Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 O cemu pricati sa curom?

Go down 
+17
Berny_Sinara
Armin od Irima
Legionar
Fantom
Alpha
floridana
danpocalypse
OLugo
AVeT
legenda007
urbanaaa
Athena
Blizzard
Michael Wittmann
Skulptura
josip21
Kakashi
21 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

O cemu pricati sa curom? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu pricati sa curom?   O cemu pricati sa curom? - Page 3 Icon_minitimepon tra 12, 2010 2:59 am

E sada, ovisi o puno stvari.. najbitnije.. da li ti plešeš u tom trenutku? Ako da, onda nije problem upasti.. plesom, naravno. Da li si se već namjerio na neku curu? tada ni u ludilu ne prilazim kava
Ako ne plešeš, da li sjediš, stojiš, piješ nešto?.. a da, ako imaš zadah od alkohola, ne prilazim (ali to sam samo ja :).. koliko mi je poznato, vecinu to ne smeta jer i same piju). ako pušiš u tom trenutku, također ne prilazim, a vjerojatno uopće niti neću (smeta me dim cigarete)
Bitno je i jesi li okružen nekim ljudima.. ako pričaš s nekim dečkom koga znam, tada mi je lako prići jer se jednostavno ubacim u razgovor pa malo dobacim kompliment, i držim kontakt očima samo s tobom, pa se ovaj drugi osjeti nepozvano , pa lijepo ode i ostanemo sami. Eto. A ako sam stojiš, i ne želiš plesati, tada pocnem ovako usput s nekim uobicajenim pitanjima.. pa vidim kako dalje
Inače, dosta je cura konzervativno po tom pitanju, pa čekaju da im dečko priđe. To je i lakše i slađe, jer praktički ne moraju ništa napraviti u tom slučaju.
[Vrh] Go down
Kakashi
Višestanični organizam
Kakashi


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 87
Age : 32
Registration date : 06.12.2009

O cemu pricati sa curom? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu pricati sa curom?   O cemu pricati sa curom? - Page 3 Icon_minitimepon tra 12, 2010 3:09 am

ja nepijem nit ne pusim.. zadah.. jao. mrzim kad cura ima zadah po cigaretima i zute zube -.- xD
sjedim sam.. svi oko mene plesu...(ovisi o glazbi) ako je neka cajka onda se poberem kuci..xD
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

O cemu pricati sa curom? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu pricati sa curom?   O cemu pricati sa curom? - Page 3 Icon_minitimepon tra 12, 2010 3:22 am

zivili i za cajke, i za poroke

Sjediš dakle.. i očito ne želiš plesati. hm.. Ako ima mjesta pored tebe, onda se za početak sjednem pored. Ako nema mjesta, pa onda mi se nebi dalo ni prilaziti. Ako si očigledno loše volje, prekriženih ruku, namršteno prčkaš po mobitelu ili nešto tome slično.. ugl, ako izgledaš kao da ti smeta svako društvo,.. neću prići. Dakle, imaš i ti posla zubi
Bitno mi je kakav ti je pogled i smješkaš li se.. smiješ imati radostan, veseo pogled, sanjarski (ali ne tužan), znatiželjni ili šarmerski, a bilo bi idealno da me pogledaš i prije nego ti sasvim priđem. Možda bih ti dopustila i tužan pogled, ali tada stvarno moraš biti komad cerek
Bitno je da smo oboje dobre volje, i da ti se nasmiješim i počnem s nekom vedrom temom.. ili prokomentiram nešto što se zbiva okolo, glazbu, ljude, pokućstvo zubi .. svašta se da.. Ali najbolje je da se NE započinje odmah s pitanjem "kako se zoveš?" .. barem po mom mišljenju.
Ako ti cura bez nekog razloga da kompliment,.. tada ti pokušava prići..
[Vrh] Go down
Kakashi
Višestanični organizam
Kakashi


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 87
Age : 32
Registration date : 06.12.2009

O cemu pricati sa curom? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu pricati sa curom?   O cemu pricati sa curom? - Page 3 Icon_minitimepon tra 12, 2010 3:28 am

mislim da bi voljela da mi mozes citati misli.. pa ono.. da vidimo sta je s njim..ajmo mu se ubaciti u mozak..xD
kad me cura gleda i smjeska mi se.. onda znam da je to moja prilika....barem je tako bilo do sad.. kao sto si prije navela da neprilazim kad je u drustvu frendica.. slazem se s tim.. jer frendice znaju neki put odlucit.. mozda se njima necu svidjet ali njoj hocu.. pa ona mora birati između frendica i frajera..
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

O cemu pricati sa curom? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu pricati sa curom?   O cemu pricati sa curom? - Page 3 Icon_minitimepon tra 12, 2010 3:31 am

Kakashi je napisao/la:
mislim da bi voljela da mi mozes citati misli.. pa ono.. da vidimo sta je s njim..ajmo mu se ubaciti u mozak..xD

:P
U biti si u pravu, volim znati na čemu sam
Al pitao si me kako bih ti prišla, a kažem ti da to dođe spontano i da ovisi o situaciji, pa pokušavam vizualizirati situaciju da ti što iskrenije odgovorim. eto.
Ali radije ti upadni nekoj curi.. I da, ako ti se smiješi, to je dobar znak, svojevrsna dobrodošlica.

ah da, ovo s frendicama.. ma može biti i da se i frendicama svidiš , ali atmosfera će biti neugodna.. između ostalog i izl jubomore frendica jer njih nisi odabrao
[Vrh] Go down
Kakashi
Višestanični organizam
Kakashi


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 87
Age : 32
Registration date : 06.12.2009

O cemu pricati sa curom? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu pricati sa curom?   O cemu pricati sa curom? - Page 3 Icon_minitimepon tra 12, 2010 3:38 am

na tulumu mi nije fora upoznavat nekoga.. jer moguce da je pijana pa me se drugi dan nece sjecat.. pa onda nit nebi bilo potrebno se upoznavat..xD
hvala btw :)
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

O cemu pricati sa curom? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu pricati sa curom?   O cemu pricati sa curom? - Page 3 Icon_minitimepon tra 12, 2010 3:41 am

čuj, ti si rekao da smo na tulumu :P
Sigurno ima cura po tvojoj volji i u školi, pa onda..

Ajde sad lijepo laku noć.. ja još čitam lektiru no
[Vrh] Go down
Kakashi
Višestanični organizam
Kakashi


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 87
Age : 32
Registration date : 06.12.2009

O cemu pricati sa curom? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu pricati sa curom?   O cemu pricati sa curom? - Page 3 Icon_minitimepon tra 12, 2010 3:44 am

takvu kakvu ja trazim nema nigdje..
ma pusti lektiru.. to ces dogodine..xD
laku noc :)
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

O cemu pricati sa curom? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu pricati sa curom?   O cemu pricati sa curom? - Page 3 Icon_minitimepon tra 12, 2010 3:46 am

Kakashi je napisao/la:
takvu kakvu ja trazim nema nigdje..

Ne želim čuti takav pesimizam!! Naravno da ima takve cure.. ma ima ih puno, sigurno.. samo trebaš otvoriti oči i načuliti uši!
nemoj da ti ja sad govorim da ti je tek 17 godina i da imaš cijeli život pred sobom xD pa mlađa sam od tebe.
ajde sleep
[Vrh] Go down
Kakashi
Višestanični organizam
Kakashi


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 87
Age : 32
Registration date : 06.12.2009

O cemu pricati sa curom? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu pricati sa curom?   O cemu pricati sa curom? - Page 3 Icon_minitimepon tra 12, 2010 9:19 am

ja sam veliki pesimista sta se tice cura...
sve je to lijepo.. ali sto da ja s njom pricam? to nikad nisam znao..
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

O cemu pricati sa curom? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu pricati sa curom?   O cemu pricati sa curom? - Page 3 Icon_minitimepon tra 12, 2010 10:58 am

@Flory...ovo sto si ranije navela...sve kriterije koje treba zadovoljiti decko da bi mu prisla...bokte...cudo da si ikad prisla ikome zubi

@Flory i Kakashi...u cem je velika frka? Mislim, ako nekom pridjes za popricati...pogotovo ako taj stoji malo osamljeniji u drustvu...ne znaci nuzno da ga oces zenit :P Evo vam ulet za takve prilike...pridjes i pitas od kud zna gazdu :D (tj. onog koji organizira tulum)...po tome koliko je osoba zainteresirana za odgovor tj. s kolikim entuzijazmom odgovori i jos postavi protupitanje (najcesce isto) onda je to to. Ako osoba odgovi preko volje...a boze moj...malo zjakas oko sebe, popijes gutljaj soka i odes dalje.
U cem je fora ziherasenja? Mislim, sto je najgore sto vam se moze desiti? Samo to da je osoba nezinteresirana za druzenje. Ono...evo jedan neugodan scenario...pridjes curi/decku kojem se ne dopadas. On/ona naravno odmah pomisli da ste prisli jer je neodoljiv/a. Digne nos. Odfrkne neki poluodgovor na tvoje pitanje. Ti na to slozis jedan roll otpijes onog svog soka i odes dalje. Nema razloga da se osjecas lose ili odbijeno jer smo tu upravo imali slijedece. Prisli ste relativno bahatoj i nepristojnoj osobi koja misli da je centar svemira. Sto ce vam to? Niste vi tu luzer nego ta osoba. Bokte, pa samo ste se htjeli druzit. Nista vise.
Druga situacija...moze biti da odgovor druge strane nije ocekivan jer je osoba sramezljiva...al, bozemoj...nes ti vel'ke stvari...
Treca situacija...osoba se hoce druziti i sve super ide ali zapravo zeli samo to. To je vec dobar scenario jer kroz razgovor skuzite da li se osobi svidjate ili se samo hoce druzit.
Cetvrta situacija...naletjeli ste na srodnu dusu koja ceka da joj/mu pridjete vec 3 godine jer sam/a nema petlje i zivite sretno do kraja zivota zubi

Aj, sad...terajte na neki tulum i druzite se :D

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

O cemu pricati sa curom? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu pricati sa curom?   O cemu pricati sa curom? - Page 3 Icon_minitimepon tra 12, 2010 11:53 am

Kakashi je napisao/la:
Kao sto sam topic kaze .. o kojim temama da pricam sa curom!

Nemas sta da pricas sa curom(osim ako nisi strucnjak za parfeme,pudere,uloske,PMS,haljine,cipele itd...)samo trebas da ponavljas ja,tako je,u pravu si,slazem se i klimas glavom i cekas da padne noc...O cemu pricati sa curom? - Page 3 64658
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

O cemu pricati sa curom? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu pricati sa curom?   O cemu pricati sa curom? - Page 3 Icon_minitimepon tra 12, 2010 12:09 pm

Bokte, Fantom, ja se sve brinem s kim se ti druzis...o zenama mislis da su tudumi za tehniku, da su totalni egotripovi koji samo znaju pricati o sebi i nist ih drugo ne zanima, a teme su im parfemi, puderi i sto si to sve naveo...o đizuskrajst drunken

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

O cemu pricati sa curom? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu pricati sa curom?   O cemu pricati sa curom? - Page 3 Icon_minitimepon tra 12, 2010 12:14 pm

Druzim se sa radodajkama.....O cemu pricati sa curom? - Page 3 64658

Sta ce mi pametne zene,dovoljna mi je i ova moja vlastita sto mi svaki dan zvoca...O cemu pricati sa curom? - Page 3 295661
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

O cemu pricati sa curom? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu pricati sa curom?   O cemu pricati sa curom? - Page 3 Icon_minitimepon tra 12, 2010 12:24 pm

Kakashi je napisao/la:
ja sam veliki pesimista sta se tice cura...
sve je to lijepo.. ali sto da ja s njom pricam? to nikad nisam znao..

To isto slušam od frendica, samo što u njihovoj verziji se radi o dečkima od kojih previše strahuju. Ajde ovako, trebaš za početak shvatiti da cure nisu s nekog drugog planeta, ma što god u nekoj knjizi pisalo :P
Bilo bi dobro da se ovako općenito počneš više družiti sa curama.. ne na razini upucavanja, flertanja, nego na prijateljskoj razini, ono.. samo pričanje i zafrkavanje.. pa buš vidio da nisu po tom pitanju sad ne znam koliko drugačije od dečki.. Po pitanju razgovora :)
A i ne moraš uvijek naletit na neke koje čekaju da im ti držiš govor.. ima puno cura koje lako prihvate razgovor i s kojima se da lako komunicirati.

Alpha je napisao/la:
@Flory...ovo sto si ranije navela...sve kriterije koje treba zadovoljiti decko da bi mu prisla...bokte...cudo da si ikad prisla ikome zubi
:P pa nisam baš taaako zahtjevna.. to je samo bio scenarij s tuluma. Dečko samo ne smije pušiti u tom trenu, ili zaudarati, i mora biti dobre volje. Pa ne tražim tak puno. Lakše je prići u školi ili u nekim drugim situacijama.
[Vrh] Go down
Kakashi
Višestanični organizam
Kakashi


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 87
Age : 32
Registration date : 06.12.2009

O cemu pricati sa curom? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu pricati sa curom?   O cemu pricati sa curom? - Page 3 Icon_minitimepon tra 12, 2010 5:10 pm

prica se da ste vi sa venere..xD
meni fali samopouzdanje.. i ono cega se bojim da kad bi prisao curi je da me odjebe.. to nikad nisam dozivio i to me muci :P
pa druzim se ja s curama isto... ali to je ovako frendovski i tu se nemogu nista nauciti...
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

O cemu pricati sa curom? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu pricati sa curom?   O cemu pricati sa curom? - Page 3 Icon_minitimepon tra 12, 2010 6:06 pm

Kakashi, evo ti moj primjer:

Ja imam 20 godina i uglavnom ne prilazim curama nego ih više volim upoznati u nekom društvu ili na faxu. Dugo sam vremena imao problem s odbijanjem dok nisam pokušao negdje prije godinu i pol i od onda nemam problema. Došao sam i pitao ju kako se zove. Znam, upad je bio skroz "lejm" i nije baš dobro prošao čitav razgovor poslije jer se ispostavilo da ima dečka, ali to je DOISTA manje važno. Taman je bio Halloween i mogao sam pričati s njom i o tome u što se maskirala ili pak bi li htjela nešto popiti sa mnom ili pak možda prošetati se, ako je zainteresirana.
Osobno, imam dosta nisko samopouzdanje samo zbog izgleda - imam 100 kg, a visok sam 180 cm i nije mi nimalo ugodno biti jedini debeljko u ekipi. No, jedan moj poznanik je još niži od mene, a i deblji kojih 10-15 kg, a lovi ženske bez pol frke. Kako mu to uspijeva, pitaš? E, pa on ide od jedne do druge dok neka ne pristane, ali ipak bira kojima će prići.
Nakon što sam sebe malo izgradio (nabio neke mišiće i obrazovao se - pročitao koju knjigu i sl.), moj ego je ojačao te se sada lakše nosim s vlastitim i tuđim prilascima, pa tako i odbijanjima.
Nemoj prilaziti bilo kojoj, jer ti to nema smisla i tek onda možeš izgubiti samopouzdanje ako ti se zaniže poveći broj odbijanaca (iako, ako si hard core kao jedan moj kolega, ni nakon 13 odbijanaca u istoj večeri nećeš odustati XD ).

Da ti kažem da se pokušaš opustiti, to nema smisla, nego si moraš naći svoj način da se nekako smiriš i taj nered u glavi, koji se brzinom munje stvori kad prilazi djevojka ili kada ti prilaziš njoj, malo središ. Samo nemoj PREVIŠE razmišljati, jer tek onda ćeš se dovesti u neugodnu situaciju i mogao bi reći nešto što (ne) misliš, a nisi to htio (u tom trenutku) reći.


Btw. što se tiče turbo folka - nije ti loše poznavati pokoju pjesmu, barem zbog društva, a pritom mislim na one pjesme koje graniče s narodnom glazbom, ali i one neke pesme za koje je šund prava umjetnost. Osobno ne podnosim kad mi netko prođe ispod prozora autom i "nafrlji" cajku "do daske", ali znati neke poput "oficira s ružom" i "šampanjca" ti i nije tako loše - barem se možeš smijati k'o blesav jer ne znaš jesu li smješniji ti koji to tkao ozbiljno pjevaju ili tekst...

I'll be back... :)

Cheerio...^^
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

O cemu pricati sa curom? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu pricati sa curom?   O cemu pricati sa curom? - Page 3 Icon_minitimepon tra 12, 2010 10:20 pm

Kakashi je napisao/la:
jer frendice znaju neki put odlucit.. mozda se njima necu svidjet ali njoj hocu.. pa ona mora birati između frendica i frajera..
tako sam ga ja ispusio par puta zubi
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

O cemu pricati sa curom? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu pricati sa curom?   O cemu pricati sa curom? - Page 3 Icon_minitimepon tra 12, 2010 11:23 pm

Kakashi je napisao/la:
meni fali samopouzdanje.. i ono cega se bojim da kad bi prisao curi je da me odjebe.. to nikad nisam dozivio i to me muci :P
pa druzim se ja s curama isto... ali to je ovako frendovski i tu se nemogu nista nauciti...

Čekaj.. ti misliš da od CURA ne možeš ništa naučiti o CURAMA?
Nekak to baš nema logike, zar ne? Možda ti se čini da od frendica ne možeš ništa naučiti jer je s njima tako lako pričati.. :) e pa drago moje, o tome se i radi. Ok, kužim da se radi o razlici u privlačnosti itd.
..ali ženskog su roda zubi
A stvarno se ne trebaš bojati odbijanca.. bilo bi gadno jedino ako se radi o curi prema kojoj imaš onako, malo dublje osjećaje.. ALi inače, ako te otpili neka ledena kraljica.. pa niš novo na ovom svijetu. Koliko je meni znano, nema tog dečka koji bar jednom nije doživio da ga se otpili.

A da se nadovežem i na Armina.. samopouzdanje je jako bitno. Nekak mi se čini da većinal judi nije svjesna koliko je bitna ona snaga koja izbija iz ljudi, onaj šarm, vibra... Kada netko zrači.. pa nema mu kraja. A znam i ja jednog dečka, tj ima jedno 25 god, i sigurno ima preko 120 kg a nije visok. Ali taj lik toliko zrači šarmom da je uvijek okružen ženama i curama. Čovjek se zna našaliti na svoj račun, s jednom curom je već dulje vrijeme, pa se ne upucava ostalima.. ali samo svojom pojavom privlači ženske k sebi. Ima stav, držanje, ljubazan je, drag, veseo, svoj, i nema mu kraja ni konca. Sad zvuči ko da sam ja zaljubljena u njega :D
Nisam, ali ga iznimno cijenim, i priznajem da je sav šarmantan

Dakle ljudi, pripazite na vibru koju širite oko sebe.
[Vrh] Go down
Kakashi
Višestanični organizam
Kakashi


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 87
Age : 32
Registration date : 06.12.2009

O cemu pricati sa curom? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu pricati sa curom?   O cemu pricati sa curom? - Page 3 Icon_minitimepon tra 12, 2010 11:32 pm

ja nemam problema sa prilazenjem i pricanjem jedino kad sam pijan jer me onda boli ona stvar za sve..xD
ma ova kurva bivsa mi je ukrala samopuzdanje -.-
to zračenje je jako bitno.. jer znam hodati gradom i kad vidim tko je s kim pokopao bi se.. xD neki su zgodni i nezrace..a neki nisu bas i zrace.. :P
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

O cemu pricati sa curom? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu pricati sa curom?   O cemu pricati sa curom? - Page 3 Icon_minitimepon tra 12, 2010 11:39 pm

Evo te cheer
Vjerujem da ti je to što je već bilo s tvojom bivšom potpomoglo rušenju tvog samopouzdanja. ALi to je TVOJE samopouzdanje, i zapravo samo ti imaš vlast nad njime. Znam da zvuči grubo, ali ne možeš okrivljavati druge za to. Super je upravo činjenica da smo sposobni izgrađivati sami sebe. Svoj šarm
To ti nitko ne može pokloniti. TO sam stvoriš ili ne stvoriš.
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

O cemu pricati sa curom? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu pricati sa curom?   O cemu pricati sa curom? - Page 3 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 12:26 am

Ma može ti netko pomoći da se otvoriš, barem je meni tako bilo. Ali sve one finese moraš smisliti samostalno, otkriti sebe.

Kad ti netko kaže da budeš svoj, onda ti želi reći da ne glumiš nekog mangu koji to i nisi (osim ako jesi, ali u tom slučaju ne bi o tome pričao na ovaj način), nego da samo pokažeš onaj tko i jesi, sa svim svojim prednostima i manama. Naravno, mane pokušaj izbjeći ili ih prikazati u nekom smiješnom obliku, kroz anegdote ili nešto slično... ^^
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

O cemu pricati sa curom? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu pricati sa curom?   O cemu pricati sa curom? - Page 3 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 12:52 am

Evo, kako si ti to lijepo objasnio, jednostavno i jasno.. za razliku od mojeg kompliciranja xD

Bitno je da voliš sam sebe. Ne mislim sada to u egoističnom i umišljenom smislu... nego samo onako, da se prihvatiš takvog kakav jesi, i da radiš na sebi kako bi i dalje napredovao. Pišem vam ovako u 2. licu, a zapravo vrijedi i za mene. :)
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

O cemu pricati sa curom? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu pricati sa curom?   O cemu pricati sa curom? - Page 3 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 12:57 am

Flory, nisi komplicirala, nego si mi olakšala da ovo ovako napišem... =)
[Vrh] Go down
gothic45
Dinosaur
gothic45


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 359
Age : 31
Location : Ploče
Registration date : 02.11.2008

O cemu pricati sa curom? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu pricati sa curom?   O cemu pricati sa curom? - Page 3 Icon_minitimened lip 13, 2010 4:42 pm

O čovječe, ovdje je Flory prava expertica. zubi

A ne znam, meni nikad nije problem sama komunikacija sa curom jer sam pun raznih tema za razgovor ali ne znam kako bih započeo razgovor, trenutno se radi o jednoj curi kojoj mislim poslat sms u roku od par dana a još nisam smislio šta da napišem.
[Vrh] Go down
Sponsored content





O cemu pricati sa curom? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: O cemu pricati sa curom?   O cemu pricati sa curom? - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
O cemu pricati sa curom?
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» U cemu spavate???
» O cemu razmisljas?
» o cemu se ovdje govori???????
» Cemu uce novi udzbenici

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: