Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Bugarski znanstvenici u kontaktu sa svemircima

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Bugarski znanstvenici u kontaktu sa svemircima Empty
PostajNaslov: Bugarski znanstvenici u kontaktu sa svemircima   Bugarski znanstvenici u kontaktu sa svemircima Icon_minitimečet stu 26, 2009 9:29 pm

Bugarski znanstvenici u kontaktu sa svemircima

Izvanzemaljci se već nalaze među nama, tvrde bugarski znanstvenici, koji su već s njima stupili u kontakt i u tijeku je živa prepiska.
Rad na tumačenju kompleksnog niza simbola je u tijeku, tvrde znanstvenici iz državnog Instituta za istraživanje svemira, kao i da im izvanzemaljska bića trenutno odgovaraju na 30 pitanja koja su im poslali.

Lachezar Filipov, zamjenik direktora na spomenutom Institutu pri Bugarskoj akademiji znanosti, potvrdio je ove informacije za bugarske medije, prenosi Telegraph.

Po njegovim riječima, timovi znanstvenika analiziraju 150 krugova u žitu koji su se pojavili diljem svijeta i vjeruju da su blizu odgovora na neka ključna pitanja.

''Izvanzemaljci su svugdje oko nas i stalno nas promatraju'', rekao je Filipov za bugarske medije.

''Nisu neprijateljski raspoloženi, žele nam pomoći, no mi još nismo na toj razini kako bismo stupili u direktan kontakt s njima.''

Filipov je istaknuo da se nedavno čak i Vatikan složio s tim da izvanzemaljci postoje te da ljudi neće moći stupiti u kontakt s njima putem radiovalova nego uz pomoć telepatije, a direktan kontakt desit će se za 10 do 15 godina.

''Izvanzemaljci su dosta kritični prema nemoralnom ponašanju Zemljana, prije svega se to odnosi na ljudsko miješanje u prirodne procese.''

Rezultati ovog istraživanja pojavili su se usred rasprave o reorganizaciji Bugarske akademije znanosti i rezanja troškova iste.

Izvor net.hr

Zanimljiva vijest ili netko samo želi privuči više pozornosti na sebe i priskrbiti tako što više novca, što bi se moglo isčitati iz zadnje rečenice lol!
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Bugarski znanstvenici u kontaktu sa svemircima Empty
PostajNaslov: Re: Bugarski znanstvenici u kontaktu sa svemircima   Bugarski znanstvenici u kontaktu sa svemircima Icon_minitimepet stu 27, 2009 8:30 pm

Zanimljivo. Mislim da svatko moze razgovarat sa svemircem, samo treba imat veliku moc telepatije... Al nije tesko razgovarat uz pomoc telepatije sa bicem koji je iskusan u tome i na toj je frekfenciji. vec je tesko sa bicem koji se ne trudi bit na toj frekfenciji i nevjeruje u to :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bugarski znanstvenici u kontaktu sa svemircima Empty
PostajNaslov: Re: Bugarski znanstvenici u kontaktu sa svemircima   Bugarski znanstvenici u kontaktu sa svemircima Icon_minitimepet stu 27, 2009 9:22 pm

Pa, mozda i ne treba. Recimo ako su oni dovoljno jaki da citaju i nase relativno slabe impulse misli onda su dovoljno jaki i da nam plasiraju svoje misli u nas, vjerojatno, inferiorniji mozak.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Bugarski znanstvenici u kontaktu sa svemircima Empty
PostajNaslov: Re: Bugarski znanstvenici u kontaktu sa svemircima   Bugarski znanstvenici u kontaktu sa svemircima Icon_minitimepet stu 27, 2009 11:21 pm

Ali možda mi nismo dovoljno jaki da prepoznamo te misli koje nam šalju koliko god nam ih oni jako slali.
A ako prejako šalju mogli bi završiti kod psihijatra s ovom pričom:''I HEAR VOICES!'' :P

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Bugarski znanstvenici u kontaktu sa svemircima Empty
PostajNaslov: Re: Bugarski znanstvenici u kontaktu sa svemircima   Bugarski znanstvenici u kontaktu sa svemircima Icon_minitimepet stu 27, 2009 11:23 pm

Pa i ja tako mislim. Jer oni funkcioniraju na drugim frekfencijama i dimenzijama. Ali nevjerujem da mi to nemozemo postic isto :)
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Bugarski znanstvenici u kontaktu sa svemircima Empty
PostajNaslov: Re: Bugarski znanstvenici u kontaktu sa svemircima   Bugarski znanstvenici u kontaktu sa svemircima Icon_minitimesub stu 28, 2009 12:58 am

Da slažem se sa legijem i flamezarom možda oni i mogu čitati naše misli, ali teško da mi možemo prepoznati njihove, jer ako nam ih i pošalju u naš mozak čak i kroz naše misli, mi ćemo misliti da su to naše misli i nećemo uočiti razliku. A ako nam ih pošalju kao njihove onda ćemo ili ih blokirati zbog straha ili završiti na psihijatriji :)

@flame zašto misliš da nije teško razgovarati telepatski

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Bugarski znanstvenici u kontaktu sa svemircima Empty
PostajNaslov: Re: Bugarski znanstvenici u kontaktu sa svemircima   Bugarski znanstvenici u kontaktu sa svemircima Icon_minitimesub stu 28, 2009 1:24 am

@Chakotay : Jer mislim da sve te paranormalne stvari koji su amo rec misterija, da je sve to obican covjekov zaboravljen potencijal. Tjekom godina usavrsavanja tehnologije, covjek zaboravlja taj svoj potencijal. Kako ljudi misle da napreduju, ujedno i nazaduju u svojim osobnim vjestinama. Telepatija nije nista drugo vec jedan od covjekovih sposobnosti. To je jednostavno sposobnost govora na visoj frekfenciji. Vec svi znamo da mi koristimo samo mali postotak mozga. Ko sta sta onaj drugi dio moze... Ako moze odasiljat informacije svom tijelu sta da radi moze sigurno i na daljinu. Al mislim ne upravljat nekome, vec komunikacija..
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Bugarski znanstvenici u kontaktu sa svemircima Empty
PostajNaslov: Re: Bugarski znanstvenici u kontaktu sa svemircima   Bugarski znanstvenici u kontaktu sa svemircima Icon_minitimened stu 29, 2009 11:08 pm

A to potvrđuje i naša DNK. U njoj ima puno ''neaktivnih'' gena, gena koji su nekad imali svrhu u sintetiziranju nekih proteina koji nam više ne koriste, a više nemaju, ili gena koji nikad nisu imali svrhu, a tu su.
I čudi me stav biologa koji su od svih prirodoslovnjaka najotvoreniji za prihvaćanje alternativnih teorija poput te da su neki od tih ''neaktivnih'' gena bili i jesu zaduženi za neke parapsihološke sposobnosti.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Bugarski znanstvenici u kontaktu sa svemircima Empty
PostajNaslov: Re: Bugarski znanstvenici u kontaktu sa svemircima   Bugarski znanstvenici u kontaktu sa svemircima Icon_minitimened stu 29, 2009 11:35 pm

Evo, jos se neko slaze sa mnom ^^. Hip hip huraa :D
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Bugarski znanstvenici u kontaktu sa svemircima Empty
PostajNaslov: Re: Bugarski znanstvenici u kontaktu sa svemircima   Bugarski znanstvenici u kontaktu sa svemircima Icon_minitimepon stu 30, 2009 1:38 am

Čim sam ovo pročitala podsjetlo me na onaj film od Tim Burtona "Marsovci napadaju" - kada viču "Želimo vam mir" i usput ubijaju ljude zubo

@svatko ima razvijene određene sposobnosti. Od blage telepatije, do senzibilnosti na jačinu energetskih polja oko sebe. Pitanje je koliko se to razvija i uočava.
Ne razumjem se u genetiku, ali postoji tzv. "buđenje gena" misli možda ne u našim generacijama, ali tko zna za sljedeće

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bugarski znanstvenici u kontaktu sa svemircima Empty
PostajNaslov: Re: Bugarski znanstvenici u kontaktu sa svemircima   Bugarski znanstvenici u kontaktu sa svemircima Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bugarski znanstvenici u kontaktu sa svemircima
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Nakit s drevnim svemircima
» Ljudi "opsjednuti" svemircima
» Znanstvenici iz amazonske biljke dobili lijek za rak?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Vijesti i zanimljivosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: