Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Definicija prevare

Go down 
+11
Legionar
TiaMa'at
floridana
biga
Mama
Cinderella
Athena
Pohotni Jarac
ANTEA65
Alpha
Fantom
15 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor/icaPoruka
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Definicija prevare - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 6 Icon_minitimeuto ruj 14, 2010 2:40 pm

Zato sam trenutno mišljenja da je u nekim slučajevima najbolje šutjeti i zadržati to za sebe ako se i dogodi. Naročito ako žena prevari muškarca, jer njihov ego je po tom pitanju puno veći.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Definicija prevare - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 6 Icon_minitimeuto ruj 14, 2010 6:34 pm

TiaMa'at je napisao/la:
Meni je isto, jer u oba slučaja znači da ja toj osobi, za jednu noć ili za neki duži vremenski period, nisam bila na prvom mjestu kao partnerica.
Dodajmo uz to povrijeđene osjećaje, ego i taštinu, isto je, neovisno o trajanju.

Da, sve su to problemi koji se manifestiraju u vezi, a posredno upućuju na osobne probleme pojedinaca u vezi, koji očito kod mnogih nekad uzimaju maha.
Kod prijevare i "odvagivanja" eventualnog oprosta, uvijek isplivava ego i taština prevarenoga, a tek nakon toga su odlučujući neki drugi problemi u vezi, za opstanak same veze.

Što se tiče razlike prijevare za jednu noć i dugogodišnje prijevare, mislim da itekako postoji razlika, ovisno o motivima i okolnostima.
Nije isto nekoga prevariti u trenutku problema u postojećoj vezi, npr. jedne pijane večeri i pokajati se za to i sustavno i planirano varati partnera na duge staze.
Svaka prijevara upućuje na određene probleme u vezi, nesavršenstvo tako svojstveno ljudskim bićima i želji da kroz nju osoba obično dobije samopotvrdu.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Definicija prevare - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 6 Icon_minitimečet ruj 16, 2010 12:25 am

Sve to stoji ali...ovisi od osobe do osobe...recimo, ja sam prije bila u stanju razumjeti prevaru, prijeci preko toga kao neceg sto se desi jer ljudi su slabi i shit happens. Sada vise ne bih bila u stanju prijeci preko toga. Previse stvari se dogodilo, previse zivaca se istrosilo i...ne znam...promijenila sam se.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Definicija prevare - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 6 Icon_minitimečet ruj 23, 2010 11:43 am

Evo sto nakon prevare o svemu kaze Suzana Stimac:

Bivša Miss Jugoslavije Suzana Štimac, a uskoro ponovno Žunić, otkrila je u velikom intervjuu za magazin Gloria kako se tijekom braka s Igorom Štimcem naslušala komentara da je slijepa i gluha pored zdravih očiju i ušiju, da su je brojni žalili, a, kako kaže, najgore je to što je neki i sada žale.

No, objašnjava kako razloga za to nemaju jer nakon razvoda se preporodila, ponovno se naučila smijati i biti opuštena.

"Ja sam danas mnogo zadovoljnija sobom nego kad sam imala 20, mislim da čak bolje i izgledam", rekla je Suzana, koja je ishvalila i svog novog dečka Damira Milačića, objasnivši kako je on sve što želi od muškarca: odgovoran, nježan, odan i ugodno društvo. Kako je dodala, u biti je za nju Damir potpuna suprotnost Igoru.

Suzana je otkrila i kako neki njihovi prijatelji još uvijek vjeruju da će se ona i Igor pomiriti, ali kaže kako za to jednostavno nema šanse.

Objasnila je i zašto je Igoru oprostila prevare i nakon što su dokazi objavljeni i u novinama, kao u slučaju Alke Vuice.

"Vidjela sam svog supruga u zagrljaju njegove tadašnje ljubavnice. Bio je to za mene najteži trenutak u životu. Ali, Igoru sam sve oprostila. Razlog? Voljela sam ga još uvijek, a tu su bila i djeca od osam, četiri i godinu dana", rekla je Suzana, koja je sada sigurna da su joj i Alka i ostale Igorove ljubavnice učinile dobro.

"Sve te djevojke, a pogotovo Alka, zapravo su mi pomogle da promijenim svoj život nabolje. Nakon što sam preživjela to poniženje i razočaranje u Igora kao osobu, a ne kao u muža, okrenula sam se sama sebi i svojim hobijima, jer sam jedino tako mogla sačuvati unutarnji mir", zaključila je. izvor

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Definicija prevare - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 6 Icon_minitimečet ruj 23, 2010 6:28 pm

Čini mi se dosta pametnom i razumnom ta Suzana Štimac.

Jednom sam bio razgovarao sa dvije frendice o Štimcu i njih dvije su ga hvalile kao pravog muškarca koji ima sve što jedna žena želi. Na to sam ih ja pitao "...zar je moguće da ne vidite kakav je to lažljivac i prevarant, a i nije da baš sad nešto izgleda?" Naravno da se nisu složile sa mnom jer im je on super, ali se ja pitam jel moguće da žene to ne vide? Doduše ovu Suzanu mogu razumjeti, nije si željela priznati ono što je osjećala, a valjda je bila premlada kad se udala.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Definicija prevare - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 6 Icon_minitimečet ruj 23, 2010 8:05 pm

Ne znam s kim si pricao i odmah cu reci bez uvrede doticnima ali zvuce ko dvije glupe sponzoruse kojima je super svatko sa hrpom love i laznim statusom moci.

Za Suzanu se slazem. Vjerojatno je bila premlada. Ali sad je vjerojatno naucila. Svaka skola se placa.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Definicija prevare - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 6 Icon_minitimečet ruj 23, 2010 9:59 pm

Alpha je napisao/la:
Ne znam s kim si pricao i odmah cu reci bez uvrede doticnima ali zvuce ko dvije glupe sponzoruse kojima je super svatko sa hrpom love i laznim statusom moci.
Eh Alpha, ali nisu glupe i nije da im je važan status, zato sam se i neugodno iznenadio kad smo o tome pričali. Nisu niti neke klinke, jedna je malo mlađa od mene, a druga starija, tako da nije da nemaju iskustva sa muškarcima. Ne znam, ne mogu objasniti, ali baš sam bio razočaran s njima nakon tog razgovora i da ustvari su tada zvučale kao glupe sponzoruše, ali to u stvari nisu, inače tako ne zvuče :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Definicija prevare - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 6 Icon_minitimepon stu 08, 2010 4:55 pm

Citala sam neki dan clanak o ljudima (tocnije zenama) koje su muzevima oprostile preljub i time sacuvale brak. Pa se sve mislim da li bi i ti muskarci isto tako oprostili da su svi mediji po zemlji pisali o aferama njihovih zena i nekako mi se cini da ne bi.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Definicija prevare - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 6 Icon_minitimepon stu 08, 2010 6:31 pm

Jako teško :P
[Vrh] Go down
Sponsored content





Definicija prevare - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Definicija prevare
[Vrh] 
Stranica 6 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: