Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Velike sike-velika pamet

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Velike sike-velika pamet Empty
PostajNaslov: Velike sike-velika pamet   Velike sike-velika pamet Icon_minitimened sij 10, 2010 4:08 pm

Nedavno provedeno istrazivanje u Sjedinjenim Americkim Držzavama, tacnije u Chicagu, dokazalo je da su zene s vecim grudima pametnije od onih s manjim.

1200 zena sudjelovalo je u nedavno provedenom istrazivanju u Chicagu koje je dokazalo da su zene s vecim grudima pametnije od onih s manjim. Cilj studije bio je otkriti jesu li obdarenije zene i pametnije.
Ispitanice su bile podijeljne u pet skupina ovisno o tome koju velicinu grudnjaka nose, a na poslijetku se pokazalo da su one s vecim brojem grudnjaka pametnije.
Naime, znanstvenici koji su sudjelovali u istrazivanju tvrde da zene s vecim grudima imaju i vise zenskih hormona koji potpomazu bolji razvoj mozga, te da je to glavni razlog zbog koje su obdarenije zene i pametnije.

Ja osobno tj. licno nauku ne dovodim u pitanje a znam i to da muskarci vole pametne zene....sta vise Velike sike-velika pamet 295661 obozavaju...Velike sike-velika pamet 982158

Naravno djevojke i zene mogu da ugrade i silikone i budu odmah pametne pravo....Velike sike-velika pamet 64487

Sta mislite vi da li je ovo bas ovako???


A da,jos da napomenem moja komsinica ima velike sise a samim tim je i pametna zena...
Medjutim neki dan je oprala dzemper u vrucoj vodi i vidite sta joj se dogodilo...Velike sike-velika pamet 888361

Naravno ovo se moze desiti svakoj dami ali ipak...Velike sike-velika pamet Icon_scratch

Velike sike-velika pamet Sise
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Velike sike-velika pamet Empty
PostajNaslov: Re: Velike sike-velika pamet   Velike sike-velika pamet Icon_minitimened sij 10, 2010 5:29 pm

pa ja imam mljekaru MILS u grudnjaku ali nisam primjetila da mi pamet frca na sve strane :D :D
glupo istraživanje što se mene tiče,jer zapravo, većina pametnih cura/žena koje ja poznajem ima male sise...
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Velike sike-velika pamet Empty
PostajNaslov: Re: Velike sike-velika pamet   Velike sike-velika pamet Icon_minitimepon sij 11, 2010 1:41 am

Kolika je/su tvoja pamet Flo...Velike sike-velika pamet 64658

EDIT: Izvini ali nisam mogao odoliti...Velike sike-velika pamet 657146
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Velike sike-velika pamet Empty
PostajNaslov: Re: Velike sike-velika pamet   Velike sike-velika pamet Icon_minitimepon sij 11, 2010 4:01 pm

Mislim da oni nisu ništa dokazali, nego samo pokazali da eventualno ima nešto u tome. Uostalom, cijelo to istraživanje mi djeluje kao zabava :D

Ono što mogu iz iskustva reći jest da veličina grudi sa pameti veze nema raspa
[Vrh] Go down
Sponsored content





Velike sike-velika pamet Empty
PostajNaslov: Re: Velike sike-velika pamet   Velike sike-velika pamet Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Velike sike-velika pamet
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Utjecaj Velike Britanije na zbivanja na prostorima ex-Yu
» Velika Gospa

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Žena-
Forum(o)Bir: