Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?

Go down 
+13
Aurora Borealis
Blizzard
bros
Pux
Berny_Sinara
Flamezar
ThE_IMMORTAL
Gea
Legionar
schmizzl
Alpha
Skulptura
skin
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Icon_minitimepon pro 14, 2009 1:38 am

Ja sam to isto imao po nogama. Kad sam bio na bracu jedno ljeto. Neznam otkud se to pojavilo, al znam da nie prolazilo ima 2 miseca... Nisam ni osjecao
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Icon_minitimepon pro 14, 2009 11:26 am

a tako znači.. onda primite isprike za nerazumijevanje!
objasinte mi što su stigme, zašto dolaze mudri jer zbilja nikad nisam čula za njih u nekom drugom kontekstu osim crkvinog, a ako i nema veze sa tim, onda me zanima..

jeste li vas dvoje probali pronaći neko "znanstveno" objašnjenje za te stigme?

tu ženu ništa ne žari.. mjesec dana bude sve ok, boli je glava eventualno, i odjednom joj se stvori rana koja krvari lagano..
što više vremena odmiče, to joj se rjeđe događa..

ja sam se jedno jutro probudila na ogrebotinama poput križeva (ne crkvenih, bili su nepravilnog oblika) u području 15 cm iznad i 15 ispod koljena.
taj sam dan zaboravila dignuti ručnu i našla auto na drugoj strani ulice (stao je 2 cm od bandere... nevjerojatno), i kroz par sam sati lupila drugo auto..
to sam shvatila kao upozorenje i nisam vozila par dana (što je za mene katastrofa, jer moj je autić moja beba) :)
jeli to stigma? nije me ništa ni žarilo ni boljelo!
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Icon_minitimeuto pro 15, 2009 3:30 am

sta se tice busenja lubanje ko voli nek izvoli :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Icon_minitimesri pro 16, 2009 1:28 pm

schmizzl je napisao/la:
ne otvaraj ajnu.
A sto ako se sama otvara?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Pux
Višestanični organizam
Pux


Male
Cancer Dog
Broj postova : 45
Age : 29
Location : Osijek
Registration date : 11.10.2009

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Icon_minitimečet pro 17, 2009 2:14 am

Alpha je napisao/la:
schmizzl je napisao/la:
ne otvaraj ajnu.
A sto ako se sama otvara?

tesko da ce se tako sta desit :D


ajnu je opasno otvarat ovako bez veze , i nekog razloga...covije se mora baviti nekom vjestinom ili naukom vezanom uz to , i u potpunosti se prilagoditi i pripremiti...tad nije opasno ;)

btw
ta legica , jer onda iz ajne krvarila jednom mjesecno ?..ako je jedini nacin da to prodje je da udje u ajnopauzu lol!
salim se malo xD
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Icon_minitimečet pro 17, 2009 11:34 am

Tesko ili ne sto ako se sama otvara?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Icon_minitimečet pro 17, 2009 1:30 pm

Onda odes kod nekog tko se u to razumije na obuku kojih par godina, a ne tu po forumu xd
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Icon_minitimečet pro 17, 2009 3:37 pm

schmizzl je napisao/la:
objasinte mi što su stigme, zašto dolaze mudri jer zbilja nikad nisam čula za njih u nekom drugom kontekstu osim crkvinog, a ako i nema veze sa tim, onda me zanima..
Ja bih ti rado odgovorio ali ne znam niti sam.
Potpisujem ovo pitanje i nadam se da ce nam netko ovo u kratkim crticama pojasniti.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Icon_minitimečet pro 17, 2009 7:45 pm

Ma ja mislim da to nema smisla što govorite o trećem oku. Pa ako se nekome sposobnosti same razvijaju neće ih samo tako odbiti ili otići 'stručnjaku' za to.
Pa ako se nekome otvara ajna (kako mi je ružna ova riječ) onda se otvara s razlogom i očito je da je ta osoba sposobna i spremna za to. A nikakvi drugi ljudi koji se bave 'time' neće nikoga naučiti kako ju otvoriti ako sama osoba to ne može ili nije spremna.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Icon_minitimečet pro 17, 2009 10:10 pm

Legionar je napisao/la:
Ma ja mislim da to nema smisla što govorite o trećem oku. Pa ako se nekome sposobnosti same razvijaju neće ih samo tako odbiti ili otići 'stručnjaku' za to.
Pa ako se nekome otvara ajna (kako mi je ružna ova riječ) onda se otvara s razlogom i očito je da je ta osoba sposobna i spremna za to. A nikakvi drugi ljudi koji se bave 'time' neće nikoga naučiti kako ju otvoriti ako sama osoba to ne može ili nije spremna.

Da evo bas sam ovo i ja htjeo rec :). Razlog vjerovatno zasto se otvara je zato sto je ta osoba "spremna". A ako ta osoba nie spremna da se trece oko otvori. Sami moramo znat sta je najvaznije za nas a ne da neki ucitelji odreduju umjesto nas. Niko te nezna bolje od samog sebe..
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Icon_minitimepet pro 18, 2009 11:22 am

Tko bi uopce bio strucnjak za tako sta? I sto uopce ocekivati?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Icon_minitimepet pro 18, 2009 4:19 pm

Guru...
Imas svugdje ih, samo je vazno naci pravog.
I ovo nisam skuzio, ocekivat od cega?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Icon_minitimepet pro 18, 2009 4:35 pm

Samo to, ha? :P

Ocekivati od eventualnog otvaranja ajne...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Icon_minitimepet pro 18, 2009 7:02 pm

@alpha.. sama od sebe se ne može otvoriti.. (svako pravilo ima iznimku, pa tako i ovo)..
to čovjek može željeti na jednoj od podsvjesnih razina kojih je jako mnogo, još toliko više nego svjesnih..
a posvijest je jača od svijesti..u mnogo slučajeva..
priznajem, pomisao o otvaranju ajne, dozvoljavanje proticanja energije kroz točku gdje se miješa "gledanje" i "viđenje", danas i sutra... o bože..kako li privlači ta pomisao...

kad je otvoriš, život podređuješ tome. dobro i zlo postaju toliko jasno, oboje jednako primamljivo. nosiš se sa vizijama prošlisti sadašnjosti i budućnosti.. neke vizije mogu biti lijepe i ohrabrujeću, ali ove druge..možeš očekivati milijune duša koje viču upomoć..
hodaš na rubu svjetla i sjene, oboje te mami sebi tako snažno, oboje žele tvoju energiju, hodaš hodaš... gubiš smisao.

kako se kaže.. valja paziti što se želi, da se želje nebi ostvarile.. :)



@flamezar.. hm..biti spreman? nikad nisi spreman, samo malo više ili malo manje nespreman..
na kraju krajeva, spreman si onda kad si sam narediš da budeš spreman.. tu je poanta biti iskrena sam sa sobom..
ajna se otvara po vlastitoj želji i nahođenju. tko se bavi yogom, može kontrolirati barem djelomično uvjete koji bi mogli nastati.. što bi ja mogla??
čitala mi je jedna žena iz područja očiju, a jedna druga žena iz tarot karata.
oba puta mi je rečeno da bi ja mogla jako brzo otvoriti "svoju ajnu" i početi proricati..ali da sam još dijete u duši i da nisam spremna. rekle su mi obadvije da mi u budućnosti predstoji bavljenje crnom magijom.. :(
tako da sam odlučila ne prčkati po takvim stvarima..
što ne znaš, ne može te boljeti..
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Icon_minitimepet pro 18, 2009 8:16 pm

@Schmizzl u tome se i ja slasem. Spreman si onda kad sam sebi naredis. I nemoze nitko o tome rasporedivat osim samog sebe. A u vezi crne magije, buducnost je kakvu je ti napravis. Neces ti sad namjerno se bavit crnom magijom zato sto su ti one rekle..
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Icon_minitimepon pro 21, 2009 5:04 pm

škaklje me ovo vrajžje oko sve više i više.. ja riknem...
baš smo ja i dečko spavali prije dva dana kod njega doma, u sobi u kojoj je umro njegov djed..
takva nas je bijela svjetlost zabljesnula dok smo ležali da je to bilo čudo jedno... oboje smo ju vidjeli i nismo se mogi pomaknuti od straha i jeze..bar ja..

tako da ga ne želim otvarati... nisam sprema ni na "pomoć" s one strane a kamoli na što drugo..
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Icon_minitimepon pro 21, 2009 5:48 pm

schmizzl je napisao/la:
kad je otvoriš, život podređuješ tome. dobro i zlo postaju toliko jasno, oboje jednako primamljivo. nosiš se sa vizijama prošlisti sadašnjosti i budućnosti.. neke vizije mogu biti lijepe i ohrabrujeću, ali ove druge..možeš očekivati milijune duša koje viču upomoć..
hodaš na rubu svjetla i sjene, oboje te mami sebi tako snažno, oboje žele tvoju energiju, hodaš hodaš... gubiš smisao.
A to isto ne postoji bez otvorene ajne??

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Icon_minitimepon pro 21, 2009 9:52 pm

Ili mi se cini ili je ovdje svaka tema koju pratim svedena na nju(kak bi schmizzl rekla) Treba neko od vas otvorit forum o ajni.
mozda da na jogu krenete il nes,jer ovo blago receno nije zanimljivo.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Icon_minitimepon pro 21, 2009 10:43 pm

bros je napisao/la:
Ili mi se cini ili je ovdje svaka tema koju pratim svedena na nju(kak bi schmizzl rekla) Treba neko od vas otvorit forum o ajni.
mozda da na jogu krenete il nes,jer ovo blago receno nije zanimljivo.
pa zapravo... ovo je praktički jedina tema uz Savjete o parapsihologiji na kojoj o njoj raspravljamo :P

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Icon_minitimeuto pro 22, 2009 1:21 am

@legi.. za sada možemo reći da je sve navedeno figuratvno... adje, tko ju otvori, neka mi kaže jesam li u pravu..
zamisli figurativno se pretvara u doslovno..

mi nismo "cijepljeni" ni protiv suvremenog ludila, a gdje li još da nespremni otkrivamo svoju drevnu povijest... :)
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Icon_minitimeuto pro 22, 2009 1:28 am

A ja baš mislim da bismo trebali otkriti svoju drevnu povijest da bismo se znali cijepiti protiv suvremenog ludila zubi

Ma htio sam reći da i ja, bez otvorene ajne, imam iste kušnje između svjetla i sjene i sada osjetim ljude koji vape za pomoći, jako često imam vizije/snove/slike koji govore o mnogim strašnim stvarima i siguran sam da tako i svi ostali ljudi, neki više neki manje. Pa onda, kada čovjek otvori 3. oko, što se zapravo dogodi? Što je uopće treće oko? Oćemo mi posebnu temu o tome?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Icon_minitimeuto pro 22, 2009 1:54 am

hm.. svatko ima pravo izbora... ja želim da moja povijest ostane sakrivena. jer toliko je vremena prošlo, da me strah da bi puno togla mogli uljepšati, iskriviti... istina je apstraktan pojam, a to je upravo ono što mi treba...
lijepo mi je bilo vidjeti u stellariumu nebo u trenu kada sam se rodila.. sunce, mjesec i još 6 planeta savršeno poredani.. wow..mora da sam ja nešto posebno.. a onda razmislim malo bolje, i zaključim da se još 100 000 ljudi rodilu u istom trenutku kao i ja..

treće oko... vidi ovako, koliko su ti česte te vizije? zamisli da ti se izmjenjuju svake dvije sekunde, konstantno.. bilo to mogao podnijeti?
sjediti sa frendom na kavi, i umjesto o curama, da razmišljaš o trenutku njegove smrti, jer ga vidiš? a ne smiješ to promijeniti, jer nemaš pravo, na taj način, mijenjati tok sudbine.. :)
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Icon_minitimeuto pro 22, 2009 1:19 pm

Zasto mislis da nebi imala pravo mjenjati buducnost?
Vide li takvi ljudi buducnost koju ne mogu nikako promjeniti,
Ili vide rezultat svake do sad donešene odluke i svakog dosadašnjeg događaja pa na daljnji rezultat ipak mogu djelovati dodavanjem svojih odluka?
Tko su uopce ti ljudi koji su do sad to uspjesno radili?
Kad vec pricamo o vizijama iz njihove vlastite buducnosti.
Jasno mi je da ces teze utjecat na dogadjaj dalje u buducnosti,jer bi ga vjerojatno vidjeli s vec uracunatim svim nasim odlukama za zivota, ali mislim da nesto sto se tice nasih odluka i skorih poteza bilo puno "mutnije" za vidjeti ali i lakse mjenjat.
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Icon_minitimeuto pro 22, 2009 1:25 pm

Legionar je napisao/la:

Ma htio sam reći da i ja, bez otvorene ajne, imam iste kušnje između svjetla i sjene i sada osjetim ljude koji vape za pomoći, jako često imam vizije/snove/slike koji govore o mnogim strašnim stvarima i siguran sam da tako i svi ostali ljudi, neki više neki manje.

Sto se tice toga , imam neki osjecaj kao da smo povezani na kolektivnu svijest, kao da predosjecamo katastrofu. Osjeca se napetost u zraku, Sanjamo "strašne "stvari, za kraj svijeta kakvog poznajemo vise nikom nije pitanje hoce li se dogoditi, nego se ljudi pitaju kada i kako.

Kako bi nazvali tu temu?
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Icon_minitimeuto pro 22, 2009 3:55 pm

@bros.. nemam pravo mjenjati sudbinu, jer je sudbina isprepliće uzroke i posljedice. zamisli da ja spasim jednog tebe, a zbog toga nestane njih tisuću.. ili da spasim njih, a tebe eto ne.
stara je narodna - da čovjek zna gdje će nogu slomiti nebi onuda kročio.
naravno da budućnost možemo mijenjati - i to bez trećeg oka. svojim pametnim potezima koračaš prema sigurnijoj budućnosti, ili sl.
ali što onda kad vidiš nečiju sudbinu? ti je njemu možeš reći, kakva god ona bila. i u nastojanju da izbjegne jedno zlo, snađe ga neko drugo, još gore. i to je tvoja krivnja.
što da mu kažeš? da ga nešto dobro očekuje? i onda je on zna da ga dobro čeka, ne potrudi se oko toga nimalo, jer eto, i tako mu piše u sudbini da će doći.. i onda ga odjednom zaobiđe... i opet si ti kriv.
na onome koji vidi sudbinu, na onome koji gleda ka budućnosti - ostaje samo dvosmislenim izjavama kazivati što se može dogoditi, nastojati da čovjek shvati sam da ono što ga očekuje ovisi o njegovoj svakoj narednoj odluci.
tu ne mislim na sudar u prometu, i nečiju pogibelj (a da taj netko nije kriv).. to su situacije kada se sudbine isprepliću a toliko daleko nitko ne može vidjeti.. možeš samo svima kazivati da budu oprezni i trezveni u prometu..

bojim se da ne postoji kolektivna svijest. ja prva svoje misli ne dajem nikome.
što se katastrofe tiče.. hm, snovi možda jesu i nisu pokazatelji toga što slijedi. zamisli da vidiš vlak koji juri prema provaliji. što ćeš pomisliti? katastrofa će se sigurno dogoditi, samo je pitanje kada. ipak, ostaje nada da će vlak pravovremeno zakočiti, ili da je prazan.
to se može primijeniti i na svijet. uza svo vatreno, hladno i biološko oružje, otpad, uništavanje atmosfere, gledanja danas umjesto sutra itd. nije teško zaključiti da srljamo u propast. ipak ostaje nada, da će pojedinac zaustaviti masu, da će se egoista u pravom trenutku osvijestiti i shvatiti da svijet nije njegov.. :)

happy toughts!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» otvaranje kafica
» Kristalne lubanje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: