Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Goruci NLO iznad Berlina?

Go down 
+2
Legionar
Alpha
6 posters
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Goruci NLO iznad Berlina?  Empty
PostajNaslov: Goruci NLO iznad Berlina?    Goruci NLO iznad Berlina?  Icon_minitimepon vel 14, 2011 5:16 pm



Krajem prošlog tjedna pojavila se snimka intrigantne pojave na nebu iznad Berlina. Na snimci je uhvaćeno nešto što nalikuje na goruću kuglu koja pada prema tlu i ostavlja vatreni traga za sobom.
Niti snimatelj nije siguran što je točno zabilježio kamerom, ali prizor je svakako neobičan. Bilo da se radilo o meteoru, svjetlosnoj iluziji ili o srušenoj izvanzemaljskoj letjelici, što neki sugeriraju, ova je snimka zagolicala maštu mnogih.

Ima i onih koji tvrde da nije riječ o meteoru ili oborenoj letjelici jer nema krhotina koje otpadaju s objekta dok 'pada' prema tlu, pa je njihov zaključak da se radi o sasvim funkcionalnoj, bilo ljudskoj, bilo izvanzemaljskoj, letjelici.

Kao i u slučaju slične pojave koja je nedavno zabilježena u Americi, nagađa se da se radi o testiranju oružja, a skeptici tvrde da se radi o običnom tragu zrakoplova obasjanog zalazećim suncem.

Mi vam prenosimo snimku na temelju koje možete sami pogađati o čemu se zapravo radi. izvor



Sto mislite...jel je?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Goruci NLO iznad Berlina?  Empty
PostajNaslov: Re: Goruci NLO iznad Berlina?    Goruci NLO iznad Berlina?  Icon_minitimepon vel 14, 2011 6:37 pm

Izgleda kao sumrak, ali zbunjuje me što su oblaci niže sasvim drugačije roze boje od ove narančaste misli

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
MisteryManiac
Dinosaur
MisteryManiac


Male
Capricorn Pig
Broj postova : 381
Age : 28
Location : Nibiru
Registration date : 05.10.2009

Goruci NLO iznad Berlina?  Empty
PostajNaslov: Re: Goruci NLO iznad Berlina?    Goruci NLO iznad Berlina?  Icon_minitimepon vel 14, 2011 6:56 pm

sumnjam da je avio jer onda bi trag na pocetku bio savim spojen i ravnomjeran da je, plus ovako moze letit samo vojni, a vojni avioni vecinom imaju samo jedan motor koji naravno ostavlja jedan trag a ovdje ostaju 3 traga, plus da bi ovako sporo spusto se on bude na rubu stalla a onda motor ne ostavlja nikakav trag jer jedva da i radi
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Goruci NLO iznad Berlina?  Empty
PostajNaslov: Re: Goruci NLO iznad Berlina?    Goruci NLO iznad Berlina?  Icon_minitimeuto vel 15, 2011 1:54 am

Da je avion vec bi se znalo da se srusio i brojali bi se mrtvi (nekako se ne cini da bi moglo biti zivih).

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Goruci NLO iznad Berlina?  Empty
PostajNaslov: Re: Goruci NLO iznad Berlina?    Goruci NLO iznad Berlina?  Icon_minitimeuto vel 15, 2011 9:07 pm

To, šta god da je, ne pada nego leti.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Goruci NLO iznad Berlina?  Empty
PostajNaslov: Re: Goruci NLO iznad Berlina?    Goruci NLO iznad Berlina?  Icon_minitimeuto vel 15, 2011 11:11 pm

Da, leti prema tlu. To se inace zove pad lol

Zezam malo. Kak ti vidis iz ovog da leti? Meni se cini da pada u plamenu.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Goruci NLO iznad Berlina?  Empty
PostajNaslov: Re: Goruci NLO iznad Berlina?    Goruci NLO iznad Berlina?  Icon_minitimesri vel 16, 2011 12:27 am

Vidi se da ne pada nego leti po tome što se trag savija. Skreće.

U biti bih odmah rekao da je avion, ali zbunjuje me što je boja oblaka drugačija od boje traga. Ali pretpostavljam da je avion.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Goruci NLO iznad Berlina?  Empty
PostajNaslov: Re: Goruci NLO iznad Berlina?    Goruci NLO iznad Berlina?  Icon_minitimesri vel 16, 2011 6:51 pm

Alpha je napisao/la:
Da, leti prema tlu. To se inace zove pad lol

Zezam malo. Kak ti vidis iz ovog da leti? Meni se cini da pada u plamenu.

Nekako mu je jako spor pad, nikako da padne, al na kraju se baš vidi i kako skreće
[Vrh] Go down
MisteryManiac
Dinosaur
MisteryManiac


Male
Capricorn Pig
Broj postova : 381
Age : 28
Location : Nibiru
Registration date : 05.10.2009

Goruci NLO iznad Berlina?  Empty
PostajNaslov: Re: Goruci NLO iznad Berlina?    Goruci NLO iznad Berlina?  Icon_minitimesri vel 16, 2011 10:28 pm

vec sam reko ima nepravilnosti u tragu pa mi bas ne izgleda ko avion
[Vrh] Go down
Melkior
PraGlodavac



Male
Capricorn Monkey
Broj postova : 685
Age : 43
Registration date : 24.12.2010

Goruci NLO iznad Berlina?  Empty
PostajNaslov: Re: Goruci NLO iznad Berlina?    Goruci NLO iznad Berlina?  Icon_minitimečet vel 17, 2011 8:50 pm

Ovo je stvarno čudno...

Ne vjerujem da se radi o avionu, prečudno se giba kroz zrak, ne izgleda mi kao da pada jer je presporo. Izgleda kao da ne sagorijeva već kao da posipa nešto iza sebe, ne može se očitati jasna forma objekta koji se kreće već izgleda kao nekakvo elipsoidno tijelo, da je avion, jasno bi se očitala nekakva struktura koja doliči suvremenoj aerodinamici i aerodinamičkom dizajnu. Najčudnije mi je to sporo izgaranje i vijugavi pravac kretanja, teško odrediti radi li se o kontroliranom spuštanju, padanju ili normalnom pravocrntom letu jer je objekt predaleko.

Mene najviše čudi kod ovakvih "očitih" stvari, zašto ne iscuri više snimaka takvih pojava, mislim, samo da si bacio pogled na nebo vidio bi ogromnu uzarenu kuglu.

Kad sam imao 11 godina, na moru sam svjedočio skoro istoj pojavi, iznad Pelješca prema BiH je preko neba prosijevnuo plamteći objekt, moja reakcija je bila: Tata vidi, pada zapaljeni auto. Samo što se točno sjećam brzine kretanja užarenog i padajućeg objekta, te kako to izgleda. Glavna razlika je što ostavlja linearan dimni trag, dok ovdje izgleda kao da se radi o mlaznim motorima.

Jedan od mogućih scenarija da je ovo avion je taj, da se svjetlo drugačije lomi na višim atmosferama, te da dolazi do pojave fatamorgane ili pojave koja se još zove miraž, te da to iskrivljuje percipiranje objekta. Parni trag sugerira da se radi o mlažnjaku, kretanje i oblik tijela sugerira protiv, ali pošto je vrlo udaljen objekt, teško je biti siguran, no opet ovaj snimak nas po meni približava dovoljno da zaključimo da se ne radi o FUNKCIONALNOM avionu, već prije o avionu koji se zapalio i pada...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Goruci NLO iznad Berlina?  Empty
PostajNaslov: Re: Goruci NLO iznad Berlina?    Goruci NLO iznad Berlina?  Icon_minitimečet vel 17, 2011 9:16 pm

Pogedala sam video do kraja (za razliku od prvog puta zubi ) stvarno skrece. Medjutim ne znam da je to nuzno znak da u "avionu" ima pilota. Istina da se jako sporo krece za nesto sto bi padalo. Medjutim ima cudan oblik i ne lici na oblik aviona pa da bih kazala da je avion.

Da li je moguce da neka letjelica gori i pada, a da je jos donekle u funkciji i da, dok se to desava, pilot pokusava napraviti sto se moze da se sto bolje prizemlji?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Goruci NLO iznad Berlina?  Empty
PostajNaslov: Re: Goruci NLO iznad Berlina?    Goruci NLO iznad Berlina?  Icon_minitimepet vel 18, 2011 9:16 pm

Alpha je napisao/la:
Da li je moguce da neka letjelica gori i pada, a da je jos donekle u funkciji i da, dok se to desava, pilot pokusava napraviti sto se moze da se sto bolje prizemlji?

Pa moguće je, a meni je palo napamet da se možda radi o 3 letjelice ali nekako su pre blizu
[Vrh] Go down
Melkior
PraGlodavac



Male
Capricorn Monkey
Broj postova : 685
Age : 43
Registration date : 24.12.2010

Goruci NLO iznad Berlina?  Empty
PostajNaslov: Re: Goruci NLO iznad Berlina?    Goruci NLO iznad Berlina?  Icon_minitimepet vel 18, 2011 10:05 pm

Mene najviše čudi razdvajajući trag, ako je više letjelica, onda je više tragova, ovako mogu biti samo dvije, ali prepravilan je trag... Skroz je čudno ovo... :)
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

Goruci NLO iznad Berlina?  Empty
PostajNaslov: Re: Goruci NLO iznad Berlina?    Goruci NLO iznad Berlina?  Icon_minitimesri sij 25, 2012 3:26 pm

izgleda da gori, a pri kraju snimke skrece,bas me zanima sto se dalje dogadalo...ne znam zasto je snimatelj ugasio kameru jer je objekt jos bio u mogucnosti biti fokusiran,tada bismo imali bolji uvid u situaciju...@ confused
[Vrh] Go down
Sponsored content





Goruci NLO iznad Berlina?  Empty
PostajNaslov: Re: Goruci NLO iznad Berlina?    Goruci NLO iznad Berlina?  Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Goruci NLO iznad Berlina?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» NLO-i iznad Japana
» NLO iznad drave
» NLO iznad Glasgowa
» Vatreni objekt iznad Meksika
» Placebo i nocebo - um iznad medicine

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti :: NLO-
Forum(o)Bir: