Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Big Brother

Go down 
+8
Deti
Korplikan
Alpha
Blizzard
Fantom
Chakotay
Athena
floridana
12 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Big Brother - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother - Page 3 Icon_minitimened lip 26, 2011 11:39 pm

Ne samo da je preživjela, već je u tom trenu imala daleko najjaču podršku u glasovima. Eto je i sada u superfinalu, na kraju će zbilja pobijediti. :P
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Big Brother - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother - Page 3 Icon_minitimened lip 26, 2011 11:49 pm

Da vidim Duško i ona u superfinalu :) Marijana je sva neka štufa, ne znam zašto, nisam gledao do sada. Meni se nekako čini da će Duško pobijediti.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Big Brother - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother - Page 3 Icon_minitimepon lip 27, 2011 12:01 am

Na netu piše da je Nemeš otkantao Marijanu. :P
Meni se čini da je sve to njihova farsa i način na koji žele izazvati sentiment prema krhkoj ženi kod gledatelja.

Uopće mi je nevjerojatno da je ispao simpatični Horvat (valjda se tako zove misli), a u finalu ostala Marijana s Duškom. Svejedno, ne mislim da je po ičemu zaslužila pobjedu.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Big Brother - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother - Page 3 Icon_minitimepon lip 27, 2011 12:07 am

Lijepo sam reko da bi ona mogla pobijediti. Namješteno sve skupa, iako koliko vidim na forum.hr-u, hrpa ljudi, naročito žena, masovno glasa za Marijanu. Izgleda da ljudi žele pokazati neku "samilost" prema njoj kada je već svojim postupcima napravila što je napravila, a tek ćemo možda i vidjeti što je zapravo odglumila, a što je bilo za zbilja kava
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Big Brother - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother - Page 3 Icon_minitimepon lip 27, 2011 12:10 am

Opa, vidim i to da za Marijanu kažu da je ljudina. Pa hebote život rofl2
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Big Brother - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother - Page 3 Icon_minitimepon lip 27, 2011 12:12 am

Pa o kakvoj samilosti se tu radi, nisam gledao sve pa nisam u toku, no zar nije ona sve sama učinila i još pri tome uživala? Doduše moguće da se nešto desilo zašto joj baš žene daju podršku, a da ja to ne znam. No ovo što sam vidio je bio više show za muške pa mi se čini da bi mogli i muški glasati za nju, barem oni koji su vidjeli sve zanimljivosti zubi

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Big Brother - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother - Page 3 Icon_minitimepon lip 27, 2011 12:12 am

Ili se mnogo žena i ponekih muškaraca pronalazi u njenoj ulozi pa je njena pobjeda ujedno i njihova. zubi
Moderna heroina koja slijedi srce...Kako patetično i romantično cerek. Vidi se na kojim osnovama počiva društvo.

@Chak, niti ja ne pratim, ali mnogi po komentarima sada okrivljuju Nemeša, jer je javno napustio Marijanu pa joj je eto...novac sad najpotrebniji. Barem da nešto ima. :P

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Big Brother - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother - Page 3 Icon_minitimepon lip 27, 2011 12:23 am

Aaaa eto zatvoreno je glasovanje, ajde da vidimo tko je pobijedio :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Big Brother - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother - Page 3 Icon_minitimepon lip 27, 2011 12:52 am

Namještaljka, ali koga briga. kava
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Big Brother - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother - Page 3 Icon_minitimepon lip 27, 2011 12:56 am

Mislim da definitivno jest. kava
U biti, poruka društva bi bila da lakomislenost i seks, bez obzira na kolateralne žrtve ima najveću cijenu.
Žao mi je da nije pobijedio drugi kandidat.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Big Brother - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother - Page 3 Icon_minitimepon lip 27, 2011 1:35 am

Al mi nije jasno po čemu netko Marijanu naziva ljudinom, a Horvata sada nazivaju smećem jer nije došao čestitati pobjedu. Zašto i bi, pa čovjek je kao i Slavica shvatio da je igra namještena, nije valjda ovca ko ovi sa forum.hr-a pa da još i čestitati ide. Uostalom pola kandidata nije, a Nemeš je napokon došao pameti, tj. starci mu vratili pamet :P

Marijana je možda pobijedila u Bb-u, ali ćemo vidjeti koliko joj je sve to skupa zbilja vrijedilo.
[Vrh] Go down
Deti
Majmun
Deti


Male
Sagittarius Broj postova : 1743
Location : Dalmacija
Registration date : 29.09.2007

Big Brother - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother - Page 3 Icon_minitimepon lip 27, 2011 10:37 am

@Athena interesantno je kako si upoznata sa situacijom u Big Brother kući a ne pratiš show. scratch :P

Namješteno ili ne, Marijana je pobjednik.

Žalosno je to što je na kraju većina stanara odbila čestitati Marijani na pobjedi.
To dokazuje njihov nivo kulture i zavisti (ništa nije čudno).

A tek Horvat koji je od početka glumio fer-play igrača.
Ako su stanari i shvatili da je sve namješteno i dozvolili svakakva ponižavanja kroz ovih nekoliko mjeseci, trebali su biti igrači do kraja a ne pobjeći od čestitanja kao zadnji jadnici. roll

Nemeš?
Izjava da su mu se oči otvorile kad je izašao iz kuće je dokaz da njegovim mišljenjem upravljaju njegovi tata i mama.Sa obzirom na njegove godine žalosno ali istinito.

Dok ga je gurao bilo je dobro, a kad je izašao najednom je progledao.Valjda mu je u kući mozak bio na pauzi.Koji lik.rofl2 Ahh da,razmišljao je krivom glavom. rofl2

A Marijana?Ponaša se kao Alisa u zemlji čudesa.Zbunjena od početka do kraja.

Mislim da u ovom show-u Marijanina nagrada sigurno ne može nadoknaditi ono što je izgubila.Tko zna?Vrijeme će pokazati.

Sve u svemu prosječan tv show koji će se za 10-15 dana zaboraviti.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Big Brother - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother - Page 3 Icon_minitimepon lip 27, 2011 10:45 am

ma koji safeguard... lova pere obraz....
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Big Brother - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother - Page 3 Icon_minitimepon lip 27, 2011 11:56 am

Meni recimo to nije ništa čudno za Nemeša i njegove godine, još je mlad, naravno da starci znaju više. Bit će tako još neko vrijeme. I bolje da sluša starce nego da ostane ko tovar.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Big Brother - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother - Page 3 Icon_minitimepon lip 27, 2011 2:53 pm

Ma problematično je to što je to za RTL samo posao i oni će napraviti sve da zarade što je moguće više novca, njih uopće ne interesira tko će pri tome stradati, da li neki ukućanin, njeogva obitelj ili netko treći. I zato me uopće ne čudi da su podržavali Marijanu sve do kraja i još joj na kraju čestitali na sve što je pokazala.

Što se tiče showa ja ga nisam gledao, tu i tamo sam pogledao na netu o čemu se radi i koji filmić, ako je bilo nešto zanimljivo, ali ništa novoga nismo vidjeli što već nije bilo u prijašnjim takvim realyti showoima.

Ja kada sam bio mali onda je na televiziji bilo nešto drugo, tko zna da li je ono bilo bolje ili lošije od ovog, no da se malo prisjetimo :)


_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Big Brother - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother - Page 3 Icon_minitimepon lip 27, 2011 3:42 pm

@Deti, ne pratim, ali zar misliš da ti treba puno da pohvataš stvari? confused
Ja mislim da su stanari skužili da je sve dogovoreno od početka do kraja.
Marijana je pružila seks koji je dignuo gledateljstvo, a kasnije je Bb za to platio uslugu u vidu pobjede.
Navodno nije ni prvi ni zadnji put da se to događa. miga

Ne znam da li se radi o zavisti ili o činjenici da su stanari shvatili da su obmanuti pa nisu htjeli čestitati.
Zanimljivo je kako su na Marijanu svi bacali drvlje i kamenje, kad je javno varala muža i osramotila svoju obitelj, a sada je patnica i svetica. misli
Možda se žena kasnije i zaljubila, ali ne vidim radi čega je svi sad dižu kao superherojku?
Što je ona posebno napravila da je sad stavljena u poziciju patnice?
To samo pokazuje licemjerje i vrijednosti koje vladaju u društvu.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Big Brother - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother - Page 3 Icon_minitimepon lip 27, 2011 4:13 pm

Tko bi to znao zašto...
Kad smo već kod vrijednosti koje vladaju u društvu, mogao bi si HDZ opet kupiti pobjedu, bar kod nas to nije teško. rofl2
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Big Brother - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother - Page 3 Icon_minitimepon lip 27, 2011 4:18 pm

Pa kad mogu mrtvi glasati, može se i pobjeda u showu izmanipulirati. :P
Naši izbori su isto jedan veliki show.
Ajde, barem možemo čuti da su neke stvari opravdane, ako privuku gledateljstvo.

zivili

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Big Brother - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother - Page 3 Icon_minitimepon lip 27, 2011 4:36 pm

Al dobro, tko god da je pobijedio, netko bi mu uvijek našao manu i prigovarao na tome što je pobijedio. Pa da u tu kuću uđe i sasvim normalan čovjek, nakon 100 dana (ako bi uopće opstao do tada) bi se ponašao drugačije nego se ponaša vani, vjerojatno bi rekli da nije normalan, da je ovakav, da je onakav ko i svaki kandidat iz kuće. To je takav show gdje kraj tumpeša ne možeš ostati normalan i da hoćeš zubi
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Big Brother - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother - Page 3 Icon_minitimepon lip 27, 2011 4:44 pm

A čuj...normalni ljudi baš i ne bi otkrivali intimu, radi minorne šanse da osvoje iznos za jedan stan. :P
Možda ipak i bi, kad ih se toliko prijavi...misli

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Big Brother - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother - Page 3 Icon_minitimepon lip 27, 2011 5:52 pm

Rekao bih da je bilo kandidata tamo u kući koji su "normalni", ali kojima se opet na temelju jedne stvari sve živo proziva. Nisu samo stanari ti koji su toliko "nenormalni", već su i gledatelji svakakvih karaktera. Recimo, Bojanu se jako prozivalo zbog toga što je preko noći promijenila stav i mišljenje i što je licemjerna, a sad neki masovno mijenjaju mišljenja o pojedinim kandidatima na temelju jedne stvari kao domino efekt. Kao 100 dana si navijao za tog kandidata, a onda zbog 5 minuta promijeniš ploču za 180°. cerek
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Big Brother - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother - Page 3 Icon_minitimepon lip 27, 2011 11:49 pm

Citat :
Marijana je pružila seks koji je dignuo gledateljstvo, a kasnije je Bb za to platio uslugu u vidu pobjede.
Navodno nije ni prvi ni zadnji put da se to događa.
Ako je tako onda je Nemeša to super odigrao, dobio je uslugu koju je netko drugi platio zubi

Ovaj BB nam je pokazao da je jako tanka linija između kurve i svetice zubi

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Big Brother - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother - Page 3 Icon_minitimeuto lip 28, 2011 10:29 am

Ni ja nisam gledala show ali sam pratila preko 24 portala. Najbolji su mi komentari. Slicno kao sto je Blizz citao komentare na f.hr.

Takodje mislim da je namjesteno od pocetka. Mislim da su oni dogovorili s Marijanom da ce pobjediti ako se bude sexala. Od pocetka je bilo malo cudno sto je ona u roku 7 dana (ne znam tocno ali znam da je nesto jako malo proslo od ulaska) spavala s njim i to je ona inicirala. Ajde da je proslo mjesec dana pa da se stigla zaljubit ili nesto.
Isto tako je jasno da joj brak nije funkcionirao i prije ulaska u kucu pa je procijenila da to vrijedi te novce. Medjutim mislim da se tu debelo zeznula.

Sto se tice Horvata...tip je bio fer play citav show. Svi su tako govorili za njega. I onda kao sad je djubre jer nije cestitao. Bas me zanima sto bi svi ti preposteni koji ga osudjuju rekli da su na njegovom mjestu. Covjek je usao u kucu, bio fer i dobricina. Mislio da zna koju igru je potpisao da igra. I onda izadje vani i sazna da je igra kupljena od pocetka. Da su svi tamo mislili da se natjecu za glavnu nagradu ali zapravo je sve bilo namjesteno. Na cemu bi onda on njoj trebao cestitat? Na tome sto je skupo prodala svoju pi***? Malo te sokira to kad saznas da igra nije niti postojala nego si 3 mjeseca glumio mjamuna bezveze.

Nemes...svi nesto po njemu drvljem i kamenjem jer je otkantao Marijanu javno. Slazem se s Blizzom. Tip ima samo 22 godine. Zaljubio se. Naravno da su mu roditelji i prijatalji ukazali neke stvari. I sam je mogao pogledat njeno ponasanje na snimkama. Aj nek netko kaze (od muskog roda) jel bi ostao s njom nakon sto je pogledao snimke plus saznao da je spavala s njim samo da dobije nagradu?
Osim toga Nemes ju nije vrijedjao. Rekao je da je glumica. I jeste. Medjutim nije tako dobra ko sto mu se cini. Gledala sam zadnjih pola sata showa kad su proglasavali pobjednika i voditeljica je pitala Marijanu jel zaljubljena u Nemesa. Rekla je da jeste ali tako neuvjerljivo da ne znam jel bi to malo dijete povjerovalo.

Marijana...na portalu 24 mjesecima su svi osudjivali tu zensku. I onda najednom...u roku od par sati...ona je patnica jer ju je Nemes ostavio. Istovremeno Horvat je licemjer jer nije cestitao. A oni nisu licemjeri jer su od kurve napravili sveticu? Kako ljudi imaju dvostruka mjerila to je strasno.
Marijana nije bas inteligentna osoba. To je jasno. I nije bila svjesna ozbiljnosti odluka koje donosi i sto potpisuje i sto prodaje. Mislim da je skontala s vremenom ali je bilo kasno pa je gurala do kraja da barem dobije novce. Meni je nje zao.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Big Brother - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother - Page 3 Icon_minitimeuto lip 28, 2011 11:19 am

Mislim da je sasvim jasno zašto nisu htjeli staviti Marijanu i Horvata u finale, jer se zna tko bi ispao. miga
Totalno namješteno, ali mislim da je Bb iskoristio psihički nestabilnu osobu, kao što je Marijana za gledanost, a nažalost nitko neće odgovarati.
Čak i ukoliko nije namješteno, podrška pobjednici na način da je se doslovno kuje u zvijezde i veliča, nakon bacanja drvlja i kamenja, govori koliko su ljudi naivni, lakomisleni, općenito o mentalitetu našeg naroda.
Meni se čini da su mnogi glasači mahom primitivci i veliki "katolici", koji smatraju pobjedu Marijane velikim uspjehom, ne radi njenih osobina. već prvenstveno zato jer je pobijedila Srbina. roll
Pritom skroz zaboravljaju da je očito morala glasati i cijela Srbija i da su mogli pokositi glasače iz Hrvatske.

Što reći...glup i namješten show, razumijem ljude koji se bune, jer su bili samo marionete više od 3 mjeseca. kava
Svejedno, mislim da se stvar neće istražiti do kraja, jer nije jedini slučaj.
Mnogi ljudi iz obitelji natjecatelja Bb showa bi imali osnove za tužbe radi štete koji im je show nanio.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Big Brother - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother - Page 3 Icon_minitimeuto lip 28, 2011 11:37 am

Ako se nekog plati da se s nekim sexa onda se to zove podvodjenje i kaznjivo je kava

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Big Brother - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Big Brother
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Peace brother & sister

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Audio - video svijet-
Forum(o)Bir: