Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ljubavna magija

Go down 
+3
Chakotay
Tonks
Unicorn :)*
7 posters
Autor/icaPoruka
Unicorn :)*
Prašina
Unicorn :)*


Female
Leo Goat
Broj postova : 7
Age : 32
Location : to the Moon and back
Registration date : 06.08.2011

Ljubavna magija Empty
PostajNaslov: Ljubavna magija   Ljubavna magija Icon_minitimepon kol 08, 2011 3:14 am

Citala sam dosta o tome, ali niko mi jos nije izneo istinit dokaz. Da li je moguce privuci nekoga pomocu magije ? Po mom milsljenju, to je sebicno, drzati nekoga pored sebe protiv njegove volje..Sta vi mislite o tome ? Postoje li takve stvari uopste ?
[Vrh] Go down
Tonks
Riba
Tonks


Female
Pisces Dog
Broj postova : 160
Age : 30
Location : Hogwarts
Registration date : 29.12.2010

Ljubavna magija Empty
PostajNaslov: Re: Ljubavna magija   Ljubavna magija Icon_minitimepon kol 08, 2011 5:28 am

naravno da postoji, kao i sto postoji bilo kakva magija. Slazem se s tobom, to jest sebicno, i samim time sto ta ljubav medju dvije osobe nije postojala otpocetka nego se morala "stvarati" umijetnim putem, nije sudjena i u to ne treba dirati. Al eto kad ljudsko srce se ne slaze s mozgom kao obicno.
btw dobrodosla na forum :)
[Vrh] Go down
Unicorn :)*
Prašina
Unicorn :)*


Female
Leo Goat
Broj postova : 7
Age : 32
Location : to the Moon and back
Registration date : 06.08.2011

Ljubavna magija Empty
PostajNaslov: Re: Ljubavna magija   Ljubavna magija Icon_minitimepon kol 08, 2011 6:07 am

Tonks je napisao/la:
naravno da postoji, kao i sto postoji bilo kakva magija. Slazem se s tobom, to jest sebicno, i samim time sto ta ljubav medju dvije osobe nije postojala otpocetka nego se morala "stvarati" umijetnim putem, nije sudjena i u to ne treba dirati. Al eto kad ljudsko srce se ne slaze s mozgom kao obicno.
btw dobrodosla na forum :)

Hvala ti :) btw, svidja mi se tvoj nadimak, Nimfadora Tonks mi je bila omiljeni lik iz Harija Potera :D
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Ljubavna magija Empty
PostajNaslov: Re: Ljubavna magija   Ljubavna magija Icon_minitimepon kol 08, 2011 9:28 am

Ne znam da li je to moguće, ako netko nekoga uopće ne voli, onda niti ta magija tu neće pomoći, ako pak nešto postoji, onda bi "magija" mogla pojačati intenzitet tog osjećaja. No to je moje mišljenje, stvarno ništa ne znam o tome :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

Ljubavna magija Empty
PostajNaslov: Re: Ljubavna magija   Ljubavna magija Icon_minitimepon kol 08, 2011 3:28 pm

Možda i doista postoji i moguće je, nisam baš upoznata vrlo dobro sa time...
Ali mislim da nema pretjeranog smisla "siliti" nekog na bilo koji način da te voli, jer nakon nekog vremena dobije se ta praznina u srcu jer znaš da to nije u stvarnosti doista obostrano. To povlači sa sobom posljedice... =/
[Vrh] Go down
Unicorn :)*
Prašina
Unicorn :)*


Female
Leo Goat
Broj postova : 7
Age : 32
Location : to the Moon and back
Registration date : 06.08.2011

Ljubavna magija Empty
PostajNaslov: Re: Ljubavna magija   Ljubavna magija Icon_minitimepon kol 08, 2011 3:59 pm

kika13 je napisao/la:
Možda i doista postoji i moguće je, nisam baš upoznata vrlo dobro sa time...
Ali mislim da nema pretjeranog smisla "siliti" nekog na bilo koji način da te voli, jer nakon nekog vremena dobije se ta praznina u srcu jer znaš da to nije u stvarnosti doista obostrano. To povlači sa sobom posljedice... =/

To sam i rekla :)
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

Ljubavna magija Empty
PostajNaslov: Re: Ljubavna magija   Ljubavna magija Icon_minitimepon kol 08, 2011 4:11 pm

@unicorn - Onda super da se slažemo. ;)
[Vrh] Go down
Tonks
Riba
Tonks


Female
Pisces Dog
Broj postova : 160
Age : 30
Location : Hogwarts
Registration date : 29.12.2010

Ljubavna magija Empty
PostajNaslov: Re: Ljubavna magija   Ljubavna magija Icon_minitimepon kol 08, 2011 9:03 pm

Unicorn :)* je napisao/la:

Hvala ti :) btw, svidja mi se tvoj nadimak, Nimfadora Tonks mi je bila omiljeni lik iz Harija Potera :D[/quote]

:) hh drago mi je da nas ima jos HP-ljubaca ili kako se vec kaze miga
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Ljubavna magija Empty
PostajNaslov: Re: Ljubavna magija   Ljubavna magija Icon_minitimečet kol 25, 2011 2:49 pm

postoji "magija" ljubavi kako je produbiti, emocijonalno i fizički
Kroz niz rituala, kao cilj je duhovno povezivanje
jedino koliko sam čitala o tome autor preporučava i dosta marihane za one koji se ne mogu opustiti kako bi lakše usredotočili svoje energije i izbrisali racionalnost
To mi mije bilo baš najbistrije..
Već sam zaboravila većinu knjige scratch

Iako postoji magija ali kao je Chakotay rekao ako ne postoji iskra ne možes je stvoriti, nisam čula o nekoj koja može manipulirati s time. Možda neka mračnija može to ne znam

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
orca
PraGlodavac
orca


Male
Libra Dragon
Broj postova : 592
Age : 35
Location : Under the Guillotine
Registration date : 17.08.2011

Ljubavna magija Empty
PostajNaslov: Re: Ljubavna magija   Ljubavna magija Icon_minitimečet kol 25, 2011 3:32 pm

Sve je moguce kada je u pitanju magnetizam samo je pitanje da li se isplati lagati samoga sebe te na poslijetku i karmicki se igrati sa takvim stvarima.

Na kraju krajeva, zeljeti nesto sto je nemoguce posjedovati (u ovom slucaju drugu osobu) moze odvesti samo propasti jer ni to "posjedovanje" nemoze trajati vjecno, kratkotrajna je iluzija ..
[Vrh] Go down
julija81
Žaba
julija81


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 217
Age : 42
Registration date : 15.10.2010

Ljubavna magija Empty
PostajNaslov: Re: Ljubavna magija   Ljubavna magija Icon_minitimepon stu 21, 2011 10:39 pm

Ako je suditi po predanjima nasih starih, o starim spisima i pricama koje se prenose sa kolena na koleno - magija ,bila ona ljubavna ili ne, zaista postoji. E sad, koliko nas je u stanju danas da razlikuje ono iskonsko od modernih baljezgarija, pitanje je. Imas dosta o tome na netu, a najbolje je to istraziti kroz bajke ili narodne price, jer mislim da je tamo najrealnije opisana upotreba magije. ;)

_________________
...you can run, but you can not hide...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ljubavna magija Empty
PostajNaslov: Re: Ljubavna magija   Ljubavna magija Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ljubavna magija
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ljubavna poezija
» Magija
» Crna magija
» Magija i religija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: