Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ništa od kraja svijeta 2012.?

Go down 
+21
Dragony
Cinderella
Legionar
MoW
gloria_g
Alpha
Blizzard
tomi
Madd Dogg
Chakotay
Flamezar
urbanaaa
schmizzl
PEPE-Top Secret
mivaman
zvezda
gagi_
Athena
Jaykof
Skulptura
MisteryManiac
25 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Icon_minitimečet stu 26, 2009 8:10 am

Horoskop se sastoji od 12 znakova zodijaka čija se zviježđa nalaze kružno i skoro u ravnini našeg ekvatora. Zviježđe koje se nalazi u ravnini Zemlja-Sunce, s naše točke gledišta iza Sunca, određuje vladajući znak. No zbog precesije (koju sam toliko spominjala) – na isti dan kroz godine ravnina Zemlja-Sunca ne pokazuje u istu točku već se pomiče prema zapadu (obrnuto od slijeda zodijačkih znakova kroz našu običnu godinu). Vrijeme potrebno da se ta ravnina vrati u istu točku je 25800 godina – Platonova godina.
Platonova godina podijeljena na 12 znakova – daje 2150 godina vladavine svakom znaku. A ono se određuje položajem ravnine Zemlja-Sunce na prvi dan proljeća.
Kažu da sa svakom izmjenom doba dolaze i velike promjene. Mi smo na kraju vladavine riba i trebamo ili smo već ušli u doba vodenjaka. Granica izmjene doba nije točno definirana, najbolja procjena je oko 2000. godine plus-minus 40ak godina.
Doba riba započela je rođenjem Isusa Krista – nova velika promjena koje je unijelo to doba je nastanak kršćanstva (nije čudno što se riba odžala kao znak kršćanstva) – religije kojoj danas pripada većina stanovništva. Dobu riba prethodilo je doba ovna, doba koje je karakterizirano kao doba ratovanja. Pogledamo li kroz povijest – doista u tom periodu malo koji narod je bio pošteđen borbe za opstanak i širenje.
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Icon_minitimečet stu 26, 2009 8:18 am

znači, znakovi idu obrnutim redoslijedom, nakon vodenjaka će biti godina jarca, pa strijelca...
21.12.2012. se ne poravnavamo sa galaksijom, jer smo dio nje, nego sa sazviježđem vodenjaka! :))
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Icon_minitimečet stu 26, 2009 2:35 pm

Objašnjenje štima, s tim da mislim da je lakše razumljivo ako se precesija opiše kao vrtnja zemljine osi koja kroz tih 25 800 godina opiše jedan stožac. Evo, ovako nešto:

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Gyroscope_precession

Zbog toga će Vega biti naša buduća polarna zvijezda. :)

S tim da brzina precesije nije konstantna zbog pojave nutacije ili plimnog djelovanja drugih tijela na precesirajuće tijelo. U slučaju Zemlje to su Mjesec i Sunce koji gravitacijski privlače Zemljino ekvatorsko ispupčenje prema ravnini ekliptike. Zato se stalno rade lagana kolebanja u brzini precesije, pa se samim time mijenja i vrijeme provedeno u jednom znaku kroz periode.

Sad nisam siguran kako to djeluje u vezi zviježđa zodijaka, ali od spomenutih zviježđa nemaju sva jednaku površinu na nebu, neka su veća, a neka manja. Ne znam da li to utječe na vrijeme provedeno pod nekim znakom, ali realno gledano, ta vremenska razdoblja nisu ravnopravno raspoređena.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Icon_minitimečet stu 26, 2009 2:59 pm

U vezi caps locka, u redu je naglasiti nešto u samom tekstu sa velikim slovima, ali pisati čitav post u caps locku ne, to je protiv pravila. Samo kažem :)

Smakova svijeta je do sada bilo, a za svaki se ispostavilo da je lažan bez obzira koliko je bilo ''argumenata'' za.

Ovaj smak svijeta, čini mi se, je daleko najrazvikaniji dosad. Tu su pod nekim ''argumentima'' Maye, zatim sumerske pločice, pa razna predviđanja...
Ali isto tako je zanimljivo da još nisam vidio niti jedan jedini valjani argument za ovaj smak svijeta, a o dokazu da i ne pričam. Najčešće ti širitelji glasina o smaku svijeta djeluju na princip rekla-kazala. Oni kažu da znaju da će do toga doći, da treba kopati zaklone i slično, a dok ga pitaš za argumente i dokaz, dobiš takve nebuloze da ti pamet stane. Recimo u vezi Nibirua. Takvih gluposti se već dugo nisam načitao moram priznati.

Ovdje nemamo nekog širitelja tih zavjera pa da nas časti sa ''dokazima'' u vezi Nibirua i ostalog, a možda bi bilo dobro da imamo. Kao, sada se često primjećuju raznorazni asteroidi i meteori, a to se odmah pripisuje dokazu da nešto dolazi prema nama. Koje li logike! Onda Nibiru zvijezda kompanjon našem Suncu, Nibiru smeđi patuljak, Nibiru ovo, Nibiru ono... Ne znam što je sve od toga navedeno na temi o Nibiruu.
Onda su tu Chemtrailsi, pa raznorazne priče o Annuacima, našim stvoriteljima sa planeta Nibiru koji će doći prije nego nas Nibiru presretne, pa onda priča o ratu Greysa i Reptila u prošlosti kada smo mi nastali i da će sada doći...

Sve su to samo priče, ali dajte vi neki valjani argument! Ili dokaz! Nerijetko viđam da netko tovi kako je Nibiru tu, kako utječe na Zemlju već sada i da dolazi, a dok ga pitaš za dokaz, tada ti kaže ili da nije vrijeme za dokaz još (2010. je, kad onda bude vrijeme za dokaz? lolcina) ili dobiš šuplju logiku sa elementima nepoznavanja astrofizike i ostalih stvari.

I zato, dolazi li smak svijeta? Mogućnost postoji, od potresa, od udara asteroida, od ovog, od onog, ali zasad, barem ja, nisam vidio niti jedan jedini pravi argument niti dokaz za to, a za čije pobijanje treba koristiti više od 3 rečenice. Pa sad...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Icon_minitimečet stu 26, 2009 3:02 pm

Evo, ja tvrdim da ce doci do smaka svijeta. Pobij me u tri recenice miga

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Icon_minitimečet stu 26, 2009 3:04 pm

Ne pobijam bazne tvrdnje takvog tipa, već argumente istih miga

A tvrdnja... Ja tvrdim da je ovaj svemir treći u naraštaju svemira. I sad neka me netko pobi :P
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Icon_minitimečet stu 26, 2009 3:50 pm

Znaci slazes se da ce doci do kraja svijeta raspa

Evo pobit cu tvoju tvrdnju - nije, nego je cetvrti gica


OK...ovo ide u offtopic...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Icon_minitimečet stu 26, 2009 4:01 pm

Alpha je napisao/la:
Evo, ja tvrdim da ce doci do smaka svijeta. Pobij me u tri recenice miga

Imao Mujo mahalo od pola metra. Bio je neko vrijeme presretan s time što je toliko obdaren, ali s godinama mu je zadovoljstvo padalo, zaključio je da mu je prevelik i da ne može normalno voditi ljubav :(
U tom trenu čuje on glasine o magičnoj žabi koja, ako ti kaže negaciju, ima takav efekt da ti se kubura smanji za 10 cm.

Išao Mujo k njoj i sav sretan ju pronašao. Smišljava on pitanje tako da mu ova opali negaciju...
- ''Hmmmm... Hmmmm.. Znam! Žabo, hoćemo li se po*ebati?''
- ''Ne''

Mujo pogleda i blista od sreće, smanjio mu se za 10 cm. Ali kroz vrijeme je vidio da nije dosta, pa je opet odlučio posjetiti žabu.
- ''Ej Tico, hoćemo li se malo pohvatati?''
- ''Ne''

Opet Mujo sav sretan, ali kroz vrijeme je vidio da mu ni to nije dosta, misli da će 20 cm biti optimalna duljina. Opet dođe do žabe.
- ''Alo lipotice, ajmo zaplesati hopa-cupa''
A žaba se izdere:
- ''Što si tako dosadan, pusti me na miru! Zadnji put ti kažem, NE, NE i NE!'' affraid


Ono što me živo interesira jest hoće li što naučiti ovi veliki zagovaratelji teorija o smakovima i slično. Ili će samo prijeći na novu teoriju bez obzira na ishod ove :P
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Icon_minitimečet stu 26, 2009 4:13 pm

Kakve veze ima Mujo s time? Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Suspect

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Icon_minitimečet stu 26, 2009 4:13 pm

Omega je napisao/la:
Smakova svijeta je do sada bilo, a za svaki se ispostavilo da je lažan bez obzira koliko je bilo ''argumenata'' za.
Sto je za tebe smak svijeta? Smakova :) je bilo do sada. I to gro :P
Dinosaure je potamanio komet, ljude poplava, bilo je nekoliko ledenih doba i bit ce toga svega jos.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Icon_minitimečet stu 26, 2009 4:17 pm

Alpha je napisao/la:
Kakve veze ima Mujo s time? Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Suspect

Mujo nikakve, ali žaba ti je jasno pobila tvoju tvrdnju. I to u tri rečenice kako si to tražila :P

@ Skull
Nisam dobro napisao. Mislio sam na same teorije o smakovima svijeta, ne i njima samima :P
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Icon_minitimečet stu 26, 2009 4:21 pm

Uf... teorije prste na sve strane. Ali ja sam siguran da ce kad-tad neki zalutali komet velicine mjeseca pogoditi Zemlju. Zar je to tako tesko za povjerovati?

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Icon_minitimečet stu 26, 2009 4:28 pm

Moguće svakako jest, a je li teško vjerovati zavisi o pojedincu. Već se na primjeru zagovaratelja teorija zavjera može vidjeti da je u neke stvari moguće toliko čvrsto vjerovati da se ne vjeruje u ništa što se ne slaže s tom teorijom, koliko god bilo potvrđeno, dokazano i moguće. :P

Štoviše, nekad se takve stvari odmah nazovu neznanjem i lažima.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Icon_minitimečet stu 26, 2009 4:35 pm

Na ovaj ili onaj nacin cinjenica je da ovaj Planet kao i nasa Zvijezda imaju rok trajanja i da je 'smak' (sto god to tocno znacilo) neminovan.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Icon_minitimečet stu 26, 2009 5:47 pm

Svi se slažemo da će do smaka, kraja, konca (čega već) svijeta doći ali ne 2012. i ne poravnanjem sunca sa sazvježđem vodenjaka! evo pobijam tu teoriju u 3 rečenice:
1. Ako su bile toliko napredne, fascinantne, inteligentne maye da odrede datum smaka svijeta, zašto su ,počev od razdora u vlastitim redovima pa do španjolskih osvajanja, nestale (ili gotovo nestale)?
2. Sve je to marketinški trik, dobra zarada za film 2012. i neizostavna naivnost velikih masa!
3. E pa živi bili pa vidjeli!! :)))

ne ljutite se za caps lock, ovo mi je prvi put da sam članica foruma... učim se...

prestala sam igrati loto, kad mi je jedan profesor na faxu rekao da je po zakonu vjerojatnosti - veća vjerojatnost da asteroid udari u zemlju nego da ja dobijem na lotu! :)))
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Icon_minitimečet stu 26, 2009 6:06 pm

E, i još nešto. Po mogućnosti izbjegavamo postanje 3 posta za redom u roku od 2 minute, pa zato koristimo opciju Edit koja se nalazi u desnom gornjem kutu svakog našeg posta.

Nitko se ne ljuti :)
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Icon_minitimečet stu 26, 2009 6:30 pm

Citat :
Naime, 21.12.2012. je datum kada će se ravnina Sunčevog sistema izjednačiti s ravninom Mliječne staze, a prema nekim astronomskim istraživanjima istovremeno će još dvije galaksije biti poravnate s našom.
U teorijama geofizičara spominju se i radikalne promjene elektromagnetskog polja Zemlje, pa čak i zamjena polova kao i promjena i izvrtanje zemljine kore.

Tog datuma završava i drevni kalendar Maya pa su ga mnogi katastrofičari spremno prihvatili kao "kraj svijeta". No, nema razloga za paniku- prema vjerovanju Maya, riječ je o početku šestog doba u ukupnom ciklusu od 26.000 godina. Maye su imale vrlo precizan kalendar i nisu imale linearan nego spiralan koncept vremena, a poravnavanje koje će se dogoditi 2012. godine doživljavali su kao spajanje s utrobom "Velike majke".

Imao sam ovo na kompu. Neznam od kuda sam to iskopirao pa nemam sta pod izvor stavit.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Icon_minitimečet stu 26, 2009 7:29 pm

schmizzl je napisao/la:
Horoskop se sastoji od 12 znakova zodijaka čija se zviježđa nalaze kružno i skoro u ravnini našeg ekvatora. Zviježđe koje se nalazi u ravnini Zemlja-Sunce, s naše točke gledišta iza Sunca, određuje vladajući znak. No zbog precesije (koju sam toliko spominjala) – na isti dan kroz godine ravnina Zemlja-Sunca ne pokazuje u istu točku već se pomiče prema zapadu (obrnuto od slijeda zodijačkih znakova kroz našu običnu godinu). Vrijeme potrebno da se ta ravnina vrati u istu točku je 25800 godina – Platonova godina.
Platonova godina podijeljena na 12 znakova – daje 2150 godina vladavine svakom znaku. A ono se određuje položajem ravnine Zemlja-Sunce na prvi dan proljeća.
Kažu da sa svakom izmjenom doba dolaze i velike promjene. Mi smo na kraju vladavine riba i trebamo ili smo već ušli u doba vodenjaka. Granica izmjene doba nije točno definirana, najbolja procjena je oko 2000. godine plus-minus 40ak godina.
Doba riba započela je rođenjem Isusa Krista – nova velika promjena koje je unijelo to doba je nastanak kršćanstva (nije čudno što se riba odžala kao znak kršćanstva) – religije kojoj danas pripada većina stanovništva. Dobu riba prethodilo je doba ovna, doba koje je karakterizirano kao doba ratovanja. Pogledamo li kroz povijest – doista u tom periodu malo koji narod je bio pošteđen borbe za opstanak i širenje.
Jel to znači da u narednom razdoblju možemo očekivati manje ratova, ako je tako super :)

Što se tiče dokaza mislim da oni nisu potrebni za buduće događaje, već za prošle, moguće je da će se nešto dogoditi a da pri tome nema nikakvih indikacija ili dokaza za to. No bez obzira na to ja vjerujem da neće doći do smaka svijeta barem ne do onakvog kakvog se najavljuje. Naravno ono o čemu Alpha priča je neminovno i to nije ustvari smak nego nešto prirodno. No to nas ne treba brinuti, ima još puno do toga dana :)

@ schmizzl dobro došla i obzirom da ti je ovo prvi puta da si na nekom forumu, pohvale za dobre postove. Samo tako nastavi mase
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Icon_minitimečet stu 26, 2009 8:07 pm

kažu da ćemo u ovom razdoblju otkriti tajne drevnih blaga.. ali i da, bit će manje ratova!
ipak, ja mislim da su vodenjaci najbolji ljudi, pa sam sigurna da nam nastupa mirnije razdoblje! :)
[Vrh] Go down
MisteryManiac
Dinosaur
MisteryManiac


Male
Capricorn Pig
Broj postova : 381
Age : 28
Location : Nibiru
Registration date : 05.10.2009

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Icon_minitimepet stu 27, 2009 12:29 pm

aj malo promotri raspravu pa skontat da se alpha koji je početak abecede raspravlja sa omegom koji je kraj abecede
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Icon_minitimepet stu 27, 2009 1:34 pm

jeli to meni upućeno?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Icon_minitimepet stu 27, 2009 1:49 pm

schmizzl je napisao/la:
Svi se slažemo da će do smaka, kraja, konca (čega već) svijeta doći ali ne 2012. i ne poravnanjem sunca sa sazvježđem vodenjaka! evo pobijam tu teoriju u 3 rečenice:
1. Ako su bile toliko napredne, fascinantne, inteligentne maye da odrede datum smaka svijeta, zašto su ,počev od razdora u vlastitim redovima pa do španjolskih osvajanja, nestale (ili gotovo nestale)?
2. Sve je to marketinški trik, dobra zarada za film 2012. i neizostavna naivnost velikih masa!
3. E pa živi bili pa vidjeli!! :)))
1. Mozda zato jer su bili puno bolji astronomi i matematicari nego vidovnjaci zubi
2. Jel to hoces reci da su Maye zapravo predividile da ce biti snimljen film pa su odlucile napraviti najstariju reklamu u povijesti za neki buduci dogadjaj? Zezam miga
3. Ko umre u jesen za njega nema zime kava

schmizzl je napisao/la:
kažu da ćemo u ovom razdoblju otkriti tajne drevnih blaga.. ali i da, bit će manje ratova!
ipak, ja mislim da su vodenjaci najbolji ljudi, pa sam sigurna da nam nastupa mirnije razdoblje! :)
Vodenjaci su najbolji ljudi? Jel se to zezas ili puno vjerujes u horoskop? zubi Mislim, ne moze se reci da su ljudi nekog horoskopskog znaka najbolji, zar ne? :) Osobno poznajem krasne vodenjake kao i krasne skorpije, jarce, vage...

Citat :
MisteryManiac je napisao/la:
aj malo promotri raspravu pa skontat da se alpha koji je početak abecede raspravlja sa omegom koji je kraj abecede
schmizzl je napisao/la:
jeli to meni upućeno?
Ne zna se kome je to upuceno obzirom je ovo forum pa je kao i neka poanta da svi upadaju i kazu sto misle zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Icon_minitimepet stu 27, 2009 2:42 pm

Ja sam vodenjak :) Jeeee ^^
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Icon_minitimepet stu 27, 2009 6:15 pm

koliko sam ja upućena, maje su nestale jer nisu bile spremne za obrnau. ne jer nisu vidovnjaci, nego jer nikad nisu bili jedinstveni. svaki je njihov grad bio cjelina za sebe.. to je opet moje mišljenje, jer nisam ni bila tamo pa ne mogu znati :)



vjerujem u horoskop, ali ovo što sam napisala se može krivo protumačiti..
toliko sam puno puta čula tu tvrdnju za vodenjake, a kako su dosada svi vodenjaci koje sam upoznala izuzetni ljudi, počela sam i ja vjerovati u tu tvrdnju.
pod riječi najbolji mislim na to da nisu ratoborni, jako su realni, dobri su u timskom radu, vole bezuvjetno, mogu progutati bačvu sranja (sorry na izrazu) a da ne vrate istom mjerom - analiziraju i pokušavaju razumjeti sve ljude pa čak i one koji to ne zaslužuju, vide cijelu sliku! :)

puno je ljudi sa ovakvim karakteristikama, neovisno o horoskopskom znaku, nadam se da nije ispalo da ostale znakove ne smatram dobrima. dapače, ja sam ovan, i taj mi je znak najdraži, volim kad mi netko kaže da je i on ovan! :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Icon_minitimepet stu 27, 2009 6:36 pm

Za Maye i vidovnjastvo sam se zezala miga

Horoskop...da vidimo...moji vodenjaci imaju dobrih osobina...recimo, miroljubivost, zelju za ucenjem, otvorenost prema novom/nepoznatom/neobicnom...a isto tako imaju i odredjenu pasivnost, neskolonost promjenama...sto, jelte, nije bas dobro...

Btw, i ja sam ovan :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ništa od kraja svijeta 2012.?
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» 'Idemo do kraja'

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna povijest-
Forum(o)Bir: