Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Prijateljstvo između muškarca i žene

Go down 
+22
Ephez
Blizzard
Fantom
Chakotay
Athena
wanderer
maiko
Alpha
silver
MaRuShKa
zmija
Svjetloisjena
urbanaaa
babi
Aleksandar Veliki
floridana
zvezda
sanja
malena
belongs to lovers
vladimir
Nefertiti
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
belongs to lovers
banned



Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 4010
Age : 50
Location : Zagreb
Registration date : 28.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Icon_minitimepon stu 12, 2007 6:58 pm

pa ne moras ni dat riječi utjehe, pa nisam ja kriva.......mislim nije na mnei, nek ga mama tješi
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Icon_minitimepon stu 12, 2007 6:59 pm

Ma ja sam takva....to je do mene....
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Icon_minitimepon stu 12, 2007 7:01 pm

A ima i ono prijateljstvo di se znate godinama, pa prvo si ti zaljubljena u frenda, a on niš, pa se ti ohladiš pa je onda on zaljubljen u tebe a ti niš, pa onda opet ti u njega pa on u tebe i nikad niš, vi se družite ali nikako da vam se ta zaljubljenost potrefi, a svi vas smatrju kako biste bili dobar par....
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Icon_minitimepon stu 12, 2007 7:03 pm

...Svako prijateljstvo ima u sebi ljubavi... *
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Icon_minitimepon stu 12, 2007 7:05 pm

zvezda je napisao/la:
...Svako prijateljstvo ima u sebi ljubavi... *
To stoji, ali nisam mislila na tu prijateljsku ljubav, nego onu između muškarca i žene.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Icon_minitimepon stu 12, 2007 7:07 pm

Ljubav je ljubav...
Ja volim svakog svog prijatelja, samo to nekada ukljucuje i pozudu, a nekada ne... ali sam im i oni meni prvenstveno prijatelji... Samo sex moze da ulepsa celu stvar... ako ljudi znaju sta i zasto to rade... *
[Vrh] Go down
belongs to lovers
banned



Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 4010
Age : 50
Location : Zagreb
Registration date : 28.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Icon_minitimepon stu 12, 2007 7:08 pm

Nefertiti je napisao/la:
A ima i ono prijateljstvo di se znate godinama, pa prvo si ti zaljubljena u frenda, a on niš, pa se ti ohladiš pa je onda on zaljubljen u tebe a ti niš, pa onda opet ti u njega pa on u tebe i nikad niš, vi se družite ali nikako da vam se ta zaljubljenost potrefi, a svi vas smatrju kako biste bili dobar par....


ma to su neiksrene pizdarje, znam, imam islkustva, zapravo se radi o egu i ko ce koga prije i jače sterat u k***

to je to, nis drugo, znam....
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Icon_minitimesub stu 17, 2007 12:02 pm

ja mislim da mogu žena i muškarac biti prijatelji, ali velike su šanse da se stvorii iskra između njih i da se jave dublji osjećaji. dakle moguće je s velikom dozom ajmo to nazvati rizika.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Icon_minitimesub stu 17, 2007 1:19 pm

To ne postoji, mnogo puta u mom životu sam to dokazao i iz takvih "prijateljstava" nikada se na rađa ništa duže od jednostrukok neobaveznog jebanja.

Ako griješim razuvjerite me, ali nećete sigurno :D
[Vrh] Go down
babi
PraGlodavac
babi


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 537
Age : 34
Registration date : 25.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Icon_minitimesub stu 17, 2007 1:32 pm

smatram da je moguće čisto prijateljstvo između dečka i cure u kojem nema ništa drugo od prijateljstva i takve ljubavi, ali to je moguće kod onih koji su odrasli zajedno i otkad su se rodili su zajedno... onda to prijateljstvo pređe u sestru i brata i jednostavno se ne mogu gledati drugačije...
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Icon_minitimesub stu 17, 2007 1:38 pm

Ma pričaj mi o tome...
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Icon_minitimesub stu 17, 2007 4:17 pm

Ja sam imala stvarno puno bliskih frendova (preferiram muške frendove) i dan-danas imam odličnog frenda s kojim sam non stop na faksu, odnos nam je brat-sestra, oboje smo u vezi i stvarno nema šanse da se ikad išta desi. I to je samo 1 od primjera. Mislim da takav odnos zavisi od čovjeka do čovjeka...netko nije sposoban se zbližit sa suprotnim spolom na toj razini i da tako ostane,a netko je.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Icon_minitimesub stu 17, 2007 6:16 pm

No way. Jednog dana kad ti ne budeš imala dečka ili on curu. Pa ćemo popričati. Trenutno ne možeš o tome...
[Vrh] Go down
babi
PraGlodavac
babi


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 537
Age : 34
Registration date : 25.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Icon_minitimesub stu 17, 2007 8:17 pm

ma može se sve... ovo je malo teško ako nije na tipu onog primjera koji sam navela... ali sve se može
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Icon_minitimesub stu 17, 2007 9:48 pm

Ako ti tako kažeš.
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Icon_minitimesub stu 17, 2007 9:53 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
No way. Jednog dana kad ti ne budeš imala dečka ili on curu. Pa ćemo popričati. Trenutno ne možeš o tome...

Pa nije imao curu do prije mjesec dana....
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Icon_minitimesub stu 17, 2007 9:53 pm

Duboko i iskreno prijateljstvo između muškarca i žene moguće je, no takav odnos vrlo lako prerasta u ljubav, prijateljstvo je zapravo osnova ljubavi. Najbolje je kad su dvije osobe koje su dobri prijatelji u ljubavnoj vezi, tj da je prijateljstvo osnova neke veze ili braka.

Imala sam u životu dobre i drage kolege koji su bili i prijatelji, no tu se uvijek radilo o većim skupinama ljudi s kojima smo se družili.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Icon_minitimesub stu 17, 2007 9:55 pm

Tko je iz prijateljstava razvio ljubav???
Da li uopće to postoji???
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Icon_minitimesub stu 17, 2007 10:01 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
Tko je iz prijateljstava razvio ljubav???
Da li uopće to postoji???


To su one veze koje su dobre a traju u nedogled. Kad je osnova veze duboko prijateljstvo, veza se ne gasi tako lako. Strast koju dodajemo prijateljstvu da bismo dobili ono što nazivamo ljubavlju lako je kvarljiva roba. Ona je super, nemam ništa protiv, ali kad ljudi zažive zajedno i počnu prolaziti kroz životne cikluse, strast se smanjuje, a prijateljstvo može rasti i jačatibez obzira na izgled, raspoloženje, objektivnu situaciju u kojoj se živi itd.
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Icon_minitimesub stu 17, 2007 10:07 pm

Meni se JEDNOM prijateljstvo razvilo u ljubav...ali ipak je razlika u tom prijateljstvu od ovog sadašnjeg što sam spomenula... Na prijatelja tj. današnjeg (dugogodišnjeg) dečka nikad nisam gledala kao brata, niti on mene...to je bitno jer naprosto ne možeš bit s nekim koga si tako doživljavao. To je moje skromno mišljenje :) a sad sve to ovisi od osobe do osobe, od situacije do situacije..na koncu sve je moguće!
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Icon_minitimesub stu 17, 2007 10:12 pm

Imaš pravo. Treba točno definirati što se misli pod pojmom prijateljstvo. Ja nisam gore slučajno naglašavala duboko prijateljstvo, a ne nešto površniji odnos koji se nekad nazivao drugarskim.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Icon_minitimepon stu 19, 2007 2:11 pm

Prijateljstvo (a i ljubav) = zeleti nekome ono sto je najbolje za njega, a ne za nas...*
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Icon_minitimepon stu 19, 2007 3:01 pm

svjetloisjena je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
Tko je iz prijateljstava razvio ljubav???
Da li uopće to postoji???


To su one veze koje su dobre a traju u nedogled. Kad je osnova veze duboko prijateljstvo, veza se ne gasi tako lako. Strast koju dodajemo prijateljstvu da bismo dobili ono što nazivamo ljubavlju lako je kvarljiva roba. Ona je super, nemam ništa protiv, ali kad ljudi zažive zajedno i počnu prolaziti kroz životne cikluse, strast se smanjuje, a prijateljstvo može rasti i jačatibez obzira na izgled, raspoloženje, objektivnu situaciju u kojoj se živi itd.
odlično rečeno :grli: , još da dodam da se sve moje ljubavi rađaju isključivo iz prijateljstva
[Vrh] Go down
zmija
Majmun
zmija


Female
Libra Snake
Broj postova : 1690
Age : 34
Registration date : 19.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Icon_minitimepon stu 19, 2007 10:34 pm

Ja imam najboljeg prijatelja kojeg bas jako volim,ali totalno ko brata.Nikad, ali bas nikada nebi mogla bit s njim.To bi bilo ko incest...Fakat...
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Icon_minitimepon stu 19, 2007 11:31 pm

Ima i toga... Neko ti je erotski privlacan, a neko ne... *
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prijateljstvo između muškarca i žene
[Vrh] 
Stranica 5 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Prijateljstvo i Ljubav
» Prijateljstvo

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: