Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Lady Gaga još kontroverznija

Go down 
+12
Fantom
whitelady
InaNNaa
hromi
Skulptura
biga
Johnny-Red&Black
Alpha
Blizzard
flory
Legionar
Gea
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Icon_minitimečet pro 23, 2010 12:39 pm

Svaka čast onima kojima se Gaga sviđa prvenstveno zbog glazbe.
Gea je spomenula da je na "vrhu" zbog toga što izbacuje hit za hitom...

..na to bi se sad trebao plakati ili što?
Hit je "Like a Prayer" a ne ppp poker face, pp poker face, bar mislim.

Legi, spominješ da shvaćaš tu umjetnost. Kakva je to umjetnost?
Jel ja ispadam seljak jer se počnem smijat kad ju vidim sa naočalama za zavarivanje u spotu
preponom ljudi prerušenih u noćne lampice ili su seljaci oni kojima se to sviđa?

:P

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Icon_minitimečet pro 23, 2010 12:46 pm

@Skulp...jeap, ti, ja i slicni nama su seljaci. Al ne brini, za koju godinu (ili desetak njih) poseljacit ce se i ovi koji su sad "coooool" kava ...bar se nadam :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Icon_minitimečet pro 23, 2010 1:07 pm

Alpha je napisao/la:
@Skulp...jeap, ti, ja i slicni nama su seljaci. Al ne brini, za koju godinu (ili desetak njih) poseljacit ce se i ovi koji su sad "coooool" kava ...bar se nadam :P

Alpha,ne znam zasto ali ja i moja generacija slusamo stare stvari koje su zarile i palile 60-70 godina a
na koje su se nasi roditelji grozili i cupali kosu... confused

Tako da ovo tvoje "za 20" godina uopste nije tacno,naprotiv potpuno je pogresno... miga

A sto se tice izgleda.... affraid

Hendriks

Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 D%C5%BEimi-hendriks

Lennon

Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Lenon

Dzeger

Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Mik-dzeger-velika

Otac bi moj govorio,sto slusas ove drogerase,hasisarei propalice...vidi samo na sta lice... miga


Zadnja promjena: Fantom; čet pro 23, 2010 1:46 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Icon_minitimečet pro 23, 2010 1:43 pm

Mislim da ovdje ne bi trebali pričati previše o njenoj glazbi koja je iz nekog razloga popularna,
i takva će ostati dok god glazbena industrija misli da može zarađivati na njoj, odnosno njemu.

Lady Gaga se sigurno neće naći u glazbenoj kolekciji ljudi koji vole kvalitetnu glazbu,
bez obzira na žanr, popularnost ili iskustvo izvođača.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Icon_minitimečet pro 23, 2010 2:09 pm

O kojoj kvalitetnoj muzici Skulp govoris...? confused

Kvalitetna i jedina prava muzika o kojoj se svi slazu je klasika koju su stvarali
Mocart,Betoven,Sopen itd.. ljudi genijalci koji se radjaju jednom u 100 godina a sve
ostalo je stvar ukusa i niko od nas nije relevantan reci e to je dobro a ovo nije.

Naravno i muzika je posvjecena statusu osobe u drustvu.
Sve ovo sto danasnja omladina slusa je je jedan bunt,pokret nezadovoljstva kojeg je uvijek bilo i bice ga.
Operu i klasicnu muziku slusa i posjecuje koncerte klasicne muzike samo elita,akademski stalez tj.
ljudi koji mogu sebi priustiti ulaznicu koja kosta od 500 evra pa na vise,ukljucujuci lozu i to
je jedan zatvoreni krug mocnika koji znaju sta valja i to sebi naravno mogu i priustiti.
Ove jeftine stvari koje i ja slusam su samo ogledalo mojih mogucnosti i sjecanje na mladost i
lude dane kada se opijalo,pusila trava i karalo do iznemoglosti slusajuci Hendriksa... cuga
Kako drugacije objasniti onu legendarnu parolu:sex,droga i Roken Rol...

Kao sto rece Bora Corba u jednoj svojoj pjesmi:

To je bilo neko lepse
i srecnije vreme,
ljubili smo se u parku
drhteci od treme.
Svirao je Dejvid Bovi
i Pauci s Marsa,
tad smo bili kao novi
a sada smo farsa.
Svirao je Dzimi Hendriks
kamenje i bube,
tad smo bili violine
a sada smo trube.
Glavni dasa tad je bio
cupavi Jan Gilan,
protiv rata bunili se
Donovan i Dilan.
cuga gica sex
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Icon_minitimečet pro 23, 2010 2:16 pm

Ali Fantom, ja ne pricam o Gaginoj glazbi nego scenskom izricaju. Nije ti to isto. Osim toga, kao sto Skulp kaze, ne znam bas da li ce Gaga biti u istoj skupini za 20 godina kao izvodjaci koje ti navodis.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Icon_minitimečet pro 23, 2010 2:34 pm

Alpha,bitno je da glazbenik bude unikatan a to Gaga jeste.
Taj unikat ce ostati upisan u glazbenu istoriju i trajat ce...

Recimo,sta danas reci za Dzastina Bibera,balavac,smjesan djecak itd...bla,bla...
A sta mozemo reci za Dzastina Bibera za 40-50 godina,ko ce on i sta biti na glazbenoj sceni mozemo samo da nagadjamo. confused

A sto se tice Gaginog scenskog izricaja,hm,mogu da usporedim samo Dzimija Hendriksa, kao legendu
koja je na scenu dolazila drogirana sa dzointom u ustima,pijan itd...na cije su prve taktove
tinejdjeri padali u euforiju i nesvjest,naravno pod uticajem istih ili slicnih supstanci kao i njihov izvodjac.
Ja njegovu glazbu danas slusam kao ozbiljan covjek koji naravno nije napusen ili ne daj
Boze drogiran i divim se toj glazbi ali Hendriksa kao osobu za primjer nebih nikome preporucio pa
ni najgorem neprijatelju...

Tako da scenski izricaj mozemo okaciti macku o rep,jer on nista i nikada nije znacio jer ja
kada recimo pustim Gagin hit u autu,slusam tekst i muziku a Gaga kao faca i njeno ponasanje na LIVE koncertu
me uopste ne zanima... nono
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Icon_minitimečet pro 23, 2010 2:37 pm

Ne znam koliko je dobra sto se tice tekstova, pjesam i td. i u to niti ne ulazim. Ja pricam o ovome:
Citat :
Tako da scenski izricaj mozemo okaciti macku o rep,jer on nista i nikada nije znacio jer ja kada recimo pustim Gagin hit u autu,slusam tekst i muziku a Gaga kao faca i njeno ponasanje na LIVE koncertu me uopste ne zanima... nono


E sad...jel ce se ona pokazati da je u istom rangu kao Hendrix je, po mom misljenju, malo preuranjeno za reci...ako tebi jeste super za tebe kava

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Icon_minitimečet pro 23, 2010 2:54 pm

Alpha sad ja red da i ja tebi podvucem,radi se o scenskom nastupu...!!!

Svaka generacija ima svog idola Alpha a moj idol je Hendriks za kojeg ovi,
kako kaze Balasevic,neki novi klinci nisu ni culi,tako da je ta tvoja konstatacija zaista suvisna... confused

Naravno tj. podrazumijava se da te i dalje cijenim i volim naravno... ljubi

PS. Reci mi Alpha,ko je tvoj glazbni idol,naravno,pomeni nekoga od legendi posto si pripadnica
generacije na kojoj nam ovi novi klinci mogu samo zavidjeti... ides
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Icon_minitimečet pro 23, 2010 2:57 pm

Fantom je napisao/la:
O kojoj kvalitetnoj muzici Skulp govoris...? confused
O glazbi koja nije "isklepana" na brzinu sa elementima koji već isprobano prolaze
u ostalim pjesmama, nego govorim o glazbi koja je napravljena s "dušom" a ne s
kreditnom karticom.

Fantom je napisao/la:
Kvalitetna i jedina prava muzika o kojoj se svi slazu je klasika koju su stvarali
Mocart,Betoven,Sopen itd.. ljudi genijalci koji se radjaju jednom u 100 godina a sve
ostalo je stvar ukusa i niko od nas nije relevantan reci e to je dobro a ovo nije.
Kao što sam rekao, žanr nije bitan. Ako se za 100 godina rodi još jedan glazbeni
genijalac, sumnjam da će uzeti violinu u ruke i njome oboriti svijet s nogu.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Icon_minitimečet pro 23, 2010 3:06 pm

Kao sto i sam sumnjas i ja sumnjam Skulp ali to nece poremetiti trend elite sa istancanim ukusom koja
ce i dalje slusati i cijeniti prave i neprolazne vrijednosti... ides
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Icon_minitimečet pro 23, 2010 3:09 pm

@Fantom...davno sam napisala misljenje oko "nekih novih klinaca", scenskih nastupa i idola pa se ne bih htjela ponavljat. Ako hoces prolistaj temu od pocetka pa najdi. Nevazno.
Ocito ti nije jasno da ja niti ne pricam o "nekim novim klincima" i nastupima koji oni prvi put vide. Pricam o onome sto JA vidim IZA tog nastupa. Takodjer ne pricam ni o kvaliteti glazbe pa se vise okani toga.
Osobno nemam idole niti sam ih ikad imala, barem ne sto se tice glazbe vise-manje popularnog tipa. Imam ljude koje cijenim (kao sto je spomenuti Blasevic), postujem i tome slicno.

Bas lijepo sto me cijenis i volis, a bilo bi super i da pokontas sto zapravo govorim jer, koliko mi se cini, ti zapravo govoris vrlo slicno Skulpu i meni ali si malo zbunjen u definiranju.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Icon_minitimečet pro 23, 2010 3:58 pm

Ja se pitam koliko današnjih kvazizvijezda i trenutnih pjevača ima zaista reputaciju i hitove koji traju i pamte se desetljećima i generacijama? scratch
Prvo, Gagina glazba (od kojih sam čula par stvari, koje mi baš i nisu sjele), kao niti glazba 90% današnjih izvođača, nikad neće (i nije) izazvala niti približnu popularnost i masovnu pomamu kao što je to svojedobno bilo primjerice sa Beatlesima i nekim drugim legendarnim glazbenicima, prije puno godina. miga

Dakle, došla su drukčija vremena, hitovi koji zamiru za tjedan-dva i više se niti ne pamte.
Sam glazbeni izričaj u današnje vrijeme, po mom mišljenju je veoma pao gledajući sa aspekta neke kvalitete. Tu se ne osvrćem samo na Gagu, nego i na hrpu ostalih današnjih muzičara (od Rihanne, Shakire, nadalje...) koji imaju određeni krug obožavatelja, međutim nisu niti približno toliko popularni niti općepoznati, a njihove pjesme sasvim sigurno se neće pamtiti generacijama.
Smatram da danas imamo hiperprodukciju glazbenih izvođača, koji se gube u prosječnosti koja ostavlja instant-trag, a mnogi željni malo medijske pozornosti, neopravdano se kite titualama uspješnih muzičara. To je vidljivo i na našoj sceni, ali i vani.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Icon_minitimečet pro 23, 2010 5:13 pm

Alpha je napisao/la:
E, da...@Legi...nista ti mene nisi isprovocirao. Samo si kazao nesto o sebi. Ali kao sto rekoh...za jedno 20 godina ces mozda biti u stanju vidjeti dalje od ovog sto sada vidis kava
Naslov ove teme je "Lady gaga još kontroverznija", a ja sam ovo "provocirao" stavio pod navodnike (pazi, još stavim pod navodnike) upravo zbog tog naslova kava
U biti, budući da znam koliko voliš shopping i gužve, pokušao sam ti prenijeti značenje Gaginog cilja budući da nemaš smisla za razumijevanje performans arta. Nemoj samo zaključiti da sam mislio kako ti ne kužiš što je ona htjela kazati, nego da vidiš kako se drugačije na istu stvar može gledati. Naime, biga i Fantom također ne vole Gagu kao osobu, ali razumiju njezin način izražavanja. Zbog toga žena nije glupa. Zbog toga je Gaga i zbog toga se njena poruka čuje u svijetu. Što ću misliti za 20 godina nemamo pojma. No taj stav o gledanju dalje od onoga što sada vidim pokazuje nepoštovanje prema tom mojem dijelu ličnosti. Još razumijem da tako misliš o meni, ali o Gei za koju znamo da ide na Likovnu akademiju, super, stvarno... Zato naša rasprava o Gagi ovdje prestaje.
Skulp i Alpha, ako smatrate da sam vas prozvao seljacima, super. To što nemate smisla za tu vrstu umjetnosti niti je kakva uvreda niti ništa. Jednostavno stvar ukusa. Zapravo sam Gei pokušao opravdati vaše mišljenje/nerazumijevanje time što niste zainteresirani dovoljno da biste pobliže shvatili "Gagin scenski izričaj". Uostalom, to niti ne očekujem od vas budući da vas interesira krajnje drugi svijet zabavne industrije od mene. I to je to. Ovdje raspravljamo. Tako da nema potrebe da se osjetite biti prozvani seljacima.

@Skulptura, a što da ti dajem linkove na kojima je očito da Gaga svira i pjeva sa srcem? To je očito. Dovoljno je da pogledaš samo jedan njen nastup. E, da, nemaš pojma koliko je "Like a Prayer" uspoređivan s Gaginom muzikom. rofl2 Sorry, ali baš si upikirao najviše moguću krivu pjesmu za osporavanje Gagine glazbe ;)

@Athena, odličan ti je ovaj izraz "hiperprodukcija" ides

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Icon_minitimečet pro 23, 2010 5:50 pm

Oala tebe...ja te stvarno nerazumin koji put. To "seljaci" nama zapravo oznacava nesto pozitivno u citavom kontekstu. Ja ne znam. Stvarno. Ti stalno mislis da tebe ko tebe netko napada i tome slicno, a uopce nije. :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Icon_minitimečet pro 23, 2010 5:53 pm

Jasno mi je da su tebi ti seljaci pozitivni budući da si ti seljak, a ja sam kao cool jer nisam seljak ko vi pa slušam Gagu. :P
I bez tih seljaka poanta mog posta je jasna. Diskriminirati moje mišljenje na temelju toga što je Gaga Madonna moje generacije je glupo. kava Misliti da je tvoj ukus i tvoje razumijevanje umjetnosti zbog tih razloga bolje od mojeg je također glupo.
Nego, vidi ti to kako ja to mogu sažeto reći zubi

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Icon_minitimečet pro 23, 2010 8:50 pm

Ne znam što je posebno sa Like a Prayer, bubnuo sam bez veze.
Razumijem ja tu njenu umjetnost ali ne razumijem nju. Takva glazba nije njena "ljubav",
to je izbilo preko noći. "Gaga ima hit! -Koja Gaga?"

Ovi njeni scenski nastupi, izljevi emocija, dirljivi govori itd... Naivan si ako misliš da su to njene
riječi i da ona to doista misli. Kad smo spomenuli Like a Prayer onda bi rekao da je Madonna
davnih dana ispucavala finte sa dirljivim govorima i sl. ali ne bez pokrića.
Ne znam za Gagu, ali znam da je Madonna pokrenula i sudjelovala u bezbroj humanitarnih akcija.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Icon_minitimečet pro 23, 2010 8:54 pm

Gaga jest Madonna tvoje generacije. Iduće generacije će imati opet neku svoju Gagu odnosno
Madonnu i sl. Legi, mislim da svi ovdje dobro shvaćamo njenu umjetnost, nekome je glupa a
nekome super. Probaj shvatiti ovo ali seljak si ako ti se ne svidi tj ako ne shvatiš.

;)

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Icon_minitimečet pro 23, 2010 8:56 pm

Skulptura, Gaga ti se bavi muzikom od 4 godine. Sve imaš lijepo dokumentirano na netu ;)

Ne govorim o izljevima emocija itd. Govorim o tome kako ona izgleda dok pjeva i pleše, najnormalnije, bez ikakvih dresova i skandala. To je virtuoznost i to je pravo uživanje u muzici. Ta energija ne može doći ni od kuda nego od srca.
Meni je smiješno kada se školovane glazbene zvijezde optužuje da se ne bave muzikom iz srca. Ako je netko cijeli svoj život posvetio tome valjda to voli. I točno se može vidjeti tko se školovao da bi bio glazbenik, a tko je postao zvijezdom u nekom talent showu.

EDIT: Da, Gaga to je, ali htjedoh reći da to nije razlog zašto bi se trebalo diskriminirati moje mišljenje :) Ali ajmo malo o Madonni. Zašto bi Madonna glumila sve te izljeve emocija? Naime, ona je došla do točke kada je bila "apsolutno popularna". Odakle ta potreba za humanitarnim radom? Samo i isključivo radi samopromocije?

Link koji si mi poslao sam nedavno poslušao jer si ga objavio na faceu. Trenutno mi ne rade zvučnici. Ali odličan je. ides Puštao sam si ga nekoliko puta cerek

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Icon_minitimečet pro 23, 2010 9:00 pm

Legi, ti mene uopće ne razumiješ. Moguće da je problem u meni jer ne znam objasniti ono što
mislim. Vidim da si čitao dosta o Gagi pa mi reci od kad se ona bavi ovakvom glazbom kakvu
sada radi?

Nisam znao da me slušaš na fejsu, i meni je odlična stvar (očito) i dosta često ju poslušam :P

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Icon_minitimečet pro 23, 2010 9:09 pm

Ne slušam baš sve što postaš, ali tvoje pjesme koje mi se nasumično objave uvijek poslušam i sviđaju mi se. U biti, uvijek ih zaboravim lajkati scratch Ja slušam gotovo sve žanrove osim cajki. Mogu razumjeti čak i heavy metal iako me ne ispunjava jer nemam potrebu za agresivnim ispoljavanjem bilokakvih emocija, pogotovo ne kroz glazbu.

Nisam baš previše gledao kronologiju Gaginih pjesama cerek ali sam se začudio vidjevši jednom video na Youtubeu iz početka 2008. godine kada pjeva Paparazzi misli
Uglavnom, Gaga ima najraznolikije moguće pjesme. Od glam-popa do rock balada. Osobno više volim one njene nepopularne pjesme, a popularne odlično sjedaju kada smo vani.

Evo, poslušaj ovo. To je ona Gaga koju ja volim face Dođi do instrumentalnog dijela. Fenomenalno. Instrumentalno, kompozicijski i ritmičko savršeno dotjerana pjesma. Napisala ju je isključivo ona.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Icon_minitimepet pro 24, 2010 11:23 am

@Legi... doh ...vec ozbiljno dovodim u pitanje tvoje mentalne mogucnosti :headbang: Ajmo ponovno. Ti si napisao post. U postu si pisao kako je doticna izvodjacica na sceni zubima otkinula glavu plisanom djedu mrazu (ili tako nesto). Ja sam napisala post u kojem kazem da je jadna glupa. Citavo vrijeme ponavljam isto. I tebi i Fantomu i ne znam tko je jos sudjelovao u raspravi. A onda ti iz toga izvuces da ja diskriminiram TVOJE misljenje :headbang: :bacasesazgrade: :uletusazgradepropucavasevatrenimoruzjemuglavu:

Nitko ovdje ali bas nitko se nije obracao tebi niti diskriminirao tebe niti nesto lose rekao tebi i prestani umisljat da je ovo Legiocentricni sustav. Nije.

Sto je najgore od svega nitko u ovoj raspravi nije cak nista lose rekao protiv pjesama, muzike, glazbe, glasovnih mogucnosti pa cak i neke kvalitete doticne izvodjacice. Svi se zapravo odnose s postovanjem prema navedenim elementima. Stvar je u zeni. U njoj kao osobi (zamisli ne tebi nego njoj) i njenim preseransima kojima kao salje poruku i misli kako je taj njen nacin slanja poruke cooooool i waaaaau i kako je ona zato coooool i waaaaaau doh

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Icon_minitimepet pro 24, 2010 3:55 pm

Vi biste se mogli zaposliti kao glumci i početi snimati komedije, i to akcijske. Legi bi nosio kostim kao na avataru, Legijev vjeran i najbolji prijatelj Skulp bi nosio ovu majicu i pravio se da je trijezan:

Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Funny%20Coma%20Puma%20Shirt%20Black%20Front

A Alpha bude redateljica i glumica, glavni protivnik supervjeverice Legića u filmu.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Icon_minitimepet pro 24, 2010 4:08 pm

A ja samo hodam okolo s majicom?
Ne, ne... Ajde da je neka Majica u pitanju, onda već da :P

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Icon_minitimepet pro 24, 2010 4:09 pm

Pa ti si Skulptura, ne bi čak trebao niti hodati raspa
[Vrh] Go down
Sponsored content





Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Lady Gaga još kontroverznija
[Vrh] 
Stranica 4 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Lady Di & Majka Tereza

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Vijesti i zanimljivosti-
Forum(o)Bir: