Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Virtualno flertanje - prijevara ili ne?

Go down 
+7
Alpha
MoW
Athena
Armin od Irima
Skulptura
nebica20
Gea
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 4 Icon_minitimened srp 11, 2010 4:36 pm

Gledaj Athena. Zašto bi itko flertovao sa nekom osobom koja mu je
privlačna, ako je već u vezi sa curom koja mu je privlačna i koju
voli? Kažeš da nikada ne bi bila sa osobom koja bi bila ljubomorna
zato što ti flertuješ sa nekim dečkima koji su ti privlačni. Zar to nije
glupo razmišljanje? Ja osobno ne bi htio biti sa curom koja bi mi
nezainteresiranost pokazivala na način da joj je svejedno gdje sam,
s kim sam, i što radim. Ali to sam ja, ono si ti...

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 4 Icon_minitimened srp 11, 2010 4:46 pm

Chakotay je napisao/la:

Athena je napisao/la:

...U stilu, "ako uspijem postići nešto više, izvrsno, ako ne opet dobro". zubi
....
...pa se ja pitam da li se to odnosi samo na tebe Athena ili se tako može ponašati i tvoj dečko. Dvostruki standardi su super, kad ti nisi u onoj lošijoj poziciji...

To se odnosi samo na one, kojima je flert sredstvo za odvođenje nekoga u krevet. miga
Meni nije, a ne bi bio ni mom partneru. Ukoliko bi partner flertao samo s tim ciljem i to bi činio, tada mu ne bih zabranjivala flert, nego jednostavno ne bih bila s njim.

@Skulptura, joj... lood
Ti ne možeš znati što će partner raditi sa ženskom koju pozove na kavu.
Ja to osobno ne bih niti istraživala, a kamoli dizala paniku oko toga.
Ukoliko imaš povjerenja u partnera i da ode koji put na kavu sa ženskom koja mu je privlačna (ne previše učestalo) pa tamo malo usputno flertaju i ubijaju vrijeme, nemam ništa protiv. Bitno je da mene ne zanemaruje, dakle da pokazuje da sam mu ja najbitnija i da se to ne reflektira na naše zajedničko vrijeme i odnos.

Zapravo, ja uopće ne znam zašto osobe uletavaju u veze s nekim u koga nemaju povjerenje. confused

Opet kažem, flertovati se može radi različitih razloga. Čekaj, misliš li ti da osobe u vezi moraju u potpunosti srezati svoje kontakte sa osobama suprotnog spola pa bile im one i privlačne, samo zato jer su u vezi? scratch
Ja u vezi i dalje želim svoje vrijeme za sebe, za prijatelje, za poznanike (i muške koji su mu privlačni, ako mi je ugodno u njihovu društvu) itd., bez polaganja računa.
Ako partner nema povjerenja u moju iskrenost, onda nemamo što raditi u vezi, to je šuplja i nezrela veza, formirana nakon par dana poznanstva.
Vjerojatno bi mu i sama rekla kad s kim idem na kavu, naravno možda bi mu prešutila da mi je netko privlačan, što je o.k., ako nemam intenciju prevariti ga. Da vrši pritisak na mene sa pitanjima, svaki put kad odem sa nekim tipom na kavu, rekla bi mu bye-bye. muha

Osim toga, ja niti ne bi ulazila u vezu s nekim samo tako, ukoliko unaprijed ne bi izgradila uzajamno povjerenje za što je potrebno i određeno vrijeme koje prethodi samoj vezi. Ali, to sam ja. miga

I još nešto. Ulaskom u neku vezu, osoba ne postaje rezervirana samo za tu osobu, u smislu da postane potpuno nezainteresirana je li i dalje privlačna ostalim ljudima.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 4 Icon_minitimened srp 11, 2010 4:52 pm

Ne Athena. Trebala bi pročitati moje postove da znaš što mislim.
Nije niti bitno, raspravljaš ovdje a nisi napisala svoje mišljenje niti
odgovorila ikome na pitanja. Razgovarati ne znači postavljati pitanja i
izbjegavati odgovore na postavljena. Ja sam rekao svoje
mišljenje u vezi online flertanja. Ako ti ne znaš što je flertanje onda
nauči pa ćemo raspravljati dalje.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 4 Icon_minitimened srp 11, 2010 5:01 pm

Ako se gleda onaj citat na engl. sto je dao Skulp na pocetku teme onda je flert zapravo zavodjenje sa namjerom da se dojde do sexa. Ipak, pojam flert se koristi i za neke druge situacije o kojima, pak, prica Athena.

Evo situcije o kojoj prica Athena. Na poslu se dvoje kolega, oboje zauzetih i u sretnim vezama, kroz zezanciju provociraju i bezazleno flertaju. Sto to znaci? Znaci da jedno drugom daju do znanja kako im se taj drugi dopada ali to je sve. To je situacija gdje si oni 'bildaju ego'. Nista vise.


Skulp i Chak pricaju o flertu po Skulpovoj definiciji. Iskerno, mislim da je ta definicija kriva jer to onda nije flert nego nesto vise. Naime cini mi se da se pojam flert vise koristi u situacijama kad se zapravo nista konkretno ne dogodi. Znaci kada na poslu imate jednu zensku osobu koja je koketna i koja sa svima flerta u smislu smjeskanja i tih zenskih fora ali s nikim nista zapravo nema.


A da li je online flert prevara. Prevara je u glavi. Tako da sve ovisi i to najvise o tome kakva je situacija u samoj vezi. Ako je sve u redu i ako se readi o beznacajnom flertu onda bi u teoriji jedan partner mogao drugom i pokazati doticni dialog jer nema nikakvu nakanu niti namjeru i zna da to njegov partner(ica) zna tj. da se radi cisto o provokativnoj zezanciji.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 4 Icon_minitimened srp 11, 2010 5:04 pm

Tako nekako, Alpha. Mi ne možemo znati da li naš partner flerta iz
zafrkancije ili misli ozbiljno. Prema tome je na neki način normalno
da će nam takvo ponašanje partnera zasmetati.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 4 Icon_minitimened srp 11, 2010 5:25 pm

Ne znam koga uopće flertanje ne bi zasmetalo, osim ako je netko cold blooded ili postoji već neki dogovor između partnera.

Gea je stavila jedan topic o "tajnama žena" gdje piše da žena ne flerta da bi ga prevarila, nego da muškarca učini ljubomornim kako bi vidjela je li mu doista stalo. Hmmmm...
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 4 Icon_minitimened srp 11, 2010 5:37 pm

Skulptura je napisao/la:
Ne Athena. Trebala bi pročitati moje postove da znaš što mislim.
Nije niti bitno, raspravljaš ovdje a nisi napisala svoje mišljenje niti
odgovorila ikome na pitanja.

Kako nisam? scratch
Posljednji put, za mene flert nije nužno uvod u intimnu vezu, dakle prijevara.
Ne smeta mi ako partner flerta sa dozom neke razumne mjere i na način na koji ne ugrožava našu vezu.
Ne znam što da ti više odgovorim niti ne mislim više ovdje pisati.

Za tebe flert znači nužno i zainteresiranost za vezu pa ima drukčije značenje.
Naglašavam ipak, da do toga ne mora doći kod svih ljudi.

Preumorna sam više od ove vrtnje u krug. lood

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 4 Icon_minitimened srp 11, 2010 5:39 pm

Mislim da je Athena sve jasno napisala ali da se ne razumijete jer je vama flert nesto sto ima iskljucivu funkciju ulaska u zabranjene vode.

Osobno se slazem sa Athenom. Cak ako pricamo o flertu dok je par zajedno u drustvu. Ako se radi o prijateljima, zezanciji...

EDIT: To vrijedi u oba smjera. Dakle za oba partnera isto.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 4 Icon_minitimened srp 11, 2010 5:40 pm

Ne mora nužno doči do veze ili seksa, ali meni je dovoljna sama
zainteresiranost za druge da mi pobudi neku sumnju. Na to ne
mislim kad vani vidimo nekog ko nam se sviđa, nego kad vani
vidimo nekog ko nam se sviđa i uđemo u flert sa njim. Bilo to iz
zafrkancije ili ne, ne bi mi bilo drago da mi se cura tako ponaša.

Edit: To se ne odnosi na postojeće prijatelje već na nepoznate ljude, na
kakve najčešće nailazimo prilikom online flertanja.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 4 Icon_minitimened srp 11, 2010 5:55 pm

Kuzim te. Ne samo to. Rekla bih da kada mi je stalo do nekog onda niti ne primjecujem druge u tom nekom smislu. Ipak, cesto se zezam i moze se desit da ispadne kao flert iako mi to nije niti na kraj pameti.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 4 Icon_minitimened srp 11, 2010 6:58 pm

Alpha nije isto zezati se sa osobom koju dugo znaš i koja tebe zna, tada znate o čemu se radi. I kao što si napisala iako to možda izgleda kao flert to ustvari nije jer niti ti niti ta druga osoba to tako ne doživljavate. No da li bi se tako ponašala prema osobi koju si tek upoznala, vjerujem da ne bi jer ne znaš kako bi to ta druga osoba doživjela i protumačila.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 4 Icon_minitimened srp 11, 2010 9:39 pm

Je, pa nisam luda tako se ponasat s nepoznatom osobom pa da pomisli ko zna sta.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 4 Icon_minitimened srp 11, 2010 10:05 pm

Pa u tome i je poanta Alpha, ako obje osobe to ne doživljaju kao flert onda je sve ok i u tome nema ničega lošeg, bez obzira što to trećima možda izgledalo kao flert. U tom slučaju se radi o običnoj šali između prijatelja ili pak kolega.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 4 Icon_minitimened srp 11, 2010 11:57 pm

@Chakotay, opet se vraćamo na istu stvar. :P
Dvoje osoba mogu znati da se tadi o flertu, dakle ne mora biti prijateljska šala (ako imamo npr. usputne poglede, dodire, aluzije i sl.), ali sve može ostati na tome, ukoliko se one prešutno ili javno o tome tako izjasne.
Dakle, flert može funkcionirati i tako da ne bude poguban za vezu, izuzev slučajeva kad ga jedna osoba doživljava na drukčiji način od druge.
Zato je potrebno "pročitati" tu drugu osobu prije nego što se uspustimo u flert s njom ili u krajnjoj i manje poželjnoj liniji, prekinuti ga kad ne ide u smjeru u kojem to nismo očekivali.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 4 Icon_minitimepon srp 12, 2010 12:15 am

Pa kaj nisam ja to gore rekao da moraš poznavati tu osobu da bi se tako šalio s njom. Eto to za mene ne bi bio uopće flert, nego više zezancija i to je ok. I takvo ponašanje ne bi zamjerio svojoj curi. Ono što je mene zbunilo je jedan od tvojih postova gdje si rekla nešto u stilu ...pa ako se desi nešto više, super, a ako ne ok.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 4 Icon_minitimepon srp 12, 2010 12:28 am

Mislim da bi Athena rado flertala. cerek
Šalim se, naravno. :)

Mislim da sam već rekao što mislim o ovoj temi. To znači da za sve postoje granice. Namjera je nabitnija, ali ono što je jedino zaista "opasno" je upuštanje u intimnu vezu. Aluzije i sve ostalo su zapravo samo igra, koju češće igraju ljudi koji su nezadovoljni u vezama, ali ne do te mjere da će prevariti osobu.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 4 Icon_minitimepon srp 12, 2010 12:37 am

Slažem se s MoW-om, osobito kad kaže da flertu pristupaju najčešće nesigurne osobe, a ja bih još dodao da se radi uglavnom o osobama koje se pokazuju kao osobe čvrstoga karaktera, ali su iznutra upravo nesigurne te flertom pokušavaju nadomjestiti svu tu nesigurnost.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 4 Icon_minitimepon srp 12, 2010 12:45 am

Nego...ima jedna tema ovdje na forumu, a u kojoj bi se mogao naci odgovor na Geino pitanje iz uvodnog posta. Tema se zove "Uleti" ;) Dakle, Gea, sto ti mislis o toj temi, sto je to?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 4 Icon_minitimepon srp 12, 2010 1:53 am

Gei ćeš morati pojednostaviti pitanje, jer Gea ne može razmišlljati lucidno trenutno.
Što o čemu mislim? O uletima? Što su uleti? Kako ih prepoznati?
ili sam falila poantu Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 4 Icon_scratch

ja samo znam da više ništa ne znam i da bi bila ljubomorna da moj dečko počne nešto cici mici na ekranu a da nije riječ o meni
a bome bi i mene pekla savjest

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 4 Icon_minitimepon srp 12, 2010 2:34 am

MoW je napisao/la:
Mislim da bi Athena rado flertala. cerek
Šalim se, naravno. :)

Nisam ja flertuša :P , ali pokušavam se staviti u poziciju onih koji jesu.
Ljudi, slažem se sa svima vama, posebno na ovoj zadnjoj stranici.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 4 Icon_minitimeuto srp 13, 2010 1:05 am

@Gea...pa pogledaj te nase ulete na uletima. Eto, recimo uvodni kada Sentinel kao ulijece meni. Da li je to za zabrinuti se? Naravski da nije :)
Stvar je kako netko pristupa tom kao flertu. Ako je ozbiljno onda je problem.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 4 Icon_minitimepet pro 31, 2010 6:20 pm

Citat :
Eto, recimo uvodni kada Sentinel kao ulijece meni. Da li je to za zabrinuti se? Naravski da nije

Alpha,u tome je i stvar ,ako ti ne reagiraš zubi
Tad je to bezazleno.
Al meni tako može i veza krenut cerek
Ono - ljubav na prvi lajk ...
I onda naravno da nema dalje uleta odreagiranih ,dok upadneš u vezu jer svaka misao k nekom drugom je prevara a kamoli napisana reč,jer složile smo se da je reč istina ?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Virtualno flertanje - prijevara ili ne?
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Zarada ili prijevara

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: