Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Formula 1

Go down 
+8
Jedi Mind Tricks
2pac
Madonna
Korplikan
Floridain
Fear
biga
Chakotay
12 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

Formula 1  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 4 Icon_minitimepet pro 09, 2011 10:44 pm

ne razumijem se puno u formulu 1 ali ayrton senna je bio zakon bez obzira sto je michael schumacher kompletniji vozac...o bolidima i momcadima ne bih govorio jer se u to ne kuzim...@ lol!
[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 32
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Formula 1  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 4 Icon_minitimečet pro 15, 2011 9:44 pm

Nebi rekao da je scumacher kompletniji vozac. Uspio je napisati povijest u F1 ali isto tako znamo da su mu u tome pripomogle timske odredbe, suska se ilegalni bolidi, a i bernie mu je bio naklonjen. Isto kao sto je danas naklonjen red bullu. Gadi mi se takva F1 gdje se stvaraju umjetni sampioni. Vidjet cemo vec sljedece sezone kada red bull slozi bolid bez ispusnog difuzora, mozda se nesto promijeni. Da barem :)
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Formula 1  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 4 Icon_minitimesub oľu 17, 2012 6:36 pm

iii počela je nova sezona..

na testiranjima do sada su najjači bili suzdržani, dok je prošlogodišnja sredina(mercedes, lotus(renault)) bili podobri, da bi se na prvim kvalifikacijama pokazalo gdje tko stoji. (makar za sada). tako na prva dva mjesta na sutrašnjem startu imamo McLaren predvođen Hamiltonom. iza njega Button, a na trećem mjestu starta Romain Grosjean koji vozi za Lotus. Lotus počeo kao i prošle godine... vidit ćemo da li će i pasti u formi kao prošle godine...

Red Bull 5. i 6. , dok je Ferrarri podbacio totalno...

4. starta djedica Šumi... može li on do postolja nakon mnogo vremena?? e za to se treba sutra probuditi prije 7 sati, uključiti regionalni program koji prenosi F1 i navijati...

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Formula 1  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 4 Icon_minitimesub oľu 17, 2012 8:21 pm

Ah ironije. Nikad nisam volio Raikonena, a Alonsa jesam. Pošto navijam za lotus, sad moram i Kimija zavoliti rofl2

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Formula 1  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 4 Icon_minitimened oľu 18, 2012 1:15 am

ma, Kimmi, stara pjandura... ni meni nije bio nikad omiljen...

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Formula 1  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 4 Icon_minitimened oľu 18, 2012 9:23 pm

Super otvaranje sezone, jako zanimljiva utrka. Čini se da je McLaren malo u prednosti, Red Bull i dalje dobar, Ferrari kao i prošle godine loš, s time da Alonso može izvući 120% i koji puta iznenaditi. Mercedes brz, brži nego lani, Schumi u punoj formi, možda vidimo i njihovu prvu pobjedu, a za Michaela se nadam barem par postolja, ako ne i više.

Kimi jako dobar start, vidi se da još uvijek nije onaj pravi Kimi, ali i ovakav je jako dobar vozač i trkač. Možemo očekivati i puno više od njega.

Button me jako ugodno iznenadio, super je odvozio, strašno brz i siguran. Čak ga i uvijek brzi Hamilton u istom bolidu nije mogao pratiti.

Jedva čekam sljedeću utrku

Formula 1  - Page 4 431544_371113822923433_202739556427528_1154074_426535231_n

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Formula 1  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 4 Icon_minitimeuto svi 15, 2012 3:30 pm

koja mješanija od sezone.
5 utrka, 5 različitih pobjednika iz 5 različitih momčadi.

polako se pojavljuju špekulacije kako je sve namješteno preko novih Pirellijevih guma. naime, nema momčadi koja je u potpunosti shvatila potrošnju tih guma.
tako dobijemo da se prve nekolike utrke Mercedes nalazio u samom vrhu, a sad zbog degradacije guma ih nema skoro nigdje.
da Alonso prošlu utrku ima 3 kruga mlađe gume, a "odu" mu prije nego Maldonadu koji je čak i odnio pobjedu(!), a vozili su istim tempom bez većih grešaka...

iz sve te zbrke, trenutni poredak je Vettel sa 61 bodom, 1 pobjedom i Alonso sa isto tako 61 bodom i 1 pobjedom u kalkašini od Ferrarija koji po brzini čak ne spada među prve tri momčadi. po brzini po mom mišljenju prve tri momčadi su: McLaren, Lotus i Mercedes.
samo je stvar što gume ne dozvoljavaju uvjek najbržem da pobjedi, kao ni greške McLarenovih mehaničara i osoblja koji su im do sada uzeli jako mnogo bodova...

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Formula 1  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 4 Icon_minitimeuto svi 15, 2012 6:10 pm

Meni je super sezona, ima jako puno preticanja, zanimljivosti na stazi, ne zna se tko je u prednosti. Sama snaga i brzi bolida ništa ne znači, jer agresivan stil može odnijeti puno vremena na kraju stinta. Mislim da se može vidjeti tko je dobar vozač i tko dobro osjeća bolid i stazu. Kimi kao jedan od najtalentiranijih vozača se jako brzo naviknuo iako ga nije bilo dvije godine. Još nas čeka puno uzbudljivosti ove sezone.

Meni je jako drago što je Williams pobijedio nakon osam godina. Zadnju pobijedu im je donio Montoya 2004. u Brazilu kad se utrkivao sa Kimijem do samog kraja.

Sad slijedi Monaco, uuu možda će i tamo biti koje preticanje :))

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Formula 1  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 4 Icon_minitimesri svi 16, 2012 1:52 am

To! Evo mene na pravome mjestu. Baš sam ja mislio na ovome forumu otvoriti temu o F1,al evo pronašao je.

Jeste vidjeli koja drama je bila u Španjolskoj, nešto predivno, a kolko je bilo samo preticanja. Inače meni je jako drago što su Kimija stavili u Lotus, bolid je trenutno najbrži a Kimi ima jako velik osječaj za brzinu što je još prije Blažičko rekao u jednom razgovoru. Po meni Raikkonen je najiskusniji vozač ovih godina samo što se nije istaknuo jer nije pouzdan vozač. Nekad zna preforsirati bolid. Btw jeli ste vidjeli što se dogodilo sa boksom od Williamsa nakon utrke?
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Formula 1  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 4 Icon_minitimesri svi 16, 2012 9:49 am

E baš sam se pitao kad će nam se "Kimi" pojaviti na ovom topicu :)

I meni je drago što je Kimi u Lotusu iako je on pregovarao i sa Wiliamsom i čak je u jednom trenutku to bila sigurna stvar, sad se pokazuje da ni to ne bi bio loš potez.

Požar u boxu Williamsa nakon utrke, mislim da im je eksplodirao spremnik sa gorivom.

Baš me zanima gdje će biti DRS zona u Monacu, da li samo na ciljnoj ravnini ili i još negdje, da barem budu dvije pa da imamo još više preticanja i u Monacu.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Formula 1  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 4 Icon_minitimesri svi 16, 2012 12:20 pm

čini mi se da je prošle godine bilo problema sa izlazom iz tunela(jedino tu utrku nisam gledao, mislim da je tu bio DRS). nadam se dobroj utrci, i da će Šumi bar jednu utrku proći da se s nekim ne zakači...

a s obzirom da će startati 5 mjesta dalje zbog toga što je Sennu nazvaoi idiotom, mogao bi nekoga skršiti na samom startu...

Kimmi je jako dobar vozač. nekolike godine ga nije bilo i sad se vrati sa 2 postolja u 5 utrka...

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Formula 1  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 4 Icon_minitimečet svi 17, 2012 12:51 am

Ali stvarno svaka čast Pastoru Maldonadu. Čovjek je došao do pobjedničkog postolja sa bolidom koji je već "zastario", a na testiranjima u Mugellu nisu baš pokazali dobra vremena. Stvarno čudno, vjerojatno su mjenjali dosta stvari na bolidu.
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Formula 1  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 4 Icon_minitimepet lip 01, 2012 5:42 pm





Pogledajte ovaj video, siguran sam da će vam biti zanimljiv!!!

Usput tko je gledao VN Monaka? Još jedan pobjednik u nizu stvarno čudo, to se još nije dogodilo od davne 1983.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Formula 1  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 4 Icon_minitimesub lip 02, 2012 11:42 am

Monako... procesija kao i svake skoro godine... nakon odličnih 5 utrka, Monako je razočarao... posebno zadnjih nekoliko krugova kad su se vozači pomirili(njih prvih 6) sa mjestima i nisu ni pomislili da pokušaju prestići.. to definitivno nije F1, to nije utrkivanje...

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Formula 1  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 4 Icon_minitimened lip 03, 2012 7:16 pm

Ah... Monako je takva staza nema tu baš preticanja, osobno meni je bila zanimljiva utrka.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Formula 1  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 4 Icon_minitimesri lip 06, 2012 9:45 pm

Ne mogu a da ne stavim vijest o Robertu Kubici.

Robert Kubica nastavlja trnovit put do povratka u Formulu 1, jučer je podvrgnut još jednoj operaciji.

Kako kažu izvještaji agencije ANSA, dvadesetsedmogodišnji Poljak obavio je nekoliko testiranja u simulatoru F1 bolida i na temelju tih testova dr. Ruggero Testoni izveo je koštano-zglobnu operaciju.

“Sada može normalno upravljati volanom. Prije nije mogao okrenuti dlan desne ruke prema dolje pa bi svaki lijevi zavoj morao proći s desnom rukom podignutom od volana. Operaciji je prethodila serija testiranja u simulatoru bolida Formule 1,” izjavio je dr. Testoni.

Kubica, s prebivalištem u Toskani, će se sada često vraćati u Veronu na fizikalnu terapiju.

Izvor



_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Formula 1  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 4 Icon_minitimečet lip 07, 2012 10:40 am

E da, i ja bi volio da se Poljak vrati i da bude onaj stari, možda i bude jednog dana.

Što se Monaca tiče, eh Monaco ko Monaco vidiš jednu utrku vidio si sve :)))) Dosadna, puna jet setera i ostalih gluposti. No ovaj vikend nam slijedi Canada, to je već prava trkača staza, na kojoj se može preticati, pa se očekuje puno više uzbuđenja i utrkivanja.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Formula 1  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 4 Icon_minitimesub srp 14, 2012 8:56 pm





Zanimljiva animacija od McLaren-a...
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Formula 1  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 4 Icon_minitimened srp 15, 2012 1:53 pm

a i nije tako loš crtić...
evo još jedan klipić od 9 minuta... hehe


_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Formula 1  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 4 Icon_minitimesri stu 07, 2012 6:23 pm






Nemam riječi, nego: Kimi = Kralj!!!

Kimi je gospodin, dok drugima javljaju preko team radio o statistikama, Kimi to sam rješava...
Usput, ljubitelji F1 sporta, dali je tko gledao utrku?? Naši su ocjenili utrku ocjenom 10...
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Formula 1  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 4 Icon_minitimečet oľu 07, 2013 10:38 pm

Da li ste čuli novu vjest, sada će moći svi Hrvati opet pratiti F1 ove sezone, što je naravno i veća gledanost! A ovaj crnjo, hehe, izgleda da je pogodio opet dobar bolid...
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Formula 1  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 4 Icon_minitimepet oľu 08, 2013 3:58 pm

da, sportska tv će prenositi... a za Hamiltona ćemo još viditi... uspijevao je i u boljem bolidu uprskati sezone...

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Formula 1  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 4 Icon_minitimepon oľu 11, 2013 9:05 pm

Super hvala Bogu da ćemo i ove godine imati prilike gledati F1. Čini se da će ova sezona biti podjednako uzbudljiva kao i prošle godine :) Jedva čekam nedjelju i VN Australije :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Formula 1  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 4 Icon_minitimepon pro 30, 2013 3:15 pm

http://www.index.hr/sport/clanak/schumacher-kriticno-nakon-operacije-doktori-potvrdili-uklonili-smo-ugrusak-iz-mozga-ali-i-dalje-se-bori-za-zivot-/718888.aspx

Teška vijest za njegovu obitelj i fanove. Udarac koji je zadobio na skijanju bio je jako težak, stvarno velika nesreća da udari glavom baš u kamen. Stvarno mi je žao Schumija, liječnici su rekli da je u kritičnom stanju.

Drž se legendo!
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Formula 1  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 4 Icon_minitimepon pro 30, 2013 3:27 pm

Vjerujem da ce se izvuci, ali takva nesreca ce sigurno ostaviti posljedice.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Formula 1  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Formula 1
[Vrh] 
Stranica 4 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Sport-
Forum(o)Bir: