Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Jesu li ljudi bili na Mjesecu?

Go down 
+8
kingman745
2pac
PathFinder
kika13
biga
Athena
Alpha
Blizzard
12 posters

Jesu li ljudi bili na Mjesecu?
1. Da, bili su već više puta
Jesu li ljudi bili na Mjesecu? - Page 2 Icon_vote_lcap62%Jesu li ljudi bili na Mjesecu? - Page 2 Icon_vote_rcap
 62% [ 18 ]
2. Ne, vjerujem da je sve to lažirano s nekim ciljem
Jesu li ljudi bili na Mjesecu? - Page 2 Icon_vote_lcap28%Jesu li ljudi bili na Mjesecu? - Page 2 Icon_vote_rcap
 28% [ 8 ]
3. Ne znam / Ne mogu procijeniti
Jesu li ljudi bili na Mjesecu? - Page 2 Icon_vote_lcap10%Jesu li ljudi bili na Mjesecu? - Page 2 Icon_vote_rcap
 10% [ 3 ]
Ukupno glasova : 29
 

Autor/icaPoruka
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Jesu li ljudi bili na Mjesecu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li ljudi bili na Mjesecu?   Jesu li ljudi bili na Mjesecu? - Page 2 Icon_minitimesub svi 26, 2012 1:34 pm

Prilažem link na jedan blog. Čovjek se zbilja potrudio objasniti sve i svašta, pitam se koliko je vremena izgubio na to niti kako mu se dalo, ali uspio je i tu je.

http://endimion17.blog.hr/2008/01/index.html#dan29

Kratak komentar:
Neki vele da je umišljen i bahat, ali čovjek je iskren pa lijepo kaže kada nešto smatra imbencilnim, a kada glupošću. Zašto i ne bi rekao. I ja to tako mislim, pa ne kažem čisto iz pristojnosti. Zašto bi on trebao poput mene pa to prešućivati? Neka je napiso zubo

Na dnu stranice se može šaltati mjesece, napisao je još toga vezano za Mjesec.
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Jesu li ljudi bili na Mjesecu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li ljudi bili na Mjesecu?   Jesu li ljudi bili na Mjesecu? - Page 2 Icon_minitimesub svi 26, 2012 8:03 pm

Ne znam, teško je objasniti, ali moj odgovor je da su lažirali!

Kao prvo ima puno više dokaza da nisu bili, kao što je to rekla kika13. Ne znam, ali mislim da je to bio pokus kako lažirati svijetu, da se svijet uvjeri da oni ipak nešto istražuju u svemiru. S druge strane (ona tajna strana koja nije predstavljena svijetu), mislim da Sjedinjene Američke Države imaju nezamislivu danas tehnologiju i da su uspjeli istražiti malo veći dio svemira nego što je to nama prezentirano! Imaju previše tajnih baza gdje bih vam dah zastao plus što im je u tim tajnim vodama vjera skroz drugačija od današnjih. Njihova vjera im govori da je evolucija išla skroz drugim putem nego što to nas uče.
Zašto su nam samo "otkrili" Mjesec? Jednostavno, da nauče lažima kontrolirati masu ljudi, tako da budemo tupi robovi. Da su nam otkrili njihova prava dostignuča, ispala bi prava pomutnja i opći kaos, neki bi možda i iskoristili to u svoju korist a oni to sigurno ne žele.
[Vrh] Go down
kingman745
Riba
kingman745


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 133
Age : 26
Location : tu se vrtim
Registration date : 20.06.2012

Jesu li ljudi bili na Mjesecu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li ljudi bili na Mjesecu?   Jesu li ljudi bili na Mjesecu? - Page 2 Icon_minitimečet kol 02, 2012 9:04 pm

a ja na netu nasao da su bili 1933
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Jesu li ljudi bili na Mjesecu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li ljudi bili na Mjesecu?   Jesu li ljudi bili na Mjesecu? - Page 2 Icon_minitimečet kol 02, 2012 10:50 pm

Glaso sam da jesu. U to nisam posumnjao niti kada sam vjerovao u razne teorije zavjere, čak mislim da sam prije jednom sa drugim accountom (ili na drugom forumu) pokušao objasniti sve što so osporava i uzima kao neki dokaz da je sve lažirano. Lijen sam sada to tražit...

No, da, glasao sam da su ljudi bili na Mjesecu.

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
baffy
Riba
baffy


Female
Virgo Dragon
Broj postova : 122
Age : 35
Location : Doboj-Zemun-Beograd-Vršac-Kladovo
Registration date : 29.11.2012

Jesu li ljudi bili na Mjesecu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li ljudi bili na Mjesecu?   Jesu li ljudi bili na Mjesecu? - Page 2 Icon_minitimepet stu 30, 2012 10:17 pm

Da, bili su sigurno :)
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Jesu li ljudi bili na Mjesecu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li ljudi bili na Mjesecu?   Jesu li ljudi bili na Mjesecu? - Page 2 Icon_minitimepet oľu 20, 2015 4:18 pm

normalno da su bili na mjesecu. dance
[Vrh] Go down
basshunter
Stanica
basshunter


Male
Cancer Rat
Broj postova : 16
Age : 27
Location : Zajecar, Srbija
Registration date : 31.03.2015

Jesu li ljudi bili na Mjesecu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li ljudi bili na Mjesecu?   Jesu li ljudi bili na Mjesecu? - Page 2 Icon_minitimesri tra 01, 2015 12:34 am

Greskom sam odgovorio sa: Ne znam / Ne mogu procijeniti lol!
Medjutim verujem da je sve laz..
Zasto??

Jednostavno, ne verujem da su Amerikanci 1969. godine bili na Mesecu i sa samih slika mozete da zakljucite da je laz, odnosno da su slike lazne.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Jesu li ljudi bili na Mjesecu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li ljudi bili na Mjesecu?   Jesu li ljudi bili na Mjesecu? - Page 2 Icon_minitimesri tra 01, 2015 12:43 am

basshunter nemam vremena sada ali sutra ću donijeti 10 dokaza da su bili ako hoćeš i više,osobno sam pričao s jednim astrounautom iz apolla 16, Boink a da i ti odeš na mjesec ti opet ne bi vjerovao
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Jesu li ljudi bili na Mjesecu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li ljudi bili na Mjesecu?   Jesu li ljudi bili na Mjesecu? - Page 2 Icon_minitimesri tra 01, 2015 10:41 am

1 dokaz-- rusi da amerikanci nisu išli na mjesec prvi bi rusi to kazali jer su ih špijunirali ,satelitom, prisluškivali ,pratili signale,čak su imali svog čovjeka u nasi koji ih je špijunirao,
2 dokaz kamenja pa ta kamenja ne postoje na zemlji,plavosivkaste boje
3 dokaz, letjelice koje su išle prema mjescu https://www.nasa.gov/mission_pages/LRO/multimedia/lroimages/lroc_20090929_apollo11.html vidi se sjena lendera to je dokaz da su b ili dolje i tzragovi su ostali dolje jer nema vjetra.
4 dokaz je raketa koja je krenula velikom brzinom i signal je išao do mjseca ne možeš ljude zavarati ,skoro se nesreća desila 1970 a apollom 13 s tim se nije igrati
5. neki kažu da se zastava tresla ti nemaju pojma zastava nije vijorila nego se pomakla zato što je od folije 6 dokaz neki govore da se nisu vidjele zvijezde pa kako će kad sunce svijetli 90 puta jače nego na zemlji ne vide se jer nema atmosfere i sve je crno,7 dokaz astronauti su morali bit kad je mjesečevo jutro to znači kad je sjena bliže mjestu slijetanja,temp su bile 40 c a kad je puni mjesec onda su 150 c. tongue cry no ma 70ih je bila priča da ljudi su bili na mjesecu ali su vidjeli alieni,kasnih 90ih je počela ta famozna priča da nisu nikad bili gore, uzmi dvogled i pogledaj mjesxec vidjet ćeš baš sam sinoć gledao,,, kratere,planine i pustinje nema ništa sama boja mjeseca govori ima li života boja je siva ,,, da mjesec ima zrak onda ti ne vidio kratere ili planine jer bi bilo mutno sve, teže bi bilo snimiti u studiju nego otići gore , kineska letjelica i japanska što kruže gore snimili su sva mjesta apolla i vidu se svi lenderi i zastave, amerikanci će ponovno ići gore ali tek za deset godina, i tamo će graditi baze....
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Jesu li ljudi bili na Mjesecu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li ljudi bili na Mjesecu?   Jesu li ljudi bili na Mjesecu? - Page 2 Icon_minitimečet svi 14, 2015 12:16 am

[Vrh] Go down
Sponsored content





Jesu li ljudi bili na Mjesecu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li ljudi bili na Mjesecu?   Jesu li ljudi bili na Mjesecu? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Jesu li ljudi bili na Mjesecu?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?
» LHC na Mjesecu
» Divovi - jesu li postojali?
» Jesu li djeca sve pametnija?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Ankete-
Forum(o)Bir: