Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vampiri

Go down 
+110
Korplikan
Simony
EchelonPIA
Jedi Mind Tricks
Novus ordo seclorum
megawar888
amenities
AnnewellX
Archangel
Viper
takojesudjeno
Madonna
Kahali
Sin_Nanna
Akasha
CELICNI ALHEMICAR
Q
Einar
Buby30
MisteryManiac
orca
cy86
srki2000
ania
biga
Andrea:))
Star
Kalahad
Miljan
TheGodfather
Armin od Irima
whitelady
Zona
sanjak
randajad
guitar_master
Cinderella
keala
Ninabella
PathFinder
ukiss
SolarWind
Charles Dexter Ward
hromi
Goran
Sade
faith
dr.chaos0
Grinder
delaylah
tomi
Chakotay
Reptil
Calisto
Remke
d_sasha
Aurora Borealis
Michael Wittmann
Damian
ThE_IMMORTAL
Gea
Legionar
minchy^_^
kurto
twilightfanovka777
zlatna ribica
Shadowh86
Berny_Sinara
floridana
kiron
LarusArg
Mefistofeles
Alpha
Merkurica
snark
Tutankhamon
Saroman
omen
Malkavian
Martisan
silver
alexx
skin
meli
zagrepčanec
None
(CroM)Flash
Thor
Ecko
MalaBubi
Blizzard
Akhkharu
Hybrid
pocahontas
Yado
Milab
bedro
Srky
Daenerys
doctor
zvezda
sanja
vladimir
Svjetloisjena
Aleksandar Veliki
zvonchica
malena
Rain
Alen@l5
zmija
114 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next
Autor/icaPoruka
keala
Stanica
keala


Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 20
Age : 35
Registration date : 08.02.2008

Vampiri - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vampiri   Vampiri - Page 13 Icon_minitimeuto srp 20, 2010 8:40 pm

Pravi "vampiri" su svjetski mocnici koji smatraju da je njihovo pravo da konzumiraju druge pripadnike svoje vrste. Oduvijek se prakticirala transfuzija krvi novorodencadi i konzumiranje fetusa. Jedan od primjera- Che Guevara kojeg su transfuzijama krvi novorodencadi pokusavali sto duze odrzati na zivotu giba
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Vampiri - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vampiri   Vampiri - Page 13 Icon_minitimeuto srp 20, 2010 9:24 pm

ozb verujes u to sto pises?
[Vrh] Go down
keala
Stanica
keala


Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 20
Age : 35
Registration date : 08.02.2008

Vampiri - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vampiri   Vampiri - Page 13 Icon_minitimeuto srp 20, 2010 9:49 pm

hromi je napisao/la:
ozb verujes u to sto pises?

Pa to je opce poznata "tajna". I ne prakticiraju samo ljudi na vlasti takve metode. U Kini je ministar zdravstva mislim izjavio da je konzumacija ljudskih fetusa super za zdravlje affraid Koriste se u kuhanju, kozmetici, lijekovima itd. giba

Evo jedan link (UPOZORENJE- odvratne slike) http://www.weirdasianews.com/2007/04/02/cannibalism-in-china-acceptable-if-for-health/
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Vampiri - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vampiri   Vampiri - Page 13 Icon_minitimeuto srp 20, 2010 10:37 pm

Ajme fuuuuuuuuuuuj!
Gdje će drugo nego u Kini??
[Vrh] Go down
keala
Stanica
keala


Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 20
Age : 35
Registration date : 08.02.2008

Vampiri - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vampiri   Vampiri - Page 13 Icon_minitimeuto srp 20, 2010 11:36 pm

Cinderella je napisao/la:
Ajme fuuuuuuuuuuuj!
Gdje će drugo nego u Kini??

Ma ima toga svugdje samo kinezi otvoreno o tome pricaju. Prije godinu dana sam naisla na clanke, bivsi sluga kraljice Elizabete je potvrdio da kraljevska obitelj konzumiranje fetusa smatra svojom kraljevskom povlasticom. Sad sam progooglala i svi clanci su "misteriozno" nestali. suspect Jel se netko sjeca toga?
[Vrh] Go down
guitar_master
Riba
guitar_master


Male
Libra Goat
Broj postova : 175
Age : 32
Location : u gusarskom brodu
Registration date : 08.07.2010

Vampiri - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vampiri   Vampiri - Page 13 Icon_minitimesri srp 21, 2010 9:34 pm

damn bloodsuckers :x
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Vampiri - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vampiri   Vampiri - Page 13 Icon_minitimesri srp 21, 2010 10:33 pm

Ako su clanci nestali to znaci da vise nema sloode informacija na netu to bi znacilo da je internet postaje kontrolirani medij sta nikako neide nikome u prilog....
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Vampiri - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vampiri   Vampiri - Page 13 Icon_minitimesri srp 21, 2010 10:51 pm

Ja kao da živim u nekome drugom svijetu?! Ne kontam...
Moj svijet uopće nije tako zao.
Kad čitam šta svašta ljudi rade, osjećam kao da se to ne događa ovdje...
[Vrh] Go down
Ninabella
Stanica
Ninabella


Female
Pisces Goat
Broj postova : 18
Age : 33
Location : Koprivnica
Registration date : 10.07.2010

Vampiri - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vampiri   Vampiri - Page 13 Icon_minitimečet srp 22, 2010 12:37 pm

dr.chaos0 je napisao/la:
Ako su clanci nestali to znaci da vise nema sloode informacija na netu to bi znacilo da je internet postaje kontrolirani medij sta nikako neide nikome u prilog....

Slazem se. Vampiri - Page 13 657146 Vampiri - Page 13 863565
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Vampiri - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vampiri   Vampiri - Page 13 Icon_minitimečet srp 22, 2010 1:11 pm

Kada sam se zamislio ide u prilog samim mocnicima i nekim tajnim drustvima.......
[Vrh] Go down
randajad
PraGlodavac
randajad


Male
Virgo Pig
Broj postova : 726
Age : 28
Registration date : 05.10.2010

Vampiri - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vampiri   Vampiri - Page 13 Icon_minitimesri lis 06, 2010 9:11 pm

zvonchica je napisao/la:


Ma ne bas, al vampiri su kul. :twisted:

Da , ali samo u Twighlight-u,nažalost takvi vampiri najverovatnije ne postoje postoje. cry
[Vrh] Go down
sanjak
Majmun
sanjak


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 1267
Age : 35
Registration date : 26.09.2010

Vampiri - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vampiri   Vampiri - Page 13 Icon_minitimečet lis 07, 2010 1:32 pm

da slazem se sa tobom.vampiri kao u Twilight ne postoje.ako vampiri uopste i postoje.

sto se tice ovog konzumiranja fetusa mi je odvratno.
[Vrh] Go down
randajad
PraGlodavac
randajad


Male
Virgo Pig
Broj postova : 726
Age : 28
Registration date : 05.10.2010

Vampiri - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vampiri   Vampiri - Page 13 Icon_minitimečet lis 07, 2010 3:27 pm

sanjak je napisao/la:
sto se tice ovog konzumiranja fetusa mi je odvratno.

Slažem se... kava
[Vrh] Go down
randajad
PraGlodavac
randajad


Male
Virgo Pig
Broj postova : 726
Age : 28
Registration date : 05.10.2010

Vampiri - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vampiri   Vampiri - Page 13 Icon_minitimepon lis 18, 2010 11:36 pm

Ja sam danas zaključio da vampiri k'o u Twighlightu možda postoje...naime danas sam vidjeo na jednom panou u našoj školi momka jako jako blijedog , crne , crne boje očiju , a i bome baš je lijep...+ čuo sam da je imao dosta izostanaka , i da kad god bi bilo malo vedrije vrijeme nije dolazio , kad sam to čuo želudac mi se okrenuo ...naime sad je prešao da živi u drugi grad.... affraid pale
[Vrh] Go down
Zona
Pračovjek
Zona


Female
Leo Tiger
Broj postova : 2260
Age : 49
Registration date : 17.07.2010

Vampiri - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vampiri   Vampiri - Page 13 Icon_minitimeuto lis 19, 2010 10:11 am

ajme Ran... zubi ne mora značiti ako je blijed da je vampir. niti ako je lijep. možda je dečko boležljiv pa ima puno izostanaka u školi. pa lako se provjeri od kud je došao, kako živi, kamo je odselio... I meni bi bilo cool da vampiri kao u twilightu postoje, ali toj mogućnosti skoro nista ne ide u prilog. ali, svaka ti čast na maštovitosti... 5
[Vrh] Go down
randajad
PraGlodavac
randajad


Male
Virgo Pig
Broj postova : 726
Age : 28
Registration date : 05.10.2010

Vampiri - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vampiri   Vampiri - Page 13 Icon_minitimeuto lis 19, 2010 3:10 pm

good Ma kad bolje razmislim ono unaš upravu si , ali eto ja često tako ja kad vidim nešto odmah se meni stvori neka verzija u glavi , pa onda moram da sjednem i razmislim o mogućnosti toga(što sinoć nisam uradio lol! )...uh da znaš kako sam se ja oduzeo kad sam vidio sliku...cccccc, al eto danas sam sjeo razmislio , pročitao ovo tvoje iznad i stvarno , baš blesavo od mene :) sunceko
[Vrh] Go down
sanjak
Majmun
sanjak


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 1267
Age : 35
Registration date : 26.09.2010

Vampiri - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vampiri   Vampiri - Page 13 Icon_minitimeuto lis 19, 2010 6:26 pm

ZONA*** je napisao/la:
ajme Ran... zubi ne mora značiti ako je blijed da je vampir. niti ako je lijep. možda je dečko boležljiv pa ima puno izostanaka u školi. pa lako se provjeri od kud je došao, kako živi, kamo je odselio... I meni bi bilo cool da vampiri kao u twilightu postoje, ali toj mogućnosti skoro nista ne ide u prilog. ali, svaka ti čast na maštovitosti... 5

u pravu si,slabo sta ide u prilog da takvi vampiri postoje.mozda su dobri u skrivanju.
[Vrh] Go down
whitelady
PraGlodavac
whitelady


Female
Libra Cat
Broj postova : 541
Age : 48
Location : topusko-banovina
Registration date : 17.10.2010

Vampiri - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vampiri   Vampiri - Page 13 Icon_minitimesri lis 20, 2010 3:07 pm

svašta niti su postojali niti postoje! doduše ima jedna bolest zvana porfirija koja izaziva bljedilo kože ,malo jaće izražene zube ,i osjetljivost na sunćevu svjetlost.
evo nešto više o tom:

Profesor David Dolphin sa sveučilišta British Columbia u Vancouveru privukao je 1985. pozornost javnosti medicinskim objašnjenjem o vampirima, navodeči da su patili od prirođene bolesti zvanoj Porfirija ili punim nazivom Porphyria eythropoetica, a koju zovu još i «Drakulina bolest».
Bolest je uzrokovana manjkom posebnog enzima. Ova bolest može biti nasljedna ili stečena. Okolišni čimbenici kao što su lijekovi, kemikalije, ishrana te izlaganje suncu mogu, ovisno o tipu porfirije, znatno utjecati na težinu simptoma.
Porfirije se nasljeđuju od jednog ili od oba roditelja. Polovina potomaka te osobe može naslijediti dominantan gen i bolest. Simptomi su oticanje, osječaj pečenja, svrbež i crvenilo kože tijekom ili neposredno nakon izlaganja sunčevom svjetlu, uključujući svjetlo koje prolazi kroz prozorsko staklo.
Simptomi obično slabe nakon 12-24 sata i cijele bez značajnih ožiljaka i promjene boje kože. Ponekad se simptomi javljaju tek nakon produženog izlaganja sunčevom svjetlu. Kožne promjene počinju se javljati obično tijekom djetinjstva. Teže su u ljetno doba i mogu se pojavljivati tijekom života.
Neki nosioci gena za ovu bolest nemaju simptome cijeli život i mogu imati normalne razine porfirina.

Biokemičar Dolphin je predložio teorijI po kojoj bi vampiri iz narodnih predaja mogli biti osobe koje su bolovale od porfirije. Njegovi argumenti su bili slijedeči:
Bolesnici s porfirijom su iznimno osjetljivi na svjetlo; čak i umjereno izlaganje svjetlu može ponekad uzrokovati velike nakaznosti. Koža lica moze biti ožiljkasta,nos i prsti otpasti, a usne i zubno meso napeti pa zubi očnjaci mogu biti uočljiviji.

[Vrh] Go down
sanjak
Majmun
sanjak


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 1267
Age : 35
Registration date : 26.09.2010

Vampiri - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vampiri   Vampiri - Page 13 Icon_minitimesri lis 20, 2010 6:41 pm

citala sam o ovoj bolesti na internetu.i nebi samo vampire vec i vukodlake mogli pomjesati sa
ljudima koji boluju od porfirije.
[Vrh] Go down
whitelady
PraGlodavac
whitelady


Female
Libra Cat
Broj postova : 541
Age : 48
Location : topusko-banovina
Registration date : 17.10.2010

Vampiri - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vampiri   Vampiri - Page 13 Icon_minitimečet lis 21, 2010 6:35 pm

naravno. mada se nebi bunila da se sretnem s nekim vampirom ili vukodlakom poput onih iz sumraka , jackob mi je baš slini
[Vrh] Go down
sanjak
Majmun
sanjak


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 1267
Age : 35
Registration date : 26.09.2010

Vampiri - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vampiri   Vampiri - Page 13 Icon_minitimečet lis 21, 2010 6:42 pm

whitelady je napisao/la:
naravno. mada se nebi bunila da se sretnem s nekim vampirom ili vukodlakom poput onih iz sumraka , jackob mi je baš slini


naravno ja sam uvjek uz copor.i Jacob je bas slini
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vampiri - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vampiri   Vampiri - Page 13 Icon_minitimeuto stu 09, 2010 2:01 pm

Braća Simon (13) i George (11) Cullen iz Sudburya u Velikoj Britaniji su među 7000 ljudi na svijetu koji boluju od rijetkog poremećaja koji se zove hipohidrotična ektodermalna displazija (HED) . Zbog njega imaju oštre zube, ne smiju se izlagati suncu i ne znoje se, piše Daily Mail.

- Ljudi znaju zaista biti grozni. Nekad nam se rugaju zbog našeg izgleda, no neki misle da je to cool. Budući da imamo isto prezime kao glavni junak filma Sumrak zezaju me da bi trebao promijeniti ime u Edward - kaže Simon. Njihovi roditelji Mandy (45) i John (45) kažu kako njihovim sinovima, budući da se ne mogu znojiti, kada izađu na sunce, ubrzo im bude prevruće. Dodaju i da Simonu zbog bolesti nikada neće narasti svi zubi

- Ljudi često bulje u njih jer su blijedi. Pitaju me i da li imaju leukemiju. Kad im kažem da ne mogu na sunce, kažu mi da su kao vampiri - kaže Mandy. Dodaje kako su trudnoća i porod prošli bez poteškoća, no samo nekoliko sati nakon što se Simon rodio primijetili su da nešto nije u redu.

- Simonu je temperatura naglo pala. Sestra ga je zagrijala, no ubrzo je dobio opekline. Kada je imao četiri mjeseca, prehladio se i dobio temperaturu. Mogao je umrijeti jer, budući da se ne znoji, njegovo se tijelo nije moglo hladiti. Stavljali smo mu hladne obloge i kupali ga u hladnoj vodi, no ništa od toga nije pomoglo pa smo ga morali odvesti u bolnicu - kaže Mandy. Liječnici su mu onda dijagnosticirali HED.

- Kada sam rodila Georgea liječnici su nam rekli da ima istu bolest, no nismo se previše uzrujavali jer smo već znali što trebamo raditi - kaže Mandy. izvor

Eto jos jedna bolest (uz porfiriju) koja bi mogla objasniti pojavu "vampira".

_________________
Respect
[Vrh] Go down
sanjak
Majmun
sanjak


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 1267
Age : 35
Registration date : 26.09.2010

Vampiri - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vampiri   Vampiri - Page 13 Icon_minitimeuto stu 09, 2010 4:25 pm

veoma zanimljivo.prvi put cujuem za ovu vrstu bolesti.voljela bih upoznati ih.pitam se da li stare normalno kao i svi ostali ludi.
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Vampiri - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vampiri   Vampiri - Page 13 Icon_minitimeuto stu 09, 2010 5:00 pm

Zašto ne bi starili normalno kao i svi drugi ljudi? Ovi dečki mentalno normalno odrastaju kao i sva druga djeca, a sumnjam da je za fizički razvoj nešto drugačije. Jedino što oni moraju paziti prije svega jest njihova prehrana, onda fizička aktivnost upravo zbog nemogućnosti znojenja.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vampiri - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vampiri   Vampiri - Page 13 Icon_minitimeuto stu 09, 2010 5:05 pm

Predpostavljam da Sanjak razmislja u smjeru da ako radi bolesti ti ljudi izgledaju kao da ne stare onda bi i to islo u prilog prici o tome da vampiri uvijek izgledaju mladoliko.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vampiri - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vampiri   Vampiri - Page 13 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vampiri
[Vrh] 
Stranica 13 / 17.Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next
 Similar topics
-
» vampiri kao sto su kod anne rice...
» Vukodlaci

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Kriptozoologija-
Forum(o)Bir: