakon toga šibanje nebi imalo nekakvog smisla.
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Žele šibanje za preljubnike Empty
PostajNaslov: Re: Žele šibanje za preljubnike   Žele šibanje za preljubnike Icon_minitimesri lis 21, 2009 8:49 pm

kamenuju? O.o
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Žele šibanje za preljubnike Empty
PostajNaslov: Re: Žele šibanje za preljubnike   Žele šibanje za preljubnike Icon_minitimečet lis 22, 2009 2:13 am

Šta nisi znao?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žele šibanje za preljubnike Empty
PostajNaslov: Re: Žele šibanje za preljubnike   Žele šibanje za preljubnike Icon_minitimečet lis 22, 2009 9:47 am

A Remke, bogati, jes ti puko ili sta? Zene hoce pravo glasa samo u dobrim stvarima? Zene ne idu rat? Sta je tebi??? Otkako su dobile ravnopravnost zene su se zapravo debelo zajebale. Sada imaju sve duznosti kao muskarci, a ostale su im i one koje su imale i prije. Sada i rade i vode kucanstvo, djecu i sve sto tu spada. Za isti posao placene su manje. Diskriminirane su gdje god se moze to progurat. Dobivaju otkaz ako zatrudne. To sto drze tri kuta kuce smatra se normalnim. U rat idu ako su odabrale da sluze vojni rok. A one koje to jesu odabrale cesto budu silovane od strane vlastitih suboraca. Isto tako su, na primjer, na liniji ako su zavrsile medicinu. Naravno, tada su u bolnicama koje, kao sto valjda znas, cesto budu zbombane. Osim toga zene su protiv rata za razliku od debilnog suprotnog spola. Zene su za kreaciju, ne destrukciju.
I na koncu, da se vratim na citat u uvodnom postu. Da, mozda bi zene trebalo prvo sibati pa onda kamenovat. Daj im to kao prijedlog. Mozda te izaberu za kralja ili nesto.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Žele šibanje za preljubnike Empty
PostajNaslov: Re: Žele šibanje za preljubnike   Žele šibanje za preljubnike Icon_minitimečet lis 22, 2009 11:43 am

^^ Tako je Alpha!!!
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Žele šibanje za preljubnike Empty
PostajNaslov: Re: Žele šibanje za preljubnike   Žele šibanje za preljubnike Icon_minitimečet lis 22, 2009 3:17 pm

^^ mi smo debili i mi hocemo rat? ti gora od "Techpriest"-ove profesorke
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žele šibanje za preljubnike Empty
PostajNaslov: Re: Žele šibanje za preljubnike   Žele šibanje za preljubnike Icon_minitimečet lis 22, 2009 3:19 pm

E ti si se javio. Ova ti je duhovita sad bila gica

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Žele šibanje za preljubnike Empty
PostajNaslov: Re: Žele šibanje za preljubnike   Žele šibanje za preljubnike Icon_minitimečet lis 22, 2009 5:22 pm

Jao si ga, našli se pravi o ratu raspravljat doh lol!

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Žele šibanje za preljubnike Empty
PostajNaslov: Re: Žele šibanje za preljubnike   Žele šibanje za preljubnike Icon_minitimečet lis 22, 2009 5:24 pm

mi ocemo u rat? to sto ima debila koji stuju rat nemoras govoriti u mnozini ima i zena i muskaraca koji vole rat, meni je osobno rat glup jer nije vrijedno bilocega sto se postigne, i jako malo zena radi i posao i brine se o kucanstvu i djeci, recimo moja mama radi u racunovodstvu, a moj tata je stolar i radi sve moguce, sam je kucu napravio, kuha svaki dan, i posto mi je mama na poslu od 7 do 15 on sve sam radi
i kazes placene manje? mislim da bi se puno nas slozilo da su lijepe (i pametne) zene bolje placene i kolko ja znam u hrvatskoj se nemoze samo tako davat otkaz, a kad zatrudne nemoraju ni radit

i nisam ja uopce protiv zena a tek ne protiv njihovih prava (mozda je krivo zvucalo) nego sam ja za ravnopravnost, ako neko ima vise prava u necemu onda drugi bi trebao imat manje prava u necemu, recimo briga djece i kucanstvo (vise zene) = rad po kuci, posao...(vise muskarci) ali me nervira kad neko zeli bolje uvjete za sebe bio to muskarac ili zena
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Žele šibanje za preljubnike Empty
PostajNaslov: Re: Žele šibanje za preljubnike   Žele šibanje za preljubnike Icon_minitimečet lis 22, 2009 5:29 pm

Alpha je napisao/la:
E ti si se javio. Ova ti je duhovita sad bila gica
al ja bi vodio svoj rat protiv istih onih kao sto su ja a ne protiv onih koji ga ne zele
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Žele šibanje za preljubnike Empty
PostajNaslov: Re: Žele šibanje za preljubnike   Žele šibanje za preljubnike Icon_minitimečet lis 22, 2009 5:40 pm

Remke je napisao/la:
mi ocemo u rat? to sto ima debila koji stuju rat nemoras govoriti u mnozini ima i zena i muskaraca koji vole rat
Remke, ma ne možemo ti mi muškarci to shvatit. Mi smo debilni spol i niti ne znamo koliko volimo rat. Pogotovo kad nam očevi imaju PTSP. To je baš 8)

roll

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Žele šibanje za preljubnike Empty
PostajNaslov: Re: Žele šibanje za preljubnike   Žele šibanje za preljubnike Icon_minitimečet lis 22, 2009 5:54 pm

Remke je napisao/la:

i kazes placene manje? mislim da bi se puno nas slozilo da su lijepe (i pametne) zene bolje placene i kolko ja znam u hrvatskoj se nemoze samo tako davat otkaz, a kad zatrudne nemoraju ni radit
To nije mišljenje, to je činjenica da su manje plaćene. Kakve lijepe žene? O čemu ti pričaš? Nitko ni ne daje plaću na lijepe oči...ono wtf? Jedino ako se baviš manekenstvom i sličnim poslovima, al to je druga priča.

Što se tiće trudnoće, šta bi ti da žena radi s trbuhom? Nije ti baš zdravo razmišljanje... a dobiju otkaz dosta njih jer firme angažiraju si odvjetnika da nekako legalno mogu dati otkaz..ne izmišljam, dogodilo se da vlasnik jednog casina je otpustio jednu radnicu kad je saznao da je trudna...i za to je tražio pravnika kojeg ja znam da mu to sredi. Mnogi te pitaju kad ideš na razgovor: da li si u vezi, planiraš li se udavat u iduće 2 godine, planiraš li zatrudnit itd. Kakva su to MOLIM TE prava?
I da, žalosno je što negdje žena može napredovat samo preko kreveta, pa one koje su sposobne za to, to i naprave. Čisti primjer je jedna poznata firma namještaja, centar u Rijeci.

A to što tvoj tata radi je rijetkost, većinom je žena ta koja radi za malu plaću, kuha i odgaja djecu.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Žele šibanje za preljubnike Empty
PostajNaslov: Re: Žele šibanje za preljubnike   Žele šibanje za preljubnike Icon_minitimečet lis 22, 2009 6:02 pm

urbanaaa je napisao/la:
Što se tiće trudnoće, šta bi ti da žena radi s trbuhom? Nije ti baš zdravo razmišljanje... a dobiju otkaz dosta njih jer firme angažiraju si odvjetnika da nekako legalno mogu dati otkaz..ne izmišljam, dogodilo se da vlasnik jednog casina je otpustio jednu radnicu kad je saznao da je trudna... Mnogi te pitaju kad ideš na razgovor: da li si u vezi, planiraš li se udavat u iduče 2 godine, planiraš li zatrudnit itd. Kakva su to MOLIM TE prava?
I da, žalosno je što negdje žena može napredovat samo preko kreveta, pa one koje su sposobne za to, to i naprave
U pravu si. Živa istina! I onda mi kao imamo pronatalitetnu politiku roll

Nepisano pravilo kapitalizma:
Za žene: Što manje djece (nijedno) da može što više raditi i ne plaćati joj porodiljni. Najbolje ju je zaposliti u mladosti tako da je već istreniraš da nema djecu ili uzeti ženu bez djece tako da može što učinkovitije i prekovremeno raditi posao bez brige o djeci.
Za muškarca: Bolje je da ima što više djece tako da mora cijele dane k'o konj raditi da bi ih prehranio, nuditi se za sve dodatne poslove te se trgati da radi što bolje jer ima konkurenciju od još nekoliko takvih konjeva koji rade cijeli dan.

Naravno, ima poslova koji su iznimke, to možemo pripisati tome da se kapitalizam još nije uspio do kraja manifestirati u tim granama.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Žele šibanje za preljubnike Empty
PostajNaslov: Re: Žele šibanje za preljubnike   Žele šibanje za preljubnike Icon_minitimečet lis 22, 2009 6:08 pm

[quote="urbanaaa"]
Remke je napisao/la:


A to što tvoj tata radi je rijetkost, većinom je žena ta koja radi za malu plaću, kuha i odgaja djecu.

dobro i to se slazem, jer mnoge nastavnice kad to cuju pitaju moju mamu di ga je nasla :D

ali evo racimo ja i moj brat znamo kuhat, i radit svasta pogotovo moj brat, a s djecom imam rodjaka kojemu je 3 god i kad god dode cijeli se dan brinem o njemu
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Žele šibanje za preljubnike Empty
PostajNaslov: Re: Žele šibanje za preljubnike   Žele šibanje za preljubnike Icon_minitimečet lis 22, 2009 6:53 pm

ja nisam za preljub a nisam ni za šibanje... misli da mi netko to napravi sama bi ga išibala, ali sumnjam da bi to ublažilo bol ili dokazalo nekavu poantu

i moj tata kuha i sprema^^ samo ne pegla i pere, doduše svi mozgamo oko mašine za veš, ona radi kako joj dođe rofl2

istina da su žene daleko podcjenjene i ta "ravnopravnost" služi samo kao izlika za teške poslove koje dobivaju i gluposti koje moraju trpiti

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Žele šibanje za preljubnike Empty
PostajNaslov: Re: Žele šibanje za preljubnike   Žele šibanje za preljubnike Icon_minitimečet lis 22, 2009 7:39 pm

@urbana... pa i muskarce zajebavaju
cist primer kad sam radio dvojca njih mi donose vrata koja su teza od mene i kazu mi nosi ih na 3 sprat a nema lifta zubo
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Žele šibanje za preljubnike Empty
PostajNaslov: Re: Žele šibanje za preljubnike   Žele šibanje za preljubnike Icon_minitimečet lis 22, 2009 7:40 pm

nije to nista, moj tata stalno prica viceve i izvaljuje fore, jednom mi je prico da kad je bio u vojsci oni bili u rovu i ovi poceli granatirat i oni poceli bjezat u bunkere i padne granata pokraj njih i kaze moj tata: u jebote pa ovi nas stvarno oce ubit


xD
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Žele šibanje za preljubnike Empty
PostajNaslov: Re: Žele šibanje za preljubnike   Žele šibanje za preljubnike Icon_minitimečet lis 22, 2009 7:46 pm

Michael Wittmann je napisao/la:
@urbana... pa i muskarce zajebavaju
cist primer kad sam radio dvojca njih mi donose vrata koja su teza od mene i kazu mi nosi ih na 3 sprat a nema lifta zubo

A jebiga... svih zajebavaju, što meni sve stari napriča s posla... i stari i stara mi rade 10 sati dnevno, nije im lako.
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Žele šibanje za preljubnike Empty
PostajNaslov: Re: Žele šibanje za preljubnike   Žele šibanje za preljubnike Icon_minitimečet lis 22, 2009 7:56 pm

znam kako im je ja sam isto radio 10h dnevno i to samo za leto tj za raspust a mogu da zamislim njima svaki dan...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žele šibanje za preljubnike Empty
PostajNaslov: Re: Žele šibanje za preljubnike   Žele šibanje za preljubnike Icon_minitimečet lis 22, 2009 10:06 pm

Ma dobro Remke i MW...nisam mislila da je svaki muskarac po defaultu debil koji hoce u rat. Mislila sam da je to jasno. Ispricavam se. Ocito nije bilo pa da pojasnim. Hocu reci da je u postotku gledano uvijek muski spol taj koji je za nasilje. Ne mora nuzno biti rat. Sto su navijacke skupine nego mahom 'opravdanje' za nasilje i destrukciju, a pod krinkom 'ljubavi' prema nekom klubu...

@MW...aha, ti si za onu 'imat cemo mir i po cijenu rata'? zubi ...znas...rat i sex imaju jednu zajednicku crtu - uvijek krvare nevini :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Žele šibanje za preljubnike Empty
PostajNaslov: Re: Žele šibanje za preljubnike   Žele šibanje za preljubnike Icon_minitimečet lis 22, 2009 10:17 pm

nekad je neophodan rat da bi se doslo do mira ^^
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žele šibanje za preljubnike Empty
PostajNaslov: Re: Žele šibanje za preljubnike   Žele šibanje za preljubnike Icon_minitimečet lis 22, 2009 10:18 pm

Nazalost tako je ali ne bi moralo biti...nadam se da jednom nece biti potrebe za time zivili

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Žele šibanje za preljubnike Empty
PostajNaslov: Re: Žele šibanje za preljubnike   Žele šibanje za preljubnike Icon_minitimečet lis 22, 2009 10:33 pm

Alpha je napisao/la:
Nazalost tako je ali ne bi moralo biti...nadam se da jednom nece biti potrebe za time zivili
kill one man and you're murderer
kill a million and you're HERO!
kill them all and god will bless you zubi

Znas ako nas ne pokosi virus ili bakterija rat sigurno hoce a ratovace se oko hrane i vode... misli
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Žele šibanje za preljubnike Empty
PostajNaslov: Re: Žele šibanje za preljubnike   Žele šibanje za preljubnike Icon_minitimečet lis 22, 2009 11:24 pm

Alpha je napisao/la:
Hocu reci da je u postotku gledano uvijek muski spol taj koji je za nasilje. Ne mora nuzno biti rat.

Pa naravno da je, to je evolucijski uvjetovano :) Muskarac mora biti agresivan i kao lovac i kao "vodja/zastitnik copora". :D

Alpha je napisao/la:
rat i sex imaju jednu zajednicku crtu - uvijek krvare nevini :P
lolcina
[Vrh] Go down
Sponsored content





Žele šibanje za preljubnike Empty
PostajNaslov: Re: Žele šibanje za preljubnike   Žele šibanje za preljubnike Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Žele šibanje za preljubnike
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Vijesti i zanimljivosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: