Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Definicija prevare

Go down 
+11
Legionar
TiaMa'at
floridana
biga
Mama
Cinderella
Athena
Pohotni Jarac
ANTEA65
Alpha
Fantom
15 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Definicija prevare Empty
PostajNaslov: Definicija prevare   Definicija prevare Icon_minitimečet tra 22, 2010 2:43 pm

Da li je to jedan neduzni, pijani poljubac ne nekoj zabavi, na poslu, u kancelariji?
Da li se osjecate prevarenim ako vas partner uputi nesto duzi pogled osobi suprotnog pola, dok se setate zajedno!
A mozda ne bi mogli oprostiti ni saznanje da je partner djelio tajne sa osobom suprotnog pola.
Zar emotivna intimnost nije opasnija od obicnog kratkotrajnog cina seksa?!
Ili je prevara samo onda kada se dogodi nesto „konkretno”!?

Gde je ta granica koja djeli neduzni flert od neceg puno ozbiljnijeg?

Sta prevara znaci za vas? Definicija prevare 888361
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Definicija prevare Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare Icon_minitimečet tra 22, 2010 2:53 pm

Vec sam nesto o tome pisala pa da samo kopiram dio....

Alpha je napisao/la:
Da, slazem se da je to jako tesko za definirati...tim vise sto se moze desiti da netko nekog prevari ne znajuci da to radi jer taj isti postupak sa druge strane ne bi prouzrokovao taj osjecaj izdaje/boli kod ovog prvog. Ako me kuzite...

Ipak, to su vise ekstremi...ove obicne domace prevare su prilicno prosto definirane - ne cini drugome sto ne zelis da taj cini tebi i ne cini nista cime se ne zelis pohvaliti ispred majke (ili djeteta). Ako to radis znaci da radis nesto krivo.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Definicija prevare Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare Icon_minitimečet tra 22, 2010 3:11 pm

uh, prekomplicirano za danas Definicija prevare 961139
Je li Fantome, jesi za kavicu, onako sjedneš ti u jedan kraj kafića, ja u drugi i samo se pogledavamo, pa onda naručiš ti meni piće Definicija prevare 489363 , pa ja tebi, pa ti za moj stol Definicija prevare 996688 , pa ja za tvoj... i tako odma ćemo testirat tu granicu Definicija prevare 295661
[Vrh] Go down
Pohotni Jarac
Riba
Pohotni Jarac


Male
Taurus Rat
Broj postova : 122
Age : 52
Location : Beograd
Registration date : 12.03.2010

Definicija prevare Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare Icon_minitimečet tra 22, 2010 3:17 pm

Prevara je, usko posmatrano izigravanje ili kršenje date reči, nekakvog zaveta na bračnu vernost ili vernost partneru. Pritom VERNOST posmatramo kroz prizmu seksualnosti; reč je o seksualnoj pa i emotivnoj vernosti. Da li je teže reći NE VOLIM TE od PREVARIO SAM TE? Ako me voliš ne možeš imati seks sa drugim osobama. Ipak, ne mislim da su tu stvari tako crno-bele. Vernost zapravo nema veze toliko sa time bez obzira što ga ljudska skučena svest tako posmatra. To možemo videti ukoliko uzmemo vernost roditelja prema detetu i obrnuto. Veran sam ti, znači neću te izneveriti. Izneveravanje da tako kažem jeste zapravo akt ostavljanja nekoga, raskida veze. Ne mora to biti prost seks sa nekim trećim. Mogu imati pet žena ali uvek ću se vraćati jednoj, biti sa njom i brinuti o njoj. Mogu u tom slučaju reći da sam veran ideji zajednice sa tom ženom sa kojom živim. Kada bih prešao kod druge to bi bila prevara.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Definicija prevare Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare Icon_minitimečet tra 22, 2010 3:23 pm

ANTEA65 je napisao/la:
uh, prekomplicirano za danas Definicija prevare 961139
Je li Fantome, jesi za kavicu, onako sjedneš ti u jedan kraj kafića, ja u drugi i samo se pogledavamo, pa onda naručiš ti meni piće Definicija prevare 489363 , pa ja tebi, pa ti za moj stol Definicija prevare 996688 , pa ja za tvoj... i tako odma ćemo testirat tu granicu Definicija prevare 295661

Nije losa ideja,samo bojim se da ne predjemo tu granicu...??? Definicija prevare 295661

U stvari da li uopste mozeo primjetiti granicu tj. biti svjesni njenog neposrednog prisustva i reci...STOP...Definicija prevare 888361

Ja ipak mislim da je prevara relativna stvar tj. da nam granice budu
razlicite i da ja ili ti u jednom momentu kazemo,stop,daleko smo vec odmakli...
...a drugo kaze,ma,neeeeeeee,nismo ni blizu zabranjene granice...Definicija prevare Icon_scratch

Bojim se da je granica u stvari...KRAJ..da nema povratka nazad tj.
da se ne smijemo pribliziti granici....Definicija prevare 888361
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Definicija prevare Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare Icon_minitimečet tra 22, 2010 3:31 pm

@Alpha,prebaci ove zadnje postove sa ove teme na PDF ljubav tj. definicija prevare...Definicija prevare 787955
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Definicija prevare Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare Icon_minitimečet tra 22, 2010 3:42 pm

Pohotni Jarac je napisao/la:
Veran sam ti, znači neću te izneveriti. Izneveravanje da tako kažem jeste zapravo akt ostavljanja nekoga, raskida veze. Ne mora to biti prost seks sa nekim trećim. Mogu imati pet žena ali uvek ću se vraćati jednoj, biti sa njom i brinuti o njoj. Mogu u tom slučaju reći da sam veran ideji zajednice sa tom ženom sa kojom živim. Kada bih prešao kod druge to bi bila prevara.

Potpisujem......Definicija prevare 657146

Znao sam da ces ti biti taj koji ce reci ono sto ja cijelo jutro govorim u nadi da ce neko skuziti o cemu govorim.
Razumijem djecu sto me ne kuze i ne razumiju ali me cudi zasto to Alpha nije skuzila...Definicija prevare 888361
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Definicija prevare Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare Icon_minitimečet tra 22, 2010 4:08 pm

Vidis, to nije definicija prevare. To je opravdanje za istu. Definicija prevare nuzno nosi da ce neki postupak nekoga povrijediti. Ja sam takodjer kazala da nije prevara ako je oboma partnerima to u redu. Dakle, P.J. moze imati 5 zena i vracati se jednoj i ako je toj jednoj u redu tako nesto onda to nije prevara. Ali ako se toj jednoj presucuje onih 5 zena onda je jasno da se namjerno presucuje jer bi u suprotnom bilo frke.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Definicija prevare Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare Icon_minitimečet tra 22, 2010 4:42 pm

Mislim da smo imali već jednu sličnu temu o prijevari na ovom PDF-u. misli

Iako, teško je odrediti granice i radi se o temi koja se različito može interpretirati, od osobe do osobe. roll

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Definicija prevare Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare Icon_minitimečet tra 22, 2010 4:46 pm

Evo ja cu dati granicu. Fantom i P.J. da li vas vase zene varaju u smislu da spavaju sa drugima? Jel to vama ok?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Definicija prevare Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare Icon_minitimečet tra 22, 2010 4:58 pm

Athena je napisao/la:
Mislim da smo imali već jednu sličnu temu o prijevari na ovom PDF-u. misli

Iako, teško je odrediti granice i radi se o temi koja se različito može interpretirati, od osobe do osobe. roll

Zao sam da ces to pitati,ima jedna tvoja tema na ljubavi i nosi naslov:
Prijevara, može li se opravdati?

Cuj...prijevare...zar se nekaze-Prevara...Definicija prevare 64658

Ovdje trazimo:Definiciju prevare..Definicija prevare 158397
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Definicija prevare Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare Icon_minitimečet tra 22, 2010 5:05 pm

Ja sam dala svoju definiciju, a onda se pocelo pricati o pet zena i o granicama. Pa u svrhu detaljnije definicije postavila sam gornje pitanje. Dakle, meni nije jasno da li bi spavanje tvoje zene sa drugim muskarcem tebi bila prevara i ako bi zasto bi, a ako ne bi zasto ne bi...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Definicija prevare Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare Icon_minitimečet tra 22, 2010 5:06 pm

Alpha je napisao/la:
Evo ja cu dati granicu. Fantom i P.J. da li vas vase zene varaju u smislu da spavaju sa drugima? Jel to vama ok?
Moram ovo komentirati.
Mislim da to nama ženama nije dozvoljeno. A oni su muškarci, oni smiju raditi što hoće. To sam čula iz muških usta.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Definicija prevare Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare Icon_minitimečet tra 22, 2010 5:14 pm

Alpha je napisao/la:
Evo ja cu dati granicu. Fantom i P.J. da li vas vase zene varaju u smislu da spavaju sa drugima? Jel to vama ok?

Alpha,Alpha,sta cu sa tobom....Definicija prevare 888361

Naravno da me moja zena nevara i suvisno je pitati da li me ona vara..

Ona ovisi o meni a ne ja o njoj.

Ja mogu lako naci ono sto ona meni moze ponuditi ali ona nemoze nikada ili tesko da nadje ono sto ja njoj nudim i naravno da ona nezna da je ja varam,niti ja to cinim svaki dan(u 20 godina braka,mozda 10 puta,sto znaci jednom u dvije godine,mnogo li je???)) i ako cu to uciniti to ce biti sa jednom pristojnom i naravno lijepom damom.

Ma kako to cudno zvucalo,ipak sam ja musko i kod mene se zna ko kosi a ko vodu nosi.....
...ko nosi suknju a ko hlace nosi....cija je zadnja rijec....Definicija prevare 787955

Da joj se ovaj moj sistem ne svidja nebi sigurno bila u braku samnom vec 20-godina...Definicija prevare 657146
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Definicija prevare Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare Icon_minitimečet tra 22, 2010 5:21 pm

Naravno da ona nezna da ti nju varaš? A odakle ti znaš da ona tebe ne vara? Mislim da je ona toliko dugo izdržala jer i ona jednako funkcionira. Inače, nijedna normalna osoba to nebi trpila.
Žalosno je to što 90% muškaraca ovako razmišlja...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Definicija prevare Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare Icon_minitimečet tra 22, 2010 5:28 pm

@Fantom...Moguce da te ne vara...a moguce da ti samo ne znas za to...ipak, ne vidim problem ni da te vara jer sam si kazao da to ne znaci nista tako problematicno za tebe. Naravno, to kazem s predpostavkom da isti metar vrijedi za oboje. Ako ti imas jedan metar za sebe, drugi za druge onda je to nesto trece.

Slazem se da njoj ocito odgovaras ti kao osoba ali isto tako mislim da je veliki dio toga upravo takav jer ona ne zna sve. Mozda ona treba tebe vise nego ti nju u nekom materijalnom smislu ali isto tako kontam da bi mozda otisla od tebe kada bi saznala. Nije sve u lovi, znas.

U svakom slucaju cijenim sto si odlucio tocno i definirano napisati sto mislis i kakvo je realno stanje.

Iz svega vidim da ti itekako smatras svoj postupak prevarom i da bi tako nesto od druge strane dozivio kao neoprostivo. Eto...to je onda definicija prevare u tvom slucaju.

Sto se mog razmisljanja o tome svemu tice za mene prevara moze biti i nesto sto uopce ne mora prelaziti granice fizickog.

Da...teska tema tuzni

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Definicija prevare Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare Icon_minitimečet tra 22, 2010 5:30 pm

Cinderella je napisao/la:
Naravno da ona nezna da ti nju varaš? A odakle ti znaš da ona tebe ne vara? Mislim da je ona toliko dugo izdržala jer i ona jednako funkcionira. Inače, nijedna normalna osoba to nebi trpila.
Žalosno je to što 90% muškaraca ovako razmišlja...

Zalosno je sto zene ovise o nama muskarcima....Definicija prevare 888361
Zalosno je sto ocevi i majke kucu i imanje daju sinu a za kcerku se nesikiraju,udace se...
Zalosno je sto se roditelji vise raduju sinu nego kcerci...
Zalosno je sto samo sinovi moraju krvariti i braniti domovinu...
Zalosno je sto pri razvodu braka sinovi pripadaju majci a kceri ocevima...
Zalosno je sto je Gospa(Marija) rodila sina da spasi svijet...
Zalosno je sto je Bog stvorio Covjeka a Vrag zenu...
Zalosno je sto je i sam Bog .......MUSKO....Definicija prevare 888361


Da li je to slucajnost,nebih rekao....Definicija prevare 733858
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Definicija prevare Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare Icon_minitimečet tra 22, 2010 5:32 pm

Cinderella je napisao/la:
Naravno da ona nezna da ti nju varaš? A odakle ti znaš da ona tebe ne vara? Mislim da je ona toliko dugo izdržala jer i ona jednako funkcionira. Inače, nijedna normalna osoba to nebi trpila.
Žalosno je to što 90% muškaraca ovako razmišlja...
Ne mora znaciti...evo recimo krecem od sebe...ako sam s nekim ja mu dajem potpuno povjerenje...on moze putovati i ja mu vjerujem...jer polazim od sebe... Ako bih pak saznala da me varao ili tako nesto onda ne bih pristupila tome po principu 'milo za drago'. Prvo bih pokusala to rijesiti ako se rijesiti moze, a ako ne...onda bih ipak otisla...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Definicija prevare Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare Icon_minitimečet tra 22, 2010 5:42 pm

Fantom, ja sam samo rekla činjenicu, a ti si sad počeo pisati neke neistine... Žene ne ovise o vama, tako je možda prije bilo, danas se stvari mijenjaju. Roditelji se jednako raduju i sinu i kćeri, to je Božji dar. Bog je stvorio ženu isto koliko i muškaraca, sviđalo se to vama ili ne. A ako je imenica Bog muškoga roda, to neznači da je On doista muško. I tako dalje....
Moji su mi roditelji uvijek govorili: "Uči i zaradi svoj kruh, da ne ovisiš o drugim ljudima". I mislim da je to jedna od najboljih stvari što su mi ikad rekli.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Definicija prevare Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare Icon_minitimečet tra 22, 2010 6:05 pm

Cinderella je napisao/la:
Fantom, ja sam samo rekla činjenicu, a ti si sad počeo pisati neke neistine... Žene ne ovise o vama, tako je možda prije bilo, danas se stvari mijenjaju. Roditelji se jednako raduju i sinu i kćeri, to je Božji dar. Bog je stvorio ženu isto koliko i muškaraca, sviđalo se to vama ili ne. A ako je imenica Bog muškoga roda, to neznači da je On doista muško. I tako dalje....
Moji su mi roditelji uvijek govorili: "Uči i zaradi svoj kruh, da ne ovisiš o drugim ljudima". I mislim da je to jedna od najboljih stvari što su mi ikad rekli.

Zene ovise o muskarcima,tako je bilo prije,tako je i sada...
...nastancam ti cetvoro ili petoro djece pa ti vidi kako ces bez muza...Definicija prevare 888361

Da roditelji se jednako raduju sinu i kceri,zato nakon cetiri kceri guraju dalje nebi
li dobili sina da sacuva obiteljsko prezime i imanje...Definicija prevare Icon_scratch

Bog je stvorio isto zenu i muskarca,kazes,da je tako nebi na svijetu danas bilo mnogo vise zena
nego muskaraca,sto opet ide nama u korist...Definicija prevare 989276


Bog je za tebe samo imenica,ma hajde,Isus,Muhamed,Buda,Jehva,Manitu,Zeus itd...su za tebe samo imenica...OK..
....kada na zidu u tvojoj kuci bude zena sa suknjom na krizu tj. raspelu kojem se molis,mozemo dalje pricati sta je jos zalosno...Definicija prevare 438715


Cinjenica je jos i to da se i dan danas na selu placa vo,jarac,krmak,konj itd...
da bi skocio na suprotni pol a ne obrnuto...
Cinjenica je i to da se muski ostavljaju za rasplod(i mnogo vise vrijede)
a zenske za muzu...

Cinjenice su neumoljive ali se moramo pomiriti sa tim...Definicija prevare 858383

No sikiriki,ljubi i voli Fantom i tebe....Definicija prevare 787955
[Vrh] Go down
Mama
PraGlodavac
Mama


Female
Taurus Goat
Broj postova : 569
Age : 45
Location : Hrvatska
Registration date : 05.11.2009

Definicija prevare Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare Icon_minitimečet tra 22, 2010 6:23 pm

Ja uopće ne vidim da su žene po ičemu ovisne o muškarcima. Naravno, ima svakakvih sredina - pa i primitivnih do bola. Naravno, svatko ko poštuje sebe neće si dozvolit neke stvari.
Ljubav između dvoje je nešto najljepše i najiskrenije (ili bi trebalo bit).
Ja se prema tomu tako odnosim. Za mene je prevara kad se prekrše neki međusobni dogovori. Pa ljudi u vezi/braku razgovaraju. I znamo kaj koga smeta. Nekome smeta poljubac sa drugom osobom, nekome pogled...Pa ako si s nekim u ozbiljnoj vezi ili braku nastojiš tu osobu ne povrijediti.
Ja znam za sebe (a zna i moj muž ) da ako bi petljao sa drugom osobom - nema više... Time bi me iznevjerio i našu dugogodišnju vezu i prijateljstvo. I koliko god djece imali ja bi otišla.
@Fantom-ženu se ne zadržava djecom nego ljubavlju, prijateljstvom i iskrenošću. Pa žena ako je zdrava može i sama zaraditi za sebe i djecu. :)
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Definicija prevare Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare Icon_minitimečet tra 22, 2010 6:26 pm

Nisam rekla da je Bog samo imenica. Nisi dobro shvatio što sam htjela reći. I Isus je Božji sin...
Ali dobro, svatko shvaća stvari na svoj način...
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Definicija prevare Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare Icon_minitimečet tra 22, 2010 11:51 pm

@Cinderella i Mama, tema je otišla malo off topic, ali u potpunosti se slažem sa vama.
I ja sam odgajana tako da budem samostalna i da si nastojim stvoriti uvjete, da danas sutra ne bih ovisila o nekom drugom, ni materijalno niti u bilo kojem drugom smislu.
Mislim da bi mi na jedan način bilo ispod časti. kava

Samostalnost je vrlo bitna i danas žene više nisu ovisne o muškarcima, obavezne na udaju, rađanje i život domaćica.
Fantom tvrdi nešto drugo i sa time se ne slažem. :P
Iako, poštujem one koje se opredijele isključivo za obiteljski život.

Što se tiče prijevare, mislim da najviše boli gubitak povjerenja između dvije osobe, jer vjerujem da je jedan od bitnih temelja neke veze upravo povjerenje.
Kad se naruši, teško se vraća.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Definicija prevare Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare Icon_minitimečet tra 22, 2010 11:53 pm

Imaš ti pravo, Fantome u nekim stvarima - taško je bit žena, bilo i bit će. Stvari tako stoje u korist muškaraca barem trenutno još sada, dok se kompletna svijest ne promijeni, a to se događa, samo sada ide još uvijek relativno polako, no ima pomaka (kako je bilo pred 10, 20 godina i kako je sada). Dakle nekako mi se čini da definicija prevare je vrlo relativna stvar kad je u pitanje ženski rod, a kad je u pitanju muški, onda je, zna se! Kad žena prevari muškarca ona za njega više ne postoji, a kad muškarac prevari ženu od nje se očekuje da bude 'razumna' i da stvori sebi u glavi takvu shemu da sve prođe bez većih problema čak štoviše, da još i prihvati takovu situaciju jer je njenom dragom to bilo neophodno potrebno da bi mogao dalje normalno funkcionirat.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Definicija prevare Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare Icon_minitimečet tra 22, 2010 11:59 pm

e ovako... na ovu temu mogu samo reć jednu narodnu poslovicu... ispričavam se ženama ako će se naći uvrijeđene, ne želim ih nazvat keavama, al tako ide poslovica, a poslovica je: "zašto ići u susjeda po mlijeko kad imaš kravu kod kuće??"
tj zašto tražit druge žene kad imaš jednu kod kuće... nisam dugo baš u tom 'poslu' recimo desetak godina, al žene su više manje sve iste, tako da ja osobno ne vidim razlog traženja druge kad već imaš jednu...
normalno neki vole adrenalin, al meni to ne treba(adrenalin) s obzirom kako vozim auta....

a Fantome, bit će ti teško, imaš 3 žene sa foruma što se ne slažu s tobom, i onda kažeš žene ovise o muškim... hmmm izgleda da su se ove otele kontroli... hehehe :P
[Vrh] Go down
Sponsored content





Definicija prevare Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Definicija prevare
[Vrh] 
Stranica 1 / 6.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: