Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?

Go down 
+33
AnDel
Berny_Sinara
GaGa
Michael Wittmann
josip21
Aurora Borealis
legenda007
Athena
Blizzard
urbanaaa
Gea
Fantom
Absynthia
floridana
angelus
Galileo Galilei
Merkurica
malenaivi
isa_bruce
mewithoutYou
MaRuShKa
Aleksandar Veliki
Daenerys
zvezda
babi
silver
Thor
zmija
belongs to lovers
vladimir
malena
sanja
Deborah
37 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Icon_minitimeuto stu 25, 2008 11:26 am

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Predspavanje3f4a83pj1
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Icon_minitimeuto stu 25, 2008 5:42 pm

Ne.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Icon_minitimečet lis 15, 2009 2:06 am

Malo je falilo...Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 295661
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Icon_minitimečet lis 15, 2009 11:12 pm

Ne, jer nikad ne varam

jednom me je dečko optužio i to samo zato jer nisam izašla s njim van nego sam doma učila za prijamni Boink

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Icon_minitimepet lis 16, 2009 3:33 pm

angelus je napisao/la:
nikad nisam prevarila..
to mi je neš najgore..
ak imaš potrebu varat..znači
da ti nije dobro s onim s kim jesi..pa
zato prvo prekini pa onda kreni u akciju...hehe

to sam ja napravila...nisam varala nego prekinula. Kako je žalosno što tek onda shvatiš koja si budala što si to napravio... I kako je onda teško vratiti osobu, kolko vremena, truda, dokazivanja, al sve vrijedi napraviti ako voliš i kad napraviš pogrešku, treba se poklopit ušima... da, totalno autobiografski...al sad je sve super. I naravno da je ipak bolja ta moja verzija jer varanje je čin koji mi nikad ne bi bio oprošten, to je sigurno.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Icon_minitimened stu 08, 2009 6:24 pm

Gea je napisao/la:
Ne, jer nikad ne varam

jednom me je dečko optužio i to samo zato jer nisam izašla s njim van nego sam doma učila za prijamni Boink

A s kim si učila? :P
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Icon_minitimened stu 08, 2009 6:28 pm

Jansonom cerek poslije moje veze naša ljubav je bila nesputana... ali morala sam ga zamjeniti boljom verzijom iako ga nikad neću zaboraviti :nostalgičan pogled na policu s knjigama:

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Icon_minitimened stu 15, 2009 4:47 pm

Dakle, što se buniš... :P
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Icon_minitimened stu 15, 2009 4:55 pm

Reći ću diplomatski. 8)

Mislim da onaj koji vara, vara prvenstveno sam sebe, osim ako ne postoji prešutni konsenzus u vezi. zubi
S druge strane, ljudi nisu savršeni.

I za prevariti nekoga stvarno treba puno energije, koja nije svima jača strana. cerek

Što znači varati, da li to podrazumijeva fizičku prevaru ili emocinalnu, moglo bi se raspravljati.
Mislim da ona emocionalna može ponekad biti kobnija. roll

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Icon_minitimened stu 15, 2009 5:03 pm

Mislim da se pod prijevarom općenito u životu misli prvo na fizičku prevaru, a potom i emocionalnu. Dakle, obje bi bile u igri, s tim da je naglasak na fizičku. Gdje god sam čitao o varanju partnera, stalno se spominjalo spavanje sa drugim muškarcem/drugom ženom... Znam i iz života razmišljanja mojih frendova, sva razmišljanja su išla u smjeru fizičke prijevare. 8)

To naravno ne mora značiti da se misli samo na fizičku prevaru, ima i onih isključivo emocionalnih, ta koliko se veza ''raspalo'' zbog takve prijevare, ali hoću reći da je češće naglasak ipak na spomenutoj. Ovisi o situaciji, naravno.

Slažem se da ona emoconalna može biti kobnija jer su kod takve prisutni iskreni osjećaji u tom trenutku, dok za vrijeme fizičke prevare to ne mora biti slučaj.
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Icon_minitimepet pro 25, 2009 6:06 pm

ima raznih vrsta varanja..podvaranja....u globalu..nikad nisam varala...


Zadnja promjena: legenda007; pet pro 25, 2009 6:23 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Icon_minitimepet pro 25, 2009 6:09 pm

legenda007 je napisao/la:
ima raznih vrsta varanja..podvaranja....u globaku..nikad nisam varala...

Zato si danas usamljena...Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 645503 .....Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 989276 ....Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 982158


P.S. salim se....nemoj ovo uzimati za ozbiljno...Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 733858 ...Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 295661
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Icon_minitimepet pro 25, 2009 6:24 pm

eeeeeeeeeeeeeeeeee.... :x :x :x cry cry cry cry cry
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Icon_minitimesri sij 06, 2010 2:33 am

nisam varala...
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Icon_minitimesri sij 06, 2010 3:02 am

Tko vara,zlo nemisli...Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 257951
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Icon_minitimesri sij 06, 2010 6:19 am

ja nisam pobornik varanja.....
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Icon_minitimesri sij 06, 2010 11:16 am

kod tog varanja postoji i ta treća strana, onaj s kim se netko vara.
šta mislite kolika je odgovornost, ili da li je uopće ima, te treće strane koja se upetljala između dvoje ljudi koji su u vezi? naravno u slučaju da taj netko zna da je osoba u vezi.
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Icon_minitimesri sij 06, 2010 1:36 pm

ne bi ja to nazvala odgovornošću... nego više nekim teretom...
koji je ogroman. Već sam negdje na forumu pisala kako ja osobno nikad ne bih mogla ući u vezu sa oženjenim čovjekom, pa da znam da sam bila uzrok raspada braka i da zbog mene njegova djeca više ne viđaju oca :(
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Icon_minitimesri sij 06, 2010 11:35 pm

Ima devojaka koji imaju po 5-6 decka
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Icon_minitimesub sij 09, 2010 6:35 pm

postoji svjesno i nesvjesno varanje study study kava
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Icon_minitimened sij 10, 2010 11:39 am

kakvo bi bilo to nesvjesno varanje?
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Icon_minitimened sij 10, 2010 12:03 pm

kad ne znas da varas..... scratch
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Icon_minitimened sij 10, 2010 12:29 pm

pa mislim da se vrlo brzo upali lampica da je ipak riječ o prevari. ako je to vrijeme do tog paljenja lampice onda bi to moglo biti to nesvjesno varanje. ne znam na šta je točno mislila legenda
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Icon_minitimened sij 10, 2010 12:42 pm

ne znam da li ćete me razumit..mislim, varanje je varanje...ali evo recimo primjer...imaš momka, čvrdtu vezu i odeš sa prijateljem na kavu ili šta ja znan već..i u toku druženja dogodi se nešto, neki poljubac, zagrljaj...eto to bi ja nazvala nesvjesno..ili bolje rečeno..nenamjerno varanje...nije izašla u namjeri ga prevari..presudan je bio moment....
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Icon_minitimened sij 10, 2010 12:42 pm

aj recimo da je rijec o sexu i takvom varanju.....znaci u vezi si ili u braku i negdje si malo zaruzio s prijateljima i popilo se u ujutro se probudis s nekom trecom osobom....i sta sad....a nije ti bila namjera varati....moze li se to nazvati nesvjesno varanje...???

ili recimo.....duzan si lovu nekome i kazu ti da ti je sutra placa i ti kazes tome tipu....cuj sutra mi je placa pa cu ti vratit....i sutra ne bude placa...i sta sad....je li to nesvjesno varanje....ono prevario si ga......
[Vrh] Go down
Sponsored content





Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» jeste li ikad ikome...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: