Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Aura!

Go down 
+84
tinityrannical
BastSekhmet
Sang Real
Ymir
Slip
terx
ficoom666
Alma_Ashley
LJUBAV
orokusaki
Madonna
jovanrakic95
Rudi.
Einar
Buby30
Mama
Korplikan
Magic
primitive101
dualan
Novus ordo seclorum
Foto
adnan
Izida
Wsmack
mznida
ukiss
hromi
Fantom
marin
Nobodyxx
bros
Pohotni Jarac
Dantalion
Armin od Irima
flory
TWade
eni0
Dragony
Grinder
comewithme1717
MoW
Chakotay
schmizzl
skin
Athena
Rainmaker94
Tigon
tomi
morian
Aurora Borealis
Damian
Gea
Berny_Sinara
PEPE-Top Secret
betta13
kety6
veseli
Daenerys
Legionar
Ivan-ik
arhont
frostie
Jaykof
Cuppycake.Disaster
finga
Blizzard
danyf5
Merkurica
Tutankhamon
Sigmund Freud
Flamezar
fastforward
None
silver
Angel from shadow
ThE_IMMORTAL
gloria_g
Svjetloisjena
malena
Milab
Alpha
zvezda
indigocakra
88 posters
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 18 ... 27  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

aura - Aura! - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 10 Icon_minitimened stu 16, 2008 12:25 pm

Da, tako nekako :)

Al poanta je da sam opet pocela vjezbat miga

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Ivan-ik
Višestanični organizam



Male
Aries Dog
Broj postova : 84
Age : 30
Location : Zagreb
Registration date : 01.10.2008

aura - Aura! - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 10 Icon_minitimened stu 16, 2008 2:07 pm

ja mogu vidjeti svoju i tuđu auru zapravo samo sam pogledao na brzaka jedan mali tutorial i shvatio da ja ti cijelo vrijeme vidim samo što nisam ni znao što je to, i istina je da se aure mijenjaju, tako npr. moja sestra ima zelenkastu moja mama svijetlo plavu moja baka indigo!!! (a zamislite nije rođena poslije 80-tih, ona oduvijek čita i slijedi takve stvari i ona se trudi poboljsati se i dosega je tu razinu indigo aure, svatko to može)
[Vrh] Go down
kety6
Višestanični organizam
kety6


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 79
Age : 30
Registration date : 14.09.2008

aura - Aura! - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 10 Icon_minitimepon stu 17, 2008 1:10 am

meni je dosla da za primarnu imam grimiznu a za sekundarnu indigo..a kad gledam mogu zasad vidjeti bijelu auru i jednom mi je uspijelo da vidim boju ali samo na kratko bila je to neka nijansa plave.
pozdrav svima
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

aura - Aura! - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 10 Icon_minitimepon stu 17, 2008 1:54 am

Dobro nam propisala Kety6 :)

Tu bijelu je lako vidjeti...a za boju pokusaj malo vjezbati pa... :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
betta13
Stanica
betta13


Male
Sagittarius Dog
Broj postova : 17
Age : 29
Location : Delnice
Registration date : 09.11.2008

aura - Aura! - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 10 Icon_minitimepon stu 17, 2008 4:59 pm

vježbao sam nešto malo, i mogu vidit nešto prozirno oko sebe, al nema boje.
je li to uopće aura?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

aura - Aura! - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 10 Icon_minitimepon stu 17, 2008 5:07 pm

Jeste :) Prvi sloj...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

aura - Aura! - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 10 Icon_minitimepon stu 17, 2008 5:10 pm

Treba se biti oprezan pri gledanju aure. Zbog ogiba svjetlosti javlja se efekt 'prozirne površine' pa treba paziti da se to ne smatra aurom.

Jednostavno provjeri hoćeš li to isto vidjeti oko daljinskog upravljača. Ako da, tada to nije to.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

aura - Aura! - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 10 Icon_minitimepon stu 17, 2008 5:15 pm

Djelomicno si u pravu...istina da se i tromost oka moze zamijeniti za auru...aura bi se trebala gibati s osobom dok ono sto vidimo radi tromosti oka ostaje tj. prati ocnu jabucicu, a ne osobu...

A ovo sto se tice daljniskog...sve zraci...dakle sve ima auru...i nezive stvari takodje :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

aura - Aura! - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 10 Icon_minitimepon stu 17, 2008 5:16 pm

E onda stvarno ne znam kako skužiti da li stvarno gledamo auru, ili nam se ''pričinjava''. I ovo što se ''pričinjava'' slijedi osobu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

aura - Aura! - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 10 Icon_minitimepon stu 17, 2008 5:19 pm

Pa...ako prati pokrete onda je to to...ako prati ocnu jabucicu onda nije :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

aura - Aura! - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 10 Icon_minitimepon stu 17, 2008 5:21 pm

Alpha je napisao/la:
Pa...ako prati pokrete onda je to to...ako prati ocnu jabucicu onda nije :)

Nažalost ta 'prozirna slika' prati svaki pokret i svaku osobu. Ne vidim kako da se zna dal je to aura ili je 'slabost' oka.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

aura - Aura! - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 10 Icon_minitimepon stu 17, 2008 5:25 pm

Jer u jednom momentu dobije boju miga

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

aura - Aura! - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 10 Icon_minitimepon stu 17, 2008 5:27 pm

Onda svakako vidim taj prvi sloj. Lagano je proziran pa sam mislio da to nije to. Taj sloj vidim otprilike 0.3 do 0.5 cm od svojih prstiju.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

aura - Aura! - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 10 Icon_minitimepon stu 17, 2008 5:32 pm

E, to... :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

aura - Aura! - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 10 Icon_minitimepon stu 17, 2008 7:14 pm

Omega je napisao/la:
Onda svakako vidim taj prvi sloj. Lagano je proziran pa sam mislio da to nije to. Taj sloj vidim otprilike 0.3 do 0.5 cm od svojih prstiju.

Pokušaj približiti prste lijeve istovrsnim prstima desne i razdajati ih polako. Meni izgleda kao da se igram ljepilom :D
[Vrh] Go down
frostie
Riba
frostie


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 173
Age : 35
Registration date : 24.08.2008

aura - Aura! - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 10 Icon_minitimepon stu 17, 2008 8:49 pm

Omega je napisao/la:
Onda svakako vidim taj prvi sloj. Lagano je proziran pa sam mislio da to nije to. Taj sloj vidim otprilike 0.3 do 0.5 cm od svojih prstiju.

to vide svi...a za auru je kakti potrebno nesth special da vidis to...vjezbe i slicno...
da to nie mana oka? suspect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

aura - Aura! - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 10 Icon_minitimepon stu 17, 2008 9:10 pm

Svjetloisjena je napisao/la:

Pokušaj približiti prste lijeve istovrsnim prstima desne i razdajati ih polako. Meni izgleda kao da se igram ljepilom :D

Trebao bih naći idealnu pozadinu da tako nešto gledam, ovo sam gledao čisto tek toliko da vidim...

To jest aura, Frostie. Naravno da svi to mogu vidjeti, to nije upitno, no za vidjeti dalje potrebne su vježbe.
[Vrh] Go down
frostie
Riba
frostie


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 173
Age : 35
Registration date : 24.08.2008

aura - Aura! - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 10 Icon_minitimepon stu 17, 2008 9:20 pm

zvuci prelako za nestha tak napredno... suspect
nego negde u temi sam procital ( mozda i pre FC-a ) da aura nestaje cca 8h prije / posle smrti fakat se ne sjecam tocno...

znaci da ja ekshumiram lesh ili kod neke mrtve zhivotinje nebi to trebal videti?

ak vidim je to onda mana oka?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

aura - Aura! - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 10 Icon_minitimepon stu 17, 2008 9:26 pm

Omega je napisao/la:
Svjetloisjena je napisao/la:

Pokušaj približiti prste lijeve istovrsnim prstima desne i razdajati ih polako. Meni izgleda kao da se igram ljepilom :D

Trebao bih naći idealnu pozadinu da tako nešto gledam, ovo sam gledao čisto tek toliko da vidim...

To jest aura, Frostie. Naravno da svi to mogu vidjeti, to nije upitno, no za vidjeti dalje potrebne su vježbe.

Pa meni su bijela vrata ili zid sasvim dobri, osobito u polumraku.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

aura - Aura! - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 10 Icon_minitimeuto stu 18, 2008 4:45 pm

@Svjetlo...da, bas kao ljepilo :) hug

@Frostie...
frostie je napisao/la:
zvuci prelako za nestha tak napredno... suspect
...e...a zasto to tako dozivljavas...kao da je vidjeti auru nesto nadprirodno ili napredno ili tako nesto? Razmisljajuci na taj nacin se zatvaras...a to pak znaci da si korak dalje od cilja da vidis ono sto zelis vidjeti...ako ne vjerujes da mozes tesko da ces i moci... Tako da...kuzis sto hocu reci miga

_________________
Respect
[Vrh] Go down
frostie
Riba
frostie


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 173
Age : 35
Registration date : 24.08.2008

aura - Aura! - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 10 Icon_minitimeuto stu 18, 2008 6:24 pm

pa nakon 17 strana tehnika i staf da se to vidi i kak se to vidi pa onaj deo koji je nestal..pa ovo pa ono pa koji vele da mogu vidjet pa drugi ne...

cinilo mi se presimple...a to sam do onda smatral manom oka...
mislim misljenje se ne menja u pre jednog posta ne? :)

ono kaj me zanima je kak si fludino odbila objasniti moje pitanje u postu pre...i ostali kaj se tice toga...
Citat :
nego negde u temi sam procital ( mozda i pre FC-a ) da aura nestaje cca 8h prije / posle smrti fakat se ne sjecam tocno...

znaci da ja ekshumiram lesh ili kod neke mrtve zhivotinje nebi to trebal videti?

ak vidim je to onda mana oka?

znam kolko ljudi tolko teorija za aure ali dajte onda da bar prihvatimo jednu kak spada a ne da moram pobijati jednu po jednu i onda samo dokazujem ove druge teorije koje nemoraju ali mogu biti ispravne...

EDIT; ovo zadnje je bilo bezze pisano...ocekival punisher ali se ispravil...
dakle ignorirati ovo zadnje :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

aura - Aura! - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 10 Icon_minitimeuto stu 18, 2008 11:43 pm

A cuj...ne znam zasto ljudi misle da je to cudo neko...pa aura je krajnje logicna stvar...zasto je ne bi vidjeli ko sto vidimo i druge stvari? Mislim, to je isto kao da daltonist kaze da ne postoji crvena boja jer ju on ne vidi vec je njemu zelena...

Ovo sto kazes da su svi preskocili...mozda zato jer ne znaju/ne znamo... I ja sam cula za teoriju da aura nestane cak nesto prije smrti... Pa teoriju da prije smrti promjeni boju i tocno se onda zna da je to - to... Ali ne znam sto je tocno...mozda oboje, mozda nesto...mozda ima i jos pokoji 'znak'...
Ako idemo nekom logikom...ako sve ima auru tj. nekakvo zracenje onda bi i mumija morala imati neko zracenje...ali aura koju ima covjek dok je ziv je vjerojatno drugacija od zracanja koje ima mumija ili monitor...jer kod zivog bica to zracenje je uvjetovano samim organizmom i o njemu ovisi koliko je aura jaka, siroka, koje je boje... Kod mrtvog tijela zasigurno postoji zracenje ali valjda na istom nivou kao kod npr. ormara...dakle ne odrazava boju i ostale 'osobine' aure kao kod zivog organizma...

Jesam uspjela postavit kakvu-takvu teoriju/odgovor? :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
frostie
Riba
frostie


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 173
Age : 35
Registration date : 24.08.2008

aura - Aura! - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 10 Icon_minitimesri stu 19, 2008 12:13 am

pa testirajmo tu teoriju :)

recimo da odem pogledat mrtvog jezha zgazhenog ( e sad kolko god to morbidno bilo ) on bi trebal isijavati aurom manje nego zhive pojave...

posto to vidim...naposljetku vidimo svi dalo bi se to testirati ne? :)

ali kolko ljudi tolko teorija...pa samo moremo obrati jednu za drugom dok ne dobiemo nekej konkretnoga... ;)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

aura - Aura! - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 10 Icon_minitimepet stu 21, 2008 12:15 pm

Paaa...koliko neka logika nalaze on bi trebao isijavati energiju ali to ne bi vise bila aura u smislu kakvom je kod zivog jeza.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
frostie
Riba
frostie


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 173
Age : 35
Registration date : 24.08.2008

aura - Aura! - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 10 Icon_minitimepet stu 21, 2008 6:58 pm

evo malo sam gledal to ovo ono zadnjih par dana na faxu tak okolo ljudi samo da malo provjeravam...
je vidi se to na ljudima definitivno jace nego oko projektora... :)
i sl,,,

a kaj se boj tice...eh to druga prica...cak i dok mi se na sec,,ma manje od sec chii da vidim boju i nemorem ju ni prepoznati ni nista...
josh jedna stvar dok i mislim da sam to prepoznal to onak...
pogledam osobu...odoka procjenim koju bi auru imala ta osoba mada neznam kaj koja aura znaci i cak mi se chini da vidim tu boju ponekad...mada se uopste ne poklapa s onime sta pise koja je boja kakva...

samo onak...da se ispovjedim,,, zubi
[Vrh] Go down
Sponsored content





aura - Aura! - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 10 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Aura!
[Vrh] 
Stranica 10 / 27.Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 18 ... 27  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: