Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Da li ste ikada probali drogu?

Go down 
+30
Muzički Tobogan
Belphegor
primitive101
Kahali
Bella.Lilly
Jedi Mind Tricks
tinityrannical
2pac
Skulptura
Waris 68
Fantom
Chakotay
otroov
Einar
Korplikan
The Dark Princess♥
Alpha
MoW
Legionar
Gea
Icecrowned
Green
biga
Collector604
wanderer
Athena
julija81
floridana
Dantalion
Floridain
34 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Jeste li ikada probali hašiš, marihuanu, heroin i ostale teže droge.
Jesam.
Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Icon_vote_lcap53%Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Icon_vote_rcap
 53% [ 23 ]
Nisam nikada.
Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Icon_vote_lcap47%Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Icon_vote_rcap
 47% [ 20 ]
Ukupno glasova : 43
 

Autor/icaPoruka
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 15, 2011 10:38 pm

Nisam, nije me to nikad zanimalo. Ali ne zamjeram ljudima koji su to sve probali i dobili iskustvo. Samo ja ne bih to nikad napravio, jer mislim da mi nije potrebno.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 15, 2011 10:41 pm

Da, nije ti potrebno jer si ti i po prirodi high. Mozda si ko Obelix upao u nesto kad si bio mali pa ti vise ne treba zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 15, 2011 10:45 pm

Jesam, pao sam kotao u kojem se miješao C-vitamin sa serotoninom. Odonda sam antioksidativan i highhigh. :D

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
The Dark Princess♥
Stanica
The Dark Princess♥


Female
Leo Buffalo
Broj postova : 29
Age : 26
Location : Šabac,Serbia
Registration date : 30.03.2012

Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Icon_minitimepet oľu 30, 2012 4:06 pm

Ne,nikada.
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Icon_minitimepet oľu 30, 2012 4:24 pm

stigneš još rofl2


jesam, pušio sam konoplju ali nemam pojma koju vrstu, ako sam dobro izbrojo 4 puta. 2 dobra iskustva, 2 loša tako da to ne radim više.

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Icon_minitimeuto tra 03, 2012 8:30 pm

konoplju tamanim samo rekreativno, alkohol je druga pjesma...probao sam i nekih home-made stvari što te pucaju viisoookooooo, al te su za k=r$c.
[Vrh] Go down
otroov
Prašina



Female
Cancer Pig
Broj postova : 1
Age : 28
Registration date : 15.12.2013

Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Icon_minitimened pro 15, 2013 1:47 pm

Kad nemam šta da radim,sjedim i pušim travu.:D fo 
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Icon_minitimepon pro 16, 2013 12:57 am

Kako misliš nemaš što da radiš? Zar nemaš nikakav hobi ili neki sport koji voliš igrati?

Koliko vidim 15:14 je za one koji su probali neku drogu, drago mi je da skoro polovina nije. Ja sam isto među njima. Jednostavno mi to nikad nije bilo zanimljivo. Nekako mi je ideja da nešto probam moguća samo u situacijama kad nisam siguran da li nešto želim ili ne tj. kada se dvoumim napraviti nešto. Pa tada probam i ako mi se to svidi onda to nastavim raditi, a ako mi se ne svidi onda odustanem. A kod droga to nije slučaj, ne želim to konzumirati pa nemam razloga niti probati, čak da je i najbolje na svijetu, što za neke i jest jer inaće ne bi ni bili ovisni, ja to i dalje ne bi koristio.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Icon_minitimepon pro 16, 2013 1:14 am

Ne,nikad nisam nista slicno konzumirao... nono 

Droga je za slabice.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Icon_minitimepon pro 16, 2013 7:54 pm

Droga je za sve, ali slabići se navuku. Probao sam dosta toga, ali nisam nastavio, nisam niti imao namjeru nastaviti, ali baš sam htio probati da vidim što će biti. Jače droge poput heroina nisam nikad niti ne bih, trava je za relaksaciju, to koristim (dok pišem ovaj post) i ne vidim baš nešto posebno loše u tome pošto sam otprije pušač. Dapače, cigareta mi dosta dugo uopće ne treba nakon jointa :P

Da li sam ovisan? Hmm... to je dosta zahebano pitanje pošto ovisnost kao kod drugih droga nije prisutna, mislim da bi se bez problema moglo prestat ako se želi/mora. No ja ne želim, i sad će neki reći da je upravo to "ne želim prestati" simptom ovisnosti. Možda i je, ali ako se prestane nema nuspojava izuzev one da bi htjeli zapaliti, drugim riječima, simptomi fizičke ili jače psihičke ovisnosti nisu prisutni. Govorim iz iskustva jer jedno vrijeme nisam pušio i nije bilo nikakvih problema kojih nema inače.

No, ne bih travu niti svrstao u kategoriju sa drogama s obzirom na činjenicu da na legalnom tržištu postoje štetnije, opasnije i perverznije stvari od tamo neke trave, koju bih dozvolio za legalnu upotrebu u medicini a i rekreativno pošto ima puno blaži učinak na ponašanje nego alkohol ili neki lijekovi koji se zlorabe. Zanimljiva činjenica jest da otkad je prvi put zabilježeno konzumiranje trave pa do danas, nije zabilježen niti jedan slučaj smrti zbog predoziranja i općenito korištenja. Naravno, što se tiče zdravlja, pušenje trave je katastrofa jer na jointu nemamo nikakav konkretan filter pa je sav posao na plućima koja to zacijelo obožavaju. Ako netko želi osjetiti učinak marihuane a da pritom ne ugrožava svoje zdravlje i zdravlje ljudova oko sebe, onda je čaj od konoplje prava stvar za svu bio&bio ekipu koja se još uvijek nije odvažila za takav veliki korak za čovječanstvo, a htjeli bi biti još zdraviji i zaštićeniji od raznih mikro-napasti.

 gica 

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Waris 68
Višestanični organizam
Waris 68


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 59
Age : 56
Registration date : 04.07.2013

Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Icon_minitimepon pro 16, 2013 10:50 pm

Nikad i ne želim,osim ako se crna kava ne ubraja u drogu,a ispijanje kavice mi je prvi jutarnji ritual.

Slažem se sa Fantomom,droga je za slabiće ili one koji misle da su face ako nešto malo onako u prolazu "konzumiraju" pa se kao opuste i kakve sve gluposti ne lupaju,ali tko voli nek izvoli!

Dovoljno je što nas liječnici drogiraju raznoraznim antibioticima,analgeticima,antipireticima,antihistaminicima,antidepresivima(tko je tako labilan pa nasjedne), a da ne spominjem cjepiva protiv gripe-tko zna što isprobavaju na nama.

Ima li išta bolje od prirode?Sve nam je na dohvat ruke,samo treba svatko znati što mu treba.

Žao mi je ljudi koji su tako slabi i podlegnu zlu kakvo je droga! :( 
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Icon_minitimepon pro 16, 2013 10:58 pm

Waris 68 je napisao/la:
Nikad i ne želim,osim ako se crna kava ne ubraja u drogu,a ispijanje kavice mi je prvi jutarnji ritual.

Kofein poboljšava koncentraciju i pamćenje, popravlja raspoloženje, daje energiju...
Definitivno je droga čim ima takva svojstva. Kofein bi trebalo zabraniti i staviti u prodaju zamjenski farmaceutski preparat :P

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Waris 68
Višestanični organizam
Waris 68


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 59
Age : 56
Registration date : 04.07.2013

Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Icon_minitimepon pro 16, 2013 11:29 pm

Skulptura,postoji hrana koju svakodnevno konzumiramo i također slično djeluje na ljudski organizam kao i kava itd.Ako ćemo u krajnosti i kruh je droga...neki ljudi ni juhu ne mogu pojesti bez kruha!
Šećer je ludilo...polako,ali tiho ubija,ali mogu ja ovako do sutra!
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Icon_minitimeuto pro 17, 2013 12:23 am

Može se i do prekosutra. Bio sam sarkastičan, i ja pijem kavu, neki ljudi ne mogu zamisliti dan bez kave. Ali nisu narkomani jer eto, kava nije droga unatoč svojim svojstvima. Dosta biljaka je jednostavno zabranjeno prodavati i/ili uzgajati iz ovog ili onog razloga. Farmaceutska industrija tako npr. uoči djelotvornost kofeina, izbori se za to da se kava i slični proizvodi izbace iz proizvodnje i stavi se u prodaju pilula na bazi kofeina sa blagotvornim djelovanjem na raspoloženje itd...

Ovo za kavu karikiram, ali povučeno je dosta korisnih i ljekovitih biljaka poput bršljana, hrasta, pelina, gospine trave, kanabisa, imele i tako u nedogled... Teško se gigantska farmaceutska industrija može okoristiti na tebi ako u vrtu imaš svoju ljekarnu ;)

Naravno, tako drastično još nije, neke od biljaka čak smiješ posaditi ili ubrati bez plaćanja kazne! Ali malo pomalo "biljni lijekovi" bivaju uklonjeni sa tržišta a umjesto njih se proizvodi i prodaje kemijska alternativa na bazi tih istih "zabranjenih" biljaka.

Malo sam odlutao sa teme ali jedno me vuklo za drugim :P

Uglavnom, kemija - nikako, otrovne gljive i kaktusi - nikako, one malo manje otrovne gljive - možda, ponekad... ako se želimo par sati družiti sa raznim entitetima i diviti se bojama koje izlaze iz zvučnika stereo uređaja, alkohol - nepotrebno zlo (al piva je zakon), cigarete - bolje ne početi (jaka ovisnost), pušenje trave - bolje ne početi (nepotrebno) i naravno kava. Industrija kave je također vrlo moćna, puno je "ovisnika" na svijetu i teško je zabraniti nešto poput kave, pa su odlučili da je kava ipak zdrava i dobra za srce i svašta nešto, sve dok ne popijemo šalicu previše pa tlak skoči u nebesa, preskače srce, oblijeva nas znoj itd., ali unatoč tome je kava prava stvar i preporuča se njeno konzumiranje. Znači, kava - svakako (dobra za organizam).

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Icon_minitimeuto pro 17, 2013 11:21 pm

Ooh, ne mogu vjerovati da ti pusis maricu ne znam zašto, no pritom ne mislim ništa loše...



Skulptura je napisao/la:
Naravno, što se tiče zdravlja, pušenje trave je katastrofa jer na jointu nemamo nikakav konkretan filter pa je sav posao na plućima koja to zacijelo obožavaju.

Šta će ti brate fić iliti filter, bolje je da jače puca, hehe, šalim se malo...


Uglavnom, ja sam probao sve vrste marihuane (skeni, hašiš, obicnu...) i stvarno je za relaksaciju. Poznavao sam ekipu koji su stariji duplo od mene, od njih sam mogao dobiti bilo kakve teže droge, (koka, lsd, gljive, razne sličice...). Uvjek je netko mogao "isfurat" na kvartu i iako sam htio probati, kasnije sam sam sebi reko, ne.

Nebiste vjerovali, ali da znate koliko gimnazijalaca je propalo koje ja znm, a bili su doosta dobri đaci u uglednim gimnazijama, čak znm ekipu iz mioc-a (jest da ih je manjina) ali opet sada su žešći dileri, mogu vam ponudit dosta zabranjenih stvari, sve je u vezama...


[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Icon_minitimepet pro 20, 2013 6:35 pm

Sto se tice mene, ja sam samo "slabe" droge probala tj. uzimala, kao XTC, pep ili travu. Ali trava mi nije dobra, nezz nije to za mene a ovo ostalo samo rijetko kad jednom u 2-3 mjeseca, s drustvom.


Skoro moj cijeli razred (gimnazija) uzima drogu (od trave do koka ima svega), ali za mene te teske droge ne dolaze u obzir.
Poznajem i vise studenta koji uzimaju, tako da...
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Icon_minitimepet pro 20, 2013 7:22 pm

tinityrannical je napisao/la:
Poznajem i vise studenta koji uzimaju, tako da...

Svaki student kojeg ja poznajem sluša cajke i na koki je. Možda poznajem krive ljude ali 7 od 7 takvih (mlađi od 30) je dobar postotak. Nažalost, ta grupa ljudi mi govori sve o današnjim studentima. Škart!

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Waris 68
Višestanični organizam
Waris 68


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 59
Age : 56
Registration date : 04.07.2013

Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Icon_minitimepet pro 20, 2013 9:34 pm

Meni nije jasno zašto mladi ljudi posežu za nečim tako ubojitim kao što su teške droge(a i starije pučanstvo),nije mi jasno kakav karakter ima onaj koji(na primjer) kaže:prestao/la bih pušiti,ali ne mogu!?

Žele li samo biti poput ostalih-moderni i in ili su to ljudi koji nemaju životnog elana,cilja,kojima ništa nije važno pa ni vlastiti život koji je najveći dar koji smo dobili od Boga,već ga svom snagom nastoje čim prije na najgori način sj....

Imam dojam da svi ti ljudi misle:ja sam heroj ulice!A to je tako jadno jer heroj ulice je onaj tko odolijeva svim pomodnim gluparijama koje su smislili ljudi bez milosti,kojima nije važan ničiji život pa bi i rođenom djetetu prodali koku da napune svoje prazne džepove.

Treba imati muda i reći NE i drogama, a i mnogočemu drugom što se nudi na taci labilnim ljudima koji nisu drugo doli jadne kukavice koje se kriju iza svojih sjena!

Bože dragi,treba vas u redove pa svakome po jedan šamar sa svake strane da se osvijestite i natjerati vas da operete te gadne krmelje iz očiju koji vas zasljepljuju!(ovdje mislim na sve koji misle da je droga cool)

Pa sad recite da sam priglupa i zaostala,ali boli me "uvo"!Znam da sam u pravu!

Pozdrav svima i pamet u glavu!
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Icon_minitimesub pro 21, 2013 12:01 am

Waris 68 je napisao/la:
Meni nije jasno zašto mladi ljudi posežu za nečim tako ubojitim kao što su teške droge(a i starije pučanstvo),nije mi jasno kakav karakter ima onaj koji(na primjer) kaže:prestao/la bih pušiti,ali ne mogu!?

Žele li samo biti poput ostalih-moderni i in ili su to ljudi koji nemaju životnog elana,cilja,kojima ništa nije važno pa ni vlastiti život koji je najveći dar koji smo dobili od Boga,već ga svom snagom nastoje čim prije na najgori način sj....

Programiranje ljudi od strane elite, u razne svrhe. Baš kao što na "big pharma" fila s opasnim lijekovima, tako istovremeno nas i filaju s drugim substancama. Lijekovi su kao i droga zar ne, isti su to sve derivati.

Ali, ako se već drogiraju, neka barem znaju to iskoristiti za neke druge stvari osim "jebenog osjećaja".

Ja bi recimo rado pušio calea zacatechichi kad bi to nabavio.

[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Icon_minitimesub pro 21, 2013 3:09 pm

Nisam nikad uzimao nikakvu drogu, ni ne namjeravam.
Ako mi dode da se opustim, odem na sipku napraviti 50 zgibova.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Icon_minitimesub pro 21, 2013 5:18 pm

@Waris slažem se s tobom, biti heroj ulice znači učiniti nešto dobro i plemenito u situaciji kada se svi drugi boje učiniti tako nešto. To znači ići kontra struje u pozitivnom smjeru, a ne dopustiti da te masa preplavi. Na žalost oni koji to ne znaju ne čitaju ovaj forum, ako uopće išta čitaju.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Icon_minitimesub pro 21, 2013 5:50 pm

Istina, zaista pravi heroj je činiti dobro uvjek!

Samo ima jedna tajna u tome, nikada se ne smije javno prikazivati takve stvari. Jer ćete u protivnome biti grdno ismijani, ekipa (pa čak i društvo u kojemu se nalazimo) je takvo, jednodimenzionalno. Takav sloj ljudi ne shvaća neke stvari pa im se zato i smiju, ali i njima treba pomoći. Zato je i Gospodin Tupac radio dosta dobrih stvari u tajnosti i samo prepoznaju to najbliži, amerika mu nikada nije davala nagrade za takve stvari, samo je kroz njegovu muziku promovirala zlo. Zato treba u tajnosti činiti dobro, jer ako ne, društvo će vas promjeniti.
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Icon_minitimened pro 22, 2013 4:49 pm

Waris 68 je napisao/la:

Žele li samo biti poput ostalih-moderni i in ili su to ljudi koji nemaju životnog elana,cilja,kojima ništa nije važno pa ni vlastiti život koji je najveći dar koji smo dobili od Boga,već ga svom snagom nastoje čim prije na najgori način sj....

nezz kakve ljude poznajes, moji frendovi, ili bar ja, pricat cu o sebi da ne generaliziram.
Ja to ne uzimam zato sto hocu biti moderna (to ti cine klinci od 13 godina, koje zele npr pusiti ili piju alkohol), i zato jer nemam cilja ili slicno, dapace imam cilj i uspjesna sam (kako da velim), ne moras biti propalica da konzumiras droge. Ja to cinim iz ciste radoznalosti, jer mi se svida. Niti sam ovisnik, niti sam apaticna dusa.
Teske droge, s tim se slazem, kad trpas samo meth ili heroin, gotov si. Ali nista protiv ovih "slabih" droga... ako nisi ovisnik, okej je to (po mom misljenju).

Citat :
Treba imati muda i reći NE i drogama, a i mnogočemu drugom što se nudi na taci labilnim ljudima koji nisu drugo doli jadne kukavice koje se kriju iza svojih sjena!

Ne slazem se s tim, kako mozes osudivati druge ljude?
Za mene su ljudi koji vjeruju u boga npr. slabi. Ali to je moje misljenje i nikome ne namecem. Traze snagu u vjeri i to je okay, ali za mene to isto nije nesto herojski.


Citat :
Bože dragi,treba vas u redove pa svakome po jedan šamar sa svake strane da se osvijestite i natjerati vas da operete te gadne krmelje iz očiju koji vas zasljepljuju!(ovdje mislim na sve koji misle da je droga cool)

same goes for you.  nono 

Citat :
Znam da sam u pravu!
Bez uvrede, ali  lol


Ispricavam ako sam ikoga povrijedila s mojim misljenjem o bogu, ali mi je pun kofer da "krscani" mogu pricati sto hoce i vrijedaju. Nije mi bila namjera.
[Vrh] Go down
Waris 68
Višestanični organizam
Waris 68


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 59
Age : 56
Registration date : 04.07.2013

Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Icon_minitimened pro 22, 2013 5:28 pm

Tinityrannical,moje mišljenje je da nisam nikoga uvrijedila i stoga se ne namjeravam ispričavati,niti mijenjati svoj stav!
Ne osuđujem nikoga,nisam ja inkvizicija,samo tvrdim da su ovisnici o bilo čemu slabići!

Ja sam vjernik u Boga i u tome ne vidim ništa loše,moja me vjera potiče da budem bolja osoba,a to što ti tvrdiš da kršćani mogu pričati što hoće i vrijeđati,e pa varaš se,baš naprotiv.
A imam pravo javno iznijeti svoje mišljenje.

Smatram da su ljudi koji imaju jaku samokontrolu i čvrst karakter,jaki ljudi!

Ni ja nikome ne namećem svoje mišljenje,samo sam na glas iznijela svoje stavove.
Ako ti se to ne sviđa,to je tvoj problem!

Čini mi se da si još veoma mlada i da se moraš još puno nadograđivati...i ja moram,a već mi je podosta godina na leđima,ali učimo cijeli život!Zato srčeko,mani se gluparija kao što su bilo kakve droge i počni voljeti SEBE! lovely 
[Vrh] Go down
Waris 68
Višestanični organizam
Waris 68


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 59
Age : 56
Registration date : 04.07.2013

Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Icon_minitimened pro 22, 2013 5:31 pm

Chakotay,hvala ti na podršci! mase

Da,teško je biti pozitivan danas kad je toliko puno "ljudske prljavštine" oko nas i u ovom svijetu prepunom smoga teško se diše!

Što bih trebala reći:super je što ljudi na ulici umiru od predoziranja,super je što djeca od deset godina počinju pušiti,pa to je tako cool,super je što se mnogi opuštaju uz razne opijate pa kasnije nemaju pojma što im se dogodilo,super je što je more ljudi zaraženo AIDS-om,super je što smo otrovani "lijekovima" od strane naših liječnika koji nas šopaju smećem i isprobavaju na nama tko zna što sve ne(kao na bijelim miševima).

Žao mi je mladih ljudi koji su prepušteni masi koja ide u propast i nitko ne mari za njih,možda zbog nedostatka vremena ili iz čistog nehaja,dok oni koji ne plivaju s masama,oni su ismijani,glupi,zaostali i sl.

Ali kako mi se čini,dolaze još gora vremena!Tek je malo nade...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Da li ste ikada probali drogu?
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Najbolja igrica ikada!
» Da li zapravo ikada oprostimo?
» Jeste li ikada bili prevareni...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Ankete-
Forum(o)Bir: