Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Nema naslova samo sam malo nabrijan

Go down 
+7
Nefertiti
vladimir
belongs to lovers
floridana
zvezda
Svjetloisjena
Aleksandar Veliki
11 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Nema naslova samo sam malo nabrijan Empty
PostajNaslov: Nema naslova samo sam malo nabrijan   Nema naslova samo sam malo nabrijan Icon_minitimečet pro 20, 2007 12:44 am

Ne mogu reći da su žene ispodprosječne ili nadprosječne.
Ali u određenim trenutcima žene imaju vrlo oprečna mišljenja. Tj. Danas će reći da je tako, a za par dana za isto će reći da je drugačije. Pogotovo ako se tiće njih i njigove intime. Stoga ne mogu reći da su žene ispod ili iznad samo mogu reći da su žene "žene" i da su drugačije, kako fizički tako i psihički.

Ima milion pitanja. Zašto ON mora s frendovima na piće i onda se bacati kao debil na neku debilu utakmicu, derati se kao da ga kolju dok je zgoditaka, a još više kad momčad gubi??? Zašto mora ovo zašto ono?

Ali kad pogledaš osobno ne mogu shvatiti žene. Nije da se sad nešto preseravam, ali ta stvorenja su stvarno teško shvatljiva. Nisam nikad čitao psihologiju, nit ne želim. Ali stvarno još nikada do sada se nisam uspio načuditi ženama. To je nevjerovatno. Kakve im se ideje roje u glavama. Čudo jedno.

Eto samo da i ja uđem u anale lolcina naših misterija.
Ovu temu nisam znao di da smjestim: U MIsterije ili u ženu? Pa se sjetih da je uvijek najbolje to smjestiti gdje je toplije. face
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Nema naslova samo sam malo nabrijan Empty
PostajNaslov: Re: Nema naslova samo sam malo nabrijan   Nema naslova samo sam malo nabrijan Icon_minitimečet pro 20, 2007 12:46 am

Vrlo neobično razmatranje za nekoga tko ima 99 godina roll mudri

Previše općenitih izjava, djedice... ;)
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Nema naslova samo sam malo nabrijan Empty
PostajNaslov: Re: Nema naslova samo sam malo nabrijan   Nema naslova samo sam malo nabrijan Icon_minitimečet pro 20, 2007 12:47 am

A pričaj mi o tome.

Ah žene.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Nema naslova samo sam malo nabrijan Empty
PostajNaslov: Re: Nema naslova samo sam malo nabrijan   Nema naslova samo sam malo nabrijan Icon_minitimečet pro 20, 2007 2:40 am

Pa, Alexsander,...
ako ti je za utehu, zene i same tvrde da ne poznaju sebe i da ne mogu predvideti svoje postupke...
Meni bi licno bilo krivo kada bih sve o sebi znala i kada tu vise ne bi bilo misterije...
A danas je danas i ima svoje istine, one nisu vazile juce i nece vaziti ni sutra. Lekcija - uhvati SADA..., to je i onako sve sto imas...

Pa, znas kako kazu, zene su kao modernisticke slike, ne treba ih razumeti, vec VOLETI... *
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Nema naslova samo sam malo nabrijan Empty
PostajNaslov: Re: Nema naslova samo sam malo nabrijan   Nema naslova samo sam malo nabrijan Icon_minitimečet pro 20, 2007 9:40 am

ja mogu reći da ne poznajem muškarce i da su oni za mene koliko god sam okružena njima, nepoznanica.
baš je to ono nešto zbog čega nas privlače. pokušavamo ih svatiti i nikad do kraja ne uspijevamo. ako ih usporedim s knjigom zar nam nebi bilo dosadno kad bi je pročitali do kraja i shvatili. na kraju bi je spremili na policu da skuplja prašinu. zato neka nepoznanica i s jedne i s druge strane.
sad malo o ženama. žene jesu prevrtljive u mišljenju. reklo bi se da nemaju stava. međutim, ja naprosto dozvoljavam sebi vidjeti istu stvar iz različite perspektive pa mi se jedan dan čini da je iz ove sadašnje to ispravno a sutra kad pogledam iz drugog ugla mi se čini da je to ispravnije nego ono. reklo bi se 3 D razmišljanje. ostavljamo mogućnost da i nije sve tako kako nam se na prvu čini.

muškarci, ah ti muškarci. fasciniraju me njihovi čvrsti stavovi. kakav racio.

žene, ah te žene. kakva intuicija, kakvi osjećaji.
[Vrh] Go down
belongs to lovers
banned



Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 4010
Age : 50
Location : Zagreb
Registration date : 28.09.2007

Nema naslova samo sam malo nabrijan Empty
PostajNaslov: Re: Nema naslova samo sam malo nabrijan   Nema naslova samo sam malo nabrijan Icon_minitimečet pro 20, 2007 11:37 am

ja razumijem muškarce
morala sam ih razumijeti
pa sam se potrudila vidjeti stvari iz njihove perspektive i uspijelo mi je i totalno su cool
[Vrh] Go down
belongs to lovers
banned



Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 4010
Age : 50
Location : Zagreb
Registration date : 28.09.2007

Nema naslova samo sam malo nabrijan Empty
PostajNaslov: Re: Nema naslova samo sam malo nabrijan   Nema naslova samo sam malo nabrijan Icon_minitimečet pro 20, 2007 11:38 am

i zapravo su isti ko mi, samo obrnuti rofl2
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Nema naslova samo sam malo nabrijan Empty
PostajNaslov: Re: Nema naslova samo sam malo nabrijan   Nema naslova samo sam malo nabrijan Icon_minitimečet pro 20, 2007 12:15 pm

KAj nerazumjes zene?
Okusi ih i sve ces shvatiti rofl2
Divne su kao i mi.
[Vrh] Go down
belongs to lovers
banned



Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 4010
Age : 50
Location : Zagreb
Registration date : 28.09.2007

Nema naslova samo sam malo nabrijan Empty
PostajNaslov: Re: Nema naslova samo sam malo nabrijan   Nema naslova samo sam malo nabrijan Icon_minitimečet pro 20, 2007 12:20 pm

i pošto smo "obrnuti", najljepše nam je na 69 lolcina
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Nema naslova samo sam malo nabrijan Empty
PostajNaslov: Re: Nema naslova samo sam malo nabrijan   Nema naslova samo sam malo nabrijan Icon_minitimečet pro 20, 2007 3:57 pm

Nitko nije savršen, pa ni žena (a griješiti je muški ;) )

Zvezda je lijepo rekla treba nas voljeti, ja bih još dodala poštovati....
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Nema naslova samo sam malo nabrijan Empty
PostajNaslov: Re: Nema naslova samo sam malo nabrijan   Nema naslova samo sam malo nabrijan Icon_minitimečet pro 20, 2007 5:23 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
Ne mogu reći da su žene ispodprosječne ili nadprosječne.
Ali u određenim trenutcima žene imaju vrlo oprečna mišljenja. Tj. Danas će reći da je tako, a za par dana za isto će reći da je drugačije. Pogotovo ako se tiće njih i njigove intime. Stoga ne mogu reći da su žene ispod ili iznad samo mogu reći da su žene "žene" i da su drugačije, kako fizički tako i psihički.

Ima milion pitanja. Zašto ON mora s frendovima na piće i onda se bacati kao debil na neku debilu utakmicu, derati se kao da ga kolju dok je zgoditaka, a još više kad momčad gubi??? Zašto mora ovo zašto ono?

Ali kad pogledaš osobno ne mogu shvatiti žene. Nije da se sad nešto preseravam, ali ta stvorenja su stvarno teško shvatljiva. Nisam nikad čitao psihologiju, nit ne želim. Ali stvarno još nikada do sada se nisam uspio načuditi ženama. To je nevjerovatno. Kakve im se ideje roje u glavama. Čudo jedno.

Eto samo da i ja uđem u anale lolcina naših misterija.
Ovu temu nisam znao di da smjestim: U MIsterije ili u ženu? Pa se sjetih da je uvijek najbolje to smjestiti gdje je toplije. face
nadam se da se pojedini dijelovi teksta ne odnose ne mene... zubo
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Nema naslova samo sam malo nabrijan Empty
PostajNaslov: Re: Nema naslova samo sam malo nabrijan   Nema naslova samo sam malo nabrijan Icon_minitimečet pro 20, 2007 5:47 pm

...treba nas obozavati... *
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Nema naslova samo sam malo nabrijan Empty
PostajNaslov: Re: Nema naslova samo sam malo nabrijan   Nema naslova samo sam malo nabrijan Icon_minitimečet pro 20, 2007 7:02 pm

zvezda je napisao/la:
...treba nas obozavati... *

Svaka ti je na mjestu zvezdo
ides
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Nema naslova samo sam malo nabrijan Empty
PostajNaslov: Re: Nema naslova samo sam malo nabrijan   Nema naslova samo sam malo nabrijan Icon_minitimečet pro 20, 2007 7:04 pm

@Aleksandar Veliki
Možeš ti nama reći što je tebe toliko "nabrijalo" da si shvatio da su žene neshvatljive? ;)
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Nema naslova samo sam malo nabrijan Empty
PostajNaslov: Re: Nema naslova samo sam malo nabrijan   Nema naslova samo sam malo nabrijan Icon_minitimečet pro 20, 2007 8:31 pm

Nefertiti je napisao/la:
zvezda je napisao/la:
...treba nas obozavati... *

Svaka ti je na mjestu zvezdo
ides

Hvala, hvala...

By the way,
nosis ime NAJLEPSE zene ikada, po mom ukusu...
Nosila sam ga nekada, u nekim momentima, i prijalo mi je uvek... *
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Nema naslova samo sam malo nabrijan Empty
PostajNaslov: Re: Nema naslova samo sam malo nabrijan   Nema naslova samo sam malo nabrijan Icon_minitimečet pro 20, 2007 8:32 pm

ja ne znam sta znaci "nabrijalo"... ? :( *
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Nema naslova samo sam malo nabrijan Empty
PostajNaslov: Re: Nema naslova samo sam malo nabrijan   Nema naslova samo sam malo nabrijan Icon_minitimečet pro 20, 2007 10:39 pm

zvezda je napisao/la:
ja ne znam sta znaci "nabrijalo"... ? :( *

Biti nabrijan znači biti napet, nekako iznutra revoltiran kao da ćeš puknuti, mi u zg kažemo da smo našpanani...
[Vrh] Go down
Tallina
Majmun
Tallina


Female
Scorpio Horse
Broj postova : 1080
Age : 45
Registration date : 03.10.2007

Nema naslova samo sam malo nabrijan Empty
PostajNaslov: Re: Nema naslova samo sam malo nabrijan   Nema naslova samo sam malo nabrijan Icon_minitimečet pro 20, 2007 11:07 pm

belongs to lovers je napisao/la:
i zapravo su isti ko mi, samo obrnuti rofl2


ako je nešto isto kao ja kako onda može biti istovremeno i obrnut od mene ;)
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Nema naslova samo sam malo nabrijan Empty
PostajNaslov: Re: Nema naslova samo sam malo nabrijan   Nema naslova samo sam malo nabrijan Icon_minitimečet pro 20, 2007 11:18 pm

obrnuto proporcionalni :D
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Nema naslova samo sam malo nabrijan Empty
PostajNaslov: Re: Nema naslova samo sam malo nabrijan   Nema naslova samo sam malo nabrijan Icon_minitimepet pro 21, 2007 3:45 am

Ma, samo je dobro kada se u horizontalnom polozaju jedno obrne rotacijom za 180 stepeni, a zatim rotira oko svoje ose za jos 180, pa se malo podigne i pomeri iznad onog drugog... :)
Ovo mi je nejblesavije objasnjenje poze 69, ne znam zasto mi je uposte palo na pamet ovako... *
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Nema naslova samo sam malo nabrijan Empty
PostajNaslov: Re: Nema naslova samo sam malo nabrijan   Nema naslova samo sam malo nabrijan Icon_minitimepet pro 21, 2007 8:57 am

a baš je dobro zubi
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Nema naslova samo sam malo nabrijan Empty
PostajNaslov: Re: Nema naslova samo sam malo nabrijan   Nema naslova samo sam malo nabrijan Icon_minitimepet pro 21, 2007 11:51 am

zvezda je napisao/la:

Hvala, hvala...

By the way,
nosis ime NAJLEPSE zene ikada, po mom ukusu...
Nosila sam ga nekada, u nekim momentima, i prijalo mi je uvek... *

Hvala i tebi, da bila je lijepa, ali mislim da joj karakter nije bio najbolji confused
Bar sam tako čitala....study
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Nema naslova samo sam malo nabrijan Empty
PostajNaslov: Re: Nema naslova samo sam malo nabrijan   Nema naslova samo sam malo nabrijan Icon_minitimepet pro 21, 2007 11:52 am

Rekla bi jedna moja prijateljica: šta se brineš kad dođe situacija pupak na pupak razlike se ne vide ;)
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Nema naslova samo sam malo nabrijan Empty
PostajNaslov: Re: Nema naslova samo sam malo nabrijan   Nema naslova samo sam malo nabrijan Icon_minitimepet pro 21, 2007 1:04 pm

vruća mačka je napisao/la:
nadam se da se pojedini dijelovi teksta ne odnose ne mene... zubo

Ne brini brigu.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Nema naslova samo sam malo nabrijan Empty
PostajNaslov: Re: Nema naslova samo sam malo nabrijan   Nema naslova samo sam malo nabrijan Icon_minitimepet pro 21, 2007 1:08 pm

Nefertiti je napisao/la:
@Aleksandar Veliki
Možeš ti nama reći što je tebe toliko "nabrijalo" da si shvatio da su žene neshvatljive? ;)

Kamo mlađahni dječak odoh učiti struku u jednu žensku školu. Omjer žene muški 30:5. Dakle svaki je imao min. 6 cura. Kasnije izađoh iz te škole i mislih kako su cure "normalne", ok tu i tamo ne previše.

Ali zadnjih par godina ne mogu s nijma na kraj. Ono čudo jedno? drunken - nema tog smajlija da opišem. lol
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nema naslova samo sam malo nabrijan Empty
PostajNaslov: Re: Nema naslova samo sam malo nabrijan   Nema naslova samo sam malo nabrijan Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nema naslova samo sam malo nabrijan
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Wellness samo za nju
» Natjecanje
» bez alata nema zanata
» Nema mise za nudiste

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Žena-
Forum(o)Bir: