Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Par pitanja sto se tice muskaraca

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Par pitanja sto se tice muskaraca Empty
PostajNaslov: Par pitanja sto se tice muskaraca   Par pitanja sto se tice muskaraca Icon_minitimesri sij 06, 2010 11:38 pm

Imam par pitanja sto se tice muskaraca pa molim clanove muskog dijela da mi rasvjetle situation :) I naravno nije rijec o svim muskarcima nego samo o par "bisera"
1)Zasto muskarci ne priznaju vezu ...opet napominjem ne svi! Pod nepriznavanje veze misli se na vezu bez obaveza...
2)Zasto vole raditi nas cure ljubomornima (same po sebi smo ljubomorne[Ne sve] i onda jos pokusavaju natuknut neke stvari kod kojih ja licno poludim od ljubomore)
3)Zasto se ceka po tjedan dana da se vidi dragu osobu?
4) I najvaznije... : Zasto je bas samnom potegnuo pricu o zajednickom zivotu?
Ako se jos nes sjetim javim vam! Za sada mi je samo to napamet palo
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Par pitanja sto se tice muskaraca Empty
PostajNaslov: Re: Par pitanja sto se tice muskaraca   Par pitanja sto se tice muskaraca Icon_minitimečet sij 07, 2010 1:14 am

Ako pričaš o svom dečku,meni od svih tih tvojih natuknica pada na pamet samo jedna stvar- momak mi se čini nezrel, i iskreno,sumnjam u njegove osjećaje prema tebi. Imala sam iste situacije koje si opisala i na kraju je ispalo da mu nije uopće bilo stalo do mene. Ne znam,nisam muškarac ali htjedoh napisati svoje iskustvo s takvim "biserima".. valjda će se naći neki muškarac koji će ti dati odgovore iz svoje perspektive
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Par pitanja sto se tice muskaraca Empty
PostajNaslov: Re: Par pitanja sto se tice muskaraca   Par pitanja sto se tice muskaraca Icon_minitimečet sij 07, 2010 1:23 am

Aurora Borealis je napisao/la:
Ako pričaš o svom dečku,meni od svih tih tvojih natuknica pada na pamet samo jedna stvar- momak mi se čini nezrel, i iskreno,sumnjam u njegove osjećaje prema tebi. Imala sam iste situacije koje si opisala i na kraju je ispalo da mu nije uopće bilo stalo do mene. Ne znam,nisam muškarac ali htjedoh napisati svoje iskustvo s takvim "biserima".. valjda će se naći neki muškarac koji će ti dati odgovore iz svoje perspektive
ma moze naravno i s druge strane tj zenske strane :D al kako decki su hm jaci na tom polju da ih cujemo :)
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Par pitanja sto se tice muskaraca Empty
PostajNaslov: Re: Par pitanja sto se tice muskaraca   Par pitanja sto se tice muskaraca Icon_minitimečet sij 07, 2010 4:25 am

Pa kako je Aurora Borealis decko je nezrel.
Vijeruj mi mlad mozda jesam ali kada imas curu puno stariju od sebe onda maras drukcije razmisljati.
Gledaj moj savijet u vezi njega ti je da se zabavis malo ako tako nastavi das mu nogu.
Ima ona stara slabic nakon prekida place, energicni nade odmah zamijenu a mudri ju vec ima.
E da samo jos dodam ako ne priznaje vezu nemoj niti oko njega pokusavati.
Vjeruj mi
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Par pitanja sto se tice muskaraca Empty
PostajNaslov: Re: Par pitanja sto se tice muskaraca   Par pitanja sto se tice muskaraca Icon_minitimečet sij 07, 2010 9:57 pm

aha... :) a mogla bi se malo zabaviti :D :D
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Par pitanja sto se tice muskaraca Empty
PostajNaslov: Re: Par pitanja sto se tice muskaraca   Par pitanja sto se tice muskaraca Icon_minitimečet sij 07, 2010 9:59 pm

Uživaj dok možes i uzmi sve šta ti život pruža.
A taj tvoj dečko vijeruj mi nije te vrijedan ako se tako ponaša.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Par pitanja sto se tice muskaraca Empty
PostajNaslov: Re: Par pitanja sto se tice muskaraca   Par pitanja sto se tice muskaraca Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Par pitanja sto se tice muskaraca
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Trecina muskaraca i dalje zeli ozeniti djevicu
» Medjunarodni dan Muskaraca!
» Povratak dlakavih muskaraca
» Duhovnost kod zena i muskaraca
» Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Muškarac-
Forum(o)Bir: