Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sinkronicitet - vježba

Go down 
+12
floridana
Skulptura
Gea
daughter_of_Sun
Flamezar
biga
Chakotay
Alpha
Svjetloisjena
Fantom
Legionar
ANTEA65
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Sinkronicitet - vježba - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 7 Icon_minitimečet svi 20, 2010 7:50 pm

Šesto pitanje visi u zraku!

Ja mislim da je OK, ako ih to zabavlja, da pucaju odgovore kad vide da je postavljeno pitan je. To je samo dodatna zabava za sve, a pravi odgovor je onaj kojeg objavimo zajedno s pitanjem kad mi dođe na PM Sinkronicitet - vježba - Page 7 158397
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Sinkronicitet - vježba - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 7 Icon_minitimepet svi 21, 2010 12:17 pm

PITANJE:
Da li zaista mogu ostvariti sve što želim??

ODGOVOR:
Odustajanje nije rjesenje. Cak ako se cini da nema sanse da ikada naucis, valja pokusavati. Makar biti prisutan. S vremenom, stvari ce se poceti slagati i shvatit cemo. Sve je tocno kako treba biti u trenutku u kojem treba biti.
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Sinkronicitet - vježba - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 7 Icon_minitimepet svi 21, 2010 12:20 pm

Sinkronicitet - vježba - Page 7 466938 Opa, još jedan lijepi i ohrabrujući sinkronicitet!!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sinkronicitet - vježba - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 7 Icon_minitimepet svi 21, 2010 1:12 pm

A tko je pitao? Da nije Kci Sunca? :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Sinkronicitet - vježba - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 7 Icon_minitimepet svi 21, 2010 1:24 pm

Sinkronicitet - vježba - Page 7 733858

Neću ti reć, pogodi Sinkronicitet - vježba - Page 7 295661
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sinkronicitet - vježba - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 7 Icon_minitimepet svi 21, 2010 1:29 pm

Plavo zubi

Ne znam, mislim da je neka forumasica pitala...Flory...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Sinkronicitet - vježba - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 7 Icon_minitimepet svi 21, 2010 2:02 pm

face face :shock Jucer bas razmisljam i imao sam osjecaj kao da moram odgovorit na pitanje, to jest razmisljao sam sta cu odgovorit. I stvorio mi se odgovor na ovo prethodno pitanje :O ." Jel mogu uradit sta hocu?"
Bas mi se stvorio odgovor ^^. Ljepo :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sinkronicitet - vježba - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 7 Icon_minitimepet svi 21, 2010 3:37 pm

E, ja tebe nisam pokontala ni slova...i jos ne znam tko je zapravo postavio sesto pitanje Sinkronicitet - vježba - Page 7 717917

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Sinkronicitet - vježba - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 7 Icon_minitimepet svi 21, 2010 3:42 pm

Kazem da mi se stvorio odgovor na to sesto pitanje :/
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Sinkronicitet - vježba - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 7 Icon_minitimepet svi 21, 2010 3:42 pm

@flamezar... odgovori na pitanje onako kako smo se dogovorili, tu pravila ne mijenjamo, a ako imaš potrebu nešto drugo komentirat, to možeš slobodno, nitko ti ne brani.

@Alpha... e,ja sam to pitala. Malo, naivno pitanjce, iza kojeg se krije velika namjera. I baš fini odgovorčić me snašao, treba samo biti uporan, pazi molim te , nikada ne odustati čak i ako ti se čini da ništa ne napreduješ, samo budi ustrajan, ako taj moj projekt ikad zaživi tebe ću prvu pozvat da mu kumuješ :D cheer
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sinkronicitet - vježba - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 7 Icon_minitimepet svi 21, 2010 3:47 pm

A ti li si ga :D Imala sam osjecaj da je netko zenskog roda i onda me Flamezar zbunio. Nisam kuzila jel to on pitao, a tako mi se cinilo da je pitanje doslo od zene :)

I sto ti se cini od odgovora? Meni se cini dosta dobar :)

EDIT: Vidim da se i kumovanje spominje :D

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Sinkronicitet - vježba - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 7 Icon_minitimepet svi 21, 2010 3:59 pm

ANTEA65 je napisao/la:
PITANJE:
Da li zaista mogu ostvariti sve što želim??

ODGOVOR:
Odustajanje nije rjesenje. Cak ako se cini da nema sanse da ikada naucis, valja pokusavati. Makar biti prisutan. S vremenom, stvari ce se poceti slagati i shvatit cemo. Sve je tocno kako treba biti u trenutku u kojem treba biti.

Ovako, meni se čini da su neke stvari pogođene, a neke i nisu baš.
Prva rečenica je u redu. Dakle, ako odustajemo, ne ostvarujemo sve što želimo.
E sad, nemogućnost učenja nečega nema direktnu vezu s ostvarivanjem nečega, iako indirektnu ima.
Ako si prisutan, onda ti je lakše ostvariti sve što želiš. To je u redu.
Poslagivanje stvari je u dobroj korelaciji s ostvarivanjem.
Zadnja rečenica nema baš velike veze s odgovorom na pitanje, već ocrtava temeljnu filozofsku misao, to jest pretpostavku o savršenosti nastaloga.
Dajem ocjenu 4/5 :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sinkronicitet - vježba - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 7 Icon_minitimepet svi 21, 2010 4:08 pm

E, fino, sad da ja kazem sto je pjesnik htio reci sa napisanim.

Prva recenica govori sama za sebe. Da bi se ista ostvarilo ne smije se odustati. Druga recenica znaci da dok radis to nesto sto radis ili pokusavas shvatiti ili uspjeti u necemu moze se ciniti kao da nema sanse da nam to podje za rukom. Moze nam se ciniti da smo glupi, nesposobni i tome slicno i da mi to ne mozemo. Ipak, valja pokusavati. Makar biti prisutan. To znaci da osjecaj da smo glupi, nesposobni i tome slicno moze biti sasvim kriv. Kada nas se baci u nesto novo osjetimo se izgubljenim i cini se da je nemoguce polovit konce pa smo skloni odustati. Ipak, ako smo samo prisutni u tome svaki dan uvidjet cemo kako nam ta stvar ili lekcija ili sto god postaju poznati, bliski. Zato je vazno biti prisutan. Kada prodjemo tu fazu kojoj je ponekad potrebno vrijeme (nekom vise, nekom manje) stvari nam se najednom pocinju slagati. Najdenom nam postaje logicno ono sto prije uopce nismo kuzili. Zato kazem onu zadnju recenicu - Sve je tocno kako treba biti. I dodajem - U trenutku u kojem treba biti. Time hocu kazati da se u ovom trenutku nama mozda cini da smo za nesto 'promasen slucaj' ali zapravo smo samo tamo gdje moramo biti i ako se potrudimo i damo si vremena doci cemo tamo gdje zelimo. To mozda nece biti sada i odmah kako bi vecina nas htjela da se stvari odvijaju vec ce biti onda kada je vrijeme za to iako mi to iz nase perspektive mozda nismo u stanju uociti.

Eto :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Sinkronicitet - vježba - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 7 Icon_minitimepet svi 21, 2010 11:47 pm

Uuu Alpha prvo svaka čast na odlično «pogođenom» odgovor. Mislim da bi malo ljudi tako dobro odgovorilo čak kad bi i znali pitanje :)

Što se tiče samog odgovora sviđa mi se optimizam, sviđa mi se tvoje razmišljanje da treba biti prisutan što nam omogućava da se zbližimo i upoznamo naše probleme, time oni postaju manji i manji i konačno postanu tako mali da ih možemo čak i riješiti ;)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sinkronicitet - vježba - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 7 Icon_minitimepet svi 21, 2010 11:51 pm

I meni se svidja kako su se ovaj puta dobro sklopili pitanje i odgovor :) Ovo sto sam detaljno objasnila je radi ovog MoW-a gore koji stalno nesto filozofira i nece da prizna da je odgovor dobar. Treba ga bic ... zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Sinkronicitet - vježba - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 7 Icon_minitimesub svi 22, 2010 11:05 am

Pa čuj 4/5 nije loša ocjena, ustvari je jako dobra. No ja bih vama, Antei i tebi za ovu kombinaciju pitanja i odgovora dao 10/10. Sviđa mi se pitanje, a tvoj odgovor mi je je savršen.

Čini mi se, da sad kad nema Legija, da si ti preuzela ulogu širenja optimizma forumom :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sinkronicitet - vježba - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 7 Icon_minitimesub svi 22, 2010 11:59 am

Ma daj, gle kak je to izanalizirao i to jos ne bas tocno :P Pa sam isla ispod objasnjavat. Bas je neki grintavi. Ni jedan odgovor mu ne valja :P A ja si mislim da ak mu ovo nije valjalo onda zbilja nece niti jedan drugi :P Hehe, kak provociram. To ja hocu da se i on ukljuci u igru miga

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Sinkronicitet - vježba - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 7 Icon_minitimesub svi 22, 2010 12:06 pm

Nisam ja grintav, no da si napisala samo jedno "da" ispred, onda bi dobila 5/5, a ovako kako je odgovor sročen zaslužuje vrlo dobar ili čak i -5, kad ovako gledam detaljno. miga zubi

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sinkronicitet - vježba - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 7 Icon_minitimesub svi 22, 2010 12:08 pm

OK, tebi cu kazati "Da". To bi htio? Sinkronicitet - vježba - Page 7 793385

Btw, jel prihvacas bacenu rukavicu i pridruzujes se igri? raspa

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Sinkronicitet - vježba - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 7 Icon_minitimesub svi 22, 2010 12:16 pm

Da i da. raspa

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sinkronicitet - vježba - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 7 Icon_minitimesub svi 22, 2010 12:18 pm

Da.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Sinkronicitet - vježba - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 7 Icon_minitimesub svi 22, 2010 12:25 pm

Neka igra započne. cerek

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Sinkronicitet - vježba - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 7 Icon_minitimesub svi 22, 2010 12:35 pm

Eto Alpha sad kad si kazala "da" možda dobiješ i 5+ :)

No nemojte zaboraviti, tema je sinkronicitet, nikad ne znaš što je pitanje dok se ne objavi :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sinkronicitet - vježba - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 7 Icon_minitimesub svi 22, 2010 12:37 pm

Da, pravila se znaju ides ...hmmm...opet sam rekla Da rofl2

_________________
Respect
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Sinkronicitet - vježba - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 7 Icon_minitimesub svi 22, 2010 3:43 pm

Fino se vi izgovaraste, a ja bilježim još jednu kuglicu u svom asortimanu i to ovoga puta s MoWovim imenom, tralalala.

Inače iza pitanja se krila namjera gradnje jednog objekta koji bi služio u sportsko rekreativne svrhe, s malim poslovnim prostorčićem možda i nekom rupetinicom za živit, kad smo već kod toga. Ovo nisam mislila objavit, ali obzirom da se tako zakačismo za to pitanje i odgovor mislim da ste zaslužili da znate podlogu tog pitanja kako biste bolje razumjeli odgovor!! Sinkronicitet - vježba - Page 7 277456
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sinkronicitet - vježba - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sinkronicitet - vježba
[Vrh] 
Stranica 7 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Sinkronicitet

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: