Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sinkronicitet - vježba

Go down 
+12
floridana
Skulptura
Gea
daughter_of_Sun
Flamezar
biga
Chakotay
Alpha
Svjetloisjena
Fantom
Legionar
ANTEA65
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

Sinkronicitet - vježba - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 9 Icon_minitimeuto lip 01, 2010 7:56 pm

ok, neću više pogađati
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Sinkronicitet - vježba - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 9 Icon_minitimeuto lip 01, 2010 11:40 pm

...ali se slobodno možeš uključiti u igru :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Sinkronicitet - vježba - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 9 Icon_minitimesri lip 02, 2010 5:37 pm

PITANJE 7.:
Da li postoji Bog kao tvorac svega što postoji ili je sve to nastalo samo od sebe kao što to opisuje teorija Big Benga?"

ODGOVOR:
Nije preporučljivo svaki put. Idealno bi bilo da je osoba spremna prihvatiti posljedice svoga čina. U svakom slučaju, bez preuzimanja odgovornosti za svoje postupke nismo spremni biti nikome drugome učitelji.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Sinkronicitet - vježba - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 9 Icon_minitimesri lip 02, 2010 9:23 pm

Ups ovo se baš i nije pogodilo, iako mi se sviđa zadnji dio odgovora.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Sinkronicitet - vježba - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 9 Icon_minitimesri lip 02, 2010 9:46 pm

Inače, teorija "Big Benga" nipošto ne isključuje Tvorca, dapače, ona mu čak ide i u prilog. Ali o tom potom, ovo nije tema o tome.
Moj odgovor se nije nimalo poklopio, izletio sam očito izvan sinkroniciteta. :D

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Sinkronicitet - vježba - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 9 Icon_minitimesri lip 02, 2010 9:51 pm

Zadnji dio moze se ponesta uklopit kao odgovor na pitanje.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Sinkronicitet - vježba - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 9 Icon_minitimesri lip 02, 2010 9:54 pm

MoW je napisao/la:
Inače, teorija "Big Benga" nipošto ne isključuje Tvorca, dapače, ona mu čak ide i u prilog.
Sorryte za offtopic... Daj piši negdje o ovome :)

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Sinkronicitet - vježba - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 9 Icon_minitimesri lip 02, 2010 9:56 pm

Da, nije se poklopilo - direktno. Ali, sada treba promotriti ozračje odgovora,jer iako on smisleno ne daje odgovor na pitanje, kada se promotri što je pjesnik htio reći a vezano uz odgovor na postavljeno pitanje dobiva se dojam da ipak postoji nešto iza svega i to nešto je preuzelo odgovornost za učinjeno i tako kako ga je stvorilo može ga i razoriti ako se za to ukaže potreba. Npr. ako u životu odemo u krive vode, snađe nas bolest kao prilika da se vratimo na pravi put ili ako se nekorektno ponašamo prema prirodi i previše je iskrištavamo a ništa ne dajemo, snaći će nas potresi, poplave i sl.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Sinkronicitet - vježba - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 9 Icon_minitimesri lip 02, 2010 10:21 pm

MoW je napisao/la:
Inače, teorija "Big Benga" nipošto ne isključuje Tvorca, dapače, ona mu čak ide i u prilog. Ali o tom potom, ovo nije tema o tome.
Moj odgovor se nije nimalo poklopio, izletio sam očito izvan sinkroniciteta. :D
Znači hoćeš reći da je pitanje krivo postavljeno, pa te to zbunilo :)

A što se tiče Big Benga imamo već temu za to samo što samo skulp i ja tamo raspravljamo :)
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Sinkronicitet - vježba - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 9 Icon_minitimečet lip 10, 2010 11:55 am

Postavljeno je i 8. pitanje!
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Sinkronicitet - vježba - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 9 Icon_minitimepet lip 11, 2010 11:47 am

8. PITANJE:

Kome se mogu obratiti za pomoć, za pitanje, u situacijama kada ne znam tko bi mi konkretno mogao pomoći?

Sinkronicitet - vježba - Page 9 158397


ODGOVOR:

Cesto ne dobijemo ono sto zelimo u trenutku kada mi to zelimo ili na nacin na koji zelimo. Ponekad osjecamo bol. Mozda sada nije pravo vrijeme ali i ono ce doci i tada mozda bude bolje nego sto smo uopce zamisljali da bi moglo biti.
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Sinkronicitet - vježba - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 9 Icon_minitimepet lip 11, 2010 11:55 am

Komentirajući ovaj odgovor rekla bih da on upućuje kako možda nije uvijek na nama da djelujemo iako se osjećamo pozvani ili smatramo da bismo tu trebali/mogli nešto učiniti.
Na prvi pogled čini se kako pitanje i odgovor nemaju smisla, kao što niti nemaju, ipak mislim da se može iščitati smisao iodgovora i tendencija, te tako zaključujem kako je sikronicitet postignut. Odgovor nam kazuje kako će se ustvari svaka situacija riješiti kada za nju dođe vrijeme, a to što mi trenutno ne znamo kome se obratiti 'za pomoć, za pitanje' nam samo govori da ili sada nije pravo vrijeme za to ili mi nismo ti koji to trebaju rješavati.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sinkronicitet - vježba - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 9 Icon_minitimepet lip 11, 2010 11:58 am

Ne, mislim da jednostavno nemaju smisla rofl2

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Sinkronicitet - vježba - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 9 Icon_minitimepet lip 11, 2010 12:04 pm

Nista ja vas ovdje ne razumijem...Sinkronicitet - vježba - Page 9 431276

Sta,ko,gdje,zasto....Sinkronicitet - vježba - Page 9 119369
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Sinkronicitet - vježba - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 9 Icon_minitimepet lip 11, 2010 12:21 pm

@Alpha.. kako nemaju, čitaj između redaka, u tome i jest čar ove igre da iščitamo odgovor/smisao na postavljeno pitanje.

@Fantom.. čekaj samo da se ubaci koja plavuša, odma će ti biti jasno Sinkronicitet - vježba - Page 9 295661
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Sinkronicitet - vježba - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 9 Icon_minitimepet lip 11, 2010 12:29 pm

Da toooooooooo,bas htjedo reci,na vrh mi jezika bilo...Sinkronicitet - vježba - Page 9 64658
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sinkronicitet - vježba - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 9 Icon_minitimepet lip 11, 2010 12:32 pm

@Antea...Pa, kada se cita izmedju redaka onda se u mnogo cemu mogu iscitati razne stvari. Meni se, pak, svidja kad se bas onako fino potrefe pitanje i odgovor.

Recimo, do sada sam kod odgovaranja radila ovako. Dobila bih obavijest o pitanju i onda bih kao pustala misli da idu i pazila da li ce neka od tih "zasvijetliti". Kada bih dobila taj dojam onda bih napisala ono sto bi imalo veze sa tim razmisljanjem :)
Ovaj puta je bilo ovak. Nisam spavala od ponedjeljka, a u utorak sam navukla neku virozu da me do sinoc bolio citav abdomen. Istodobno sam bila u pms periodu koji je onda presao u ms sto znaci da me jajnici rasturaju. Uz to me boli grlo. A kako se ni psihicki bas ne osjecam haj onda me ovo fizicko lose stanje stvarno dokrajcilo. Jedino o cemu sam mogla misliti jeste da zelim da to prestane. Medjutim kako ne znam koliko ce trajati tako neka losa faza onda sam odlucila da nema smisla cekati s odgovorom nego da ipak napisem nesto. Zato mislim da je sve skupa ofrlje ali ne znaci da ne bi bilo totalno promaseno i da sam u super fazi raspa


@Fantom...prokinit cu te nogon ako nastavis spamat Misterije Sinkronicitet - vježba - Page 9 641286

_________________
Respect
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Sinkronicitet - vježba - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 9 Icon_minitimepet lip 11, 2010 12:49 pm

ok, Alpha ti sama znaš u kojoj si bila fazi kad si pisala odgovor, ali mi ostali to nismo znali, kao prvo, kao drugo sad znamo jer si nam rekla i kao treće, i to je nekakav sinkronicitet, na kraju krajeva. Možeš postavit pitanje, zašto je baš tebe odabralo da odgovoriš i još u takvom stanju?! Možda baš zato da daš odgovor kakav si dala Sinkronicitet - vježba - Page 9 973175
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sinkronicitet - vježba - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 9 Icon_minitimepet lip 11, 2010 12:56 pm

Ma to u kakvoj sam fazi je zapravo samo meni bitno. Mislim da ima neceg u tome sto kazes da sam bas "morala" odgovarat dok sam ovakva sva nikakva jer se i sama to pitam. Naime, covjek nije uvijek u top formi ali bi trebao nauciti nadvladati ovakva stanja. Meni to jos bas i ne ide :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Sinkronicitet - vježba - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 9 Icon_minitimepet lip 11, 2010 10:52 pm

@Atena daj mi molim te reci kak ti «pronađeš» osobu koja će dati odgovor na pitanje, nekak mi se čini da samo Alpha odgovara na pitanja.

Što se pitanja tiče dosta je komplicirano postavljeno, plus toga ima negaciju u sebi pa ga je teško «osjetiti», ustvari meni ga je bilo teško razumjeti i kad sam ga prvi puta pročitao tako da odgovor i nije baš potpuno promašen.

@Alpha možeš se zapitati da li bi dala bolji odgovor da si i vidjela pitanje. Vjerojatno bi, ali ne puno bolji :) tak da ovo i nije loš odgovor,

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Sinkronicitet - vježba - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 9 Icon_minitimesub lip 12, 2010 5:14 pm

E, Chuk, sve ti piše negdje gore, trebalo bi samo malo prolistat unatrag. Otvorim Reiki i onda izvučem jednu 'kuglicu'. Imam toliko kuglica koliko vas se prijavilo u igru. Ne sjećam se točno, ali odgovarali su Legi, Flamezar, MoW,čini mi se i ti, osim Alphe.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Sinkronicitet - vježba - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 9 Icon_minitimened lip 20, 2010 1:36 pm

Eh tek sam sada vidio ovo, znam ja da to piše, samo sam se pitao da li se ti toga držiš ili ti odlučiš kome ćeš dati da odgovara. No ako je sve nasumice onda super.

Baš razmišljam koje pitanje bi mogao postaviti misli
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Sinkronicitet - vježba - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 9 Icon_minitimened lip 20, 2010 1:50 pm

Dok ti razmišljaš čeka se odgovor na 9. pitanjce Sinkronicitet - vježba - Page 9 659892
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Sinkronicitet - vježba - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 9 Icon_minitimened lip 20, 2010 2:06 pm

Ajde super, već sam se pitao jel imamo kakvo novo pitanje :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Sinkronicitet - vježba - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 9 Icon_minitimened lip 20, 2010 2:48 pm

Ja sam vec 2 puta odgovorio :D
Sta bi to znacilo, da mi ide sreca xD?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sinkronicitet - vježba - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 9 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sinkronicitet - vježba
[Vrh] 
Stranica 9 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Sinkronicitet

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: