Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Zbog velikog varana uzbuna u Kominu

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Zbog velikog varana uzbuna u Kominu Empty
PostajNaslov: Zbog velikog varana uzbuna u Kominu   Zbog velikog varana uzbuna u Kominu Icon_minitimesri svi 25, 2011 5:28 pm

Komin je na nogama! Pločanska policija zaprimila je nekoliko dojava tamošnjih mještana koji tvrde da su vidjeli veliku čudnu životinju nalik gušteru, veličine do 2 m, koja je ispuštala divlje krikove. To i još neke čudne stvari bili su, čini se, razlog da se hitno sastanu policija i gradske vlasti.

Po Kominu se pronijela priča da je riječ o varanu ili zmaju, opasnoj životinji koja može narasti do tri metra i težiti do 150 kilograma. Navodno je viđen u blizini groblja, gdje je ispuštao zastrašujuće krikove. Poslije toga bili su uznemireni i psi.

Osim životinja, zabilježeni su slučajevi iskopavanja ljudskih trupala iz lokalnih groblja koja nisu bila zakopana dovoljno duboko. Nadležne institucije, kako je neslužbeno doznao Jutarnji list, održale su hitan sastanak predstavnika Grada Ploča, policije i drugih institucija.

Riječ je o životinji koja odmah ubije plijen, a ako se to ne dogodi, smrt nastupa zbog bakterija u njegovoj otrovnoj slini koje uzrokuju infekciju. Ako žrtva i nije uginula od bakterija, dovoljno je oslabila da je varan bez problema savlada i pojede.

Dok dio ljudi priču prati s podsmijehom, drugi uplašeno šute.

izvor

još jedno viđenje
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Zbog velikog varana uzbuna u Kominu Empty
PostajNaslov: Re: Zbog velikog varana uzbuna u Kominu   Zbog velikog varana uzbuna u Kominu Icon_minitimesri svi 25, 2011 11:37 pm

ma glupost čista... danas vrište da su ga vidili u selu malo dalje od moga... nekako je bez papira prešao granicu izgleda.

nikakav varan. ljudi izmišljaju. kad sam prijatelju rekao da me uputi na mjesto gdje su ga vidili, nije htio. kaže boji se da me ne ujede i te gluposti... dok ne vidim ne vjerujem...

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Melkior
PraGlodavac



Male
Capricorn Monkey
Broj postova : 685
Age : 43
Registration date : 24.12.2010

Zbog velikog varana uzbuna u Kominu Empty
PostajNaslov: Re: Zbog velikog varana uzbuna u Kominu   Zbog velikog varana uzbuna u Kominu Icon_minitimečet svi 26, 2011 3:35 am

Ovo je neka žešća sprdnja. :D
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

Zbog velikog varana uzbuna u Kominu Empty
PostajNaslov: Re: Zbog velikog varana uzbuna u Kominu   Zbog velikog varana uzbuna u Kominu Icon_minitimeuto vel 14, 2012 4:18 pm

mozda je pobjegao neciji kucni ljubimac...najjednostavnije rjesenje je gotovo uvijek i rjesenje...@ lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zbog velikog varana uzbuna u Kominu Empty
PostajNaslov: Re: Zbog velikog varana uzbuna u Kominu   Zbog velikog varana uzbuna u Kominu Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zbog velikog varana uzbuna u Kominu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Papa- iza velikog praska bio je bog?!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Vijesti i zanimljivosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: