Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kako zbariti stariju koku

Go down 
+11
Alpha
Deti
biga
Blizzard
Lyra
Einar
Korplikan
Cico
josip21
Athena
Fantom
15 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Kako zbariti stariju koku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku - Page 2 Icon_minitimepon ruj 19, 2011 4:35 pm

@Alpha, više ne znam što sam pisala tih davnih dana :P, ali sam se prisjetila.
Uglavnom, niti ja ne poznajem baš puno žena koje padaju na aute i ono što muškarac posjeduje u materijalnom smislu.
To je vjerojatno zato jer nemam dodirnih točaka i interesa sa takvim ženama pa se niti ne družimo.
Poznajem svega jednu osobu koja pati na aute i krpice pa se skompala sa tipom koji također osmišljava svoj život sa takvim stvarčicama, ali našla krpa zakrpu. :D
Njima to očito odgovara. miga Ne trudim se niti pojasniti joj da osobno ne vidim smisao u tome, jer ne bi razumjela.

Mislim da se u navedenim primjerima radi više/manje o sponzorušama, jer mi nije jasno kako netka žena može prvenstveno "pasti" na neki dobar auto, a ne na osobine njegova vlasnika.
E sad...može biti da je nekim ženama vrhunac doživljaja/interesa vožnja u dobrom kabrioletu, krpica sa potpisom koje joj pokloni neki muškarac ili nešto materijalno, da se mogu pohvaliti drugim ženama kako imaju "superiornog" tipa-zaštitnika.

S druge strane, to očito dosta govori i o osobinama takvih žena, koje traže nekoga tko će u vezi imati vodstvo.
Možda je nesigurna, ima komplekse iz djetinjstva, ostavljena od oca...tko zna. zubi
Ipak, mnogi muškarci žele dominirati i dobro znaju koji tip žena mogu "kupiti" sa takvim površnim stvarima i spikama.
To im pak pruža osjećaj macho reputacije, uz to ne treba puno truda pa eto...svakome njegovo veselje. :D

@Deti
Meni se čini da na stalno odobravanje, slušanje i povlađivanje od strane muškarca, padaju samo žene koje očajnički trebaju nečije priznanje da su u pravu i mušku pažnju.
Uopće ne znam da za realizirane i zrelije žene postoji neki efikasni model upucavanja, ukoliko nije spontan i neisforsiran.
Većina striktnih "naputaka" su već prokušane i predvidljive tlapnje. zubi

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."


Zadnja promjena: Athena; pon ruj 19, 2011 5:54 pm; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : Pravopisna greška)
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Kako zbariti stariju koku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku - Page 2 Icon_minitimepon ruj 19, 2011 4:43 pm

znači, pumpaj steroide i....ko švarceneger....
"Ooaaajjjmm baek. Auwlouwmnau?"
lol!
(I am back. How are you?)

zubo
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Kako zbariti stariju koku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 20, 2011 5:23 pm

Lyra je napisao/la:
@Fantome, uz dužno poštovanje, baš bih volila vidit te što si ih zbario ...

Obzirom na tvoje godine i moju nepogresivu musku intuiciju vjerujem da bi nas dvoje vrlo lako nasli zajednicki jezik... ljubi

Ovo gore navedeno mozes i sama potvrditi ako si dama tj. zenstvena osoba kojoj je vrlo
stalo do muskog misljenja i kojoj inponuju komplimenti osoba suprotnog spola... 8)

Ekstremno sam netolerantan prema statistikama i raznoraznim teorijama.. confused

Kao muskarac,zene djelim na lake i teske ali je kraj sasvim izvjestan i on zavrsava u krevetu
sa uzdahom i kolutanjem usijanim okicama...ha'ja... ides


Tko si,to sam vec zakljucio,sad se samo cijenkamo... hug

[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Kako zbariti stariju koku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 20, 2011 5:35 pm

Hehe ...
Mislim da ja ne spadam u tvoju ciljanu skupinu, jer izgledam kao da imam 25 zubo .
A druge razloge kako to jednostavno ne bi bilo moguće neću navoditi ...

Sretan ulov.

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Kako zbariti stariju koku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 20, 2011 5:41 pm

Odjeb rofl2
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Kako zbariti stariju koku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 20, 2011 5:46 pm

Bitno je da je uspostavljena korektna konverzacija izmedju dvije osobe suprotnog spola a za dalje ce se postarati majka priroda.... ides

Lyra... hug

Nisam od onih koji prosipaju bisere pred svinje ali ti zasluzujes moju paznju i postovanje
koje od mene iziskuju prilicno naprezanje mozdanih vijuga i stavljam te u grupu
teskih riba koje zasluzuju svaki respekt i ubrzani rad mojih mozdanih vijuga i biranih rijeci koje
tek na kraju beru rajske plodove.... hug
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Kako zbariti stariju koku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 20, 2011 6:01 pm

Ma kako god. Samo se ti napreži, radi sklekove, budi brz, brži ... Zdravo je to.


_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Kako zbariti stariju koku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 20, 2011 6:02 pm

@Athena... ljubi

Ove ti price ne znace
nista od mene do tebe
ko stepenik me preskaces
i ne patis bez potrebe

Poznajem takve djevojke
ja stvarno nisam za tebe
ti nocu cekas princeve
a danju konji dolaze

I vratila bi godine
kad nemas kog da pozoves
a onda se skupe godine
onda te naglo probude
a oko tebe ogledala
govore da si se predala

Gleda te prazna stolica
i jedna casa suvisna
i prazno pola kreveta
na dusu pada prasina

Poznajem takve djevojke
ja stvarno nisam za tebe
ti nocu cekas princeve
a danju konji dolaze.


Ovo je u moje i tvoje ime za neke druge strumfove i strumfete..dam ti,dam ti,dammmm... zubi
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Kako zbariti stariju koku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 20, 2011 6:14 pm

Lyra je napisao/la:
Ma kako god. Samo se ti napreži, radi sklekove, budi brz, brži ... Zdravo je to.

Naprezanje mi je nepoznat pojam pored ovih mojih Austrijanki tj. svabica... miga

Odustajem,ne vrijedi,balkanski mentalitet je neiskorjenjiv iz nasih domacih "ljepotica"... no

Slobodna ljubav,zdrav razum i logika su pojmovi od kojih su nase "ljepotice" prirodno
hendikepirane... tuzni


Kako kaze narodna poslovica,ako nemozes pomoci,nemoj ni odmagati... 8)


[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Kako zbariti stariju koku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 20, 2011 6:20 pm

@Fantome, pa nisam ja valjda (još) stara koka da mi stihove pišeš? zubi
Svejedno hvala, zanimljive su te relacije konja i prinčeva.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Kako zbariti stariju koku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 20, 2011 6:39 pm

Alpha je napisao/la:
Medjutim nikad nisam vidjela u zivo nesto tako jadno i glupo poput "barenja paljenjem guma i spika o autu" jer kad vidim tipa koji to radi pomislim "luzer s malim kurcem i jednako malim IQ-om". Spika koju navodi Fantom i razradjuje Deti...boze koja kokos mora bit zena da zbilja "padne" na te tehnike.

jbg, ti ih ne poznaješ, al takve cure postoje... to su 80% onih što se za subotu čitav dan spremaju...
da, i ja sam bio skeptičan, al nikakve to veze nema s duljinom spolnog organa, neki ljudi jednostavno vole raditi stvari s autom što netko drugi naziva 'sranjima'.

parkiraš dobro auto, uđeš u kafić, svi te gledaju... činjenica!! ima tu podosta pisanja i 'pravila' kako kad šta i zašto izvest, ali niste svjesni šta sređenim autom i još s malo samopouzdanja se može postići.... da, na te fore padaju žene bez mozga(uglavnom), al u ovoj temi nije riječ o stručnoj spremi(školskoj), niti o IQ, nego kako zbariti žensku...

edit: @Fantom, učinio si kardinalnu grešku, da ne kažem početničku... dao si joj naslutiti da je smatraš starom kokom... a to je jedno od osnovnih pravila što je 'not to do'... il ti ga pod naški zabranjeno... :P
trebao si pokušati na npr. kavi, pa onda to kad zgotoviš ovdje iznjeti....

a jbg, nitko nije nepogrešiv...

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Kako zbariti stariju koku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku - Page 2 Icon_minitimesri ruj 21, 2011 12:00 am

@Fantome, oprosti ako sam ti ikako odmogla. Mislila sam da ti iskreni komentari samo mogu pomoći.

zubo




_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
wanderer
Majmun
wanderer


Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Age : 36
Registration date : 24.05.2010

Kako zbariti stariju koku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku - Page 2 Icon_minitimesri ruj 21, 2011 3:59 am

Mislim da nitko pametan ne radi takve stvari iz zabave.
Uvijek se ide za osjećajem i to je jedina isprana opcija.
Onima neiskusnima kojima je to samo-dokazivanje dogodi se sindrom noćnoga leptira zubo
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kako zbariti stariju koku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku - Page 2 Icon_minitimesri ruj 21, 2011 10:18 am

@Biga...da, vidim da to postoji i vjerujem da se radi o vecini. Naravno da velicina organa nema veze (ili mozda ipak ima zubi ) ali to je ono sto si ja, pomalo ironicno, pomislim.
Ali cinjenica jeste da o liku koji bari koke paleci gume imam takvo misljenje koje tesko da bi mogao icim popravit.
Slazem se da ne pricamo o IQ-u zena nego kako zbarit curu. Ali likovi kojima je cilj na jeftinu foru nekog pokupit i zena koju ce pokupit na tu jeftinu foru su...sta? Pa za pocetak vjerojatno zarazeni sa nekolicinom spolno prenosivih bolesti. Drugo, na razini zivotinje su pa onda se bolje druzit sa psom. On je bar zivotinja na mjestu.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Kako zbariti stariju koku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku - Page 2 Icon_minitimesri ruj 21, 2011 3:07 pm

Lyra je napisao/la:
@Fantome, oprosti ako sam ti ikako odmogla. Mislila sam da ti iskreni komentari samo mogu pomoći.

zubo




No sikiriki Lyra,naravno da mi nisi odmogla,naprotiv,pomogla si mi da da zadrzim koju tisucu evra koju bih sigurno potrosio.
Ovo je neki prosjek za teze ribe.... confused

Ma nije bitno,idemo dalje,ako nece Fantom,hoce te neko drugi,pa zvao se on Mate,Stipe,
Jure ili tko zna kako vec.... hug

Ili,uh affraid ,gluho bilo,neka Marija,Ivana,Kristina,Ana ili Marija Magdalena... doh
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Kako zbariti stariju koku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku - Page 2 Icon_minitimesri ruj 21, 2011 3:17 pm

biga je napisao/la:


edit: @Fantom, učinio si kardinalnu grešku, da ne kažem početničku... dao si joj naslutiti da je smatraš starom kokom... a to je jedno od osnovnih pravila što je 'not to do'... il ti ga pod naški zabranjeno... :P
trebao si pokušati na npr. kavi, pa onda to kad zgotoviš ovdje iznjeti....

a jbg, nitko nije nepogrešiv...

@Biga,stara koka je jedna vrsta komplimenta jer je usko vezana sa iskustvom... ides

Stara koka je kao vino,sto starija,sve je bolja... miga

Ove danasnje balavice izgubljene u recesiji mozes imati za jednu dopunu mobilnog ili
koka kolu sto,moramo priznati i nije neki gust,obzirom da ti na kraju kosulju uniste
jeftinim karminom,ostacima sladoleda ili vocne salate na usnama... no
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Kako zbariti stariju koku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku - Page 2 Icon_minitimesri ruj 21, 2011 3:24 pm

Athena je napisao/la:
@Fantome, pa nisam ja valjda (još) stara koka da mi stihove pišeš? zubi
Svejedno hvala, zanimljive su te relacije konja i prinčeva.

Naravno da nisi stara koka Athena,naprotiv,koka si za sva vremena. hug
Svaka tvoja rijec,misljenje i opaska je bas ono pravo po Fantomovom ukusu... ides
[Vrh] Go down
ivanlijepi
Prašina



Male
Libra Snake
Broj postova : 1
Age : 34
Registration date : 29.06.2013

Kako zbariti stariju koku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku - Page 2 Icon_minitimesub lip 29, 2013 7:02 pm

Ej lijepi pzodrav druze,ja sam ivan..htio bi te pitati dali mi mozes dati kakav savjet kako npr neku dobru koku moze bit I starija I mladja nije bitno,kako da je navedem da se samnom posexa?ako imas par svjeta molio bi da mi napises da mi pomognes..hvala puno..poz
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Kako zbariti stariju koku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku - Page 2 Icon_minitimesub lip 29, 2013 7:42 pm

Idi u neki club, pa pića pa ples pa ju upitaj jel za sex, il ces dobit samar il sex. Cesce dobis sex nego samar miga 
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Kako zbariti stariju koku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku - Page 2 Icon_minitimened lip 30, 2013 3:10 pm

Dantalion je napisao/la:
Idi u neki club, pa pića pa ples pa ju upitaj jel za sex, il ces dobit samar il sex. Cesce dobis sex nego samar miga 


lolcina 

Vjerojatno ce dobiti šamar ali i to je nešto. :P 
Zenama se pristupa polako i fino.

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Kako zbariti stariju koku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku - Page 2 Icon_minitimened lip 30, 2013 3:13 pm

Haha, tako vi zelite ostavljat dojam. Dok je realnost druga strana molitvenika :P
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Kako zbariti stariju koku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku - Page 2 Icon_minitimened lip 30, 2013 3:25 pm

Nije bas. Uvjeravamo vas da ste vi ti koji ste pobijedili a u biti smo mi te koje odredjujemo hocemo li dati ili ne. :D :D 

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Kako zbariti stariju koku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku - Page 2 Icon_minitimened lip 30, 2013 4:42 pm

Dada289 je napisao/la:
Nije bas. Uvjeravamo vas da ste vi ti koji ste pobijedili a u biti smo mi te koje odredjujemo hocemo li dati ili ne. :D :D 

Daj mi mala ako ces mi davat ako neces nemoj zajebavat...cerek
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Kako zbariti stariju koku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku - Page 2 Icon_minitimened lip 30, 2013 4:47 pm

Dada289 je napisao/la:
Dantalion je napisao/la:
Idi u neki club, pa pića pa ples pa ju upitaj jel za sex, il ces dobit samar il sex. Cesce dobis sex nego samar miga 


lolcina 

Vjerojatno ce dobiti šamar ali i to je nešto. :P 
Zenama se pristupa polako i fino.

Da to je prvo i osnovno pravilo kojeg morajaju da se pridrzavaju i pripravnici tj. mladi galebovi...ides
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako zbariti stariju koku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako zbariti stariju koku   Kako zbariti stariju koku - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kako zbariti stariju koku
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kako se smiriti?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Muškarac-
Forum(o)Bir: