Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti

Go down 
+4
Legionar
biga
Chakotay
floridana
8 posters
Autor/icaPoruka
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti Empty
PostajNaslov: Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti   Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti Icon_minitimeuto svi 17, 2011 8:23 am

Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti GetImage


Kolike je ljude katolička doktrina pospremila u grob? Time se bavi prilično kreativna i senzacionalna optužnica protiv pape Benedikta XVI. koju su dvojica njemačkih odvjetnika isporučila Međunarodnom sudu pravde. Tuže papu za tri zločina protiv čovječnosti
Christian Sailer i Gert-Joachim Hetzel su papini susjedi iz Bavarije i baš poput pravih susjeda odlučili su kazneno našpranjiti poglavara Katoličke crkve. Prošloga su tjedna sastavili dokument od 16.500 riječi iliti, preciznije, optužnicu za zločine protiv čovječnosti koje pripisuju Benediktu XVI. te zatražili da mu se sudi na Međunarodnom sudu pravde.

Papa je, prema tužiteljskom dvojcu, odgovoran za očuvanje i predvođenje univerzalnog totalitarnog režima prisile koji podjarmljuje svoje članove sa zastrašujućim i zdravstveno štetnim prijetnjama. Drugo, Benedikt XVI je odgovoran za fatalnu zabranu korištenja kondoma čak i u slučaju rizika zaraze HIV-om. Treće, crkveni establišment štiti sustav unutar kojeg se odigravaju seksualni zločini, a odgovorno svećenstvo se tretira zakonski povlašteno, čime se potičnu nova kaznena djela.

Nadalje, tvrde da Katolička crkva prikuplja nove članove kroz akt prisile, točnije krštenje, budući da dojenčad nema mogućnost slobodnog odabira. Čin je, k tome, nepovratan i poduprt prijetnjom ekskomunikacije i paklenim ognjem. Riječ je o ozbiljnom kršenju osobnih sloboda i oštećenju emocionalnog i mentalnog integriteta.

Kada se radi o HIV-u, katolici su suočeni s očajnom alternativom. Ako se zaštite prezervativom za vrijeme seksualnog čina, postaju teški grešnici, ako pak ne, postaju sigurni kandidati za smrt.

U slučaju procesa protiv svećenika pedofila postoji ozbiljna sumnja da je papa Benedikt XVI, još otkad je bio prefekt Kongregacije za nauk vjere pa sve do danas, sustavno prikrivao seksualna zlostavljanja djece i mladih, štitio njihove počinitelje te time pomagao i poticao daljnje spolno nasilje prema mladim ljudima, pišu odvjetnici.

Mi možemo samo dodati da će se papa nacrtati u halama Međunarodnog suda pravde vjerojatno istog onog dana kada i George Bush Mlađi, naprimjer. Vjerojatno i puno kasnije. Neke stvari su jednostavno ideološki preglomazne i preteške za ikakvu zakonodavnu obradu.

izvor
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti Empty
PostajNaslov: Re: Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti   Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti Icon_minitimeuto svi 17, 2011 9:59 am

floridana je napisao/la:
Kada se radi o HIV-u, katolici su suočeni s očajnom alternativom. Ako se zaštite prezervativom za vrijeme seksualnog čina, postaju teški grešnici, ako pak ne, postaju sigurni kandidati za smrt.
Dakle kako god okrenu završit će u paklu lol!

Citat :
Nadalje, tvrde da Katolička crkva prikuplja nove članove kroz akt prisile, točnije krštenje, budući da dojenčad nema mogućnost slobodnog odabira. Čin je, k tome, nepovratan i poduprt prijetnjom ekskomunikacije i paklenim ognjem. Riječ je o ozbiljnom kršenju osobnih sloboda i oštećenju emocionalnog i mentalnog integriteta.
Osobno mislim da se malo pretjeruje, oni koji žele prakticirati tu vjeru nek ju prakticiraju, oni koji ne žele, niti ne budu. Što znači neki obred koji se desio par mjeseci nakon rođenja. Dijete koje je odraslo može samo odlučiti da li će ići na misu, čitati Bibliju, vjerovati i slično. Može to činiti, ali i ne mora. Teško da će netko svaku nedjelju reći sebi, ups mene su roditelji krstili pa ja sad "moram" na misu.

A što se tiče prijetnji "paklenim ognjem" ja osobno ne vjerujem niti u raj, pa mi onda niti nagrada rajem ili pak prijetnja paklom ništa ne znači. Što će biti poslije smrti, bit će, to nitko od nas to ne može promijeniti. Svi imamo neko svoje mišljenje o tome, ali koliko je to važno? Naravno treba pričati o tome, razmjenjivati svoja mišljenja, možda i neka iskustva, ali nametati nešto drugome, no baš nije u redu

Po meni se protivnici crkve služe istom metodom kojom se služi crkva, zavaraj, podjeli pa vladaj.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti Empty
PostajNaslov: Re: Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti   Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti Icon_minitimeuto svi 17, 2011 10:46 am

hehe... dobit će 24 godine u Hagu....
moćno je ovo... više ono aj nek se i za nas čuje...
isto tako bi mogli osuditi muslimanskog nekakvog imama zbog sakaćenja djece.. hehhe...

Chakotay je napisao/la:
Što znači neki obred koji se desio par mjeseci nakon rođenja. Dijete koje je odraslo može samo odlučiti da li će ići na misu, čitati Bibliju, vjerovati i slično. Može to činiti, ali i ne mora. Teško da će netko svaku nedjelju reći sebi, ups mene su roditelji krstili pa ja sad "moram" na misu.
baš tako... roditelji te krste, aj nekako i pričeste, al do krizme ti sam iskristaliziraš svoj stav. nitko nikoga ne prisiljava.. nije to kao u židova i muslimana kad se skineš svatko zna da si židov ili musliman... hehehe... (malo šale na njihov račun...)

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti Empty
PostajNaslov: Re: Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti   Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti Icon_minitimesri svi 18, 2011 1:19 am

@Chakotay, ne slažem se s tobom. Znam masu ljudi kojima intuicija govori da nije sve tako kako se u kršćanstvu tumači, ali se boje raditi "protiv Boga". Narušenje "emocionalnog i psihičkog integriteta" nije stvar svjesnog odabira, nego podsvjesnih borbi koje su usađene odgojem. Zbog toga i previše ljudi trenutno ispašta.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti Empty
PostajNaslov: Re: Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti   Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti Icon_minitimesri svi 18, 2011 10:25 am

Da to je djelom točno, ali opet sve što nam je nametnuto nas ograničava i narušava naš integritet kako ti kažeš, pa čak i ono što smo si sami nametnuli, a najviše toga si sami namećemo. Što se tiče toga da ako se ne slažemo sa crkvom i postupanjem crkve idemo "kontra Boga" to je tako samo na najjednostavnijoj razini, jer što ako crkva ide "kontra Boga" i kontra svog vlastitog učenja, tada smo mi dužni ići protiv crkve i takvog ponašanja.

No kao što rekoh to je tako samo na najjednostavnijoj razini, jer ako i samo malo razmisliš onda ćeš vidjeti da mi nikako ne možemo ići kontri bilo čega, već samo prema nečemu. Naravno to prema čemu mi idemo se može razlikovati od onoga prema čemu ide crkva, ali to je naravno pitanje našeg vlastitog razvoja o kojem sami odlučujemo. Tako da mi uopće ne moramo ići protiv crkve, a još manje protiv Boga, što i ne možemo po definiciji Boga ;) već jednostavno idemo svojim putem, što u stvari uvijek i činimo samo je pitanje da li mi to radimo svjesno ili ne. Nakon nekog vremena ćemo to i osvijestiti, a kao što je Alpha rekla u jednom postu na jednom drugom topicu, vremena imamo i više nego dovoljno :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti Empty
PostajNaslov: Re: Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti   Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti Icon_minitimesri svi 18, 2011 10:44 am

Slazem se s Legijem. Prije su se ljudi krstili kao odrasli ali to ocito nije bilo dovoljno profitabilno pa su poceli pokrstavat djecu.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti Empty
PostajNaslov: Re: Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti   Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti Icon_minitimesri svi 18, 2011 11:15 am

Mene ova cijela priča o Papinom dolasku i o cijeni svega toga podsjeća na ovu pričicu iz Biblije gdje je Isus rekao dajte kralju, kraljevo, a Bogu božje. Ovdje je Papa taj kralj, pa nek mu bude to što želi. Neće to nama niti puno pomoć, niti odmoći. No ja da sam Papa onda bi se pitao kako to da u državi gdje je više od 90% katolika ima toliko korupcije, kriminala, krađa, laži, nemorala... Nešto tu ne štima, no vjerujem da Papu ne moću takva pitanja ;)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti Empty
PostajNaslov: Re: Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti   Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti Icon_minitimesri svi 18, 2011 11:25 am

Nisam znao da je on fatalno zabranio kondome. Otkad je to i gdje to vrijedi uopće?
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti Empty
PostajNaslov: Re: Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti   Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti Icon_minitimesri svi 18, 2011 12:01 pm

Naravno da se ovim optužbama neće ništa postići, jer papa nije direktno odgovoran. Odgovornost nosi čitav sustav i tradicija katoličke Crkve.
Mislim da se ovdje ipak malo pretjeruje, jer ipak imamo slobodu birati svoju vjeru i mislim da je ona kod katolika ipak veća nego kod primjerice ortodoksnih muslimana.
Očito je da autori optužbe postavljaju logično pitanje koje se nameće svima, koji imalo razmišljaju svojom glavom.
Zašto je velika populacija stanovništva katoličkih zemalja ogrezla u nemoralu?

Očito je da se stvari nisu puno promijenile od ranije, već samo neke metode. misli
Katolička crkva je prvenstveno političko-ekonomska institucija, koja ima veliku moć, a uglavnom se sve propovjedi svode na fraze kako bi nešto trebalo činiti, u duhu Isusova nauka, bez ikakvih konkretnih pomaka i inicijativa iz reda katoličkih poglavara.
Zato imamo i primjere razvratnih svećenika čiji se zločini zataškavaju, kao i lobiranje za određene političke stranke.
Po meni bi se jedno i drugo moralo kažnjavati.
Blizzard je napisao/la:
Nisam znao da je on fatalno zabranio kondome. Otkad je to i gdje to vrijedi uopće?
Naravno da vrijedi uopće i oduvijek. Katolička crkva zastupa stajalište da se spolni odnosi moraju prakticirati uglavnom radi prokreacije, a ne radi zadovoljenja.
Mislim da samo u određenim slučajevima odstupa u tome, primjerice u cilju sprečavanja širenja zaraze spolno oboljelih ljudi.
Propagiranjem "kulta kondoma" formalno bi se uzdrmala neka temeljna načela shvaćanja spolnosti same Crkve.
@Blizz, apstinencija ti je jedino moguće bezgrešno i najmanje riskantno rješenje. kava

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti Empty
PostajNaslov: Re: Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti   Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti Icon_minitimesri svi 18, 2011 12:07 pm

Rješenja neka si svatko sam zada, a za mene je rješenje da se ne obazirem na svakakve stvari koje smatram glupostima bez smisla. Da se papu pita, svi bi bili ko drvene Marije. kava
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti Empty
PostajNaslov: Re: Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti   Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti Icon_minitimesri svi 18, 2011 12:15 pm

Nije baš tako pa ćeš u potpunosti slijediti katolički nauk ili nećeš pa ćeš griješiti. :P
Nema vrludanja niti nečega između.

Crkva kao formalna institucija mora zagovarati formalna i striktna pravila. Doduše, jest da vjenčava parove u slučajevima da je žena već trudna do zuba, ali dobro. kava
Sve u svemu, ima jako puno propusta u praksi.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti Empty
PostajNaslov: Re: Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti   Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti Icon_minitimesri svi 18, 2011 12:21 pm

J*** se meni za katolički nauk, slijedim ono što želim slijediti.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti Empty
PostajNaslov: Re: Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti   Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti Icon_minitimesri svi 18, 2011 12:32 pm

Ne znam ima li uopće smisla reći da netko slijedi učenje Katoličke crkve, ako se samo parcijalno drži nekih njegovih odrednica i stavova. misli
Katolička crkva ima jako puno i dobrih nauka, međutim mislim da glavninu njenih pripadnika čine ljudi koji su licemjerni i izvrću smisao njenih temeljnih učenja.
To je razlog zašto se 90% stanovništva izjašnjava katolicima, a zapravo rade kontra kršćanskih vrijednosti.
Isto nažalost čine i mnogi poglavari Katoličke crkve, a jedini cilj je okupiti mase. Ekskomunikacijom ili javnom osudom nepoćudnih članova ostali bi bez podrške i toga su svjesni pa to ne čine.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."


Zadnja promjena: Athena; sri svi 18, 2011 3:05 pm; ukupno mijenjano 2 put/a. (Reason for editing : Ispravak posta)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti Empty
PostajNaslov: Re: Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti   Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti Icon_minitimepet lip 03, 2011 1:46 pm

Problem je već u samom korijenu, koji počinje već od svećenika koji se ne pridržavaju vlastitih im pravila, i onda prodaju maglu puku svaki dan. Nema prevelike razlike između svećenika i političara, i jedni i drugi **** čim zinu, a veliki prioritet im je novac.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti Empty
PostajNaslov: Re: Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti   Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti Icon_minitimepet lip 03, 2011 4:13 pm

... s time da se od svećenika ipak očekuje drugačije ponašanje. Od političara smo na to već navikli, ali svećenici bi ipak trebali znati bolje

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti Empty
PostajNaslov: Re: Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti   Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti Icon_minitimeuto lip 07, 2011 12:55 pm

Jučer je u emisiji Branimira Bilića bila vrlo zanimljiva rasprava o papinom posjetu Hrvatskoj.
Posebno je bio zanimljiv jedan poziv iz Austrije, u kojoj je gledateljica optužila papu za zataškavanje pedofilije i štićenje svećenika-pedofila.
Netko od gostiju je pojasnio da je papa Benedikt XVI. u SAD-u zapravo dao inicijativu da svećenici-pedofili budu njemu direktno odgovorni, kako bi se mogao učinkovitije boriti protiv navedenog zla i takve članove lakše eksokomunicirati iz zajednice i svećeničkih redova.

Dakle, očito je da o aktualnom papi postoje oprečna mišljenja i šire se razne informacije i dezinformacije. Što je na kraju istina? misli
Kako to da dolazi do tako kontradiktornih informacija?

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti Empty
PostajNaslov: Re: Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti   Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti Icon_minitimeuto lip 07, 2011 1:05 pm

Ja sam cula da je on prije bio u samostanu gdje je bilo najvise pedofilije. Nemam pojma. Mislim da se oni svi stite koliko je god to moguce.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti Empty
PostajNaslov: Re: Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti   Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti Icon_minitimeuto lip 07, 2011 1:15 pm

Da, kod nas se ide iz krajnosti u krajnost, sad smo u euforiji i uopće se ne želi razgovarati o temama koje su nezgodne za crkvu. Prije par mjeseci kad su se otvarale one nove crkvene zgrade onda je bilo popularno "pljuvalje" po crkvi. Tko bi udovoljio našim ljudima :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti Empty
PostajNaslov: Re: Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti   Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti Icon_minitimesri lip 08, 2011 11:45 am

Jos se nije rodio tko bi svima ugodio zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
LJUBAV
Žaba
LJUBAV


Female
Cancer Horse
Broj postova : 269
Age : 33
Registration date : 06.05.2012

Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti Empty
PostajNaslov: Re: Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti   Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti Icon_minitimened svi 27, 2012 5:21 pm

e papa da mi je upitati tvoje više ja koja je svrha tvog postojanja na zemlji, i onako imamo i preveć sranja, mogo bi ak ništ drugo unovčit to svo svoje zlatoi podijeliti djeci u africi dok se ti fino cerekaš. mogao bi i iz vatikanske banke ivaditi koji milijunček da ne nosiš tu djecu na srcu, do duše, aprdon nemaš ga...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti Empty
PostajNaslov: Re: Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti   Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Papa Benedikt XVI. optužen za zločine protiv čovječnosti
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Papa dolazi u Hrvatsku
» Papa- iza velikog praska bio je bog?!
» Papa suspendirao hrvatskog biskupa

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Vijesti i zanimljivosti-
Forum(o)Bir: