Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?

Go down 
+33
AnDel
Berny_Sinara
GaGa
Michael Wittmann
josip21
Aurora Borealis
legenda007
Athena
Blizzard
urbanaaa
Gea
Fantom
Absynthia
floridana
angelus
Galileo Galilei
Merkurica
malenaivi
isa_bruce
mewithoutYou
MaRuShKa
Aleksandar Veliki
Daenerys
zvezda
babi
silver
Thor
zmija
belongs to lovers
vladimir
malena
sanja
Deborah
37 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Icon_minitimened stu 11, 2007 2:33 am

prevara je najgore za me,a sto se ima reci o njoj,pticati o njoj je joj davati znacenje i vrijednost
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Icon_minitimened stu 11, 2007 9:17 am

vladimir je napisao/la:
vruća mačka je napisao/la:
''mladost=ludost'', ne kaže se džaba
PA bio sam mlad i jesam jos a kaj ti ni lava nijesi videla a varala bi ........
nisam ja nigdje rekla da bih varala... study
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Icon_minitimened stu 11, 2007 11:13 am

"Idi kuda te srce vodi"... *
[Vrh] Go down
Daenerys
Riba
Daenerys


Female
Leo Pig
Broj postova : 197
Age : 40
Registration date : 26.09.2007

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Icon_minitimened stu 11, 2007 4:29 pm

zvezda je napisao/la:
Ja mislim da je tako jednostrano voleti i zeleti samo jednu osobu...

me2

nikad uhvaćena...
jbg ponese te moment zubo
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Icon_minitimened stu 11, 2007 4:54 pm

oprosi D........
HEBALI VAS MOMENTI NEVJERE
kako je vama zene u dushi kad vas voljeni prevari?
[Vrh] Go down
Daenerys
Riba
Daenerys


Female
Leo Pig
Broj postova : 197
Age : 40
Registration date : 26.09.2007

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Icon_minitimened stu 11, 2007 5:31 pm

pa prvo bi tribali definirat ljubav i njezine aspekte koju opet svi različito doživljavamo...

uostalom vjerovatno se tu radio da ja nisan srila svoju fatalnu ljubav... a do tad ću guštat kako ja znan, lišena svih TUĐIH moralnih dogmi
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Icon_minitimened stu 11, 2007 5:38 pm

eto,nisam hteo uvrediti,sorry
moje misljenje je tako i tice se samo mene i da bude clear ja postam onako kako osjecam za sebe i vidim za sebe a normal svako svoj vid i srce pa me ne shvataj drugacije
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Icon_minitimened stu 11, 2007 8:32 pm

vladimir je napisao/la:
oprosi D........
HEBALI VAS MOMENTI NEVJERE
kako je vama zene u dushi kad vas voljeni prevari?

Da li me vara ili ne - NE ZNAM I NE TICE ME SE... Sve sto ga cini srecnim...*
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Icon_minitimened stu 11, 2007 8:33 pm

Daenerys je napisao/la:
zvezda je napisao/la:
Ja mislim da je tako jednostrano voleti i zeleti samo jednu osobu...

me2

nikad uhvaćena...
jbg ponese te moment zubo

...i nikada se kajala... *
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Icon_minitimened stu 11, 2007 8:37 pm

... oslobodjena egoisticnih teznji i zelje za posedovanjem, jer nista nikada i ne moze biti zapravo moje...
... vise volim diviti se prici rasirenih krila u slobodnom nebu, nego sputanoj ptici koju zatvorim u kavez i ne moze da poleti...
... vise volim ljubiti zvezdu koja zlatno pada preko tamnog neba, nego ugljenisani kamencic sa tla...
Volim, ne trazeci nista za uzvrat... *
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Icon_minitimened stu 11, 2007 8:37 pm

p.s. I cuteci o tome... *
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Icon_minitimened stu 11, 2007 9:30 pm

Jesu majke ti!
Evo ne lažem kad kažem, brate, jučer došla Desanka i kaže mi čuj ti a bre ramče, nemoj da me varaš.
Ja: Ne varam te, evo tri noža u titovo srce ako lažem. S kim te varam?
Desanka: Evo pitaj komšinicu preko puta.





I eto napokon su me ulovili na djelu da varam.
[Vrh] Go down
MaRuShKa
Višestanični organizam
MaRuShKa


Female
Sagittarius Rat
Broj postova : 53
Age : 39
Location : whitecity
Registration date : 17.09.2007

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Icon_minitimesri stu 28, 2007 5:55 pm

@topik..

ne varam.. tako da nije niko imao u chemu da me uhvati.. kad ljubavi dodje kraj.. najbolje je odmah raskinuti.. a ne biti u vezi i varati..

huh..
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Icon_minitimečet stu 29, 2007 1:08 am

To jeste divno...
ali voleti se moze na toliko nacina... :( *
[Vrh] Go down
mewithoutYou
Višestanični organizam
mewithoutYou


Male
Virgo Buffalo
Broj postova : 91
Age : 38
Registration date : 28.12.2007

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Icon_minitimečet sij 31, 2008 2:33 am

varajući varamo jedino sebe... mudri
[Vrh] Go down
isa_bruce
Stanica



Female
Virgo Pig
Broj postova : 11
Age : 40
Registration date : 24.01.2008

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Icon_minitimečet sij 31, 2008 2:37 pm

Nisu me uhvatili, al sam ja priznala prevaru i prekinula vezu. bolje bi bilo da sam sutjela jer sam napravila jos vece sranje.
A nije bilo sexa, samo glupo pijano ljubljenje bez nekih osjecaja. Ugl.- trebala sam presutjet. definitivno.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Icon_minitimečet sij 31, 2008 3:35 pm

To ti bolje znaš od svih nas.
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Icon_minitimečet sij 31, 2008 8:48 pm

nisu imali prilike, jer ne varam kava
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Icon_minitimepet vel 01, 2008 3:20 am

zvezda je napisao/la:
... oslobodjena egoisticnih teznji i zelje za posedovanjem, jer nista nikada i ne moze biti zapravo moje...
... vise volim diviti se prici rasirenih krila u slobodnom nebu, nego sputanoj ptici koju zatvorim u kavez i ne moze da poleti...
... vise volim ljubiti zvezdu koja zlatno pada preko tamnog neba, nego ugljenisani kamencic sa tla...
Volim, ne trazeci nista za uzvrat... *

mislim da kad je riječ o pravoj ljubavi, nema mjesta posjedovanju niti uzimanju, nego je u igri samo pusto davanje ljubavi, davanje sebe u neograničenim količinama.
da, ljude se može voljeti na mnogo načina, ali kad je ono pravo u pitanju, onda ni nema potrebe za tim drugim načinima.
[Vrh] Go down
mewithoutYou
Višestanični organizam
mewithoutYou


Male
Virgo Buffalo
Broj postova : 91
Age : 38
Registration date : 28.12.2007

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Icon_minitimepet vel 01, 2008 1:47 pm

imzadi je napisao/la:

da, ljude se može voljeti na mnogo načina, ali kad je ono pravo u pitanju, onda ni nema potrebe za tim drugim načinima.

potpisujem.
i dodao bih - čovjek vrijedi koliko vrijedi njegova riječ. a ako se partneru/-ici prodaju priče o jednom a radi se drugo - nema to veze sa egoizmom i posjedovanjem - već time da smo onda "govno" neides
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Icon_minitimepet vel 01, 2008 1:59 pm

mewithoutYou je napisao/la:
imzadi je napisao/la:

da, ljude se može voljeti na mnogo načina, ali kad je ono pravo u pitanju, onda ni nema potrebe za tim drugim načinima.

potpisujem.
i dodao bih - čovjek vrijedi koliko vrijedi njegova riječ. a ako se partneru/-ici prodaju priče o jednom a radi se drugo - nema to veze sa egoizmom i posjedovanjem - već time da smo onda "govno" neides
a čuj, ne bih rekla "govno" jer svi smo drukčiji i u tome i je ljepota življenja jer zamisli kako bi dosadno bilo živjeti kad bismo svi bili isti.
nego...krećem od sebe jer znam da za mene veza znači nešto više od pustog ljubakanja. kad se dajem, dajem se sva, nema tu onda više điđi miđi, odi mi dođi mi. nema tu više ni sumnje, ni posesivnosti, ni ovog ni onog.
opet kažem, kad je ono pravo u pitanju, to se osjeti i osjeća. :)
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Icon_minitimepet vel 01, 2008 2:08 pm

Na pravom sam PDF, ali u krivoj temi

Ljubav. Procitavsi jednu knjigu, shvatio sam koliko je imzadi u pravu u opisu ljubavi. Zelimo posjedovati a ne voliti. Tako se borim sa tim. Zelim biti sretan, a to cu postici samo ako ljubim, a ne posjedujem.

imzadi hail
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Icon_minitimepet vel 01, 2008 2:11 pm

Ne varam,varanje je to sto mrzim jako.
[Vrh] Go down
mewithoutYou
Višestanični organizam
mewithoutYou


Male
Virgo Buffalo
Broj postova : 91
Age : 38
Registration date : 28.12.2007

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Icon_minitimepet vel 01, 2008 2:21 pm

Citat :

a čuj, ne bih rekla "govno" jer svi smo drukčiji i u tome i je ljepota življenja jer zamisli kako bi dosadno bilo živjeti kad bismo svi bili isti.

hm...mislim da nisi razumijela što mislim pod "govno". "Govno" je svaka osoba koja sebe i svoje interese/potrebe apsolutno stavlja na prvo mjesto. Tu spadaju i razni tajkuni i korporacije koje na tuđoj patnji prijevarom ostvaruju profit/sreću. Isti princip vrijedi i za ljude koji lažima i varanjem postižu što žele.
Kad razmisliš, vidiš da na tom polju raznolikost nije poželjna.

Ne zastupam neku konzervativnu struju niti sam hc-katolik ali zdrava logika mi kaže da mora postojat neka higijena u odnosima sa bližnjima.

A ako netko sa svojim partnerom ima dogovor da mogu šarat do mile volje - super za njih - ja to ne shvaćam - ali ne znaći da ne poštujem.
[Vrh] Go down
angelus
Riba
angelus


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 175
Age : 31
Location : moje mjesto među zvijezdama
Registration date : 03.02.2008

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Icon_minitimesri vel 13, 2008 2:20 am

nikad nisam prevarila..
to mi je neš najgore..
ak imaš potrebu varat..znači
da ti nije dobro s onim s kim jesi..pa
zato prvo prekini pa onda kreni u akciju...hehe
[Vrh] Go down
Sponsored content





Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» jeste li ikad ikome...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: