Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Lady Gaga još kontroverznija

Go down 
+12
Fantom
whitelady
InaNNaa
hromi
Skulptura
biga
Johnny-Red&Black
Alpha
Blizzard
flory
Legionar
Gea
16 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Lady Gaga još kontroverznija Empty
PostajNaslov: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 10:56 pm

Kontroverzna pjevačica Lady Gaga nastavlja šokirati javnost. Ovoga puta osvanula je na naslovnici japanskog izdanja magazina Vogue potpuno gola, prekrivena svježim mesom.

I kada ste već pomislili da vas više ne može iznenaditi Lady Gaga 'izvukla je novog asa iz rukava'. U više nego originalnom izdanju pojavila se na naslovnici rujanskog izdanja japanskog magazina Vogue Hommes.

Ova 24- godišnja pop zvijezda ovoga je puta svoje golo tijelo prekrila haljinicom i šeširićem skrojenog od svježeg mesa. Za ovaj ekscentrični styling zaslužan je njezin stilist Nicola Formichetti, a fotografije je snimio Terry Richardson.


Lady Gaga još kontroverznija 0910007.42

LINK

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Lady Gaga još kontroverznija Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 11:00 pm

Ja još samo čekam Gagin ples s - leševima kava

"Kontroverzna američka pjevačica i umjetnica Lady Gaga i dalje nastavlja šokirati, kako svojim izgledom tako i odlukama od kojih posljednja kaže kako svoju aktualnu, svjetsku Monster Ball turneju želi 'okititi' mrtvim tijelima.
Naime, Gaga se neizmjerno divi njemačkom umjetniku i anatomu Guntheru von Hagensu koji je izmislio tehniku prepariranja ljudskog tijela uz pomoć silikonske gume, a od 1996. godine održava izložbe pod nazivom Body Worlds, preteča onoj Bodies Revealed kakva se može vidjeti u zagrebačkoj galeriji Klovićevi dvori.

Secirana ljudska tijela toliko su se svidjela Gagi da njima navodno namjerava 'ukrasiti' pozornicu svoje Monster Ball turneje u sklopu koje će na jesen, točnije 5. studenog, posjetiti i zagrebačku Arenu. Prijatelji pjevačice tvrde kako će se Gaga uskoro susresti s von Hagensom kojeg će pokušati umoliti da joj ustupi neke od prepariranih leševa za njezinu turneju. "
Izvor

Lady Gaga još kontroverznija 14tbmtv

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

Lady Gaga još kontroverznija Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 11:05 pm

Ok. dakle ništa ne jesti prije koncerta. da ne bi neželjeno letilo van iz želuca.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Lady Gaga još kontroverznija Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 11:17 pm

novi načini šokiranja .. što je da je.. iako je Vlasta Delemar klala pjetla u stilu performansa.. možda će Lady Gaga njezinim putem krenuti

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Lady Gaga još kontroverznija Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 11:20 pm

Lady Gaga jede umjetna srca na svojim koncertima, a već se i bavila (lažnim) trovanjem pasa. Mislim da pijetlovi njoj više nisu aktualni. gica

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Lady Gaga još kontroverznija Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 11:26 pm

gica ispričavam se onda... samo nek ne krene prizivati demone i sve će biti ok ides

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Lady Gaga još kontroverznija Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 11:28 pm

Jel se računa prizivanje anđela s gorućim krilima? zubi

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Lady Gaga još kontroverznija Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 11:31 pm

Serafine? opa..
zubi
može proči

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Lady Gaga još kontroverznija Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija Icon_minitimeuto ruj 14, 2010 6:38 pm

Lady Gaga Explains Her Meat Dress:
"It's certainly no disrespect to anyone that's vegan or vegetarian. As you know, I'm the most judgment-free human being on the Earth. It has many interpretations, but for me this evening it's [saying], 'If we don't stand up for what we believe in, if we don't fight for our rights, pretty soon we're going to have as much rights as the meat on our bones.'"

Uglavnom, ovako se pojavila i na MTV Music Awardsu, gdje je osvojila 8 nagrada.



Najbolji video godine – 'Bad Romance', Lady Gaga
Najbolji novi umjetnik - Justin Bieber
Najbolji muški video – 'Not Afraid', Eminem
Najbolji ženski video – 'Bad Romance', Lady Gaga
Najbolji hip-hop video – 'Not Afraid', Eminem
Najbolji pop video – 'Bad Romance', Lady Gaga
Najbolji rock video – 'Kings and Queens', 30 Seconds to Mars
Najbolji dance video – 'Bad Romance', Lady Gaga
Najbolja suradnja na videu – 'Telephone', Lady Gaga i Beyonce
Najbolja koreografija – 'Bad Romance', Lady Gaga (koreograf Laurieann Gibson)
Najbolja režija – 'Bad Romance', Lady Gaga (režiser spota Francis Lawrence)
Najbolja montaža – 'Bad Romance', Lady Gaga (montažer Jarrett Fijal)
Najbolji specijalni efekti – 'Uprising', Muse (Sam Stevens)
Najbolja kinematografija – 'Empire State of Mind', Jay-Z i Alicia Keys (Hype Williams)
Najbolja umjetnička režija – 'Dog Days', Florence + the Machine (LEGS)
Najprodorniji video – 'Tighten Up', The Black Keys (redatelj Chris Marrs Pillero)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Lady Gaga još kontroverznija Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija Icon_minitimeuto ruj 14, 2010 7:42 pm

Niti mi se ona sviđa, niti njena muzika.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Lady Gaga još kontroverznija Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija Icon_minitimepet ruj 24, 2010 4:19 am

Nastavak o njezinoj odjeći... ovaj put ne toliko krvavoj

Biste li za ispovraćanu haljinu dali 130 tisuća kuna?

Lady Gaga još kontroverznija 0689007.42

Bijela haljina koju je Lady Gaga nosila na snimanju spota Puke on Lady GaGa i po kojoj se čak i povraćalo, prodaje se za cijenu od 130 tisuća kuna.
Ovu precijenjenu haljinu možete kupiti putem interneta ili u londonskoj trgovini Show Studio, a da postanete njen vlasnik trebate izdvojiti sitnih 130 tisuća kuna.
Dizajnirao je srpski kreator Marko Mitanovski, a navedeni se spot vrti na Gaginoj turneji Monster Ball.

Sam dizajner priznao je kako mu ta činjenica itekako laska te da mu interes ove londonske kuće predstavlja veliki kompliment.

Skupocjena je haljina je bijele boje, prekrivena volanima, a u spotu se jasno vidi kad jedna Azijatkinja povraća po njoj.





LINK

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Lady Gaga još kontroverznija Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija Icon_minitimepet ruj 24, 2010 9:44 am

Toj zeni treba hitna psihijatrijska pomoc. Iako mislim da je vec malo kasno.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Lady Gaga još kontroverznija Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija Icon_minitimepet ruj 24, 2010 3:23 pm

Ma ona je pametna.. izvlači najbolje što može iz svojih nastupa i karijere.. a ljude je danas potrebno šokirati da bi zadržali pozornost ,da ne budeš instant zvijezda s jednim hitom
ovo joj očito odgovara
nije kontrovezno užasna poput Marilyn Manson-a čiju pojavu mogu podnjeti samo takvi kao on ili ovako malo drugačijih shvačanja glazbe poput mene ( xD )
a nju slušaju svi.. u šminkerskim klubovima je puštaju
jednostavno zna zadržati pažnju

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Johnny-Red&Black
Višestanični organizam
Johnny-Red&Black


Male
Cancer Tiger
Broj postova : 98
Age : 37
Location : Internet
Registration date : 17.03.2010

Lady Gaga još kontroverznija Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija Icon_minitimepet ruj 24, 2010 3:32 pm

Show biz ..
..Zamjena za madonu ..
ko chuck bery zamjena za violinu .. samo se granice pomiču .. tolerantsnot manja .. jednostavnos e vidi da ljudi sve manje imaju moralnih vrijednosti ..
no.. doći će B.B KONG
;)
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Lady Gaga još kontroverznija Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija Icon_minitimened lis 03, 2010 9:49 pm

Onaj zadnji video je jednostavno pregenijalan. Odmah sam shvatio poantu, no ipak za one koji imaju malo manje pozadinskog znanja.

Evo jednog youtube komentara:

The dark haired girl represents old Gaga who is giving/puking everything over to the new gaga (prije je bila brineta). That is the art of reinvention. Its the price she paid for fame, and this is her comment on it. At the end she is a new work, something different than we she before (as is the purpose of reinvention).

The heart was a bovine heart given to her by Nick Knight who told her to conquer her fears of her father's heart surgery by eating it. (Moje tumačenje je da je za ovu slavu trebala pojesti, tj. dati svoje srce.)

This is a masterpiece of performance art.


Evo još jednog:

There is a fine line between creativity and madness and I think that Gaga just crossed it.... although she is probably the only person/artist in the world who would dare to do something like this

Ne slažem se s ovim zadnjim da je jedina koja bi se usudila, ali slažem se s Geom ;)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Lady Gaga još kontroverznija Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija Icon_minitimeuto lis 05, 2010 12:46 am

Ova tema je, majkemi, nepresušna cerek

Lady Gaga kao muškarac u japanskom Vogueu

Vječita provokatorica pop-glazbe prerušava se u muškarca po imenu Joe Calderone, koji je japanskom Vogueu dao intervju kao – novi dečko lady Gage.

Lady Gaga još kontroverznija Lady-gaga-kao-muskarac-japanskom-vogueu-slika-224449



Fotografije koje je slikao Gagin omiljeni fotograf Nick Knight već su procurile na web na blogu Gagina stilista Nicola Fornichettija, a uz naslovnicu u japanskom Vogueu našao se i kratki intervju u kojem "maneken Joe Calderone" opisuje svoj odnos sa Stefani Germanottom:

Odakle ste?

Iz Palerma na Siciliji.

Kako biste opisali svoje zanimanje?

Mehaničar u radionici svog tate. Ovo je prvi put da me netko slikao.

Kad ste otkrili da želite ovo raditi?

Pa, oduvijek sam pomagao tati, od malih nogu. Pomislio sam da bi bilo zabavno pozirati za fotografije.

Koje su vam ambicije?

Da imam svoju automehaničarsku radionicu i svojih nekoliko snažnih auta.. Možda ću si to, ako se još budem slikao, moći priuštiti.

Kakav je vaš odnos s Lady Gagom?

Sreo sam je na snimanju kod Nicka Knighta. Ona je jebeno prekrasna i zabavna i zanimljiva. Malo sam bio nervozan kad je Nick počeo snimati. Ona mi je rekla: "Ne budi dijete, rođen si takav." Poslije sam je izveo van. Ostatak je privatna stvar ;)
Izvor

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

Lady Gaga još kontroverznija Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija Icon_minitimeuto lis 05, 2010 12:56 am

Ovo se zove samopoštovanje rofl2

"Ona je jebeno prekrasna i zabavna i zanimljiva"

Samo čekam da mi tata naiđe na ove njene bisere, brijem da nebum vidla ni k od koncerta kava
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Lady Gaga još kontroverznija Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija Icon_minitimeuto lis 05, 2010 10:47 am

A mizerne zene. Nadam se da ce se prosvijetlit prije nego bude kasno roll

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Lady Gaga još kontroverznija Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija Icon_minitimepet lis 08, 2010 10:58 pm

Pogledajte jedan njen govor.



"Hvala vam puno na kupnji ulaznice za moj nastup u Arizoni.
Prije nisam bila hrabra, nisam bila hrabra osoba uopće. Ali vi ste me napravili hrabrom i sada ću ja biti hrabra za vas.
Večeras želim da oslobodite same sebe. Želim da pustite sve svoje nesigurnosti, odbijete svaku osobu, stvar ili zakon koji vas čini da se osjećate kao da ne pripadate.
Dobila sam poziv od nekoliko velikih rock'n'roll i pop zvijezda i repera. Rekli su da žele da bojkotiram nastup u Arizoni zbog zakona SB1070
(ako ste gledali Dnevnik mogli ste vidjeti da se radi o nedavno donešenom zakona u SAD-u da policija ima pravo bez ikakvog naloga pretražiti bilo koju osobu za koju sumnja da je imigrant). A ja sam rekla:"Vi stvarno mislite da mi, jebene zvijezde, možemo utjecati na ekonomiju Arizone? Reću ću vam što moramo napraviti po pitanju SB1070.
Moramo biti aktivni. Moramo aktivno protestirati. A priroda moje turneje The Monster Ball je aktivno protestirati protiv predrasuda, nepravde i sranja koja su u našem društvu jer svi ste superzvijezde neovisno o tome tko ste, odakle dolazite i vi ste rođeni takvi!
Ja neću otkazati svoj nastup. Ja ću se derati i vrištati glasnije, držat ću vas i držat ćemo se zajedno i mirno ćemo protestirati protiv ove države. Imigranti, ne bojte se, jer da nije bilo vas ova zemlja bi bila sranje. I to mislim, duboko iz svoje duše, i zato vas želim sve pogledati.
Kada večeras odete ne morate mene voljeti više, morate sebe voljeti više, dovraga.
"

Razumijem da nije dobar bilokakav publicitet, bio on dobar ili loš, nego je važno i kakav je. No nekako mi se čini da će ljudi lakše primiti poruku koju ovaj umjetnik nudi ako je vide takvu kakva je sada. Čini mi se da je sve ovo, osim svoje koristi i ponajprije zabave, radila da bi stekla slavu preko koje bi prenijela poruku svojem svijetu. A sada je aktivno prenosi.

Vidim kakve gluposti radi i žao mi je što ljudi imaju krajnje negativnu sliku o njoj pogotovo zato što je njeno svaralaštvo prožeto umjetnošću oslobođenja od bilo kakvih predrasuda ili ograničenja. Jednostavno biti ono što jesmo i prihvaćati druge takve.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Lady Gaga još kontroverznija Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija Icon_minitimepet stu 05, 2010 4:54 pm

Večeras idem na njen koncert cerek party


_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

Lady Gaga još kontroverznija Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija Icon_minitimepet stu 05, 2010 5:42 pm

Ljudi držite fige da se vratimo živi i čitavi zubo
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

Lady Gaga još kontroverznija Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija Icon_minitimesub stu 06, 2010 2:57 am

Aloooooooooo vratih se!!!!!!!!!!!!!!
Bilo je fenomenalno!!!!!!!!!!!!!!
Ostalo ostavljam Legiju da se ispuca s komentarima, ja idem spavat :D cerek cerek
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Lady Gaga još kontroverznija Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija Icon_minitimesub stu 06, 2010 2:14 pm

drago mi je što ste sretni zbog koncerta, al evo da i ja napišem moje mišljenje o Gagi.
prosječna glazbenica koja je slavu stekla bolesnim smislom za život. to se nekome može sviditi a nekome i ne treba. meni je osobno bilo iznenađujuće čuti koliko je ljudi pohrlilo na koncert. čak se pričalo o nekim prometnim glupostima u ZG. izgleda da ima mnogo ljudi koji i dalje vole gledati cirkuske frikove...

ne kažem da ja nisam nikad poslušao pjesme. ima nekolike dobre, al nemogu je podnjet kad je vidim...

ona je nešto ekstremnija od Josipe Lisac...
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Lady Gaga još kontroverznija Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija Icon_minitimesub stu 06, 2010 3:19 pm

Meni je Josipa Lisac super :)

Svjestan sam da je na koncertima glas uvijek lošiji nego snimljen na albumu, ali Gagin glas uživo ne može se mjeriti onim što sam čuo preko računala. Glas joj je fantastičan! Koncert je prepun odličnih izmjena pjesama u kojima je pokazala da je stvarno talentirana. Znao sam da ima dobar glas, ali nisam ni približno očekivao nešto ovako dobro!
Dalje, napravljene su pregenijalne metal obrade njenih pjesama. Predobro je zvučalo cerek
Bili smo na 5-6 metara od bine, a budući da sam visok odlično sam sve vidio. Ona izgleda - normalno. Nije niti zgodna niti lijepa, no ima je :P Nije uopće tanka kao u spotovima. Našminkana, osim očiju, gotovo nije bila, a s obzirom koliko je plesala i oznojila se ne bi imalo smisla.
No koliko nije ništa posebno u tijelu i obliku face, toliko ima lijepe oči! Pune topline, veselja, pozitive, no moram priznati, u jednom trenutku sam uočio da je bila dosta nesigurna i malo tužna, no ne grimasom. Smijala se u tom trenutku, ali oči su pokazivale nešto drugo.
Njena energija, njena motivacija, njena pozitiva i njen smisao za napraviti show i entuzijastičnost i uvjerljivost nakon ne znam niti kojeg nastupa je prosto WOW!
Koreografija koncerta je nevjerojatna. Kreativno, originalno i - operno. Uistinu electro-pop opera.
Je li imala previše provokacija sexom? Čitao sam u komentarima novinara da je. No nije. Stvarno su napuhali priču i izmislili neke riječi koje je navodno rekla :P
U jednom trenutku je govorila kako Isus voli sve, neovisno o tome kakav si... bla bla, i da je tako zaključila da njena religija nije Isus nego mi/ljudi jer je ljubav ono u što treba vjerovati, pa je tako rekla da je u ovom slučaju, budući da smo mi Hrvati, njena vjera Hrvatska. I tada je kao trebala staviti oko sebe hrvatsku zastavu. Ali bila je slovenska :P Nije bila namjerna provokacija jer ju je brzo bacila sa sebe.

Koji je moj konačan komentar na sve? Uopće ju uživo ne mogu povezati s pjesmama preko medija jer su puno bolje, a njene geste, ponašanje i govor je puno normalniji nego prikazan preko novinara.

No jedno je sigurno, neovisno o tome je li kao individua pozitivna ili negativna, ona je fantastičan umjetnik i multitalent koji zna napraviti show, zagrijati atmosferu, proširiti gomilu pozitivne energije i ostaviti sve ljude oduševljenima.
Ukratko - njena slava i popularnost su svakim komadićem u potpunosti zaslužene.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

Lady Gaga još kontroverznija Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija Icon_minitimesub stu 06, 2010 4:32 pm

Mene je iznenadilo (prije zgrozilo) koliko je djece i koliko male djece bilo na koncertu no Za njih je koncert stvarno neprimjeren.
Ove provokacije sexom što se spominju.. a pa iskreno.. niš posebno roll
Općenito me u Gaginim spotovima smeta pretjerana i nepotrebna vulgarnost. Al na koncertu se nisam imala čemu zgražati po tom pitanju. Ništa provokativnije nego neka točka hip hop plesa. A najprostija riječ koju je rekla je bilo "fucking" :D
Što se tiče njenih glasovnih mogućnosti, definitivno je ne bih smjestila u "prosječne" :P Ženska ima jako moćan glas i odlično zvuči uživo. Zapravo mi nije jasno zašto u pjesmama/ spotovima ne ističe svoj glas više. Većini pjevača glas lošije i slabije zvuči uživo, ali njoj svaka čast!

Ja sam se uspjela dogurati bliže pozornici nego Legi vidiga
Slažem se s tim što si rekao ;) Gaga je normalna osoba, zdravo uhranjena zubi i nema tamo neki psihotični pogled kako svi misle :P nego baš neki blag, pogotovo kad je pričala što nam želi poručiti. Ti njeni kratki govori su mi se sviđali. U biti, poručuje nešto sa čim se u potpunosti slažem.. Govorila je kako trebamo prihvatiti međusobne različitosti i kako nije bitno tko je koje vjere, koje rase, odakle je, koliko novaca ima.. jer svi smo ljudi i međusobno jednaki. Iznenadila sam se kada je govorila o Jednoti čovječanstva (Legi.. ne znam jesi li čuo taj dio dok si snimao :) )
Stalno je isticala da nije bitno je li netko gay, bi ili hetero. Svatko je takav kakav se rodio i takvi se trebamo prihvatiti. Eto, tu je skroz podržavam :D
I naravno, najbolje što je u to sve ukomponirala kako nas Isus sve voli, bez obzira na te različitosti :)
Bolje kuži tu Isusovu poruku nego većina svećenika.
I onda kažu da je sotonistica roll

Što se tiče maske i kostima.. pa mora nekako držati pozornost publike i paziti da se ne dosađuju ni vizualno. Definitivno originalno i zanimljivo, makar ja više volim kad je nešto vizualno lijepo kao lijepo cerek ali nastup je nastup.

I bome zna dići publiku na noge dance
[Vrh] Go down
Sponsored content





Lady Gaga još kontroverznija Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Lady Gaga još kontroverznija
[Vrh] 
Stranica 1 / 5.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Lady Di & Majka Tereza

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Vijesti i zanimljivosti-
Forum(o)Bir: