Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Pitanje

Go down 
+9
neptun
josip21
Skulptura
tomi
Absynthia
Fantom
Blizzard
Athena
dr.chaos0
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Pitanje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 3 Icon_minitimesri pro 16, 2009 7:24 pm

Cuj ja se brinem da je ne uvalim u sranja zato cekamo dok ne napunim 18 da se prestanemo skrivati za sada se nalazimo samo u mijestima gdje nas ne poznaju tipa rijeka. Ali u njezinom smo stanu najvise.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Pitanje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 3 Icon_minitimesri pro 16, 2009 7:28 pm

Skulptura je napisao/la:

Athena je napisao/la:
@Skul, ja osobno ne bi bila sa nekim toliko mlađim
A sa toliko starijim?

He, he... lolcina
Pa ne pričamo o meni.
Osobno smatram da veliki nesklad u godinama nije pozitivna predispozicija za vezu, ali nisam razmišljala o tome. :D

Uglavnom, s nekim tko ima 17 pa čak 18 i 19 (možda i malo više lol! ) sigurno ne bi bila. :P
To sad nije bitno, vratimo se na temu. ;)

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Pitanje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 3 Icon_minitimesri pro 16, 2009 7:29 pm

Hahaha...
Znaci ti bi ipak mozda uvalila nekog u problem sa svojim neodgovornim ponasanjem :P

@Chaos
Sa 18 ocekuj svadbu jer te ova nece cekat 100 godina... i 2 su joj puno, 40-a joj je za vratom.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Pitanje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 3 Icon_minitimesri pro 16, 2009 7:30 pm

Ne bi ja nikoga uvalila u problem. roll
Ja se odgovorno ponašam, barem se tako trudim.
Znam se ja kontrolirati, bez brige. ;)

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Pitanje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 3 Icon_minitimesri pro 16, 2009 7:49 pm

Svi se ponasaju kao da ju on odmah planira zenit'. Normalno da je mlad i da su ove prve vezice (koji mogu ostati i za cijeli zivot) najcesce prolazna faza. Ako je stvarno uspio "smotat'" toliko stariju djevojku, onda svaka cast. Mislim da bi prije nju trebalo napasti jer ne vidim razlog da se upustas u vezu s maloljetnikom 16 god mladjim od sebe. Ok, lazem, vidim razloge, ali ju ne bih htio direktno vrijedjati.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Pitanje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 3 Icon_minitimesri pro 16, 2009 7:52 pm

Tomek se donekle drži zakona. ides Pitanje - Page 3 Love0073

Nije valjda da bi ga samo dvoje forumaša donekle poštivalo? ;)
Off topic, again. :P

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Pitanje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 3 Icon_minitimesri pro 16, 2009 7:58 pm

Zakon i ljubav nikako ne izgledaju u istoj recenici. Ja bi bio sa nekom curom od 17god ako mi se svidi, ali to ne radim.
Ne zbog zakona nego morala.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Pitanje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 3 Icon_minitimesri pro 16, 2009 8:01 pm

A po meni godine nisu bitne a sta se tice toga ona je jako blizu 40 jos 8 godina i da sve mi se cini da cu je morati ozeniti ali jos ne jos sam premlad.
A sta se tice same zenidbe onda dobro ako se veza produbi i ako nastavio ovako zasto ne.
A sada ja se nemogu naci u razgovoru sa svojim godistem cura jer su previse umiljene nisu prizemne.
Kako da to kazem ne gledaju covijke iz nutra vec samo dali ima para ili ne a i nevolim lepu brenu i ostalu ekipu.
a ova moja ne samo da slusamo slicnu muziku vec imamo slicne stavove.
slicnim sportovima se bavimo.
Sa njom mogu razgovarati o svemu to ti je ono 2 u jedan frendica i cura.
Pa nasa veza se temelji na razgovoru a ne na nekoj fizickoj privlacnosti.
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Pitanje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 3 Icon_minitimesri pro 16, 2009 8:02 pm

dr.chaos0 je napisao/la:
Pa nasa veza se temelji na razgovoru a ne na nekoj fizickoj privlacnosti.
Hoces reci da ne nelijepa?
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Pitanje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 3 Icon_minitimesri pro 16, 2009 8:03 pm

Nisam to rekao ali izmedu nas je prvo bilo samo prijateljstvo a kasnij je dosla "ljubav". Nazovit to kako oces.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Pitanje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 3 Icon_minitimesri pro 16, 2009 8:05 pm

dr.chaos0 je napisao/la:
A po meni godine nisu bitne a sta se tice toga ona je jako blizu 40 jos 8 godina i da sve mi se cini da cu je morati ozeniti ali jos ne jos sam premlad.
A sta se tice same zenidbe onda dobro ako se veza produbi i ako nastavio ovako zasto ne.
A sada ja se nemogu naci u razgovoru sa svojim godistem cura jer su previse umiljene nisu prizemne.
Kako da to kazem ne gledaju covijke iz nutra vec samo dali ima para ili ne a i nevolim lepu brenu i ostalu ekipu.
a ova moja ne samo da slusamo slicnu muziku vec imamo slicne stavove.
slicnim sportovima se bavimo.
Sa njom mogu razgovarati o svemu to ti je ono 2 u jedan frendica i cura.
Pa nasa veza se temelji na razgovoru a ne na nekoj fizickoj privlacnosti.
100% si ovo dobro napisao. Cure tvojeg godista su vecinom upravo takve kakvima si ih opisao. Ali ima "normalnih" cura koje su ipak nesto mlade. 23-24 pa na dalje su vecinom prizemne i ponasaju se normalno. Ima i tu iznimaka ali eto... Sta ces...

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Pitanje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 3 Icon_minitimesri pro 16, 2009 8:06 pm

A cuj ta veza je pocela sasvim slucajno. Od prijateljstva i slucajnog poljubca.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Pitanje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 3 Icon_minitimesri pro 16, 2009 8:08 pm

@ Athena

Meni sad nešto nije jasno. Koliko sam vidio, napisala si da je po zakonu u redu da osobe od 16 godina same biraju s kim će stupati u seksualni čin.
A što zakon kaže o vezi između 32 godišnjakinje i 16 godišnjaka? Da li zakon zabranjuje takvu vezu, a istovremeno dopušta da se sex ?
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Pitanje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 3 Icon_minitimesri pro 16, 2009 8:11 pm

A cuj sta covijek ne vidi nemoze znati sta ne Omega.
Nazalost se moramo skrivati ali sta ces.
Uvijek je bilo mracnih sumica i njezin stan.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Pitanje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 3 Icon_minitimesri pro 16, 2009 8:12 pm

Skulptura je napisao/la:
Zakon i ljubav nikako ne izgledaju u istoj recenici. Ja bi bio sa nekom curom od 17god ako mi se svidi, ali to ne radim.
Ne zbog zakona nego morala.

Ali zakoni se najvećim dijelom temelje upravo na sveopćem shvaćanju morala. :), iako je istina da je moral u pravilu nešto nedefinirano.
Ipak, svi mi uglavnom znamo procijeniti što smatramo moralnim i obrnuto.
U prosjeku su ta shvaćanja dosta slična.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Pitanje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 3 Icon_minitimesri pro 16, 2009 8:14 pm

A cuj ako samo i ja ona napravili nesto ne moralno onda neka me na lomaci spale
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Pitanje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 3 Icon_minitimesri pro 16, 2009 8:17 pm

Niste napravili nista nemoralno. Prekrsili ste zakon affraid
Jos da zakon valja bilo bi ok. Zakonodavstvo je neides
Sami lopovi i prevaranti.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Pitanje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 3 Icon_minitimesri pro 16, 2009 8:19 pm

Nisu prekršili zakon, oni će reći da su se samo sex što je zakonski, ali da nisu u nikakvoj vezi. I tko im što može? :P

Mislim tako nešto mi je krajnje nelogično, zakonski zabranjena veza, a sex ne. roll

No dobro, nećemo ovdje o zakonskom razglabanju rofl2


Zadnja promjena: Omega; sri pro 16, 2009 8:20 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Pitanje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 3 Icon_minitimesri pro 16, 2009 8:20 pm

Omega je napisao/la:
@ Athena

Meni sad nešto nije jasno. Koliko sam vidio, napisala si da je po zakonu u redu da osobe od 16 godina same biraju s kim će stupati u seksualni čin.
A što zakon kaže o vezi između 32 godišnjakinje i 16 godišnjaka? Da li zakon zabranjuje takvu vezu, a istovremeno dopušta da se sex ?

Granica je 14 godina kod nas, po zakonu.
Trebalo bi je povisiti. roll
Po zakonu se ne sankcionira veza osobe od 32 i 16 godina.
Nema sankcije, eventualno neka sasvim drukčija kazna, ako je žena/muškarac npr. predavač maloljetniku.

Jedino postoji moralna osuda. Mnogi roditelji se žale pravobraniteljici za djecu jer im je kći od npr. 15, 16 godina u vezi sa nekim od 35.
Nitko tu ne može ništa. roll

I po zakonu se ne radi razlika između seksa i veze.
To uopće nije relevantno. :P
Ako se nešto kažnjava, to je spolni odnos u određenim situacijama.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Pitanje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 3 Icon_minitimesri pro 16, 2009 8:23 pm

Drugim riječima nitko na ovom topicu nije protiv zakona u danom slučaju 8)

Pa čemu onda stalno spominjati taj isti zakon koji tu vezu ne zabranjuje?
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Pitanje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 3 Icon_minitimesri pro 16, 2009 8:24 pm

Omega je napisao/la:
Pa čemu onda stalno spominjati taj isti zakon koji tu vezu ne zabranjuje?

A moralni zakon u nama? kava
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Pitanje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 3 Icon_minitimesri pro 16, 2009 8:26 pm

Gledaj ona mi nije uciteljica a sta se mi vidamo i sta se volimo to je po meni moja osobna stvar i meni se nemoa tko petljati u moj ljubavni zivot
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Pitanje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 3 Icon_minitimesri pro 16, 2009 8:26 pm

@Omega, otišli smo off topic po pitanju zakona. :P

Osim toga postoji inicijativa da se granica za isti povisi na kojih 16 godina, tako da sam to spomenula.

Naglašavam da je važno poznavati barem neke osnove zakona, jer to povezujem sa odgovornošću zrele osobe. kava

Međutim, netko niti ne zna je li seks sa maloljetnikom kažnjiv ili nije, tj. kako se tretira pa se ipak upušta u tako nešto. roll

Nažalost, mnogi zaboravljaju na moralni zakon u nama :P , od ekstremnih primjera braće i sestara, nadalje.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."


Zadnja promjena: Athena; sri pro 16, 2009 8:28 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Pitanje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 3 Icon_minitimesri pro 16, 2009 8:27 pm

dr.chaos0 je napisao/la:
Gledaj ona mi nije uciteljica a sta se mi vidamo i sta se volimo to je po meni moja osobna stvar i meni se nemoa tko petljati u moj ljubavni zivot

Kako ne? Tvoji zakonski skrbnici o kojima ovisis dok si maloljetan.
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Pitanje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 3 Icon_minitimesri pro 16, 2009 8:27 pm

a cuj neka i dignu na 16 ja cu do tada imati 17 ili 18 tako da me nije bitno
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pitanje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pitanje
[Vrh] 
Stranica 3 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» WICCA
» Pitanje
» CSS pitanje...
» Pitanje za iskusne

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Muškarac-
Forum(o)Bir: