Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Pitanje sta se tice auta

Go down 
+2
Skulptura
Berny_Sinara
6 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Pitanje sta se tice auta Empty
PostajNaslov: Pitanje sta se tice auta   Pitanje sta se tice auta Icon_minitimened tra 11, 2010 7:34 pm

Ja bi si kupila auto i zapeo mi je za oko Mazda MX5 kao prvi auto naravno rabljeni :D pa sada mene zanima ljudi dal je to dobar auto za pocetak? I sto misli o tom autu? Za 50.000 kn meni izgleda ok,a i auto express ga preporucuje :)


Pitanje sta se tice auta Mazdamx5biggfront


Zadnja promjena: Berny_Sinara; ned tra 11, 2010 8:55 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Pitanje sta se tice auta Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje sta se tice auta   Pitanje sta se tice auta Icon_minitimened tra 11, 2010 7:58 pm

Pa za tu lovu mora bit savršen :P
Ako si možeš priuštiti, samo daj. Mazda je dobar auto, jedino bi problem mogao stvarati ovaj krov koji se otvara - zatvara - otvara - zatvara - otvara - zatvara - otvara... shvatila si :P
S vremenom 'procuri' uz pomične dijelove a zamjena nije baš nešto previše isplativa.

Za prvi auto bi ti preporučio neki jeftiniji, jer ako nemaš vozačkog iskustva, svako malo ćeš negdje zakačiti sa branikom, oguliti boju, zabiti se u stupić, gaziti ljude po cesti i sl... U svakom slučaju, ako kupuješ ovako skup rabljeni auto preko oglasa i sl., uzmi sa sobom nekog tko se razumije u to sve da ne kupiš auto koji će trebati generalku nakon 20 tkm.

EDIT: Smanji ovu sliku, svega ti :P

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 37
Registration date : 28.08.2009

Pitanje sta se tice auta Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje sta se tice auta   Pitanje sta se tice auta Icon_minitimened tra 11, 2010 8:04 pm

Skulp odavno se nisam bolje ismijao... najprije sa krovom koji se otvara-zatcara-otvara... heheheheh pa onda gazit kipiće, ljude.... svaka čast!!
@Berny, ti si ona cura što voli tuning?? možeš mi dati malo podataka o konkretnom autu koji želiš?? taj automobil dolazi sa motorima 1.8 i 2.0, pa me zanima koji od ta dva bi ti?? i ovo što je Skulp govorio, kakve su ti vozačke sposobnosti?? koliko dugo voziš itd itd...

edit: a trebaš imati na umu da je vozilo jače od 100 konja što u Hrvatskoj je zabranjeno do 24. godine(to je jedini razlog što se nisam prijavio u HR).... i sad sam vidio tehničke podatke, auto je zmajić.. zadnji pogon, relativno spušten, plinski amortizeri...
vozio sam mazde, odlična su auta, imaju dobre izdržljive motore, ne kao Opel, al tu su negdje... ako kupiš moraš mi dat đir... moli
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Pitanje sta se tice auta Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje sta se tice auta   Pitanje sta se tice auta Icon_minitimened tra 11, 2010 8:13 pm

da ja sam ta :D obozavam tuning :D ovo sa gazenjem ljudi je super hehe :D ma nisam jos polozila vozacki al zelim biti spremna kada pocnem sa autima :D informacije o autu:
http://www.njuskalo.hr/auti/mazda-mx-5-1.6-oglas-1141363
aovdje je full o autu sve od do ž :D
http://www.automobilija.net/novosti/testovi/868/roadster_mazda_mx5_18_mzr_emotion/
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 37
Registration date : 28.08.2009

Pitanje sta se tice auta Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje sta se tice auta   Pitanje sta se tice auta Icon_minitimened tra 11, 2010 8:29 pm

lijep autić... 16 motor, rekao bih malo jak za žensku, al tako sam se još jednom zafrkao o ženama i autima pa me ništa više ne čudi..heheh...
mooožda bi mogla malo imat problema sa zakonom jer ova 1.6 ima oko 108 konja normalno do 24.godine... jedino šta mi se ne sviđa to je taj zadnji pogon... ogromna je razlika između prednjeg i zadnjeg pogona, sa zadnjim se treba malo bolje pazit kad je mokro, u krivini ne dodavat gas previše itd itd, al to ćeš vjerojatno skužit...

kao što sam rekao ovo auto je neka mutacija trkaćeg i osobnog, osobnog zbog motora, a trkaćeg zbog podvozja... da je prednji pogon garantirao bih ti ulaženje u krivine nenormalnom brzinom bez straha od izljetanja...

ja sam se sa 12 godina učio vozit na fići, tako da sam isprobao sve načine vožnje, al ipak i sad kad želim nešto radit sa mojom Vecom doobro promislim jer razbit fiću i Vecu nije isto... tako da ti preporučam prije ovoga auta doobro se uhodat u vožnju auta sa zadnjim pogonom i kad u ovo pređeš... možeš na utrke..heheh...

edit: pogledaj na njuškalu zadnju sliku... mogu ti reći da mu treba malecko zatezanje sajele od ručne... nije to ništa, i moje auto je tako, al eto samo da znaš...
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Pitanje sta se tice auta Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje sta se tice auta   Pitanje sta se tice auta Icon_minitimened tra 11, 2010 8:54 pm

e super hvala :D dobro za znat nisam jos nis kupila al namjeravam :D
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 37
Registration date : 28.08.2009

Pitanje sta se tice auta Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje sta se tice auta   Pitanje sta se tice auta Icon_minitimened tra 11, 2010 9:02 pm

pa eto, ako te još šta zanima slobodno pitaj... što se auta tiče tu znam ponešto... :)
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Pitanje sta se tice auta Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje sta se tice auta   Pitanje sta se tice auta Icon_minitimened tra 11, 2010 9:07 pm

pa eto kojibi ti auto preporucio za prvi auto :D
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 37
Registration date : 28.08.2009

Pitanje sta se tice auta Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje sta se tice auta   Pitanje sta se tice auta Icon_minitimened tra 11, 2010 10:06 pm

nezz... sve ti zavisi u kakvoj si financijskoj situaciji... npr, moj rođak i brat su počeli na kadett-u gsi... naučili su se super voziti(u to voziti ubrajam i ono pravljenje budala od sebe kao npr: paljenje guma, driftanje, natrkavanje od semafora do semafora)... e sad... kadetta možeš naći za 10 000 kuna max...
normalno nema klime, zračnih, abs...

ako imaš više novca, dobro auto za 'učenje' i da ga držiš u sebe još 10-ak godina je Astra G... cijena joj je oko 6 000eura... auto je odlično za vožnju, relativno kruto(čitaj sportski), normalno to nije slučaj u svih...

e sad vjerojatno si primjetila da samo Opele spominjem... to je rezultat moje vjere u Švabe, iskustva s tim autima i znanja o izdržljivosti njihovih motora... 1.8 16V motor svako jutro bilo ljeto il zima kad je paljen(znači neugrijan) obrtaji su mu punjeni do vrha... tako već 4 godine i do sad nikakvih problema...(to mogu jer u garaži imam drugi motor)

od drugih auta (sa zadnjim pogonom) na pamet mi jedino pada neki BMW, možda Merc... neznam, stvarno nepoznajem najbolje zadnju vuču, mislim što se auta tiče...

a što nebi uzela neki 4x4 pogon?? najmoćniji pogoni, mana malo više troše goriva... neznam ni sam... pročitaj sve savjete, al opet ako ti se ne sviđa, poslušaj sebe... to uvijek pali... :)
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Pitanje sta se tice auta Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje sta se tice auta   Pitanje sta se tice auta Icon_minitimened tra 11, 2010 10:36 pm

aha :) pa koji je dobar auto sa 4x4 pogonom :D
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 37
Registration date : 28.08.2009

Pitanje sta se tice auta Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje sta se tice auta   Pitanje sta se tice auta Icon_minitimened tra 11, 2010 10:47 pm

Vectra... hehehehe....
Audi quatro...
audijevi motori su isto strava... vuku u svakoj situaciji... prije strune karoserija nego motor popusti....
čak imaju neki i passati sa 4x4... uglavnom postoje i auta koja dođu sa prednjim pogonom kojima se može ugradit i zadnji....
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Pitanje sta se tice auta Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje sta se tice auta   Pitanje sta se tice auta Icon_minitimened tra 11, 2010 11:19 pm

audi A4 a? :D
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Pitanje sta se tice auta Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje sta se tice auta   Pitanje sta se tice auta Icon_minitimened tra 11, 2010 11:26 pm

Audi A4 je odlican auto Berny,pitaj svoju babu da ti da jos 50 tisuca kuna pa sebi kupi pravi auto...Pitanje sta se tice auta 158397
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Pitanje sta se tice auta Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje sta se tice auta   Pitanje sta se tice auta Icon_minitimened tra 11, 2010 11:27 pm

Ma o čemu vi maštate... Ja bi sve dao za Fiću xD

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Pitanje sta se tice auta Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje sta se tice auta   Pitanje sta se tice auta Icon_minitimened tra 11, 2010 11:28 pm

Ma ti bi sve dao Matija za jednu dobru registraciju...Pitanje sta se tice auta 257951
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Pitanje sta se tice auta Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje sta se tice auta   Pitanje sta se tice auta Icon_minitimepon tra 12, 2010 12:05 am

hehe :D ma odma ferrarija a? lol
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 37
Registration date : 28.08.2009

Pitanje sta se tice auta Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje sta se tice auta   Pitanje sta se tice auta Icon_minitimepon tra 12, 2010 1:43 am

dobro momci i curo jeste li vikad čuli za auto maruti?? imam jedan primjerak doma... u HR ih se uvelo '92 samo 200 komada...
(sad sigurno kontate da je to makinja.... hhehehe) jest, troši 3litra na 100km... ide max 120km/h...heheheh
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Pitanje sta se tice auta Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje sta se tice auta   Pitanje sta se tice auta Icon_minitimepon tra 12, 2010 2:08 am

Joj kad sam ja išla kupovati prvi auto rekli su mi ovako: uzmi nešto što možeš slupati. Jednom ćeš učiniti sudar bolje da učiniš sad s starim autom a ne kasnije s novim... I onda su se svi prisjetili svojih prvih sudara i auta.. conf1

Možete misliti kako sam nakon toga kupila auto.. jedvah sam i sjela u jedan kasnije pale

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Pitanje sta se tice auta Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje sta se tice auta   Pitanje sta se tice auta Icon_minitimepon tra 12, 2010 2:07 pm

Aute su nesto u sto se zbilja slabo kuzim...tocnije ne kuzim se uopce (sad ce Fantom biti sretan i reci da sam ipak zensko kava )....ali...Berny...prvo, po kojem si kriteriju odabrala taj auto u uvodnom postu? Imam neki dojam da je to bilo po nekoj estetici kava Sto ce ti auto u kojem moze sjesti samo vozac i jos jedan? Za te novce mozes koliko kosta taj rabljeni mozes kupiti novi. I to u koji stane vise od 1 covjeka :P Ono sto je jos vaznije jeste...ti imas 20 godina i cak ako si polozila sa 18 mislim da jos nisi presla onu zakonsku obvezu po kojoj mladi vozaci smiju voziti auto samo do toliko i toliko konja. Zar ne?

Radije si uzmi neki povoljniji gradski autic za pocetak :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Pitanje sta se tice auta Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje sta se tice auta   Pitanje sta se tice auta Icon_minitimepon tra 12, 2010 2:39 pm

Nece Fantom nista reci(pogotovo ne tebi Alpha),ne zelim se nadmudrivati sa pametni zenama....Pitanje sta se tice auta 657146

A ti Berny uzmi auto kakvo zelis....Pitanje sta se tice auta 257951
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Pitanje sta se tice auta Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje sta se tice auta   Pitanje sta se tice auta Icon_minitimepon tra 12, 2010 3:02 pm

auto sam birala ustvari po tome kolko je jeftin odnosno da nije ni preskup ni prejeftin :)negdje oko 50 000 kn :)
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Pitanje sta se tice auta Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje sta se tice auta   Pitanje sta se tice auta Icon_minitimepon tra 12, 2010 3:10 pm

Tako i treba Berny,svoja kucica svoja slobodica....Pitanje sta se tice auta 295661

Vrijeme je da se opustis u svom vlastitom autu a ne kao do sada u tudjem....Pitanje sta se tice auta 64658

EDIT: Da samo napomenem da i ja imam auto tj. Virus koji hvata sponzoruse X6-Q7. Pitanje sta se tice auta 64658
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Pitanje sta se tice auta Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje sta se tice auta   Pitanje sta se tice auta Icon_minitimepon tra 12, 2010 4:07 pm

lovely super bas to sto kazes fantome :D joj jednom kada krenem voziti jao divota jedva cekam :D ako moze Beyonce voziti prvi auto Benley mogu i ja :D lol sala :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Pitanje sta se tice auta Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje sta se tice auta   Pitanje sta se tice auta Icon_minitimepon tra 12, 2010 4:26 pm

Khm, nego sto je s ovim?

Alpha je napisao/la:
...ti imas 20 godina i cak ako si polozila sa 18 mislim da jos nisi presla onu zakonsku obvezu po kojoj mladi vozaci smiju voziti auto samo do toliko i toliko konja. Zar ne?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Pitanje sta se tice auta Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje sta se tice auta   Pitanje sta se tice auta Icon_minitimepon tra 12, 2010 4:34 pm

Alpha je napisao/la:
Khm, nego sto je s ovim?

Alpha je napisao/la:
...ti imas 20 godina i cak ako si polozila sa 18 mislim da jos nisi presla onu zakonsku obvezu po kojoj mladi vozaci smiju voziti auto samo do toliko i toliko konja. Zar ne?
hehe ak cu se strogo drzat pravila na cesti (a uvijek se drzim pa bila ja na bajsu ili pjeske) nece me uloviti,samo moram postivati zakon i ogranicenja brzine tako da to nece biti problem :D oprostite mi ak ima gresaka u pisanju jer sam na bezicnoj liniji pa mi svaki cas prekida :/
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pitanje sta se tice auta Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje sta se tice auta   Pitanje sta se tice auta Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pitanje sta se tice auta
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» boja auta
» Par pitanja sto se tice muskaraca
» WICCA
» Pitanje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Razno-
Forum(o)Bir: