Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vegeterijanac/Mesožder

Go down 
+7
Foto
Korplikan
orca
Morn
kika13
Chakotay
biga
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3

Da li:
Jedete meso
Vegeterijanac/Mesožder - Page 3 Icon_vote_lcap93%Vegeterijanac/Mesožder - Page 3 Icon_vote_rcap
 93% [ 14 ]
Vegeterijanac sam
Vegeterijanac/Mesožder - Page 3 Icon_vote_lcap7%Vegeterijanac/Mesožder - Page 3 Icon_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Ukupno glasova : 15
 

Autor/icaPoruka
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Vegeterijanac/Mesožder - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vegeterijanac/Mesožder   Vegeterijanac/Mesožder - Page 3 Icon_minitimeuto kol 23, 2011 6:10 pm

Chakotay je napisao/la:
Korplikan je napisao/la:
I to je za osudu, krivi su si kao i pušači i svi ostali koji si svjesno štete...
Eto vidiš tu se razlikujemo ja to ne radim, ne osuđujem druge pa makar je to što čine potpuno krivo. Prije sam to radio, pa sam onda bio ljut na te ljude, pa sam ih žalio, a danas znam da sve to nema smisla, svi smo mi ovdje na živimo svoje živote i da iz svojih iskustava učimo. Ja vjerujem da ovaj život nije jedini koji postoji i također vjerujem da ćemo svi naučiti što je "ispravno" samo je pitanje vremena, tako da nema nikakvog smisla da ja nekoga osuđujem. I na kraju, krajeva, ne mogu, a da se ne zapitam što moj sud ili moja procjena uopće znači ikome, koga briga što ja mislim o nekome, niti sam sudac, niti porota, niti imam neki značaj, a ponajmanje sam univerzalan i pravedan pa da mogu svoje stavove nametati drugima ;)
Eto, ali ti imaš 34 godine, ja 19. Ko kaže da jednom i ja neću biti vegetarijanac. Do tada će mi smetati vegetarijanci sa kojima se ne slažem.

Još samo jednu stvar da napomenem i koja je zapravo najvažnija. Nisam rekao da su vegetarijanci glupani. Isto tako nisam rekao da SVE vegetarijance ne volim. Rekao sam da je u redu biti vegetarijanac ako imaš valjani razlog. No svi vegetarijanci KOJE JA POZNAM imaju razlog za to koji je po meni glup (dakle razlog, ne oni). No vidim da ste svi odma stekli dojam o meni kao tvrdoglavom tupanu sa niskim IQ-om pa sam se zbog toga iznervirao i počeo pisati stvari koje možda i ne mislim. Dakle sve što sam htio reć je da je motiv bitan, kako u životu tako i u ovome, motiv je bitan i da li je nešto plemenito ili podlo (bar po meni) no o tome ćemo u pdf-u filozofija.
[Vrh] Go down
wanderer
Majmun
wanderer


Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Age : 36
Registration date : 24.05.2010

Vegeterijanac/Mesožder - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vegeterijanac/Mesožder   Vegeterijanac/Mesožder - Page 3 Icon_minitimeuto kol 23, 2011 6:28 pm

@ Korplikan, ne smetaju tebe vegetarijanci već ti smeta nešto što imaš u sebi, a to isto vidiš i kod njih :)
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Vegeterijanac/Mesožder - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vegeterijanac/Mesožder   Vegeterijanac/Mesožder - Page 3 Icon_minitimeuto kol 23, 2011 7:01 pm

Joooj psihologa.

Ne, ne smataju me vegetarijanci, već vegetarijanci koji su to zbog razloga koji sam već naveo.
Nemam nikakav problem s njima, ne bi ih tukao, ne želim biti vegetarijanac, ne bi zabranio vegetarijanstvo niti išta.
Ne vidim ništa kod vegetarijanaca a da nam je zajedničko niti želim imati išta od vegetarijanaca, zadovoljan sam sobom i prestanite od mene praviti majmuna. Samo imam drugačije stajalište od vas. Vi vjerojatno odobravate i gay parade. Eto ja ne odobravam. Šta ćeš sad reć da ima nešto zajedničko meni i gayevima i da mi to smeta?

U offtopicu smo, a svi koji osječaju potrebu da mi kažu nešto neka to naprave na pm. Ja nisam lud ali istina je da lako poludim kada nešto govorim a ljudi ne pokušavaju demantirati ono što govorim (kao što je to Alpha radila i svaka joj čast) već dovode u pitanje moj razum kao ti i orca.
[Vrh] Go down
wanderer
Majmun
wanderer


Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Age : 36
Registration date : 24.05.2010

Vegeterijanac/Mesožder - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vegeterijanac/Mesožder   Vegeterijanac/Mesožder - Page 3 Icon_minitimeuto kol 23, 2011 7:17 pm

Ja mislim da tebi smetaju tvoji neki ''razlozi'', a ne njihovi zubo
Inače zašto bi ti nešto smetalo kod drugog ako te to ne dira izravno?
Boli te tuđa glupost?
Preempatičan si?
Strah te što će biti sa tim ljudima jer imaju glupe raloge i motive?
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Vegeterijanac/Mesožder - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vegeterijanac/Mesožder   Vegeterijanac/Mesožder - Page 3 Icon_minitimeuto kol 23, 2011 7:21 pm

@Korplikan ljudi se u stvari prema tebi odnose kao ti prema vegetarijancima, ne znamo ništa o tebi, ali te ipak kritiziramo ;) Da u pravu si da sam ja stariji od tebe i da je moguće da ćeš ti kad dostigneš moje godine biti malo više tolerantniji prema drugima, a opet možda i ne budeš, možda ćeš baš biti i još stroži jer kroz godine vidiš i one negativne osobine ljudi pa ponekad pomisliš da se i ne isplati biti dobar i blag prema drugima. Sve je pitanje kako gledaš na stvari i na druge.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Vegeterijanac/Mesožder - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vegeterijanac/Mesožder   Vegeterijanac/Mesožder - Page 3 Icon_minitimeuto kol 23, 2011 7:51 pm

Moram priznat da nisi previše fulao, istina je da je dosta ljudi oko mene tu samo kako bi mi naudili nekako ali to nema nikakve veze sa ovim. Nisam se prijavio na forum da razgovaram o osobnim problemima nego da čitam o stvarima koje me zanimaju, da pišem o stvarima koje me zanimaju i zafrkavao se malo. Zaista, kažem vam, nemam nikakvih nugodnih iskustava sa vegetarijancima već mi je samo glup razlog zbog kojeg se večina odlučuje za to. Nije mi potreban nikakav Sigmund Freud jer sam mentalno zdrav, samo o svemu imam pozitivno ili negativno mišljenje. Ako vas baš zanima, o sadašnjem stanju u svijetu (bilo političkom, ekološkom i psihološkom) imam loše mišljenje. Nervira me zasljepljenost ljudi koji ne vide da je sve maslo VELIKIH, veličanje kapitalizma, itd, itd.

Nego pošto offtopiciramo, ajmo ovo prenest u neku drugu temu?
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Vegeterijanac/Mesožder - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vegeterijanac/Mesožder   Vegeterijanac/Mesožder - Page 3 Icon_minitimeuto kol 23, 2011 9:09 pm

Budem ja sutra, samo je pitanja koju temu želiš o političarima ili pak općenito o ljudima, ali mislim da imam ideja kako to dvoje spojiti u jednu :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Vegeterijanac/Mesožder - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vegeterijanac/Mesožder   Vegeterijanac/Mesožder - Page 3 Icon_minitimesri kol 24, 2011 3:55 am

Još bolje ako netko ima glup razlog za nešto, bar ga možeš okarakterizirati kao "bedaka", dok se u protivnom stalno pitaš jel je ili nije zubo
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vegeterijanac/Mesožder - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vegeterijanac/Mesožder   Vegeterijanac/Mesožder - Page 3 Icon_minitimesri kol 24, 2011 10:42 am

@Blizz (i ostali)...otvorila sam temu o misljenju/stavovima na Filozofiji: LINK


@Korplikan...oprosti, ali ja ne mislim da si ti glup niti da imas niski IQ i smatram da sam to cak i naglasila. Upravo suprotno. Naime, da mislim da si glup ne bi imalo smisla objasnjavat se pa to ne bih ni radila. Ono na sto sam apelirala svojim postovima jeste cinjenica da imas stavove sto je lose. Nije cak ni bitno o cemu su stavovi. Ova tema s vegetarijanstvom je samo primjer na kojem sam ti htjela reci kako stavovi nisu dobri.
Kazes gore da ti se ne svidjaju razlozi odredjenih vegeterijanaca koje poznajes. Mozda oni imaju dublje razloge ali ih nece ljudima izlagati jer znaju da to vecina ne kuzi pa kazu samo da im je zao zivotinje i gotovo. Mozda. A mozda je stvarno samo to razlog. Ali cak i da je samo to opet nema potrebe da sam sebi skodis stvarajuci stav kako je to glupo. Bas te briga. Nije tebi glupo. Medjutim ti si dao argumente o prehrani i evoluciji i td. koji pokazuju da ti ces braniti svoj stav i ucvrstiti ga jos vise. A to je problem. Tebi, jelte. A to je, pak, steta.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Morn
Višestanični organizam



Male
Cancer Horse
Broj postova : 59
Age : 33
Location : 45°47'58.23 S 15°58'44.63 I
Registration date : 18.08.2011

Vegeterijanac/Mesožder - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vegeterijanac/Mesožder   Vegeterijanac/Mesožder - Page 3 Icon_minitimečet kol 25, 2011 8:49 pm

ha?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vegeterijanac/Mesožder - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vegeterijanac/Mesožder   Vegeterijanac/Mesožder - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vegeterijanac/Mesožder
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Ankete-
Forum(o)Bir: