Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Formula 1

Go down 
+8
Jedi Mind Tricks
2pac
Madonna
Korplikan
Floridain
Fear
biga
Chakotay
12 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Formula 1  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 5 Icon_minitimesri lip 06, 2012 9:45 pm

Ne mogu a da ne stavim vijest o Robertu Kubici.

Robert Kubica nastavlja trnovit put do povratka u Formulu 1, jučer je podvrgnut još jednoj operaciji.

Kako kažu izvještaji agencije ANSA, dvadesetsedmogodišnji Poljak obavio je nekoliko testiranja u simulatoru F1 bolida i na temelju tih testova dr. Ruggero Testoni izveo je koštano-zglobnu operaciju.

“Sada može normalno upravljati volanom. Prije nije mogao okrenuti dlan desne ruke prema dolje pa bi svaki lijevi zavoj morao proći s desnom rukom podignutom od volana. Operaciji je prethodila serija testiranja u simulatoru bolida Formule 1,” izjavio je dr. Testoni.

Kubica, s prebivalištem u Toskani, će se sada često vraćati u Veronu na fizikalnu terapiju.

Izvor



_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Formula 1  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 5 Icon_minitimečet lip 07, 2012 10:40 am

E da, i ja bi volio da se Poljak vrati i da bude onaj stari, možda i bude jednog dana.

Što se Monaca tiče, eh Monaco ko Monaco vidiš jednu utrku vidio si sve :)))) Dosadna, puna jet setera i ostalih gluposti. No ovaj vikend nam slijedi Canada, to je već prava trkača staza, na kojoj se može preticati, pa se očekuje puno više uzbuđenja i utrkivanja.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Formula 1  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 5 Icon_minitimesub srp 14, 2012 8:56 pm





Zanimljiva animacija od McLaren-a...
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Formula 1  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 5 Icon_minitimened srp 15, 2012 1:53 pm

a i nije tako loš crtić...
evo još jedan klipić od 9 minuta... hehe


_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Formula 1  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 5 Icon_minitimesri stu 07, 2012 6:23 pm






Nemam riječi, nego: Kimi = Kralj!!!

Kimi je gospodin, dok drugima javljaju preko team radio o statistikama, Kimi to sam rješava...
Usput, ljubitelji F1 sporta, dali je tko gledao utrku?? Naši su ocjenili utrku ocjenom 10...
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Formula 1  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 5 Icon_minitimečet oľu 07, 2013 10:38 pm

Da li ste čuli novu vjest, sada će moći svi Hrvati opet pratiti F1 ove sezone, što je naravno i veća gledanost! A ovaj crnjo, hehe, izgleda da je pogodio opet dobar bolid...
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Formula 1  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 5 Icon_minitimepet oľu 08, 2013 3:58 pm

da, sportska tv će prenositi... a za Hamiltona ćemo još viditi... uspijevao je i u boljem bolidu uprskati sezone...

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Formula 1  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 5 Icon_minitimepon oľu 11, 2013 9:05 pm

Super hvala Bogu da ćemo i ove godine imati prilike gledati F1. Čini se da će ova sezona biti podjednako uzbudljiva kao i prošle godine :) Jedva čekam nedjelju i VN Australije :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Formula 1  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 5 Icon_minitimepon pro 30, 2013 3:15 pm

http://www.index.hr/sport/clanak/schumacher-kriticno-nakon-operacije-doktori-potvrdili-uklonili-smo-ugrusak-iz-mozga-ali-i-dalje-se-bori-za-zivot-/718888.aspx

Teška vijest za njegovu obitelj i fanove. Udarac koji je zadobio na skijanju bio je jako težak, stvarno velika nesreća da udari glavom baš u kamen. Stvarno mi je žao Schumija, liječnici su rekli da je u kritičnom stanju.

Drž se legendo!
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Formula 1  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 5 Icon_minitimepon pro 30, 2013 3:27 pm

Vjerujem da ce se izvuci, ali takva nesreca ce sigurno ostaviti posljedice.
[Vrh] Go down
lera
Žaba
lera


Female
Cancer Pig
Broj postova : 227
Age : 52
Registration date : 26.09.2012

Formula 1  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 5 Icon_minitimepon pro 30, 2013 11:41 pm

Za takvog čovjeka bolje da ode nego da bude biljka ili invalid.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Formula 1  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 5 Icon_minitimeuto pro 31, 2013 10:11 am

Za umiranje uvijek ima vremena ;) Razumijem tvoj stav, ali kad se čovjek nađe u takvoj situaciji onda se drži za svaku slamku. Ja se nadam da će se oporaviti i da ćemo ga još vidjeti i čuti. Želim mu to.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Formula 1  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 5 Icon_minitimepet sij 03, 2014 12:24 am

Schumacher je uvijek težio velikoj brzini i obožavao je voziti. Zato je pomalo ironično da je ozbiljno nastradao na skijanju, daleko od velikih brzina i formule općenito. Očito su mu se neke kockice u životu poklopile. Želim mu što brži oporavak!


_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Formula 1  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 5 Icon_minitimepet sij 03, 2014 1:03 pm

Mislim da će se izvući, ali će oporavak trajati jako dugo. Sva sreća pa si on može priuštiti najbolju moguću njegu i skrb. Danas mu je 45 rođendan, želim mu puno zdravlja i brz oporavak :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Formula 1  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 5 Icon_minitimepet oľu 27, 2015 4:18 pm

[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Formula 1  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 5 Icon_minitimeuto oľu 31, 2015 11:50 am

Uh ima danas dosta velikih vozača, Hamilton, Vettel, Alonso, Kimi. Nisu oni ništa lošiji od Mansela :)

Uglavnom počela nam je nova sezona F1. Prva utrka u Australiji je bila malo dosadna, ali druga u Maleziji bila super :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Formula 1  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 5 Icon_minitimeuto oľu 31, 2015 12:04 pm

chakotay zdravo,da slažem se da ima ali oni neće imati agresivnost mansella ili luđačko nešto od piqeta, previše kalkuliraju,mansell je bio strašan vozač.njegov način vožnje nema tog vozača koji ga je mogao ili volio prestići,a kad bi ga vodio u retrovizoru još gore,bio je opasnost i za sebe vodi utrku onda izleti ,,,, da albert park je super staza samo je bila dosadn utrka,ova je bila nešto bolja . koje su ti najdraže staze u kalendaru'?
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Formula 1  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 5 Icon_minitimeuto oľu 31, 2015 12:22 pm

[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Formula 1  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 5 Icon_minitimeuto oľu 31, 2015 4:19 pm

Nisam gledao Mansela u utrkama puno puta, tj. malo sam ga gledao 1992. kad je postao svjetski prvak pa ne mogu puno komentirati njega, osim što pogledam neki video clipić kao ovaj koji si ti linkao. No nemoj zaboraviti da je u tim prilozima sve puno intenzivnije nego na utrkama. No nema veze, bilo je dobrih vozača u prošlosti a on je svakako jedan od njih.

Što se tiče staza, među najdražima mi je Suzuka i Spa su mi super, jako tečne i prave trkače staze. Od novih mi se ona u Rusiji sviđa, super mi je onaj zavoj u polukrugu odmah nakon startne ravnine. Tebi, koji su tebi najbolje staze?

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Formula 1  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 5 Icon_minitimeuto oľu 31, 2015 7:54 pm

najbolje montreal,spa,suzuka,monza,interlgos,austria, hockenheim su masakrirali,,, od novih samo jedino turska,sve su sterilne ,,, no nekoć u prošlosti stara spa je bila strašna kroz selo se vozilo .bila je preopasna 14 km dugA. 5
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Formula 1  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 5 Icon_minitimened tra 05, 2015 7:06 pm

Opa tek sada vidim da je i Spa bila puno duža i išla kroz sela i šumu :) Nešto kao stari Nunbergring, žao mi je što su i tu stazu izbacili i to je super staza. Više se F1 ne vozi u Njemačkoj, ne mogu vjerovati. Turska je također super staza, već sam zaboravio na nju, bilo je lijepih trka na njoj, ali je i nju Bernie izbacio.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Formula 1  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 5 Icon_minitimened tra 05, 2015 7:54 pm

ej chakotay, ma spa je sad skraćena isto se vozilo na njoj samo se išlo od les combesa prema tom selu, a izlazilo iz šume prije zavoja blanchimont, prosjek na starom spa 240 kmh.. stari nugbugring green hell pa ti vozi 20 km 100 zavoja u šumi, i još kad je kiša,na starom nurbugringu je poginulo 6 vozača ,na staroj spa 2 i to 1960 u istoj utrci,,, recimo reims je isto bio opasan ,austria je prije bila puno opasnija..... ma imolu je čak izbacio,vn njemačke neće bit ove godine šteta... :x htpp://www.speedhunters.com/2012/08/spa-francorchamps-temple-speed/http://uniquecarsandparts.com/osterreichring.htm
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Formula 1  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 5 Icon_minitimened tra 05, 2015 7:56 pm

[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Formula 1  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 5 Icon_minitimesri tra 08, 2015 10:11 pm

Da, vidim po fotkama kako velika je bila Spa, sad su ju osjetno skratili iako je i sada jedna od najdužih staza u kalendaru i mnogi vozači kažu da kad se vozi po Spa da se ima osjećaj kao da se putuje nekamo :)

Slijedi nam utrka u Kini, glavno pitanje je da li će se nastaviti dominacija Mercedesa ili će se Ferrari u potpunosti priključiti. Ja se nadam ovo drugo iako mi je Hamilton drag vozač i mislim da je jako dobar, ali mi je lijepo vidjeti prave utrke.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Formula 1  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 5 Icon_minitimečet tra 09, 2015 12:15 am

točno meni kina nijedraga staza,preširoka, malo publike,uvijek oblačno cry mrzim azijske staze.... pa to je ono što fali današnjoj f1 rivalstva,kao nekoć mansell i piqet,bolje gledat vettel ili hamilton,nego dominaciju.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Formula 1  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Formula 1
[Vrh] 
Stranica 4 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Sport-
Forum(o)Bir: