Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Žele šibanje za preljubnike

Go down 
+4
Alpha
urbanaaa
floridana
Remke
8 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žele šibanje za preljubnike - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žele šibanje za preljubnike   Žele šibanje za preljubnike - Page 2 Icon_minitimepet lis 23, 2009 10:09 am

Michael Wittmann je napisao/la:

kill one man and you're murderer
kill a million and you're HERO!
kill them all and god will bless you Žele šibanje za preljubnike - Page 2 295661
Hm, da...tako nekako kazu ljudi Žele šibanje za preljubnike - Page 2 Icon_razz

Michael Wittmann je napisao/la:
Znas ako nas ne pokosi virus ili bakterija rat sigurno hoce a ratovace se oko hrane i vode... Žele šibanje za preljubnike - Page 2 431276
Paaa...to je zato jer smo debili...znas ono kad je tip dosao u pakao i vidi tamo stol pun hrane, a oko njega sjede svi izgladnjeli, ocajni i u rukama drze stapice za jesti ali dugacke metar i pol...naravno, ne mogu se s time hraniti... Nakon toga posjeti raj i vidi istu sliku, stol, ljudi, dugacki stapici ali svi sretni i siti... Razlika: Oni u paklu su pokusavali sa stapicima sebe nahraniti, a oni u raju su hranili jedni druge.
Tako da...ako necemo nauciti biti slozni i pomagat se na ovom zrncu prasine sto kruzi svemirnom noseci nas na sebi, onda zasluzujemo da budemo zbrisani sa povrsine istoga Žele šibanje za preljubnike - Page 2 608596


tomi je napisao/la:
Pa naravno da je, to je evolucijski uvjetovano Žele šibanje za preljubnike - Page 2 158397 Muskarac mora biti agresivan i kao lovac i kao "vodja/zastitnik copora". Žele šibanje za preljubnike - Page 2 973175
Paaaa...ne znam bas...naime, za razliku od zivotinja covjek ulazi u ratove na teritorije koji ga se uopce ne bi trebali ticati. To je kao da africki lav odluci ici osvajat teritorij indijskog lava. Poanta: nije rat evolucijski promijenio gen u covjeku. Covjek se rodio agresivan. Zato je rat i nastao. Dakle, obratno je.
Po mom misljenju, upravo je sva razlika izmedju neosvjestenog primitivca i nekog tko je iole na nekakvoj duhovnoj razini svjesnosti u tome da li zna/moze obuzdati iskonsku kemiju. Sto smo mi ako postupamo samo po kemiji? Nismo cak ni zivotinje. Jer i zivotinja ce, iako gladna, prvo nahraniti mladuncad. I one imaju svijest. A onda mi netko kaze kako je covjek najvise djelo kreacije. U redu. Ali koji tocno covjek? Jer, bogami, mnogi na spadaju u taj rang. Rodjeni smo s toliko svijesti da pricamo cak o slobodnoj volji, a ponasamo se kako se ponasamo...da se razumjemo - i zene i muskarci...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Žele šibanje za preljubnike - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žele šibanje za preljubnike   Žele šibanje za preljubnike - Page 2 Icon_minitimepet lis 23, 2009 12:04 pm

Alpha je napisao/la:
tomi je napisao/la:
Pa naravno da je, to je evolucijski uvjetovano Žele šibanje za preljubnike - Page 2 158397 Muskarac mora biti agresivan i kao lovac i kao "vodja/zastitnik copora". Žele šibanje za preljubnike - Page 2 973175
Paaaa...ne znam bas...naime, za razliku od zivotinja covjek ulazi u ratove na teritorije koji ga se uopce ne bi trebali ticati. To je kao da africki lav odluci ici osvajat teritorij indijskog lava. Poanta: nije rat evolucijski promijenio gen u covjeku. Covjek se rodio agresivan. Zato je rat i nastao. Dakle, obratno je.
Po mom misljenju, upravo je sva razlika izmedju neosvjestenog primitivca i nekog tko je iole na nekakvoj duhovnoj razini svjesnosti u tome da li zna/moze obuzdati iskonsku kemiju. Sto smo mi ako postupamo samo po kemiji? Nismo cak ni zivotinje. Jer i zivotinja ce, iako gladna, prvo nahraniti mladuncad. I one imaju svijest. A onda mi netko kaze kako je covjek najvise djelo kreacije. U redu. Ali koji tocno covjek? Jer, bogami, mnogi na spadaju u taj rang. Rodjeni smo s toliko svijesti da pricamo cak o slobodnoj volji, a ponasamo se kako se ponasamo...da se razumjemo - i zene i muskarci...
Nisam rekao da je usadjen gen za rat vec da su muskarci po prirodi agresivniji. Ako ce ikome pasti na pamet ici u rat, pasti ce njima. Ovaj primjer za terotorij lavova stoji, kao i jos puno takvih koje vrlo lako mozemo naci i opet iznova dokazati koliko je covjek podmukla i prepredena vrsat.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žele šibanje za preljubnike - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žele šibanje za preljubnike   Žele šibanje za preljubnike - Page 2 Icon_minitimepet lis 23, 2009 12:06 pm

Aha, sada se razumjemo...a i slazemo zivili

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Žele šibanje za preljubnike - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žele šibanje za preljubnike   Žele šibanje za preljubnike - Page 2 Icon_minitimepet lis 23, 2009 2:48 pm

@Alpha... trenutno sam onesposobljen za rat... prebili me zubo
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žele šibanje za preljubnike - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žele šibanje za preljubnike   Žele šibanje za preljubnike - Page 2 Icon_minitimepet lis 23, 2009 3:18 pm

Zasto? Slomio si nesto?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Žele šibanje za preljubnike - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žele šibanje za preljubnike   Žele šibanje za preljubnike - Page 2 Icon_minitimepet lis 23, 2009 4:32 pm

jok....

Bio Mujo u Vijetnamu i vrati se on s
ostalim vojnicima kad pitaju sad
nadređeni tko šta hoće? kaže onaj jedan kuću, kaže
drugi vilu, a Mujo kaže:

-Ja hoću da od vrha mog ku*ca do mojih jaja za svaki
centimetar dobijem po jedan dolar-

-Svi mu se počeše smijat, al ipak je to njegova želja.
Doveli oni kamermane i snimaju oni i mjere:

-Dva, četri, šest, osam.... Mujo!! Pa gdje su ti jaja?
-Ostala u vijetnamu! zubi
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Žele šibanje za preljubnike - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žele šibanje za preljubnike   Žele šibanje za preljubnike - Page 2 Icon_minitimepet lis 23, 2009 4:45 pm

hahahahaha

a ja sam mislio da je mujo glup
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Žele šibanje za preljubnike - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žele šibanje za preljubnike   Žele šibanje za preljubnike - Page 2 Icon_minitimepet lis 23, 2009 5:41 pm

Michael Wittmann je napisao/la:
jok....

Bio Mujo u Vijetnamu i vrati se on s
ostalim vojnicima kad pitaju sad
nadređeni tko šta hoće? kaže onaj jedan kuću, kaže
drugi vilu, a Mujo kaže:

-Ja hoću da od vrha mog ku*ca do mojih jaja za svaki
centimetar dobijem po jedan dolar-

-Svi mu se počeše smijat, al ipak je to njegova želja.
Doveli oni kamermane i snimaju oni i mjere:

-Dva, četri, šest, osam.... Mujo!! Pa gdje su ti jaja?
-Ostala u vijetnamu! zubi

Sarajevo - Hanoi -> 8223 kilometers

To je 8223 $. Nije bas najbistriji, vila vrijedi vise od toga :D
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Žele šibanje za preljubnike - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žele šibanje za preljubnike   Žele šibanje za preljubnike - Page 2 Icon_minitimepet lis 23, 2009 7:24 pm

tomi je napisao/la:
Sarajevo - Hanoi -> 8223 kilometers
To je 8223 $. Nije bas najbistriji, vila vrijedi vise od toga :D
Za svaki centimetar, tomi. Dakle, 8223×10 000$.
Inače, kada se životinjama populacija znatno poveća njihovo biološko stanište više ne može ponuditi dovoljno hrane. Tada napadaju i osvajaju tuđa staništa u potrazi za hranom. Tko je jači - taj preživljava.
Tako su i prvi ljudski ratovi bili uzrokovani seobama koje su pak bile zbog klimatskih promjena, ekoloških katastrofa ili poljoprivrednog iscrpljivanja zemlje, a to se događalo za vrijeme prvih ljudskih civilizacija prije nešto manje (ako ćemo po službenim podacima) 7 tisućljeća. Takvi ratovi su bili sasvim opravdani, sudeći po životinjskom svijetu i pravilima.
I onda nastupa - ludilo conf1
Širenje Carstava, ovih onih... Primjeri: Nacistička Njemačka, Napoleon Bonaparte, Karlo Veliki, Rimsko Carstvo, Aleksandar Veliki, Perzija.... ma koliko hoćemo.
Kako su ljudi kontradiktorni zubi Što se više pozitivnih stvari naša civilizacija radi, to više ima i - ljudskog ludila. misli

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Žele šibanje za preljubnike - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žele šibanje za preljubnike   Žele šibanje za preljubnike - Page 2 Icon_minitimepet lis 23, 2009 7:52 pm

Ne znam zasto sam kilometar procitao xD
[Vrh] Go down
Sponsored content





Žele šibanje za preljubnike - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žele šibanje za preljubnike   Žele šibanje za preljubnike - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Žele šibanje za preljubnike
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Vijesti i zanimljivosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: