Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Putovanje do znanja o životu poslije smrti

Go down 
+8
gloria_g
Alpha
malena
Milab
Svjetloisjena
zvezda
Hybrid
Rain
12 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje do znanja o životu poslije smrti   Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 3 Icon_minitimeuto sij 08, 2008 3:11 am

Smrt ne boli, kao ni rodjenje i zapravo su jedno te isto, ulaz i izlaz, zapravo prolasci kroz uslovno recimo kapiju ili tunel...
A sto se tice dve godine, pretpostavljam da je rec o vremenskom periodu u kome dusa ili svest jos ima secanja, utisaka... o prozivljenom zivotu u, recimo, kontemplacionoj zoni koju smo ranije pominjali kao peti denzitet... *
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje do znanja o životu poslije smrti   Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 3 Icon_minitimeuto sij 08, 2008 11:17 am

a što onda znači da je moja prabaka kada je umirala - a ja sam sjedila pored nje pa je meni govorila - da je njana mama došla po nju. a mama joj je umrla 50 ak godina prije???
a vjerujte da ste upoznali moju prabaku, vjerovali bi joj i vi.
[Vrh] Go down
upperground
Stanica
upperground


Male
Virgo Rat
Broj postova : 26
Age : 51
Registration date : 06.01.2008

Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje do znanja o životu poslije smrti   Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 3 Icon_minitimeuto sij 08, 2008 4:33 pm

zvezda je napisao/la:

A sto se tice dve godine, pretpostavljam da je rec o vremenskom periodu u kome dusa ili svest jos ima secanja, utisaka... o prozivljenom zivotu u, recimo, kontemplacionoj zoni koju smo ranije pominjali kao peti denzitet... *

ides
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje do znanja o životu poslije smrti   Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 3 Icon_minitimesri sij 09, 2008 2:35 am

Da... tako je...

Cisto da ne dodje do zabune usled terminologije. Ista stvar cesto ima mnogo naziva, u zavisnosti od pristupa, tehnike ili sistema ucenja, pa to moze proizvesti zabune... Ali Osnove su iste. *
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje do znanja o životu poslije smrti   Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 3 Icon_minitimesri sij 09, 2008 1:24 pm

A sto je onda s ovim sto kaze Gloria_g...a ima puno takvih prica, npr. kod NDE-ovaca...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje do znanja o životu poslije smrti   Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 3 Icon_minitimesri sij 09, 2008 4:47 pm

meni se ipak čini da je prilično glupo da mi ovdje na ovoj strani spominjemo, pričamo i ograničavamo se bilo kakvim vremenom u bilo kom kontekstu u smislu Druge strane.

jedino logično rješenje je da "ne postoji vrijeme" ili točnije nije definirano onako kako ga mi doživljavamo s Ove strane.
nije li??? scratch scratch scratch
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje do znanja o životu poslije smrti   Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 3 Icon_minitimečet sij 10, 2008 1:51 am

Slazem se s tobom Gloria. Uostalom tesko je tvrditi ista o drugoj strani, a vrijeme je i nama samima relativno, a kamoli ne kad uvedemo u pricu i ostale razine postojanja.
Misljenja sam da se nije dobro osloniti na bilo koju teoriju kao apsolutnu...u svemu ima necega, ali...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje do znanja o životu poslije smrti   Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 3 Icon_minitimečet sij 10, 2008 3:43 am

Pa, relativitet vremena smo vec apsolvirali... Vremenske odrednice su nam samo smernice i uvek su relativne. Suprotno opstem misljenju, vreme je neprirodna i subjektivna stvar. Koja bi bila prirodna analogija za 1 cas, 1 minut, 1 sekund???... :) *
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje do znanja o životu poslije smrti   Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 3 Icon_minitimečet sij 10, 2008 12:07 pm

da - ne mogu pojmiti tu analogiju. i sama nemam nikakav feeling kad me neko pita - sjećaš li se prije 3 god toga i toga?? nemam blage veze kada je to bilo. moglo je biti prije 3 mjeseca a isto tako i 3 god. uopće nemam feeling za vrijeme. (u meni su svi ti događaji u magli....kao da i nisam to doživjela nego sanjala).
i ako točno nešto ne zapamtim namjerno kada je bilo - uoće se ne mogu orjentirati u prepričavanju i odrediti vrijeme.

ps. znate kaj mi je najsmješnije??? ljude ta moja osobina nervira??uopće ne kužim zašto??
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje do znanja o životu poslije smrti   Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 3 Icon_minitimečet sij 10, 2008 1:53 pm

zvezda je napisao/la:
Pa, relativitet vremena smo vec apsolvirali... Vremenske odrednice su nam samo smernice i uvek su relativne. Suprotno opstem misljenju, vreme je neprirodna i subjektivna stvar. Koja bi bila prirodna analogija za 1 cas, 1 minut, 1 sekund???... :) *

Upravo...i zato mi nije jasna prica o dvije godine...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje do znanja o životu poslije smrti   Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 3 Icon_minitimečet sij 10, 2008 7:25 pm

Pa, recimo, priblizno analogno onome sto mi na Zemlji kojima su vremenske odrednice potrebne kao garancija prolaznosti definisemo kao 2 godine... :) *
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje do znanja o životu poslije smrti   Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 3 Icon_minitimepet sij 11, 2008 12:59 am

Neznam bas...ta mi prica jednostavno ne pije vodu... Naime, ako i zanemarimo vremenski relativitet, vjerujem da je svaka dusa individualna i tesko mi "prolaze" teorije "po prirucniku"...time mislim na teorije koje bilo sta stavljaju u neke okvire unutar kojih se tvrdi da se nesto apsolutno tako odvija te da to vrijedi za svih... Naravno isto tako vjerujem da u svemu ima necega i da se u svemu krije dio istine...
No, to je samo moje misljenje...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje do znanja o životu poslije smrti   Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 3 Icon_minitimepet sij 11, 2008 11:11 am

zvezda je napisao/la:
Pa, recimo, priblizno analogno onome sto mi na Zemlji kojima su vremenske odrednice potrebne kao garancija prolaznosti definisemo kao 2 godine... :) *

ne kužim! misliš na drugoj strani je sekunda, a nama je to 2 godine????
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje do znanja o životu poslije smrti   Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 3 Icon_minitimepet sij 11, 2008 11:12 am

Namcor je napisao/la:
Neznam bas...ta mi prica jednostavno ne pije vodu... Naime, ako i zanemarimo vremenski relativitet, vjerujem da je svaka dusa individualna i tesko mi "prolaze" teorije "po prirucniku"...time mislim na teorije koje bilo sta stavljaju u neke okvire unutar kojih se tvrdi da se nesto apsolutno tako odvija te da to vrijedi za svih... Naravno isto tako vjerujem da u svemu ima necega i da se u svemu krije dio istine...
No, to je samo moje misljenje...

i moje. slažem se ides ides
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje do znanja o životu poslije smrti   Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 3 Icon_minitimepet sij 11, 2008 2:54 pm

Mislim na drugoj strani nije ni 2 godine, ni sekunda, ni bilo koja vremenska odrednica koju mi upotrebljavamo ili poimamo... nazalost... *
[Vrh] Go down
4ucker
Višestanični organizam
4ucker


Male
Virgo Pig
Broj postova : 34
Age : 28
Registration date : 22.03.2009

Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje do znanja o životu poslije smrti   Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 3 Icon_minitimeuto oľu 24, 2009 8:52 am

Rie je napisao/la:
Inače vezano za ovaj tekst i priču.

Pred par mjeseci mi je jedan član foruma proslijedio jedan tekst o nekakvim ajmo to nazvati stanjima svijesti ili izvantjelesnim iskustvima.
Uglavnom, imam negdje te tekstove samo ih trebam "iskopati" ali nije to sada bitno...

Dakle tamo piše, čovjek kada je u stanju "tik do sna", znači kada je na granic isvjesti i sna, ponekad začuje neke glasove i trgne se i razbudi. To stanje se zove ulazak u Theta zonu. To bi recimo značilo bit isvjestan u tom stanju prije sna. E sada, ja sam to pokušavao par puta kada sam išao spavati i u početku bi začuo riječ ili dvije, trgnuo bi se, probudio i to bi bilo to. Kasnije mi je uspjelo da čujem čitave rečenice. To su bile stvarno besmislene rečenice, tj imale su smisla ali za mene nikakvog.

Bruce Moen priča o sličnoj stvari. Kako bi začuo glasove ali bi bili prekinuti nekim tokom misli...

Čini mi se da se tu radi o istoj stvari, tj. čim začujem neki glas pokušam se koncentrirati na to i razbudim se, tj izađem iz toga stanja. Nije mi skroz jasno kako biti svjestan i bilježiti to sve što čujem, ali sam uspio 2 puta svjesno upadati ulaziti u tu "zonu" i slušati što ljudi govore.
To je sve potaknuto mojim zamišljanjem nekoga govora, nekih situacija ali ispadne drugačija rečenica nego što ju ja zamislim. Isto kao što Bruce Moen priča.

Uglavnom, nije ništa strašno. Kada legnete spavati navečer slušajte što vam ti unutarnji glasovi govore. Svatko to meže čuti, a čuti ćete ih kada već budete lagano tonuli u san. Probajte, siguiran sam da svi to mogu. Moguće je da ćete zaspati prvi put.

ahaaa...meni se jednom desilo da sam udario glavom od zid kad sam se trgnuo ali nisam cuo glasove....
[Vrh] Go down
maya
Višestanični organizam



Female
Leo Rooster
Broj postova : 65
Age : 66
Registration date : 08.06.2009

Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje do znanja o životu poslije smrti   Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 3 Icon_minitimečet lip 18, 2009 1:16 am

slazem se sa vama da na duhovnoj strani nema vremena i tamo neigra nikaku ulogu vrijeme . kao sto je u zemaljskom zivotu .

mogu samo reci iz svoga iskustva .bila sam upozorena da cu u austriji probusiti gumu sa desne strane i neka pripazim u prometu . nazalost nisam vidjela na cega sam naletila i gumaa je pukla . mi mozemo dobiti poruku sa preziznim tokom dogadjaja i cak sa nasin racunanjem vremena ako duhovni svijet smatra da je to potrebno .
[Vrh] Go down
Sponsored content





Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje do znanja o životu poslije smrti   Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Putovanje do znanja o životu poslije smrti
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Zivot poslije ljudi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: