Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ništa od kraja svijeta 2012.?

Go down 
+21
Dragony
Cinderella
Legionar
MoW
gloria_g
Alpha
Blizzard
tomi
Madd Dogg
Chakotay
Flamezar
urbanaaa
schmizzl
PEPE-Top Secret
mivaman
zvezda
gagi_
Athena
Jaykof
Skulptura
MisteryManiac
25 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 4 Icon_minitimesri pro 02, 2009 9:00 pm

početak kraja svijeta nastupa 31.12.2009.!
codex alimentarius tog datuma preuzima svu kontrolu nad hranom...
ako upravlja hranom, upravlja i ljudima koji ju konzumiraju, a tu je riječ o svjetskom tržištu..

codex a. je osnovao UN i manijak koji je u vrijeme 2. svjetskog rata pobio milijune ljudi (vlasnik farmaceutske tvrtke, između ostalog, on je proizveo plin za komora)...
ipak, kažu da je codex osnovan od strane WHO i FAO, ali to vjerojatno i nije istina, te su ga organizacije bile prisiljene prisvojiti kao svoga...

što će se dogoditi?

"Pravila, koja nameće Codex razrađena su sa ciljem da osiguraju zaradu ogromnih korporacija, koje proizvode hranu, i za tvrtke, koje se bave genetskim inženjeringom. Ova pravila predstavljaju ogromnu opasnost za zdravlje svake osobe na ovom planetu.

To, što oni predlažu je apsurdno. Prirodni dodaci prehrani, alternativni lijekovi, vitamini i minerali će postati nezakoniti, dok će se otrovne kemikalije koristiti kao dodatci prehrani i aditivi. Većina hrane će biti podvrgnuta zračenju, a na genetski modificirane proizvode neće se smjeti staviti oznaka GMO."

p.s. EU plaća godišnje Americi 116 mil i Kanadi 11 mil $ jer odbijaju uvoziti njihova šugava GMO sr***!!

evo smaka svijeta...

film i priča o mayama i godini 2012 su dobar način da se skrene pažna od nečeg ovako strašnog..
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 4 Icon_minitimepon pro 07, 2009 12:08 am

MoW je napisao/la:
@Alpha Izgleda da te smizzl ohrabruje i zapravo mi njene
riječi se čine vrlo točne. Nema odustajanja ni za koga, a pogotovo ne
za nas alfe. hug

A otkad si ti to alfa, molim te lijepo? Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 4 840914 Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 4 840914
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 4 Icon_minitimečet pro 10, 2009 12:17 am

on je alfa mužjak.. :)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 4 Icon_minitimečet pro 10, 2009 12:47 am

I don't think so popc

Vidim da su ovdje neki novi datumi u pitanju kao i nove zavjere :P
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 4 Icon_minitimečet pro 10, 2009 12:50 am

Ja još uvijek imam svoju baštu zubi
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 4 Icon_minitimečet pro 10, 2009 1:12 am

stiže sjeme "terminator".. i ime samo ti sve kaže... ovo je smak!
idem sutra u rasadnik kupit sve do nove godine, da bude za mene i moje unuke.. :) :) :)
[Vrh] Go down
Dragony
Majmun
Dragony


Male
Pisces Rat
Broj postova : 1048
Age : 28
Registration date : 16.12.2009

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 4 Icon_minitimesri pro 16, 2009 8:56 pm

Koliko sam ja shvatila, Maje su stale bilježiti kalendar na datumu 21. prosinca 2012. Možda više nisu imale potrebu dalje pisati datume?
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 4 Icon_minitimesri pro 16, 2009 9:01 pm

Sedmo proročanstvo Maya nam govori o trenutku u kojem Solarni sustav u svom cikličkom kruženju izlazi iz Noći kako bi otpočelo Svitanje Galaksije. Kaže nam da će počevši od 1999. godine i sljedećih 13 godina do 2012., svjetlost koja se emitira iz Centra Galaksije sinkronizirati sva živa bića, omogućavajući im da voljno pristupe unutarnjoj transformaciji koja će dovesti do novih stvarnosti. Bez sumnje, u pitanju je ključni trenutak na putu dizanja svjesnosti čovečanstva, jer će se proći kroz portal Univerzuma mira i harmonije. Tako sva ljudska bića imaju mogućnost promijeniti i prevazići svoja ograničenja, prihvaćajući novo čulo – komunikaciju putem misli. Ljudi koji voljnim putem dođu do stanja unutarnjeg mira, dižući svoju vitalnu energiju, dižući frekvenciju svojih vibracija od straha k ljubavi, moći će se iskazati putem misli, omogućavajući nastanak novog čula. Dodatna energija zrake koju emitira Hunab Ku, aktivira genetski kod božanskog izvora u ljudima koji se nalaze na visokoj frekvenciji vibracija. Ovo čulo će proširiti svjesnost svih ljudi, stvarajući novu stvarnost, individualnu, kolektivnu i univerzalnu. Jedna od najvećih transformacija će se odigrati na planetarnom nivou, jer su svi ljudi međusobno povezani i stvorit će novo biće – Galaktičkog Čovjeka. Reintegracija individualnih svjesnosti milijuna ljudi probudit će novu svjesnost sa kojom će svi spoznati da su dio istog ogromnog organizma.

http://www.maya.com.hr/sedmo_prorocanstvo_maya.htm

EDIT: Meni ovo nije uvjerljivo, ali eto :P

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
delaylah
Stanica
delaylah


Female
Leo Rooster
Broj postova : 22
Age : 30
Location : najstariji srednjovjekovni bosanski grad
Registration date : 22.12.2009

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 4 Icon_minitimeuto pro 22, 2009 1:33 pm

maje vjeruju u jednog boga(vise bogova doduse) i jednu teoriju mi vjerujemo u drugog boga ..tako da nema tu komplikacija nekih...mozda su oni bili napredna civilizacija..al previse razmisljaju duhom...vjerom.,...mi na sve racionalno i razumno gledamo.....pa sad ako astronomija ukazuje na poravnanje zvijezda...neka!!
to nama nije smak svijeta nego jednostavno poravnanje...
racionalan um !
study
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 4 Icon_minitimeuto pro 22, 2009 1:42 pm

Mislim da su oni dosta raconalno povezivali položaj zvijezda sa događajima trenutnim na zemlji, valjda su zakljucili da se neke stvari dogode uvijek kad su zvijezde u određenom položaju.
Tko zna kakva je matematika i logika bila iza toga. xd
[Vrh] Go down
delaylah
Stanica
delaylah


Female
Leo Rooster
Broj postova : 22
Age : 30
Location : najstariji srednjovjekovni bosanski grad
Registration date : 22.12.2009

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 4 Icon_minitimeuto pro 22, 2009 1:54 pm

bros je napisao/la:
Mislim da su oni dosta raconalno povezivali položaj zvijezda sa događajima trenutnim na zemlji, valjda su zakljucili da se neke stvari dogode uvijek kad su zvijezde u određenom položaju.
Tko zna kakva je matematika i logika bila iza toga. xd
pa ipak si i sam rekao..."valjda "... hmmmmm
sve mi ovo supoer nekako zvuci...alll nema nijednog naucnog dokaza..i to je mana textu..
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 4 Icon_minitimeuto pro 22, 2009 2:00 pm

Rekao sam valjda, jer smo mi povlastena generacija; zivi bili pa vidjeli! xd
[Vrh] Go down
delaylah
Stanica
delaylah


Female
Leo Rooster
Broj postova : 22
Age : 30
Location : najstariji srednjovjekovni bosanski grad
Registration date : 22.12.2009

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 4 Icon_minitimeuto pro 22, 2009 2:15 pm

bros je napisao/la:
Rekao sam valjda, jer smo mi povlastena generacija; zivi bili pa vidjeli! xd
ehh da :P jedva cekam 2012.....:P
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 4 Icon_minitimeuto pro 22, 2009 4:07 pm

@skulptura... ovo je tako dobro što si napisao... :) da čovjek stane i zamisli se...
ali pošto znam ovaj svijet i to da ga većinom gamad nastanjuje... ajmo se kladiti u 100 eurića da do toga neće doći!! :) :) :)


p.s. i ja jedva čekam 2012. odlučila sam da ću se te godine udati! :)
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 4 Icon_minitimesri pro 23, 2009 1:29 am

^^ Značajna godina za udaju.
Ako će doći do početka uzvišenije svijesti ti ćeš je započeti novom definicijom vlastitog života ides

Ma nešto će se dogoditi...ako ne od ruke univerzuma onda od čovjekove ruke koji bi bio razočaran da taj dan prođe neobilježen nečim kava Napravit će takav kaos da čemo pomisliti da smo gotovi, par mjeseci prije broj aktivnih vjernika naglo će se povečati, možda novi kultovi koji će taj dan izvršiti masovno samoubojstvo,... kava
Mogu se kalditi da nismo dešifrirali Majin kalendar da bi taj dan prošao kao i svak drugi... ali nažalost nitko tad ne bi mogao zaraditi na njmu roll

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Star
Dinosaur
Star


Male
Broj postova : 391
Location : Zagreb
Registration date : 13.04.2010

Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 4 Icon_minitimepet lip 04, 2010 6:53 pm

Kada ti netko proda pricu kako ce sve biti dobro i kako cemo moci komunicirati telepatijom odma nesto smrdi, kao da ce se to dogoditi samo od sebe. Cijela poanta tih bajki je da te uljulja u tu nekakvu laznu sigurnost ali tu ne staje njihova lukavost. Ide se jos dalje i kaze ti se da ako ne dostignes vecu razinu svijesti ostati nerazvijen a time automatski razvija strah u tebi i razoruzas samog sebe pokusavajuci ne misliti kako ce svijet biti grozno mjesto za to vrijeme a evolucija ce te lagano zaobici.
Ovdje se ne radi o evoluciji vec revoluciji. A pasivni ljudi koji cekaju kolace na obecanje nisu nikada digli revoluciju.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ništa od kraja svijeta 2012.?   Ništa od kraja svijeta 2012.? - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ništa od kraja svijeta 2012.?
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» 'Idemo do kraja'

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna povijest-
Forum(o)Bir: