Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Što Se Krije Iza Globalizacije

Go down 
Autor/icaPoruka
hotka
Prašina



Male
Cancer Rat
Broj postova : 1
Age : 39
Registration date : 20.04.2010

Što Se Krije Iza Globalizacije Empty
PostajNaslov: Što Se Krije Iza Globalizacije   Što Se Krije Iza Globalizacije Icon_minitimeuto tra 20, 2010 2:49 pm

Jeste li se uopće kad upitali otkuda se pojavila ideja globalizacije?
Jeste li nekad probali razmisliti o krajnjim ciljevima te zamisli?

Bez obzira u kom dijelu svijeta se nalazili, ovo je prvo pitanje koje će vam postaviti i Hrvat i Srbin, i Slovenac i Makedonac, i Bosanac i Crnogorac, i Albanac i Nijemac, Japanac, Nijemac i Amerikanac, Norvežanin, Englez, Grk i Porugalac: "U svemiru postoje milijarde milijardi galaksija, milijarde milijardi zvjezdanih sustava, milijarde milijardi planeta koje postoje milijardama godina. Između svih tih mogućnosti, ja sam se morao roditi baš u Mliječnoj stazi, Sunčevom sustavu, na planeti Zemlji baš u ovom vremenskom razdoblju, u siromašnoj obitelji okružen sebi sličnim, manipulacijama lobotomiziranim osobama. Kako da se ne osjećam nesretno? Lakše je dobiti glavni zgoditak na lotu"!

Vodič Kroz Globalizaciju je članak kojeg slovenski, hrvatski, srpski, bosanski, makedonski i crnogorski mediji s posebnim naglaskom na Istru nikad neće objaviti. Politika, ekonomija i financije, obrazovanje - sve što niste trebali znati o globalizaciji.

Vodič Kroz Globalizaciju - Sve Što Niste Trebali Znati

.
[Vrh] Go down
 
Što Se Krije Iza Globalizacije
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» I tu se krije ljepota
» Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet
» Tamna materija krije Pararelni Univerzum

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Politika i Ekonomija-
Forum(o)Bir: