Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Meditacijom do astralne projekcije

Go down 
+65
Amalka
orca
primitive101
Lyra
Astral WOlf
Neo
hmhm696
yuusha
horus
Dada289
Kakashi
dajannah
hromi
DoC
UNIDA
Annabel Lee
Silence
ukiss
Dragony
mEN_iN_WHite
danpocalypse
flory
bros
schmizzl
skin
MoW
Indigo_girl
Athena
Remke
Legionar
Pux
Ivan-ik
tomi
Skulptura
Gea
Chakotay
snark
Jaykof
ThE_IMMORTAL
arhont
KiChO666
vrapche
Flamezar
Groinx
stella
labellina
davor1408
Merkurica
Galileo Galilei
Angel from shadow
indigocakra
Blizzard
Alpha
piratxx
capsicum
zmija
zvezda
Hybrid
floridana
Svjetloisjena
vladimir
Cvrcak
malena
Rain
jovko
69 posters
Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Icon_minitimesri srp 07, 2010 3:48 pm

Sumnjam da je to jer da je previse vezan za tjelesno ne bi mu niti padalo na pamet nesto tipa astralna projekcija.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Silence
Prašina
Silence


Male
Pisces Dog
Broj postova : 6
Age : 30
Registration date : 07.07.2010

Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Icon_minitimesri srp 07, 2010 3:55 pm

Vjerojatno je to da nisam spreman, budem se trudio i dalje
hvala na odogovoru i na dobrodoslici =)
[Vrh] Go down
ukiss
Riba
ukiss


Male
Aries Pig
Broj postova : 138
Age : 29
Location : Serbia ( LOZNICA)
Registration date : 16.06.2010

Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Icon_minitimesri srp 07, 2010 10:58 pm

ja sam to jednom samo uspeo(bar tako mislim ) i nikad vise bar ne u skorije vreme necu to raditi
[Vrh] Go down
Annabel Lee
Riba
Annabel Lee


Female
Pisces Dog
Broj postova : 134
Age : 30
Location : Somewhere over the rainbow
Registration date : 31.07.2010

Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Icon_minitimepon kol 02, 2010 1:22 pm

Iščitavanjem ove teme sam stigla do neke 11. strane, i morala sam napisati odgovor... Kad budem imala vremena iščitaću do kraja sve postove.

Vidim da mnogi brkaju vantjelesno iskustvo i astralnu projekciju. Koliko sam ja upućena - to su dve totalno različite stvari. Alpha, to što si ti opisala kao svoju prvu spontanu astralnu projekciju meni više izgleda kao vantjelesno iskustvo, zato što se odigralo u ovom prostoru i vremenu, tj. u našoj realnosti. Vidjela si sebe, majku i brata kako šetate hodnikom (ako se dobro sjećam), to je ono što se odigravalo u tom trenutku, a astral ne funkcioniše tako. Popriličan broj ljudi je doživjelo isto to što i ti, tj izlazak iz svog tijela i šetnja po ovoj dimenziji, uglavnom ljudi koji predosjete neke recimo saobraćajne nesreće u svojoj okolini ili takvo nešto, to nije astralna projekcija...
Astralna projekcija je mnogo komplikovanija i zahtjevnija stvar, koja, da bi se svjesno postigla, zahtjeva poprilično razvijenu svijest. Napisaću kasnije jedan malo opširniji post o AP, ako koga zanima i ako ga neko već nije napisao :D
Kad uhvatim vremena :D
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Icon_minitimepon kol 02, 2010 1:33 pm

Možeš li malo pojasniti zašto su Astralna projekcija i Vantjelesno
iskustvo dvije različite stvari? Koliko ja znam, isto je.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Annabel Lee
Riba
Annabel Lee


Female
Pisces Dog
Broj postova : 134
Age : 30
Location : Somewhere over the rainbow
Registration date : 31.07.2010

Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Icon_minitimepon kol 02, 2010 1:55 pm

Ovako, pokušaću da složim to onako kako sam ja shvatila :)

VTI je jednostavno... Kao projekcija moje svijesti u sadašnjem vremenu i prostoru. Možda će biti jednostavnije na primjeru: ja sjedim za kompom i kuckam ovaj odgovor, i odjednom se nađem lebdeći skroz blizu stropa i odozgo posmatrajući sebe kako sjedim za kompom i kuckam kao da se ništa nije desilo. S tim da je centar mog razmišljanja u toj projekciji mene koja je uz strop. Kao neko drugo tijelo u kojem se odjednom našla moja svijest, i posmatra moje fizičko tijelo...

A AP je putovanje u druge dimenzije, šetnja astralom, koji je skroz drugačiji od ovog našeg "svijeta", da se tako izrazim. Nešto totalno drugo. Da bi se doživjela AP, potrebno je dostići jedno stanje slično transu.

Razlike kod VTI i AP se uočavaju i u tome što, barem koliko sam shvatila iz opisa ljudi koji su to doživjeli, prilikom astralne projekcije naš način gledanja stvari, naša perspektiva je totalno drugačija. Vidimo sve oko sebe, imamo pogled koji obuhvata 360 stepeni, ne kao ovaj naš klasični pogled. A ljudi koji su opisivali situacije vantjelesnih iskustava, jednostavno kao da su prebacili svijest u to drugo tijelo, bez ikakvih izmjena.

Isto tako, negdje sam čitala da je VTI nevoljan, nekontrolisan događaj, dok je AP voljna, mada ja ne vidim kakvog smisla to ima, spontane astralne projekcije su nevoljni događaji, a isto tako ima ljudi koji mogu da izvedu VTI kad god im se ćefne, tako da...

Ja se najdublje izvinjavam ako sam proširila neku pogrešnu informaciju, ali otkako se zanimam za ovu tematiku naišla sam na ogromnu količinu literature, tako da se može desiti da mi se nešto i izmješalo ili da nešto nisam najbolje shvatila, ali ljudi smo, zar ne :)
Isto tako ne tvrdim da je ovo moje univerzalna istina :D
Samo prenosim stvari onako kako sam ih ja shvatila :)
(Da se odmah ogradim, da ne dođe do neke prepirke ili tako nečeg) :D

Lijep pozdrav za tebe, Skulptura :)
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Icon_minitimeuto kol 03, 2010 9:55 am

Zanimljivo tumačenje, meni se isto nekako činilo da je AP i VTI jedno te ista stvar.

Evo jedan zanimljiv članak na www.znanost.com

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Icon_minitimeuto kol 03, 2010 10:20 am

Hvala Annabel, no mislim da si krivo shvatila :)
Astralnom projekcijom se naziva bilo kakav oblik vantjelesnog iskustva u
kojem se astralno tijelo razdvaja od fizičkog.

Astral projection (or astral travel) is an interpretation of any form of
out-of-body experience (OBE) that assumes the existence of an "astral body"
separate from the physical body and capable of travelling outside it. Astral
projection or travel denotes the astral body leaving the physical body to
travel in the astral plane.

-
http://en.wikipedia.org/wiki/Astral_projection

Ali svaka čast na logičnom razmišljanju ;)
Šteta što si baratala sa pokojom pogrešnom činjenicom...

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Annabel Lee
Riba
Annabel Lee


Female
Pisces Dog
Broj postova : 134
Age : 30
Location : Somewhere over the rainbow
Registration date : 31.07.2010

Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Icon_minitimeuto kol 03, 2010 10:31 am

Mah... Nekako, kad meni neko kaže astralna projekcija, ja pod tim podrazumijevam šetnju astralom (mislim, ne bukvalno šetnju, jasno je na šta mislim :D)
Sve ostalo strpam u koš VTI. Mislim, i AP je neki vid VTI, al' kao da je izdvojena za sebe, posebna kategorija :D

Ma neka moja uvrnuta klasifikacija :D
[Vrh] Go down
Annabel Lee
Riba
Annabel Lee


Female
Pisces Dog
Broj postova : 134
Age : 30
Location : Somewhere over the rainbow
Registration date : 31.07.2010

Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Icon_minitimeuto kol 03, 2010 10:32 am

Usput, hvala na informaciji :)
[Vrh] Go down
UNIDA
Prašina
UNIDA


Female
Cancer Horse
Broj postova : 5
Age : 33
Registration date : 03.08.2010

Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Icon_minitimeuto kol 03, 2010 1:43 pm

nemožeš meditirati jer ti je sva energija usmjerena u krivom smjeru...fokusiraš se na to da nemožeš nešto pa zato to i nemožeš...meditiraj npr. na boju koju najlakše vizualiziraš ili koja ti vibracijski najbolje leži, možeš meditirati na mnogo stvari...npr. na elemente(zrak, voda...), na boje, na glazbu, na neke rune itd...daj si kreativnosti...
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Icon_minitimeuto kol 03, 2010 2:31 pm

UNIDA, a kome si se ti obratila u postu? :D

@Annabel, mislim da to tvoje čak i ima logike jer astralna projekcija znači zvjezdana projekcija. Neka druga dimenzija :D

Nego, što si sve čitala o tim drugim osjetilima. Opisivala si tih 360° vidokruga. Jel taj vidokruga vizualno takav, ili nekim drugim nedefiniranim osjetilima? Ma pokušat ću ja naći neke svoje postove pa ćeš vidjeti na što mislim :)

EDIT: Evo, našao sam! :) klik pogledaj predzadnji post, a na idućoj stranici imaš još neke postove, tipa ovaj
Legionar je napisao/la:
Pa dakle, najsličnije je osjetilu osjeta, samo što ne moraš dodirivati stvari da bi ih osjetio, tj. znao gdje su. Okruženje je slično onim slikama koje ti ispadnu kada u Google ukucaš ''abstract'', jedino što ih ne vidiš, nego na taj način osjetiš. :)
Legionar je napisao/la:
Meni u snovima mnoge stvari nemaju vizualnu informaciju, ali imaju neku drugu. Osjećam prostor oko sebe, a ako su neka bića onda osjećam njihove energije, njihovu egzistenciju. Njihovo postojanje ima ''težinu'', djelovanje koje ja osjetim.
Imate li pojma o čem pričam? zubi

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."


Zadnja promjena: Legionar; uto kol 03, 2010 3:08 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Icon_minitimeuto kol 03, 2010 3:02 pm

Da ustvari AP i VTI se upravilu poistovjećuje u literaturi i raznim tekstovima, dokumentarnim emisijama... no s druge strane u AP možemo opažati neke stvari, entitete...koji ne postoje u ovoj našoj stvarnosti, pa bi onda AP bio neki poseban oblik VTI gdje idemo dalje od ovih naših dimenzija, ali opet kod AP i VTI ne opažamo našim fizičkim očima i ušima, pa bi onda isti predmet mogao izgledati drugačije iz te pespektive.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Annabel Lee
Riba
Annabel Lee


Female
Pisces Dog
Broj postova : 134
Age : 30
Location : Somewhere over the rainbow
Registration date : 31.07.2010

Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Icon_minitimeuto kol 03, 2010 3:16 pm

@UNIDA, slažem se sa tim što si napisala. Nema univerzalnog načina meditacije, svako treba pronaći ono što mu leži. Možda je to neka određena vrsta muzike, izvođač, pjesma, pa možda čak i jedan zvuk koji pomaže da lakše meditiraš? Treba eksperimentisati i pronaći šta tebi lično najviše odgovara :)

@Legionar, ne znam kako da ti objasnim... Kao da si lopta. Kao da tvoja lobanja nije prepreka tvom oku da vidi i ono što je iza njega. Jednostavno u bilo kojem trenutku možeš da pogledaš na bilo koju stranu bez da okrećeš "glavu" ili takvo nešto, samo se fokusiraš na tu stranu na koju hoćeš da gledaš. Ne znam kako bih ti opisala, nadam se da razumiješ o čemu govorim :D

Što se ostalih osjetila tiče, ne sjećam se sad da li je pisalo nešto konkretno, ali uglavnom, sva osjetila su jako izoštrena, mnogo izoštrenija nego u ovom našem "svijetu" (uvijek mi zvuči blesavo kad ovo napišem xD), i tako... Šta još da ti kažem :D

Ima jedan dobar metafizički forum na kojem sam ja pročitala i naučila dosta toga korisnog, zove se Galaksija... Koga zanima nek' kuca u Google Galaksija i izbaciće mu link :)
Doduše, na tom forumu je hrpa informacija i milion tema i dosta članova koji pišu svakodnevno, pa će trebati dosta vremena da se bar dio toga iščita kako treba. Dosta je zamršeno, al' polako, pa koga interesuje stiće do kraja :)
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Icon_minitimeuto kol 03, 2010 3:19 pm

Ja sam se dvaput pokušao registirati na Galaksiju, ali me Admin trebao uključiti. A nije conf1

Aha, čuo sam za tu loptu. Ja nemam takvih iskustva. Kod mene je nešto sasvim drugačije, nedefinirano. Ne postojim niti kao lopta niti kao nešto drugo. Sada mi pada misao da sam prije kao nekakva energetska vlakna. To su inače stanja proizašla iz lucidnih snova.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Annabel Lee
Riba
Annabel Lee


Female
Pisces Dog
Broj postova : 134
Age : 30
Location : Somewhere over the rainbow
Registration date : 31.07.2010

Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Icon_minitimeuto kol 03, 2010 3:24 pm

Nisam mislila da postojiš kao lopta, nego sam upoređivala pogled sa loptom :D jednostavno, kao da ti je oko u fazonu onog svevidećeg iz Gospodara Prstenova, može da vidi na sve strane bez da se ti okrećeš ili tako nešto :D

Barem to tako opisuju ljudi koji su to doživjeli. Ja nemam iskustva sa astralom, još nisam stigla do tog nivoa... Ali i ne žurim se. Polako :)

Na mene smak svijeta ne utiče evil
[Vrh] Go down
DoC
Stanica
DoC


Male
Leo Rooster
Broj postova : 18
Age : 30
Location : Našice
Registration date : 17.04.2009

Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Icon_minitimečet kol 19, 2010 5:30 am

Ovako, želim najprije pozdraviti ekipu s foruma, dugo me nije bilo :D
Mogu se pohvaliti da sam iskusio astralnu projekciju, ali takozvanim varanjem.
Ne znam jeste li čuli za program I-Doser?
Ako niste skinite si ga, svakako. Program je savršen za neka iskustva.

"I-Doser is a brainwave synchronizer that emulates the use of a prescription drug"

Radi se o programu koji [bi trebao] raznim frekvencijama zvuka utjecati na vaš mozak. Sam program je besplatan, ali doze (te "melodije") nisu (s programom, reganjem na njihov forum i webshop dobijate ukupno 7 free doza). Nakon što skinete dozu, otvorite je u programu, stavite slušalice (moraju biti slušalice jer je bitno da svako uho čuje svoje zvukove) i pustite da svira...

Izvor: http://www.znanost.com/forum/i-doser#ixzz0x0zVf6ZZ


bilo tko moze otvoriti novu temu da se posebno pozabavimo time :) ^^
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Icon_minitimečet kol 19, 2010 12:03 pm

@Annabel...sto se tice AP-a i VTI-a u principu je to stvar semantike. Za AP kazu da je okultisticki pojam, a vantjelesno iskustvo parapsiholoski. Znaci ovisi kojoj "vjeri" pripadas.

Recimo imala sam tako i iskustvo AP-a (ja koristim taj naziv jer mi najbolje odgovara iako nemam veze s okultizmom) u snu (sto bi neki mogli nazvati lucidnim sanjanjem) kada sam trebala jednu informaciju (opisivala sam i ovo iskustvo negdje). Dakle u snu sam se ustala (ne fizicki, dakle moglo bi se pricati o VTI-u) i pogledala sto me zanimalo (skriveno iza stola koji je u rl trebalo pomaknuti da se vidi iza njega). Informacija je u jutro provjerena i bila je tocna. Ali, dok sam 'bila vani' susrela sam tri entiteta (kao duha) sto se desilo samo taj put. I sad. Sto je to bilo? Lucidno sanjanje, AP ili VTI? Naime, ima elemente da bude sve od toga. Dakle, po meni je AP najbolji izraz jer pokriva najvise (barem po meni). Mozes biti tu ali mozes otici i na drugi kraj svijeta, a vjerojatno otici i na druge frekvencije ako si spreman za to.


@DoC...hvala za linkove. A kakva iskustva si dozivio? :D

_________________
Respect
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Icon_minitimečet kol 19, 2010 1:40 pm

cisto sumljam da ce se ista dogoditi , ali evo skidam idoser
EDIT: Posto idoser malo kome radi ( na onom forumu se ljudi takodje zale) , otisao sam na yt i pogledao njihove "doze" u mp3 formatu .
Naravno nema od toga nista....slusao sam 4 rzlicite doze na najjviecem volume , nista....samo usi bole .
EDIT 2 : ajde daj ime ili link ka toj dozi na kojoj si ti doziveo astralnu proekciju svega ti?
[Vrh] Go down
DoC
Stanica
DoC


Male
Leo Rooster
Broj postova : 18
Age : 30
Location : Našice
Registration date : 17.04.2009

Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Icon_minitimened kol 22, 2010 7:34 am

@hromi : nema problema.

http://thepiratebay.org/torrent/5736566/I-Doser___All_Doses_%5Bdrg___sbg___mp3%5D___SBaGeN

evo linka gore ^^

naravno da nema učinka kada ne slušaš svih 45 minuta i ne čuju se svi zvukovi (a mnogo ih je)

jedan fajl konvertan u mp3 od 45 minuta je velik 300-tinjak megabajta.
svakako preporučujem svima da probaju. nije štetno ^^

@Alpha : pošto sam slušao samo takozvane podizače raspoloženja i lake droge ne mogu reci da sam imao loših iskustava. najbolje iskustvo sam doživio sa dozom trip-qh(quick hit) nakon čega sam definitivno bio boljeg raspoloženja, a pošto se bavim glazbom bio sam dosta inspiriran, bolje osjetila rade a i sve sam vidio u ljubičasto-plavome :)
doslovce sam sve vidio u ljubičasto plavome, i tek nakon 15-20 min su mi se boje počele vračati dok je ljubičasta blijedila lagano... :)
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Icon_minitimened kol 22, 2010 9:27 am

Molim o iDoseru i sličnim programima pišite ovdje:
https://ce-4.forumotion.com/psihologija-f19/mp3-droga-t3964.htm

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
dajannah
Stanica
dajannah


Female
Taurus Rat
Broj postova : 11
Age : 28
Registration date : 22.08.2010

Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Icon_minitimeuto kol 24, 2010 6:55 pm

evo i mene da ispricham svoju prichuu! ^^
prije jedno 35 danasam doshla kod braticha na lietovanje i upoznala sam bratichevog firmanog kuma (jako interesantan choviek,sad hodamo cerek ) druzhili smo se svi skupajedno 10 dana i tak je on prespavao par nochi kod njih i tako smosi prve nochi nashli zajednichuku temuu! snoviiii! toliko smo se zaprichali da smo doshli do astralne projekcije....do tada nisam nishta znala o tome,nikad chula za ap,3. oko,chakre niti tomu slichno,makar sam obozhavala takve stvariii ^^ bile su mi fascinantne te priche i svemu tomu i tako sam se ja pochela raspitivati o tome... po netu sam surfala i razlichite knjige prochitala ( u tih mjesec dana roll ) meditirala sam,i josh svakodnevno meditiram... zadovoljna sam procesomm i nemislim odustati od toga :) i tako ja to richam sve svojoj sestri i ona mi kazhe da kako je ona, kad je bila moje dobi, isto bila jako zanimana za sve to...ali da je imala posljedice... ja ju pitam:kakve posljedice?! i kazhe kako je ona pokushala otvarati to 3.oko i kako je drugu noch utonula u chudan san,tj.da to nije san nego neshto izmedju jave i sna! ja nisam vjerovala svojim ushima i pitala ju shta je tocno vidjela,osjetila i to? ona je rekla da se odjednom samo nashla na stropu i kako je vidla sebe kako spava! te se tolko uplashila da se odmah probudila! ja sam bila toliko odushevljena time da mi je sada ona uzorr u tomee zubi fascinantno mi je kako joj je vech u drugom pokushaju uspjela ap....?? i josh mi je 2-3 dana kasnije doshao dechko sa vjestima da je i njemu uspjela ap! a bokte sad che mi josh i susjeda doch rechi! da se ja vratim na moj cilj:ja sad meditiram jedno manje od mjesec dana ali imamtakav osjechaj ko da sam se vech par puta uspjela izdvojiti od tjela,samo ne do kraja...ito padanjemm...osjetim trnce kako mi prolaze cielim tijelom,i na trenutak mi je onak skrozz chudan osjechaj... i tad se tako zdrmam i imam tolko neugodan osjechaj ko da mi je srce stalo na par sekundi i opet pochelo kucatii affraid ito par puta... neznam jel to normalno il ne,zato molim nekakvu pomochh!

bilo kakvu!

help mee! xD
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Icon_minitimesri kol 25, 2010 12:48 am

Znaci tebe zanima parapsihologija , ezoterija itd a samo ti je 14 ? Zanimljivo..a da ne govorim o meditiranju i astralnoj projekciji. Nesto sto samo navodno uspeva ljudima koji godinama (ceo svoj zivot) to uce i razvijaju duhovni zivot.
Al ajde ti mora da si napredna kreacija.
[Vrh] Go down
dajannah
Stanica
dajannah


Female
Taurus Rat
Broj postova : 11
Age : 28
Registration date : 22.08.2010

Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Icon_minitimesri kol 25, 2010 10:38 am

hromi je napisao/la:
Znaci tebe zanima parapsihologija , ezoterija itd a samo ti je 14 ? Zanimljivo..a da ne govorim o meditiranju i astralnoj projekciji. Nesto sto samo navodno uspeva ljudima koji godinama (ceo svoj zivot) to uce i razvijaju duhovni zivot.
Al ajde ti mora da si napredna kreacija.
izgleda da jesam :)
evo josh mi je uspijela ovo jutro AP! nakon neshto manje od mjesec dana!!!
samo shto je bila jakooo kratka,mozhda tri sekunde jer sam se jaaako prepala, ali meni je to sasvim dovoljno!
sada znam da to mogu i jako sam ponosna na sebee ! ^^
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Icon_minitimesri kol 25, 2010 1:54 pm

Ajde objasni nama smrtnicima o Prosvetljena kako da dodjemo do ap?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 17 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Meditacijom do astralne projekcije
[Vrh] 
Stranica 17 / 22.Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: